...

Re: Dainava

2014 Geg 29 12:45

Viena Lietuvos futbolo žiniasklaida naująjį FK DAINAVA trenerį pavadino magu, kita - jo naujosios komandos rungtynes lygino su cirku. Atsakymai vieniems, antriems ir visiems kitiems - šiame Marco Ragini interviuke: „Aš - ne iš Monte Karlo cirko festivalio“...


Marco Ragini: „Aš - ne iš Monte Karlo cirko festivalio“
http://fkdainava.lt/lt/naujiena/277-mar ... valio.html" onclick="window.open(this.href);return false;

„Autsaideris sudrebino lygą“, „Dainava“ sužaidė neeilinį mačą“ – tokiais ir panašiais pavadinimais Lietuvoje palydėta pirmoji Alytaus „Dainavos“ pergalė Lietuvos futbolo federacijos A lygos 2014 m. sezone. Įtakingiausio italų sporto leidinio „Gazzetta dello Sport" pavadinta „blogiausia komanda pasaulyje", Alytaus „Dainava“, per 14-a turų įmušusi vos vieną įvartį, o praleidusi septyniasdešimt penkis, į 15-ąsias rungtynes išbėgo vedama naujojo kapitono bei vadovaujama naujojo trenerio ir pasiekė pirmąją pergalę, 2:0 įveikdama LFF taurės turnyro finalininkę Gargždų „Bangą“. Legendiniu vadintą, tačiau komandos į pergalių kelią taip ir nesugebėjusį atvesti Sergejų Aleinikovą prie „Dainavos” vairo pakeitė Marco Ragini.

„Naujo trenerio vadovaujamos Alytaus „Dainavos“ pergalė tapo viena didžiausių šio sezono sensacijų“, - rašo vienas garsiausių Lietuvos futbolo apžvalgininkų Nerijus Kesminas. Jo teigimu, „Dainavai" sensacingą pergalę padovanojo treneris M. Ragini, o jo debiutas naujame poste tapo triumfu ir švente Alytui. Šios šventės proga – ir pirmasis pokalbis su vyriausiuoju „Dainavos“ strategu.

- Kaip vertinate pergalę, ypač iš pasaulyje „blogiausios“ komandos trenerio pozicijų? Juk atėjote ir iškart – ilgai laukta pergalė. Kas tai?

- Iki susitikimo su „Banga“ Alytaus komandos rezultatai buvo tiesiog prasti – ne vienos pergalės ir įvarčių santykis 1:75. Futbolininkams sakiau, kad nors jūs ir jauni, tačiau rungtynės trunka 90 ir daugiau minučių, per kurias reikia „išgyventi“, o jie tai ėmė ir padarė.

- Į Alytų taškų „pasiimti“ atvykusios, pastaraisiais sezonais „Dainavą“ triuškindavusios „Bangos“ treneris po pralaimėjimo pasakė, kad „Alytaus berniukai ką galėjo, tą padarė. Jie „mirė“ aikštėje. Parodė tai, ką šiuo metu sugeba“. Ką jie išties gali?

- Taip, „Dainava“ – labai jauna komanda. Tačiau mes rungtyniavome protingai , žaidėjai klausė nurodymų. Vertinant praktiškai – stebuklų nepadariau, tik pakeičiau kelių žaidėjų išsidėstymą aikštėje (pertvarka įvyko gynybos, saugų grandyse, centro puolėjo vieta buvo patikėta Kęstui Balčiūnui, kuris įmušė abu įvarčius, aiškiai puolime rungtyniavo ir kitas alytiškis – Deividas Kumeta – D. B.). Tikiuosi, kad kitose rungtynėse mes žaisime geriau, o mūsų rungtynėse Alytaus stadione žiūrovų kaskart bus daugiau ir daugiau, ko ir siekia mane į „Dainavą“ pakvietęs klubo prezidentas Giuseppe Greco, jo asistentas Marc Fourmeaux bei visa komanda su sirgaliais ir kitais rėmėjais.

- „Devyniasdešimt minučių kančios", - taip skaudų, tikrai netikėtą pralaimėjimą Alytuje apibūdino viena čempionato lyderių galėjusios tapti „Bangos“ komandos interneto tinklalapis, o Alyga.lt nesusisilaikė nuo komplimentų jums: „Neseniai prie „Dainavos“ vairo stojęs San Marino pilietis sugebėjo nepaaiškinamu būdu savo debiutą paversti pergalingu“ ir paklausė - „Ar naujasis alytiškių treneris Marco Ragini – magas?“. Lrytas.lt jūsų debiutines rungtynes su naujaisiais auklėtiniais palygino su cirku. Tai – kas jūs toks esate?..

- Aš – futbolo treneris, kuris į Alytaus „Dainavą“ atvykau su dviejų metų kontraktu. Neslėpsiu - tikrai smagu, kad pradėjome su žaibu. O dėl „mago“ ir „magiškų“ dalykų – aš juk esu ne iš Monte Karlo, kur rengiamas garsusis cirko festivalis, aš – iš San Marino.

- San Marinas – dažnas Lietuvos nacionalinės futbolo rinktinės priešininkas, su kuriuo kovojame neretai. Iki Alytaus buvote viešėjęs Lietuvoje?

- Lietuvoje kaip tik viešėjau su savo šalies nacionaline rinktine, kurioje dirbau treneriu asistentu.

- Kokia dar patirtimi galite pasigirti?

- Esu buvęs žaidėjas, karjeros negalėjęs tęsti dėl kojos traumos, tad esu ne tik futbolo teoretikas, tačiau ir praktikas. Buvau savo šalies jaunimo įvairių amžiaus grupių rinktinių treneris, esu įgijęs UEFA „Pro“ trenerio licenciją.

- Kokiuose klubuose patirties sėmėtės iki „Dainavos“?

- Roterdamo (Olandija) „Feyenoord“ klube dirbau treneriu – skautu, treniravau Šveicarijos AC „Bellinzona“, kuris rungtyniavo „Super League“ čempionate ir UEFA čempionų lygos atrankose. Anksčiau ėjau San Marino „Riccione” klubo viceprezidento, Italijos FC „Modena“ techninio direktoriaus, Šveicarijos FC „Chiasso” ir kitų klubų trenerio pareigas.

- „Dainava“ sužaidė neeilinį mačą, tačiau didžiausius nuopelnus galima skirti treneriui M. Ragini, kuris visas rungtynes stovėdamas šalia aikštės aistringai dirigavo savo naujajai komandai. Komandai, tikrąja to žodžio prasme“, - po jūsų debiuto Alytuje rašė A lygos apžvalgininkas Karolis Tretjakas. Susidaro įspūdis, ypač jus stebint aikštėje, kad turite charizmatišką treniravimo stilių ir filosofiją, pagrįstą pasitikėjimu žaidėjais?

- Pirma taisyklė – privalome tikėti sėkme. O ji mums ėmė ir nusišypsojo iškart. Antra – turime pakelti galvas ir privalome varžovams žiūrėti į akis. Tai kas, kad jie galbūt vyresni, stipresni, pajėgesni.

- Savo idėjoms skiepyti „Dainavos“ jaunimo atžalyne iki pirmųjų rungtynių turėjote vos vieną treniruotę. Kaip komandą auginsite toliau?

- Mums reikės labai daug dirbti, tačiau tikiuosi, kad antrąją sezono dalį po vasaros pertraukos pradėsime pasikeitę į gera. Kadangi klubo savininkai likvidavo pagrindinius senųjų „Dainavos“ vadovų įsiskolinimus, artimiausiu metu alytiškiai galės registruoti naujus žaidėjus. Jų ieškome ir Lietuvoje, ir užsienyje. Tikimės, kad su laiku sugrįš pajėgūs, patyrę alytiškiai, prisijungs kiti lietuviai, netruks ir legionierių, o su visų pagalba pakilsime iš paskutinės vietos ir kilsime tik aukštyn.

- Iš kur, kokio laukiama pastiprinimo?

- Kai kurie užsieniečiai keliones į Alytų jau susiplanavę iš Brazilijos ir kitų šalių. Atvyks ne tik futbolininkai. Prie „Dainavos“ artimiausiu metu prisijungs ir vartininkų treneris, buvęs Italijos „Seria B“ žaidėjas, rekordininkas Fabio Finucci.

- Kam dar turėtų žinoti esami ir būsimi „Dainavos“ žaidėjai, gerbėjai, rėmėjai?

- Formuodami profesionalią „Dainavos“ struktūrą ketiname turėti savo lengvosios atletikos trenerį, jaunimo komandų koordinatorių, vietinį administratorių bei, žinoma, talentų, su kuriais „Dainavos“ ateitis ir pergalės taptų viena. O talentų jūs turite. Tą puikiai iliustruoja ir alytiškio Domo Ivanausko pakvietimas į Italijos „Seria A“ lygos klubo UC „Sampdoria“ peržiūrą.

Kalbėjosi Darius Babijonas

...

Re: Dainava

2014 Bir 17 13:54

DAINAVA 17 1 0 16 4-92 3

18 turas - 2014-06-17 19:00
Trakai - : - Dainava


jeigu šiandien TRAKAI įmuštų lygiai aštuonis, tai būtų 100 praleistų įvarčių.. :P Žiūrėsime, kaip čia bus, bet jau įdomu, kad įpusėjus sezonui viena komanda sugebėjo vidutiniškai penkis ir daugiau prasileidinėti į savus vartus. Juk ne kiekvieną sezoną galime mėgautis antifutbolu. :mrgreen:

Bangos nevykėliai ir tinginių pančiai kiek sugadino tą šventę, atitolino 100 įvarčio šventimą, bet aš stebėtinai kantrus esu. :mrgreen:

mafia7
Pranešimai: 7309
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: Dainava

2014 Bir 21 18:27

Duosiu peno gandams, kadangi esu atsakingas už naujai į Dainavą atvykstančius žaidėjus, tai greitu laiku prie komandos gali prisijungti visų mūsų jau pažįstamas Juvenal.Planuojami ir kiti atvykimai

šiaip
Pranešimai: 3828
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 17:49

Re: Dainava

2014 Bir 21 18:32

Duosiu peno gandams, kadangi esu atsakingas už naujai į Dainavą atvykstančius žaidėjus, tai greitu laiku prie komandos gali prisijungti visų mūsų jau pažįstamas Juvenal.Planuojami ir kiti atvykimai
Tai tikriausiai ir pats žengsi į aikštę, kad jau esi atsakingas :)

mafia7
Pranešimai: 7309
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: Dainava

2014 Bir 21 18:43

Tikrai nesiruošiu žengti, galiu prisipažinti , kad turiu traumą, ją gavau kai dar buvau paauglys žaisdamas futbolą.Nebegaliu bėgti....

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Dainava

2014 Bir 22 10:10

galima daryti totalizatorių, kiek įvarčių Dainava praleis per sezoną. ar perspjaus -200? manau viskas įmanoma :) juokas pro ašaras čia

mafia7
Pranešimai: 7309
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: Dainava

2014 Bir 22 12:48

Jokių 200 nebus, pašnekėjau šiandien su Marc Formeaux, vos iš padų neišvirtau, sako norim būti geresni už Žalgirį jau po mėnesio, sako jis man kokius geriausius žaidėjus žinai Lietuvius sakau Karčemarską, Stankevičių, Borovskij, kitus susakiau ant durniaus galvoju manęs jis čia klausia tai ir suvardinau visą rinktinę, jis man sako aš noriu, kad komandoje loštų patys geriausi Lietuvos žaidėjai ir mes būtume stipresni už Žalgirį, sakau aš jam, bet šie žaidėjai gana brangūs rinkoje ir kas norės lošti už Dainavą po šios pusės sezono, o jis man atšovė pinigai kiek reikės man visiškai nesvarbu, mes jų turime į valias.Tai likau šokiruotas, ką galvoti ????

šiaip
Pranešimai: 3828
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 17:49

Re: Dainava

2014 Bir 22 13:49

Jokių 200 nebus, pašnekėjau šiandien su Marc Formeaux, vos iš padų neišvirtau, sako norim būti geresni už Žalgirį jau po mėnesio, sako jis man kokius geriausius žaidėjus žinai Lietuvius sakau Karčemarską, Stankevičių, Borovskij, kitus susakiau ant durniaus galvoju manęs jis čia klausia tai ir suvardinau visą rinktinę, jis man sako aš noriu, kad komandoje loštų patys geriausi Lietuvos žaidėjai ir mes būtume stipresni už Žalgirį, sakau aš jam, bet šie žaidėjai gana brangūs rinkoje ir kas norės lošti už Dainavą po šios pusės sezono, o jis man atšovė pinigai kiek reikės man visiškai nesvarbu, mes jų turime į valias.Tai likau šokiruotas, ką galvoti ????
Gal savo sapnų mums nebepasakok :)

Lazy
Pranešimai: 64
Užsiregistravo: 2010 Vas 19 17:19
Palaikoma komanda: Žalgiris
Miestas: Vilnius

Re: Dainava

2014 Bir 22 15:56

Jokių 200 nebus, pašnekėjau šiandien su Marc Formeaux, vos iš padų neišvirtau, sako norim būti geresni už Žalgirį jau po mėnesio, sako jis man kokius geriausius žaidėjus žinai Lietuvius sakau Karčemarską, Stankevičių, Borovskij, kitus susakiau ant durniaus galvoju manęs jis čia klausia tai ir suvardinau visą rinktinę, jis man sako aš noriu, kad komandoje loštų patys geriausi Lietuvos žaidėjai ir mes būtume stipresni už Žalgirį, sakau aš jam, bet šie žaidėjai gana brangūs rinkoje ir kas norės lošti už Dainavą po šios pusės sezono, o jis man atšovė pinigai kiek reikės man visiškai nesvarbu, mes jų turime į valias.Tai likau šokiruotas, ką galvoti ????
Manau mafijai deretu nustot vartot pisltuka.

Rulis
Pranešimai: 751
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 12:15
Palaikoma komanda: Tauras

Re: Dainava

2014 Bir 22 21:22

Jokių 200 nebus, pašnekėjau šiandien su Marc Formeaux, vos iš padų neišvirtau, sako norim būti geresni už Žalgirį jau po mėnesio, sako jis man kokius geriausius žaidėjus žinai Lietuvius sakau Karčemarską, Stankevičių, Borovskij, kitus susakiau ant durniaus galvoju manęs jis čia klausia tai ir suvardinau visą rinktinę, jis man sako aš noriu, kad komandoje loštų patys geriausi Lietuvos žaidėjai ir mes būtume stipresni už Žalgirį, sakau aš jam, bet šie žaidėjai gana brangūs rinkoje ir kas norės lošti už Dainavą po šios pusės sezono, o jis man atšovė pinigai kiek reikės man visiškai nesvarbu, mes jų turime į valias.Tai likau šokiruotas, ką galvoti ????
paklausk kokia zolia tas Formeaux ruko widiwaita ar amnezija :roll:

Kalinauskas
Pranešimai: 3261
Užsiregistravo: 2014 Sau 25 23:44

Re: Dainava

2014 Bir 23 00:08

Geras treneris, jei nežino šalies geriausių, ir mafia neblogas: Borovskis, Stankevičius-geriausi lietuviai.

Tikėkimės, akd sustiprės, bet ne taip gal žiauriai:-)

...

Re: Dainava

2014 Bir 23 13:08

9. FC ŠIAULIAI 19 6 2 11 25 - 28 20
10. Dainava 19 1 0 18 4 - 108 3


minus 17 taškų. kažkaip abejoju, ar dar galima išgelbėti sezoną. net visa san marino rinktinė su lietuviškais talentais nesugebėtų to padaryti.

Įdomu, kad vakar ne kartą žiūrėjau, kaip DAINAVA su FC ŠIAULIAIS žaidė.. 6-0, priminsiu buvo.. gynėjai DAINAVOS rikiavosi ne pagal galinę liniją, o spietėsi prie.. šoninės, ypač tais atvejais, kai sukrisdavo įvačiai...

Kas per žaidybinės schemos??? vienžo, kažkokios debilizmo apraiškos, o ne futbolas pas juos..

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11746
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Straipsniai

2014 Bir 30 00:51

Полузащитник "Дайнавы" Недас Цеплинскас - самый неудачливый футболист в мире
Опубликовано: 09-05-2014 9:03
http://www.cissoccer.com/news/12954.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Полузащитник литовской "Дайнавы" Недас Цеплинскас может претендовать на звание самого неудачливого футболиста в мире. В десяти матчах чемпионата Литвы он забил три гола в свои ворота. При этом его клуб после 12-ти туров занимает последнее место в турнирной таблице с нулем очков и разницей забитых и пропущенных мячей - 1:67.

mafia7
Pranešimai: 7309
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: Straipsniai

2014 Bir 30 09:11

Čia straipsnis apie: koks super talentas yra Nedas Čeplinskas

zaruliom

Re: Straipsniai

2014 Bir 30 15:08

Недас Цеплинска
mi imejem talanti i 3 gola w swoji worota eto dokaziwajet

Grįžti į