„Saulininkas-OBLT“ 5-3 (3-3) Vilniaus „Granitas“
2015 06 21, 19 val.
ŠIAULIAI, Gytarių DDA

Pirmą LFF taurės etapą peržengė ir „Saulininkas-OBLT“

Visas rungtynes atsilikinėję praeitų metų ŠAFF III lygos čempionai, sugebėjo rezultatą išlyginti likus kelios minutėms iki pagrindinio laiko pabaigos.

O per pratęsimą pelnę dar du įvarčius, užsitikrino dalyvavimą kitame LFF taurės etape.

***
- Po pirmo kėlinio 0-1 atsiliko, po 90 minučių buvo lygybė 3-3, o per pratęsimą palaužė GRANITĄ..

...

2015 Lie 23 13:41

ŠIAULIŲ FK "SAULININKAS" 1 - 2 ALYTAUS FM "AUSKA"

2015 Lie 28 12:26

plakatas ten feilas - ne II lygos varžybos bus, o viso labo FSK ir Saulinykai draugišką sparingą apturės..

...

2015 Spa 16 14:34

J.N. Ėmėt taurę? http://www.saff.lt" onclick="window.open(this.href);return false; administratorius miega, tai nėra informacijos

Futbolo klubas Saulininkas. Ne, taurės nepaėmėm, davėm Kelmei pasidžiaugt.. po baudinių 6-7..

x. tai taip išeina, kad reprezentacinė Kelmės komanda žaidžianti pirmoje lygoje, tik po baudinių sugebėjo apsilošti alaus mėgėjų komandą?

- Dubleriai ten atvyko ir nugalėjo.. po pendeliados. :)

Palaikoma komanda: LFF kontora
Miestas: Karklų gatvė _-_ buto raktas po kilimėliu :) Achtung - pikta ciocė balkone :)

2016 Sau 14 11:15

FC Kupsc 2 : 16 FC Saulininkas-OBLT
2016-01-13 18:00, Šiaulių arena
2016 m. „Šiauliai City Football Cup" mėgėjų futbolo turnyras
A pogrupis

8' Marius Baziulis 0:1
12' Ernestas Gerulskis 0:2
13' Ernestas Gerulskis 0:3
14' Marius Baziulis 0:4
18' Gediminas Čeponkus 0:5
1:5 Povilas Vaičiulis 19'
22' Ernestas Gerulskis 1:6
23' Deividas Lunskis 1:7
26' Gediminas Čeponkus 1:8
28' Marius Baziulis 1:9
29' Mangirdas Mirauskas 1:10
30' Marius Baziulis 1:11
2:11 Edvinas Nocius 31'
35' Marius Baziulis 2:12
43' Tomas Klibavičius 2:13
46' Aurimas Mančas 2:14
48' Marius Baziulis 2:15
50' Rokas Kazlauskas 2:16

CEZIS

2016 Sau 15 09:44

A pogrupis
2016 m. Sausio mėn. 14 d. 19.00 val.
Šiaulių arena

FC Saulininkas-OBLT 7 : 7Kražantė

Saulininkas paskutin4mis sekund4mis i6lygino rezultata.. O lemiama ivarti pelne pernai KRAZANTEI I-os lygos pirmenybese atstovaves Ceponkus.

CEZIS

2016 Sau 20 10:04

FC Saulininkas-OBLT 6 : 2 Juventa-99
2016-01-18 18:00

21' Jordy van de Corput 1:0
1:1 Paulius Bieliauskas 24' (J)
31' Deividas Lunskis 2:1
34' Gediminas Čeponkus 3:1
3:2 Vilius Lapeikis 35' (J)
41' Deividas Lunskis 4:2
43' Ramūnas Gruodis 5:2
44' Deividas Lunskis 6:2

0:1 Povilas Klevinskas 5'
8' Gediminas Čeponkus 1:1
13' Jordy van de Corput 2:1
14' Gediminas Čeponkus 3:1
14' Gediminas Čeponkus 4:1
4:2 Justas Niauronis 16'
19' Ernestas Gerulskis 5:2
23' Deividas Lunskis 6:2
24' Deividas Lunskis 7:2 - 10 metru pendelis
7:3 Aurimas Šakinskas 28'
29' Rokas Kazlauskas 8:3
31' Gediminas Čeponkus 9:3
34' Mangirdas Mirauskas 10:3
35' Ramūnas Gruodis 11:3
11:4 Aurimas Šakinskas 37'
38' Mangirdas Mirauskas 12:4
39' Deividas Lunskis 13:4
42' Gediminas Čeponkus 14:4

FC SAULININKAS triumfavo mėgėjų turnyre

Finalo rungtynėse dėl pirmos vietos Šiaulių FC Saulininkas nugelėjo AKMENĖS SC. Kova buvo labai kieta, atkakli, tačiau sėkmė šį kartą lydėjo SAULININKĄ.

Šiauliečiai įpusėjus varžyboms pirmavo net 3-0, bet akmeniškiai sugebėjo sušvelinti rezultatą iki 3-2. Toliau vyko arši kova, šiauliečiai rinkosi geltonas kortas ir bandė išlaikyti pergalę bet kokia kaina. Akmenės SC bandė pakeisti įvykius, bet nepavyko pelnyti įvarčio ir SAULININKAS šventę pergalę

Įvarčius pelnė: Lunskis, Čeponkus, Gerulskis..

2016 m. Sausio mėn. 21 d., 19.00 val.
Finalinės rungtynės
Šiaulių arena (dėl 1-2 vt.)
FC Saulininkas-OBLT 3 : 2 Akmenės Cementas SC

6' Deividas Lunskis 1:0
11' Gediminas Čeponkus 2:0
26' Ernestas Gerulskis 3:0
3:1 Nedas Stankus 30'
3:2 Lukas Dukavičius 36'