SK Sakuona - Plikiai

2014 Vas 01 10:32

FK Sakuona Plikiai
KLARKSONAS-PLIKIAI

Pirmoji futbolo komanda Plikiuose įkurta 1919 m. kaip SV Plicken. Dabartinė komanda susikūrė 1988 m. ir pasivadino „Švyturio“ pavadinimu pagal kolūkio vardą. 1998 m. Česlovas Kavarza inicijavo dabartinio futbolo klubo įkūrimą. 2001 m. buvo suburta komanda atstovauti Klaipėdos apskričiai LFF III lygoje. Joje iškovoti aukso medaliai ir kelialapis į LFF II lygą, kurioje „Sakuona“. Joje komanda 2006, 2007 ir 2010 m. iškovojo sidabro medalius, o 2009 m. rudenį pasiekė Lietuvos taurės ketvirtfinalį.
Paskutinį kartą redagavo 2 .... Iš viso redaguota 2015 kartus.

...

Re: SK PLIKAI

2014 Vas 01 10:34

Baudinių serija sėkmingesnė buvo "Klarksonui-Plikiams"

I lyga
Sausio 31 d.
KETVIRTFINALIS
„Klarksonas-Plikiai“ – „Bočiai“ 3:3 (1:1) (b.s. 4:3)
Išsamiau apie rungtynes artimiausiu metu.

...

2014 Vas 01 10:37

Rungtynių statistika:

Marius Valskis žaidė sirgdamas angina, bet didvyriškai sužaidė rungtynes. 8-)
Paskutinį kartą redagavo 2 .... Iš viso redaguota 2014 kartus.

...

2014 Vas 01 10:39

Tik paskutinę akimirką į atkrintamąsias varžybas patekusi „Klarksono-Plikių“ komanda, ketvirtfinalio rungtynėse su „Bočiais“ tris kartus lygino rezultatą ir rungtynes baigė lygiosiomis 3:3 (1:1), o baudinių seriją nors ir nesėkmingai pradėjusi, tačiau minimalia persvara 4:3 varžovus įveikusi, pateko į pusfinalį, kuriame kovos su „Klaipėdos Policija“. :mrgreen:

Sveikinimai Českai ir SK PLIKIŲ fanams. 8-)

...

2014 Vas 06 12:19

„Klarksonas-Plikiai“ – „Klaipėdos Policija“ 5:4 (4:1)

Vasario 5 d.
PUSFINALIS

Pirmajame etape gan pergalingai žengusi „Klaipėdos Policija“ pusfinalio rungtynėse su „Klarksonas-Plikiai“ komanda patyrė „šaltą dušą“ jau per pirmas penkias minutes – vos įsibėgėjus rungtynėms Valdas Žalneravičius stipriu smūgiu į viršutinį vartų kampą išvedė „Klarksoną-Plikius“ į priekį (1:0), o dar po poros minučių po sumaišties savo baudos aikštelėje „Klaipėdos Policijos“ žaidėjai patys nukreipė į savo vartus palei vartus skriejusį kamuolį (2:0).
Tad „Klaipėdos Policijai“ prireikė kurio laiko, kad „sugrįžtų į žaidimą“ ir neilgai trukus Karolis Urbaitis gražiu įvarčiu pažadino savo komandą kovai (2:1). Bet jei „Klaipėdos Policijai“ ir pavyko perimti žaidimo iniciatyvą į savo rankas, vis gi kėliniui persiritus į antrąją pusę „Klarksonas-Plikiai“ įmušė dar du įvarčius per porą minučių – rezultatyviausias I-os lygos žaidėjas Marius Valskis prasiveržęs kairiuoju aikštės kraštu padvigubino savo komandos persvarą (3:1), o dar po poros minučių Karolis Inta iš arti „sugrūdo“ kamuolį į „Kalipėdos Policijos“ vartus (4:1).
Per pertrauką savo žaidimą apsvarčiusi „Klaipėdos Policija“ antrąjį kėlinį pradėjo visiškai kitaip ir paęioj kėlinio pradžioje per porą minučių sumažino atsilikimą iki minimumo ir sugrąžino intrigą iki maksimumo. „Klaipėdos Policijos“ gretose vienas po kito tiksliais smūgiais iš baudos aikštelės pasižymėjo Algimantas Bačianskis ir Karolis Urbaitis (4:3).
„Klarksonui-Plikiams“ kiek lengviau atsikvėpti padėjo Mariaus Valskio įvartis, kuris gan tolimu smūgiu pasiuntė kamuolį į „Klaipėdos Policijos“ apatinį vartų kampą (5:3).
Savo šanso patekti į finalą nenorėjusi paleisti „Klaipėdos Policija“ gan greitai Algimanto Bačianskio įvarčiu vėl sumažino varžovų persvarą iki minimumo (5:4). Likusios beveik dvidešimt minučių buvo kupinos kvapą gniaužiančių momentų, o „Klarksonui-Plikiams“ su kiekviena minute reikėjo vis daugiau pastangų, kad „Klaipėdos Policija“ neatstatytų rungtynių pradžioje buvusios lygybės. „Klaipėdos Policija“ savo smūgiais vis drebinusi „Klarksono-Plikių“ vartų konstrukciją ir su kiekviena neišnaudota proga vis labiau puolusi į neviltį, rungtynių pabaigoje galėjo tik ištarti, kad pusfinalio diena buvo ne jų diena. Tuo tarpu „Klarksonas-Plikiai“ reikiamu momentu gal ir tik sėkmės dėka atsilaikęs, po kelių metų išsikovojo vietą Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I-os lygos finale.

...

2014 Vas 06 12:27

Rungtynėms teisėjavo žmogus, kurio komanda gavo į kaulus ankstesniame etape pieš PLIKIUS, tai sako, švilpė nesąžiningai. kai kas norėjo duoti jam galvon, tada dar kažkas, bet teisėjas nenukentėjo. Bet tik šį kartą. :mrgreen: