30. "Šešupė-Čyčkai" - Akmenės SC 0:5 (0:2)
Įvarčiai: Kristina Murinaitė - 3, Julija Gudelevičiūtė, Evelina Balsytė - po 1.

Žemaitijoje sparčiai daugėja merginų komandų

...

2013 Lap 19 19:12

Alytaus „Dainavos – SRC“ moterų komanda kitame sezone tikisi žaisti aukščiausioje lygoje

Pasirodymą Lietuvos moterų futbolo pirmosios lygos čempionate baigė Alytaus „Dainavos - SRC“ komanda. Pirmenybėse, kuriose dalyvavo 16-a komandų, alytiškės sužaidė 15-a rungtynių, kurių penkiose laimėjo, keturiose pralaimėjo ir šešis susitikimus baigė lygiosiomis (įvarčių skirtumas – 15:12).

„Dainavai – SRC“ tai lėmė 6-ą vietą. Aplenktos Akmenės, Kauno, Klaipėdos, Panevėžio, Tauragės, Ukmergės, Vilkaviškio, Vilniaus ir Vilniaus rajono komandos.

Rezultatyviausia alytiškių komandos žaidėja tapo Ineta Gliebutė, geriausia gynėja - Monika Sabaliauskaitė, geriausia saugė - Erika Petrikonytė, geriausia vartininkė - Aistė Aleknavičiūtė, geriausia puolėja - Roneta Mardosaitė.

Alytaus „Dainava – SRC“ šiame sezone taip pat dalyvavo A lygos ir I lygos taurės turnyruose. Pirmosios lygos taurėje laimėta pirma vieta. „Jei rems Alytaus miesto savivaldybė – kitame sezone dalyvausime A lygoje“, - viliasi „Dainavos – SRC“ treneris Robertas Klimavičius.

...

2014 Kov 18 11:15

Iki medalių trūko visai nedaug.
„Bangos“ merginos liko per žingsnį nuo medalių

Gargždų „Bangos“ 1999 metais gimusios mergaitės kovo 15 dieną Šventupėje vykusiose finalinėse varžybose galutinėje komandų rikiuotėje liko ketvirtoje pozicijoje.

B pogrupyje rungtyniavusios gargždiškės pirmose rungtynėse prieš būsimas čempiones MFA „Žalgiris-Ainiai“ pirmajame kėlinyje praleido tris greitus įvarčius. Antrajame kėlinyje po tikslių M.Grikšaitės ir E.Petrauskaitės smūgių „Bangos“ merginos sugrąžino intrigą, tačiau didelėmis pajėgomis puolusios lyginti rezultatą, paskutinę rungtynių minutę praleido dar vieną įvartį. Antrose rungtynėse prieš Ukmergės SC komandą bangiškės vėl pirmos praleido įvartį, tačiau nenuleido rankų ir antrajame kėlinyje tikslūs P.Narbutaitės ir M.Grikšaitės smūgiai leido komandai į savo sąskaitą įsirašyti tris taškus. Paskutinėse grupės rungtynėse „Banga“ be didesnio vargo nugalėjo Nemenčinės „Rūtos“ komandą.
Rungtynėse dėl 3 vietos gargždiškėms vėl nesėkmingai susiklostė rungtynių pradžia ir Alytaus SRC komanda greitai įgijo trijų įvarčių pranašumą, tačiau per tris minutes R.Tarasevičiūtė dusyk nuginklavo alytiškių vartininkę ir rezultatas tapo 2:3. Besibaigiant pirmajam kėliniui alytiškės tolimu smūgių dar kartą nuginklavo gargždiškių vartininkę. Antrajame kėlinyje vyko atviras futbolas, tačiau užtikrintai žaidė abiejų ekipų vartininkės. Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 4 minutės P.Narbutaitė sušvelnino rezultatą, tačiau išplėšti bent lygiasiąs taip ir nepavyko.
Finaliniame susitikime MFA „Žalgiris-Ainiai“ antrajame kėlinyje palaužė Jonavos KKSC pasipriešinimą ir iškovojo nugalėtojų taurę.
Geriausia Gargždų „Bangos“ komandos žaidėja išrinkta P.Narbutaitė, o perspektyviausios žaidėjos prizas atiteko R.Mikalauskytei.

...

Re: Šilalės futbolas

2014 Kov 18 12:30

2011 lapkr. 10 - Pasirodo, kad Šilalėje yra populiarus ne tik krepšinis, bet ir futbolas.

Tačiau, kad ir kaip būtų keista, jį žaidžia ne tik vaikinai, bet ir merginos. Štai ...

Ugnė Šmitaitė: "Futbolas man ne hobis - jis mano gyvenimas"
2011-11-10 08:00 http://www.silaliskis.lt" onclick="window.open(this.href);return false; http://silaliskis.balsas.lt/naujienos_/ ... bateliais/" onclick="window.open(this.href);return false;

Pasirodo, kad Šilalėje yra populiarus ne tik krepšinis, bet ir futbolas. Tačiau, kad ir kaip būtų keista, jį žaidžia ne tik vaikinai, bet ir merginos. Štai, septyniolikmetė Ugnė Šmitaitė atstovauja Lietuvai U-19 rinktinėje ir savo ateitį sieja su Škotijos merginų futbolo komanda. Su ja kalbėjomės laisvalaikį, gyvenimą futbolo ritmu ir kitus ateities planus.

Papasakok nuo ko viskas prasidėjo? Kodėl pasirinkai futbolą, o ne populiarųjį krepšinį?
Mano pradžių pradžia buvo kiemo ,,aikštelėje‘‘. Po kurio laiko draugas pasiūlė eiti kartu su juo į futbolo treniruotes su berniukais, kadangi mergaičių komandos Šilalėje nebuvo. Nesijaučiau labai jaukiai, bet palaipsniui pripratau. Treneris Rimantas Alfonsas Simonavičius, pastebėjęs mano ryžtą, užsidegimą ir gerus duomenis, pasiūlė žaisti Tauragės merginų futbolo komandoje. 2009 m. mane pakvietė į naujai susibūrusią ,,Tauro‘‘ merginų futbolo komandą.

Kokiai komandai šiuo metu priklausai? Kokie ankstesni pasiekimai tiek futbolo, tiek kitose sporto srityse?
Šiuo metu priklausau ,,Tauragės SM‘‘ moterų komandai, kurią treniruoja treneris Bronius Kičas. Nuo pat mažens sportuoju: žaisdavau kvadratą, pamenu buvau komandos kapitonė, tinklinį, krepšinį, taip pat kartais dalyvauju lengvosios atletikos treniruotėse ir esu kviečiama dalyvauti varžybose, bėgime, šuolį į tolį ar į aukštį.

Kokie tavo ateities planai? Ar sieksi futbolininkės karjeros, ar tai liks hobiu?
Kai pirmaisiais metais buvau pakviesta atstovauti Lietuvos merginų futbolo rinktinės už U-17 (iki 17 metų) komandoje, aplankėme Daniją, kurioje iškovojome pirmąją vietą ,,Tivoli cup‘‘ turnyre. Vėliau dalyvavome Baltijos šalių čempionate, kur užėmėme 2-ąją vietą, po pusmečio keliavome į Bulgariją ir iškovojome 3-ąją vietą. Neseniai buvau pakviesta atstovauti U-19 (iki 19 metų) merginų komandoje, keliavome į Belgiją, bet ten mums nelabai sekėsi. Ateityje žadu studijuoti Škotijoje. Dar nenusprendžiau ką, bet norėčiau pakliūti į Škotijos merginų ar moterų komandą. Futbolas man ne hobis - jis mano gyvenimas.

Kokioje pozicijoje žaidi?
Dažniausiai gynyboje.

Įvardink, savo, kaip žaidėjos stipriąsias ir silpnąsias savybes.
Dažniausiai esu bebaimė, pakankamai gerai smūgiuoju galva ir kairės kojos spyris ne blogesnis už dešiniosios. Silpnoji vieta ta, kad nepavalgiusi žaisti negaliu.

Koks tavo mėgstamiausias futbolininkas (ė) ir futbolo klubas? Kodėl?
Gal ir skambės keistai, bet mėgstamiausio futbolininko ar futbolo klubo neturiu.

Ar palaikai kurį nors lietuvišką futbolo klubą? Ar dažnai apsilankai Lietuvos stadionuose?
Lietuvos stadionuose lankausi per kiekvienas mūsų varžybas, kurios vyksta lauke. Labai džiugu, kad Tauragėje pagaliau atrestauravo didįjį stadioną, bet dar labiau laukiu, kol Šilalėje atrestauruos centrinį stadioną.

Ką mėgsti veikti laisvalaikiu?
Laisvalaikiu, žinoma, dažniausiai sportuoju. Mėgstu dalyvauti įvairuose renginiuose: dainuoju, šoku, deklamuoju, vaidinu, dalyvauju, VšĮ „Etnoklubas“ veikloje.

Ar dar kuris šeimos narys žaidžia futbolą, aktyviai sportuoja?
Nors mano šeima labai aktyvi: mama šoka, dainuoja, sukasi mokykloje, abi sesės dainuoja, šoka, groja, tėtis intensyviai dirba, bet nė vienas šeimos narys nėra „pasivežęs ant" futbolo, kaip aš.

Ar tave palaiko draugai ar stebisi pasirinkta sporto šaka?
Draugai palaiko, bet jau nebesistebi, nes priprato prie šio mano užsiėmimo.

Kaip sekasi sutarti moteriškai futbolo komandai? Ar pasitaiko mergaitiškų intrigų?
Rinktinėje nėra labai šilti santykiai, nes kiekviena turi kovoti už save, kad išliktų komandoje ar kad patektų žaisti į pagrindą. O Tauragės komandoje santykiai šiltesni, nes ten visos savos, na, naujokėms kitaip, bet jas priimame į savo šiltą būrį.

Ko norėtum palinkėti visai lietuviško futbolo bendruomenei – žaidėjams, treneriams, fanams?
Labai gaila, kad Lietuva šiai merginų sporto šakai skiria per mažai lėšų, nes mėgstančių ir žaidžiančių futbolą merginų yra visur, net ir mūsų nedideliame miestelyje Šilalėje. Tad norėčiau futbolo bendruomenei palinkėti ir toliau plėtoti bei remti šią sporto šaką ir galbūt ji taps populiaresnė bei pasieks aukštesnių rezultatų.

UEFA competition debut:
Club: UEFA Women's Champions League (Qualifying round)
08/08/13: Olimpia Cluj 3-0 Gintra
National team: UEFA European Women's Under-17 Championship (First qualifying round)
20/09/10: Iceland 14-0 Lithuania

...

2014 Kov 18 13:09

Ugne Šmitaitė (g. 1994 m. rugsėjo 10 d.) - Lietuvos futbolininkė.

- Kauno "FM-Žara"
Sekmadienį startuosiančiame Lietuvos moterų futbolo asociacijos (LMFA) A lygos čempionate 2014 metų sezone dalyvaus 7 komandos.

Kaip ir pernai, iššūkį daugkartinėms čempionėms Šiaulių „Gintros-Universiteto" futbolininkėms bandys mesti Akmenės „SC-Akmenė", Vilniaus MFA „Žalgiris", Kauno „FM-Žara" ir Ukmergės „TexTiliTe".

Čempionate debiutuos Jonavos KKSC „EOS-Aušra" komanda, o po šešerių metų pertraukos į aukščiausiąją lygą sugrįš Alytaus atstovės - „SRC-Dainavos" futbolininkės.

Varžybų dalyvės nuo balandžio iki rugpjūčio po du ratus sužais tarpusavyje. Trečiajame rate atskirai rungtyniaus stipriausiųjų ketvertas ir likusios trys komandos.

...

2014 Bal 02 17:25

I turo rungtynės:

Balandžio mėn. 6 d. (sekmadienis)

Alytaus „Dainavos" pagrindinės mokyklos stadionas, 13.00 val.
"SRC-Dainava" (Alytaus SRC) - „EOS-AUŠRA" (Jonavos KKSC)

Kauno NFA stadionas, 13.00 val.
"FM-Žara" (Kaunas) - "SC-TexTiliTe" (Ukmergės)

Šiaulių Gytarių stadionas, 17.00 val.
"Gintra-Universitetas" (Šiauliai) - "SC-Akmenė" (Akmenės)

...

2014 Bal 05 10:51

Alytaus SRC - „Dainavos“ merginų futbolo komanda debiutuos A lygoje

Į aukščiausiąją Lietuvos moterų futbolo lygą grįžta Alytaus komanda. Dzūkijai atstovaus sporto ir rekreacijos centro (SRC) - „Dainavos“ komanda, treniruojama Roberto Klimavičiaus. Pirmosios rungtynės Alytuje, Dainavos pagrindinės mokyklos dirbtinės dangos stadione, su kita A lygos debiutante, Jonavos KKSC „EOS-Aušra".

Antrame rate alytiškės vyks į svečius pas praėjusios sezono vicečempionę SC „Akmenę”, o trečiame – pas čempiones, Šiaulių „Gintros-Universiteto” futbolininkes. Ketvirtojo turo varžoves, pernai bronzą laimėjusias Vilniaus MFA „Žalgirio“ atstoves, balandžio 26 d. SRC „Dainava“ priims namų aikštėje.

Lietuvos moterų futbolo asociacijos (LMFA) A lygos čempionate šiemet rungtyniaus viena komanda daugiau nei pernai - septynios. Be minėtųjų Akmenės, Jonavos, Šiaulių, Vilniaus , Alytaus, dar - Kauno FM „Žara" ir Ukmergės SC „TexTiliTe".

Alytiškės į aukščiausios lygos pirmenybes grįš po šešerių metų pertraukos. Kaip ir jonaviškės, alytiškės praėjusiame sezone kovojo pirmosios lygos čempionate, kurį baigė šeštos.

Kaip ir pagrindinė vyrų komanda, rungtyniaujanti, smscredit.lt A lygoje, merginos šiemet taip pat turės 1975-ųjų metų, Lietuvos čempionės, Alytaus „Dainavos“, marškinėlių spalvas – geltona ir raudona. Merginų aprangos turės ne tik legendines spalvas, tačiau ir panašų istorinį dizainą.

Auksinę „Dainavą“ menančią ekipuotę, pažymėtą miesto ženklu, sukūrė ir pagamino Alytuje veikianti sportinės aprangos gamintoja „Kirptė“.

Darius Babijonas

...

Alytaus SRC „Dainava“

2014 Bal 05 10:55

Alytaus SRC „Dainavos“ merginų futbolo komandos marškinėliai.

...

2014 Bal 07 13:17

Startavo 2014 metų moterų futbolo A lygos čempionatas

Sekmadienį trejomis rungtynėmis startavo 2014 metų Lietuvos moterų futbolo A lygos čempionatas. Didžiausią pergalę šventė Kauno „FM-Žara", užtikrintai sezoną pradėjo nugalėtojų titulą ginantis Šiaulių „Gintra-Universitetas", o naujokių dvikova baigėsi lygiosiomis.

Praėjusį sezoną ketvirta likusi Kauno „FM-Žaros" komanda sezoną pradėjo įspūdinga pergale 7:1 prieš Ukmergės „SC-TexTiliTe" futbolininkes. Net keturis įvarčius nugalėtojoms pelnė Lietuvos rinktinės narė Kamilė Vaičiulaitytė, dukart pasižymėjo komandą šį sezoną papildžiusi gynėja Ugnė Šmitaitė.

Į čempionatą po šešerių metų pertraukos sugrįžusios Alytaus SRC futbolininkės namuose sužaidė lygiosiomis su debiutantėmis Jonavos KKSC „EOS-Aušra". Jonavietės pasižymėjo pirmosios, tačiau alytiškės po pertraukos rezultatą išlygino (1:1).

Dviejų stipriausių praėjusių metų komandų dvikovoje Šiauliuose daugkartinės čempionės „Gintra-Universitetas" užtikrintai 4:0 įveikė Akmenės atstovės. Triskart pasižymėjo 17-metė saugė Dovilė Gailevičiūtė.

Septintoji čempionato komanda - Vilniaus MFA „Žalgiris" - pirmąsias rungtynes žais trečiadienį 20 val. sostinės „Fanų" stadione su „Gintra-Universitetu". Kitos antrojo turo rungtynės vyks balandžio 15-ąją.

...

I turo statistika

1. "Gintra-Universitetas" - "SC-Akmenė" 4:0 (2:0)
Teisėjai - M.Mirauskas, D.Rudys, L.Juškevičius
Įvarčiai: 26, 79, 84 min. D.Gailevičiūtė, 33 min. A.Mikutaitė ("Gintra-Universitetas")
Įspėtos: 76 min. J.Lipkinaitė, 80 min. R.Lukoševičienė ("SC-Akmenė")

2. Alytaus SRC - "EOS-Aušra" 1:1 (0:1)
Teisėjai - A.Ratkevičiūtė, K.Bartuškevičius, R.Suchovas
Įvarčiai: 63 min. I.Gliebutė (Alytaus SRC); 14 min. I.Taločkienė ("EOS-Aušra")

3. "FM-Žara" - "SC-TexTiliTe" 7:1 (5:1)
Teisėjai - J.Lavrenovaitė, L.Skladaitytė, D.Šaltys
Įvarčiai: 19, 21, 29 min. K. Vaičiulaitytė, 42 min. U.Šmitaitė, 44 min. A.Žeglevičiūtė, 59 min. K.Vaičiulaitytė, 78 min. U.Šmitaitė ("FM-Žara"); 37 min. I.Kvasnickaitė ("SC-TexTiliTe")