S@muel
Pranešimai: 422
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 21:58
Palaikoma komanda: Lietuva
Miestas: Vilnius

Re: STOT, TEISMAS EINA:

2011 Lie 02 19:49

14 ture trys veikejai "grybavo", dabar 17 ture vel trys. Apsedimas kazkoks. Tu man gali pasakyti: ka su Tavimi tokioje situacijoje daryti?
Įskaityk XVII turo mano birželio 28 dienos spėjimą, Ačiū

...

Re: STOT, TEISMAS EINA:

2011 Lie 02 20:03

14 ture trys veikejai "grybavo", dabar 17 ture vel trys. Apsedimas kazkoks. Tu man gali pasakyti: ka su Tavimi tokioje situacijoje daryti?
Įskaityk XVII turo mano birželio 28 dienos spėjimą, Ačiū
Kaip sako Kabibu piratai: derekimes :lol: Pasitaisei, sureagavai, lengvinanti aplinkybe. Perziuresiu spejima. Rytojaus spejimai bus a la birželio 28 dienos, o del sios dienos dar pagalvosiu. Kai po rungtyniu yra zinomi rezultatai, sakyti, kad sis spejimas teisingesnis butu nesazininga. Man taip atrodo. Ka galvoji tu?

S@muel
Pranešimai: 422
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 21:58
Palaikoma komanda: Lietuva
Miestas: Vilnius

Re: STOT, TEISMAS EINA:

2011 Lie 02 20:47

14 ture trys veikejai "grybavo", dabar 17 ture vel trys. Apsedimas kazkoks. Tu man gali pasakyti: ka su Tavimi tokioje situacijoje daryti?
Įskaityk XVII turo mano birželio 28 dienos spėjimą, Ačiū
Kaip sako Kabibu piratai: derekimes :lol: Pasitaisei, sureagavai, lengvinanti aplinkybe. Perziuresiu spejima. Rytojaus spejimai bus a la birželio 28 dienos, o del sios dienos dar pagalvosiu. Kai po rungtyniu yra zinomi rezultatai, sakyti, kad sis spejimas teisingesnis butu nesazininga. Man taip atrodo. Ka galvoji tu?
tvarkoj ;)

...

Re: STOT, TEISMAS EINA:

2011 Lie 02 20:55

S@muel rašė:
S@muel » 2011 Bir 28 19:29
Kaunas 1:1 Mažeikiai - sito neskaiciuoju
Klaipėda 1:2 Dainava - sito neskaiciuoju
--------------------------
Žalgiris 2:1 Šiauliai
Tauras 3:0 Atlantas
Ekranas 3:2 Kruoja
Sūduva 3:1 Banga


Lieka tik rytojaus rungtyniu sulaukti. Vis tiek abiem atvejais statei uz favoritus :lol:

Laukiu patvirtinimo, kad sutinki. :!:

S@muel
Pranešimai: 422
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 21:58
Palaikoma komanda: Lietuva
Miestas: Vilnius

Re: STOT, TEISMAS EINA:

2011 Lie 02 20:57

S@muel rašė:
S@muel » 2011 Bir 28 19:29
Kaunas 1:1 Mažeikiai - sito neskaiciuoju
Klaipėda 1:2 Dainava - sito neskaiciuoju
--------------------------
Žalgiris 2:1 Šiauliai
Tauras 3:0 Atlantas
Ekranas 3:2 Kruoja
Sūduva 3:1 Banga


Lieka tik rytojaus rungtyniu sulaukti. Vis tiek abiem atvejais statei uz favoritus :lol:

Laukiu patvirtinimo, kad sutinki. :!:
TAIP

...

Re: STOT, TEISMAS EINA:

2011 Lie 02 20:59

S@muel rašė:
S@muel » 2011 Bir 28 19:29
Kaunas 1:1 Mažeikiai - sito neskaiciuoju
Klaipėda 1:2 Dainava - sito neskaiciuoju
--------------------------
Žalgiris 2:1 Šiauliai
Tauras 3:0 Atlantas
Ekranas 3:2 Kruoja
Sūduva 3:1 Banga


Lieka tik rytojaus rungtyniu sulaukti. Vis tiek abiem atvejais statei uz favoritus :lol:

Laukiu patvirtinimo, kad sutinki. :!:
TAIP
Sutarta :!: Uz bendradarbiavima jokiu nuobaudu netaikysiu. Gero vakaro.

...

Re: STOT, TEISMAS EINA:

2011 Lie 02 21:19

spejikai WS10 ir Real91 uz nuoltines pravaikstas braukiami is totalizatoriaus, taskai anuliuojami.

...

Re: STOT, TEISMAS EINA:

2011 Lie 22 15:46

SPRENDIMAS.

slasher paskelbe demarsa, tai jis braukiamas is spejiku sarasu, o taskai anuliuojami.

Kitiems primenu, kad prizas tik vienas, ir nugaletojas bus vienas. O pravaikstininkus be ispejimo i pavesi guldysiu. Isnagrinejau praejusiu metu totalizatoriu, tai ji garbingai uzbaige tik 11 dalyviu. Sekmes spejikams.

Rulis
Pranešimai: 751
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 12:15
Palaikoma komanda: Tauras

Re: STOT, TEISMAS EINA:

2011 Lie 23 14:53

SPRENDIMAS.

slasher paskelbe demarsa, tai jis braukiamas is spejiku sarasu, o taskai anuliuojami.

Kitiems primenu, kad prizas tik vienas, ir nugaletojas bus vienas. O pravaikstininkus be ispejimo i pavesi guldysiu. Isnagrinejau praejusiu metu totalizatoriu, tai ji garbingai uzbaige tik 11 dalyviu. Sekmes spejikams.
labai bloga cie tavo mintis ponas ADMONISTRATORIAU :!: nebepaleki man nedgi teorines galimybes aplenkti bent viena varzova :x

...

Re: STOT, TEISMAS EINA:

2011 Lie 25 10:30

SPRENDIMAS.

slasher paskelbe demarsa, tai jis braukiamas is spejiku sarasu, o taskai anuliuojami.

Kitiems primenu, kad prizas tik vienas, ir nugaletojas bus vienas. O pravaikstininkus be ispejimo i pavesi guldysiu. Isnagrinejau praejusiu metu totalizatoriu, tai ji garbingai uzbaige tik 11 dalyviu. Sekmes spejikams.
labai bloga cie tavo mintis ponas ADMONISTRATORIAU :!: nebepaleki man nedgi teorines galimybes aplenkti bent viena varzova :x
Visu pirma, as ne administratorius, o tik kuklus savanoris, kuris moka skaiciuoti. Ruli, kai as pradejau skaiciuoti taskus, tu buvai 20 pozicijoje, pentadieni buvai 10, o mano juodrastyje jau pakilai i 9 vieta. Ir vis dar verki. Laikykis vyriskai :!:

...

Re: STOT, TEISMAS EINA:

2011 Rgp 05 12:44

Pranešimas dėl LFF A Lygos rungtynių FK „Sūduva“ – FK „Ekranas" nukėlimo

Lietuvos futbolo federacija informuoja, kad A lygos čempionato III rato XXII (22) turo rungtynės Nr. 132 FK „Sūduva“ (Marijampolė) – FK „Ekranas“
(Panevėžys, kurios turėjo būti žaidžiamos 2011 m. rugpjūčio mėn. 18 d. nukeliamos į 2011 m. spalio mėn. 26 d. 19.00 val. (Dėl FK "Ekranas" dalyvavimo UEFA Europa Lygos VI-ame kvalifikaciniame etape.)

Šaltinis: http://www.lff.lt/lt/article/pranesimas ... s_nukelimo

...

Re: STOT, TEISMAS EINA:

2011 Rgp 16 17:07

4 turo spėjimų rezultatas pagal laurenz yra klaidingas. gdrs priskaičiuoti 10 taškų, o mano skaičiavimu buvo uždirbti tik 7 taškai.

Nusprendžiu, atimti iš gdrs tuos 3 taškus perviršio.

...

Re: STOT, TEISMAS EINA:

2011 Rgp 22 11:56

Roo4 už pravaikštas šalinamas iš totalizatoriaus.
Jau turėjo du įspėjimus, dabar dvi iš eilės pravaikštos. Nuo pirmos vietos daugiau nei 40 taškų atsilieka. Taigi, pasivyti pirmūnų neturi šansų.
Taškai anuliuojami. Sprendimas galutinis ir neginčyjamas.

...

Re: STOT, TEISMAS EINA:

2011 Rgp 29 11:19

Pranešimas

caras pasitraukė iš totalizatoiaus savo noru: broniaus rezultatai anuliuojami.

...

Re: STOT, TEISMAS EINA:

2011 Rgp 29 11:23

Sprendimas:

Dėl Tobex nusprendžiau jam pareikšti įtarimus sukčiaujant. {Aš nekaltinu, tik pareiškiu įtarimus], Be to sakėsi, kad nedalyvaus totalizatoriuje. Taigi, nusprendžiau patenkti jo pageidavimą ir pašalinau iš spėjikų gretų. rezultatus anuliuoju.

Grįžti į