slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: VMFD Žalgiris

2010 Kov 03 18:16

„Į Vilnių grįžau dėl sentimentų. „Žalgiris“ - tikriausiai daugiausia simpatijų Lietuvoje turinti futbolo komanda. Grįžau, ir tuo džiaugiuosi: treniruotėse nuotaikos darbinės, geros, su visais esu pažįstamas. Tikiuosi, kad ateinantis sezonas „Žalgiriui“ pagaliau atneš ir medalius,“- sako E. Šetkus.
o tai kurios lygos medalius ir nepaminėjo....

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: VMFD Žalgiris

2010 Kov 03 19:26

čia ne Šetkaus reikalas rūpintis klubo reikalais

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: VMFD Žalgiris

2010 Kov 03 19:40

čia ne Šetkaus reikalas rūpintis klubo reikalais
tada ir ne jo reikalas šnekėt apie klubo reikalus, ypač, kai dar nėra niekas oficialiai aišku.... Medalių mat užsimanė :)

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: VMFD Žalgiris

2010 Kov 03 22:55

Žalgiris kovos dėl medalių, nesvarbu ar žais I ar A lygoj. taip kad šitoj vietoj Šetkus viską logiškai pasakė

Mulkis
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 32
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 09:48

Re: VMFD Žalgiris

2010 Kov 04 15:55

Manau, kad kiekvienas, save nors kiek gerbiantis klubas, turėtų sau kelti kuo aukštenius tikslus ir "kovoti" bent dėl medalių. Kol tikslas dalyvauti lygoje jei yra tik vienas noras - joje išlikti?

Ainius
Pranešimai: 26
Užsiregistravo: 2010 Vas 15 17:28
Palaikoma komanda: FBK Kaunas

Re: VMFD Žalgiris

2010 Kov 07 09:11

Manau, kad kiekvienas, save nors kiek gerbiantis klubas, turėtų sau kelti kuo aukštenius tikslus ir "kovoti" bent dėl medalių. Kol tikslas dalyvauti lygoje jei yra tik vienas noras - joje išlikti?
O koks tikslas klubui kelti nerealistiškus tikslus? Tarkim Šiais metais FC Kruoja žada laimėti A lygą, kitais, kai pateks į UEFA ir sandraugos turnyrą laimėti ir juos :)) Tušti tikslai :)

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: VMFD Žalgiris

2010 Kov 07 09:22

na ką, dvi pergalės :) antra sudėtim įveikta Kruoja 1:0, pirma sudėtis įveikė Daugavą tokiu pačiu rezultatu. Gal kas buvot rungtynėse, kokie įspūdžiai?

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11749
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: VMFD Žalgiris

2010 Kov 07 11:45

Su Kruoja rungtynės nebuvo labai įdomios - vos keletas pavojingesnių momentų. Tik individualus Žukausko įvartis gražus. Kruoja irgi nežaidė stipriausia sudėtimi. Vakarykštės rungtynės jau daug gyvesnės - netrūko ir tolimų smūgių, įtemptų epizodų baudos aikštelėje, kietų dvikovų ir beveik muštynių. Tiesa, įvartis krito ne tada, kai atrodė, kad jis turi būti įmuštas - ruso smūgis kaire koja iš toli nebuvo labai stiprus, bet pakankamai tikslus. Na, ir vartininkas pavėlavo su šuoliu. Žalgiris dar nežaidžia labai gero futbolo, bet matosi, kad komandoje bus keletas individualiai stiprių ir įdomių žaidėjų (jei po peržiūrų jie išliks, nes ne su visais dar sutartys pasirašytos). Esu įsitikinęs, kad Žalgiris bus pajėgus kovoti dėl trečios vietos.

UpSIDE
Pranešimai: 36
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 16:59
Palaikoma komanda: Žalgiris
Miestas: Vilnius

Re: VMFD Žalgiris

2010 Kov 07 13:09

O kokia nuomonė jūsų dėl Djimgou ? Asmeniškai man įspūdį palieka gana teigiamą, kartais tik pasitaiko vaikiškų klaidelių. Bet visumoje matosi kiek aukštesnė technika nei daugelio kitų žaidėjų, taip pat verta manau pažymėti jo vadovavimą aikštėje, nes kiek teko atkreipti dėmesį tai su rankom visiem žaidėjam tik rodo ir rodo kur pasą reikėtų atlikti :)
Beje, ką ką bet bent jau sirgalių palaikymą tai matosi, kad jisai turi, vos gavus jam kamuolį visa sportima ūžti pradeda :D

Greenas
Pranešimai: 647
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 12:05
Palaikoma komanda: Kybartų Sveikata

Re: VMFD Žalgiris

2010 Kov 07 13:53

Naujasis Ledesma?

Jei jis toks geras, kažie kiek atsieis Žalgiriui?

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11749
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: VMFD Žalgiris

2010 Kov 07 13:56

Žiūrėsim kaip čia su juo bus. Gali tapti ir tikru komandos lyderiu, bei tokiu ryškiu žaidėju, kokie buvo Ledesma ar Milošeskis. Šiaip mane šiuo momentu labiau domina visi trys rusai - būtu labai džiugu, jei jie visi pasiliktų Žalgiryje. Iš lietuvių išskirčiau antrą jaunystę išgyvenantį Barevičių. Visada labai įdomu stebėti jaunųjų Mastianicos, Vaskelos ir Jeršovo veiksmus (tiesa, Vaskela vakar atrodė blankiai). Didelę potenciją tapti geru puolėju turi Daumantas Žukauskas. Kol kas puikiai atrodo Šetkus. Šis Žalgiris man yra įdomiausias nuo 1996-98 metų.

karys
Pranešimai: 9161
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: VMFD Žalgiris

2010 Kov 09 09:49

Sutartis su J. Bobrovskij
Antradienis, 09 Kovas 2010

VMFD “Žalgiris“ sukirto rankomis su 2006 metų Europos jaunių čempionu.

Praėjusią savaitę VMFD “Žalgiris” pasirašė sutartį su gynėju iš Rusijos Jan Bobrovskij (Yan Bobrovskiy). Vos padėjęs parašą ant sutarties, 20-metis futbolininkas išvyko į gimtąjį Sankt Peterburgą, kur skubiai turėjo spręsti darbo vizos problemą.
Dėl skubios išvykos į Sankt Peterburgą J. Bobrovskij pirmąjį interviu davė Rusijos, o ne Lietuvos žiniasklaidai. Sutartį su „Žalgiriu“ pasirašęs 2006-ųjų Europos jaunių čempionas apie naująją savo karjeros stotelę kalbėjosi su Sportsdaily.ru inerneto svetainės korespondentu. Pateikiame skaitytojams sutrumpintą interviu versiją:


Janai, kaip pats vertinate naują savo karjeros etapą? Ko iš jo laukiate?
Praėjusių metų pabaigoje baigėsi mano sutartis su „Zenit“, ir niekas nesiruošė jos pratęsti, todėl susirasti kitą klubą buvo būtina. Pirmą kartą apie „Žalgirio“ variantą išgirdau dar vasario pradžioje. Prieš dvi savaites atvykau į Lietuvos sostinę, pasitreniravau su komanda, sužaidžiau kelias draugiškas rungtynes ir pasirašiau sutartį. Įsipareigojau sau, kad pasirašysiu sutartį iki mamos gimimo dienos. Taip įvyko, kad padėjau parašą ant dokumento prieš dvi dienas iki šio įvykio.

Tėvai – jūsų ištikimiausi fanai?
Mano tėvai labai įdėmiai stebi mano pasirodymus, o mama kartu yra mano svarbiausias futbolo patarėjas.
Kas jus priviliojo į Lietuvos komandą?
Man labai patiko klubo vadovų požiūris į komandą, į žaidėjus, taip pat paminėčiau jų profesionalų visų futbolo aspektų suvokimą. Kolektyvas surinktas gana vieningas, visi futbolininkai – gero lygio. Pasitreniravęs su kai kuriomis pirmo Rusijos diviziono komandomis, galiu pasakyti, kad „Žalgiris“ - niekam nenusileistų. Atvykęs į Lietuvą, pasijutau čia gana komfortiškai ir ramiai. Šios aplinkybės turbūt negalima pavadinti futbolo faktoriumi, bet ji ir suvaidino lemiamą vaidmenį „Žalgirio“ naudai.

Jūs, Janai, kaip pionierius. Lietuva – nauja jaunų rusų žaidėjų, nepatekusių į pagrindą po žaidimo rezerve, kryptis. Dauguma bando prasimušti per Rusijos pirmos ir antros lygų rėčius.
Man šiuo metu svarbiausia – žaisti ir progresuoti. Pasiūlymų iš antrosios lygos aš net nesvarsčiau, kadangi turnyro lygis, mano nuomone, neaukštas. Pirmos lygos klubų susidomėjimą savimi jutau, tačiau nė vieno jų nei vadovai, nei treneriai nevertino manęs kaip pagrindo žaidėjo.


O pasiūlymų iš kitų Rusijos „Premjer“ lygos klubų turėjote?
Susidomėjimas buvo, bet nenoriu apie tai kalbėti. Dabar aš „Žalgirio“, su kuriuo noriu laimėti Lietuvos čempionatą ir sėkmingai sužaisti ateities Eurotaurėse, žaidėjas. Esu įsitikinęs, kad tie vaikinai, kurie šiandien susirinko į komandą, kartu su vyr. treneriu pajėgs pasiekti aukščiausių tikslų.

Be komandos uždavinių sprendimo, kokius asmeninius tikslus turite šiems metams?
Noriu žaisti kiekvieneriose rungtynėse ir progresuoti. Taip pat norėtųsi susigrąžinti Rusijos jaunimo rinktinės trenerio Igorio Kolyvanovo pasitikėjimą ir patekti į jo komandos sudėtį.

Priminsime, jog nuo 2005-ųjų iki praėjusių metų J. Bobrovskij rungtyniavo Sankt Peterburgo „Zenit“ jaunimo ir dublerių komandose. Prieš kelerius metus atstovaudamas Rusijos U-17 rinktinei „Žalgirio“ naujokas laimėjo Europos čempionato aukso medalį.
VMFD „Žalgirio“ peržiūroje gynėjas iš Rusijos praleido dvi savaites.

na kiek girdejau atsiliepimu tai visi ruseliai labai neblogai atrode...

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: VMFD Žalgiris

2010 Kov 09 10:01

Pasitreniravęs su kai kuriomis pirmo Rusijos diviziono komandomis, galiu pasakyti, kad „Žalgiris“ - niekam nenusileistų.
dar vienas futbolo ekspertas :). Primena Vaskelos interviu, kai pastarasis buvo nustebęs, kad Kijevo Dinamo dubleriai silpnai atrodo.

Greenas
Pranešimai: 647
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 12:05
Palaikoma komanda: Kybartų Sveikata

Re: VMFD Žalgiris

2010 Kov 09 10:07

Pasitreniravęs su kai kuriomis pirmo Rusijos diviziono komandomis, galiu pasakyti, kad „Žalgiris“ - niekam nenusileistų.
dar vienas futbolo ekspertas :). Primena Vaskelos interviu, kai pastarasis buvo nustebęs, kad Kijevo Dinamo dubleriai silpnai atrodo.
O ko tu tiekėjai iš žmogaus, kurio futbolo patarėjas yra mama? :geek:

karys
Pranešimai: 9161
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: VMFD Žalgiris

2010 Kov 09 11:22

Pasitreniravęs su kai kuriomis pirmo Rusijos diviziono komandomis, galiu pasakyti, kad „Žalgiris“ - niekam nenusileistų.
dar vienas futbolo ekspertas :). Primena Vaskelos interviu, kai pastarasis buvo nustebęs, kad Kijevo Dinamo dubleriai silpnai atrodo.
O ko tu tiekėjai iš žmogaus, kurio futbolo patarėjas yra mama? :geek:
tik akd pablevyzgot, siaip anyway labai gerai per kontroliens atrode, tas ir yra svarbiausia, tikiuosi ir kitu du rusai jo pedomis paseks...

Grįžti į