Re: Studentų futbolas

2012 Spa 11 12:25

ŠU palaužė KTU

Lietuvos studentų futbolo lygoje trečiadienį sužaistos vienerios rungtynės.

Šiauliuose susitiko vienos stipriausių pirmenybių ekipų – Šiaulių universitetas (ŠU) ir Kauno technologijos universitetas (KTU). Šiauliečiai susitikimo pradžioje išsiveržė į priekį, o baigiantis pirmajam kėliniui padvigubino persvarą. Iki pertraukos šeimininkai turėjo dar vieną galimybę įmušti, bet Edvinas Jasaitis nerealizavo 11 metrų baudinio. Įpusėjus antrajam kėliniui rezultatas tapo lygus – įsavo vartus kamuolį nukreipė Klimas Gusočenko, o vėliau pasižymėjo Gediminas Gečas. Vis tik, šiauliečiai įmušė dar du kartus ir iškovojo pergalę.

ŠU – KTU 4:2 (2:0)
Teisėjas – Mindaugas Jackus
Įvarčiai: 1:0 – Klimas Gusočenko (5′), 2:0 – Rokas Gedminas (35′), 2:1 – Klimas Gusočenko (į savo vartus), 2:2 – Gediminas Gečas (69′), 3:2 – Justinas Krištopaitis (75′), 4:2 – Rokas Gedminas (11m) (81′)
Edvinas Jasaitis (ŠU) nerealizavo 11 m. baudinio (27′)
Įspėjimai: Tomas Birškys, Lukas Juškevičius (ŠU); Rytis Briedis, Karolis Vasiliauskas (KTU)

...

2012 Spa 18 12:17

Studentų lyga: LEU saulėtekyje išplėšė lygiąsias

Sužaistos dvejos Lietuvos studentų futbolo lygos rungtynės, kuriose tarpusavyje susitiko Kauno ir Vilniaus ekipos.

Kauno technologijos universiteto(KTU) rinktinė daugiau nei kėlinį žaidė be iš aikštės pašalinto Evaldo Bernotos, bet 2:0 įveikė Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) futbolininkus.

Kur kas atkaklesnė kova vyko sostinėje, kur Vilniaus universitetas (VU) priėmė Lietuvos edukologijos universitetą (LEU). Šeimininkai įpusėjus antrajam kėliniui pirmavo 2:0, bet tada rezultatą sušvelnino Martynas Rumkis. Jau per arbitro pridėtą laiką buvo paskirtas 11 metrų baudinys, o jį realizavęs Danielis Gunevičius išlygino rezultatą.

KTU – VDU 2:0 (1:0)
Teisėjas – Sergejus Slyva
Įvarčiai: 1:0 – Algirdas Kvalkauskas (22′), 2:0 – Artūras Česnaitis (66′)
Įspėjimai: Paulius Daukša (KTU); Donatas Šedbaras (VDU)
Pašalintas: Evaldas Bernota (38′)

VU – LEU 2:2 (1:0)
Teisėjas – Gediminas Macevičius
Įvarčiai: 1:0 – Almantas Tamulionis (21′), 2:0 – Žygimantas Okulevičius (47′), 2:1 – Martynas Rumkis (71′), 2:2 – Daniel Gunevič (11m) (90+2′)
Įspėjimai: Matas Juodelis, Martynas Rumkis (LEU)

...

2012 Spa 19 10:47

Studentų lygoje – LKKA pergalė paskutinėmis minutėmis

Ketvirtadienį Lietuvos studentų futbolo lygoje sužaistos dvejos rungtynės.

Lietuvos kūno kultūros akademijos (LKKA) auklėtiniai priėmė varžovus iš Šiaulių universiteto (ŠU) ir paskutinėmis minutėmis išplėšė pergalę 3:2. Šiame sezone būsimieji treneriai rungtyniauja kiek nestabiliai – dabar įveiktas vienas pirmenybių favoritų, o dar neseniai pralaimėta autsaideriams Aleksandro Stulginskio universiteto (ASU) futbolininkams.

Pastaroji komanda ketvirtadienį svečiuose žaidė su Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) ekipa ir pralaimėjo 0:2.

LKKA – ŠU 3:2 (1:0)
Teisėjas – Audrius Jagintavičius
Įvarčiai: 1:0 – Tomas Bučma (38′), 1:1 – Tautvydas Eliošius (55′), 1:2 – Rokas Gedrimas (58′), 2:2 – Mindaugas Bielskis (77′), 3:2 -Deividas Kuodis (90′)
Įspėjimai: Tomas Bučma, Deividas Kuodis, Darius Šinkūnas, Mindaugas Bielskis (LKKA); Tautvydas Eliošius (ŠU)

VGTU – ASU 2:0 (0:0)
Teisėjas - Nerijus Dunauskas
Įvarčiai: 1:0 – Haroldas Kerušauskas (78′), 2:0 – Edvinas Degutis (84′)
Įspėjimai: Daniel Sadovskij (VGTU); Eimantas Kairys (ASU)

...

2012 Spa 23 11:00

Studentų lygoje – KTU ir VGTU lygiosios

Pirmadienį Lietuvos studentų futbolo lygoje sužaistos vienerios rungtynės.

Kauno technologijos universiteto (KTU) studentai priėmė svečius iš Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) ir sužaidė lygiosiomis 1:1. Abu įvarčiai buvo pelnyti antrajame kėlinyje. Svečiai į priekį išsiveržė po tikslaus Danielio Sadovskio smūgio, bet jau per arbitro pridėtą laiką savo baudos aikštelėje apmaudžiai sužaidė ranka. 11 metrų baudinį realizavo Artūras Česnaitis ir išplėšė savo ekipai tašką.

KTU – VGTU 1:1 (0:0)
Įvarčiai: 0:1 – Daniel Sadovskij (70′); 1:1 – Artūras Česnaitis (11m) (90+2′)
Įspėti: Marius Miškinis (KTU); Giedrius Viktoravičius (VGTU)

...

2012 Spa 24 10:27

LEU ir LKKA sužaidė net 9:5

Antradienį sužaistos vienerios Lietuvos studentų futbolo lygos rungtynės.

Tikrą įvarčių fiestą padovanojo būsimieji pedagogai – Lietuvos edukologijos universiteto (LEU) ir Lietuvos kūno kultūros akademijos (LKKA) studentai. Vilniuje vykusios rezultatyvios rungtynės baigėsi net 9:5. Nugalėtojų gretose keturis kartus pasižymėjo Laimonas Sakalauskas, o trys įvarčiai – Maksimo Afanasjevo sąskaitoje.

LEU – LKKA 9:5 (6:2)
Teisėjas - Artiomas Gutovskis
Įvarčiai: 0:1 – Mindaugas Bielskis (7′), 1:1 – Laimonas Sakalauskas (17′), 1:2 – Mindaugas Bielskis (18′), 2:2 – Maksimas Afanasjevas (26′), 3:2 – Laimonas Sakalauskas (31′), 4:2 – Maksimas Afanasjevas (34′), 5:2 – Elvis Daraškevičius (36′), 6:2 – Laimonas Sakalauskas (45′), 6:3 – Deivydas Kuodis (49′), 7:3 – Tautvydas Svidras (60′), 8:3 – Maksimas Afanasjevas (64′), 9:3 – Laimonas Sakalauskas (74′), 9:4 – Mantvydas Kasparavičius (79′), 9:5 – Augustinas Montvydas (89′)
Įspėjimai: Audrius Kadziauskas (LKKA)

...

2012 Spa 26 11:21

ASU sutriuškino VDU

Trečiadienį sužaistos vienerios Lietuvos studentų futbolo lygos rungtynės.

Įspūdingą pergalę iškovojo Aleksandro Stulginskio universiteto futbolininkai, net 10:1 sutriuškinę Vytauto Didžiojo universiteto studentus. Nugalėtojų gretose keturis kartus pasižymėjo rezultatyvusis Jonavos “Lietavos” puolėjas Laurynas Stonkus, o tris įvarčius įmušė Ernestas Alekna.

VDU – ASU 1:10 (0:7)
Įvarčiai: 0:1 – Laurynas Stonkus (11′), 0:2 – Ernestas Mickevičius (24′), 0:3 – Laurynas Stonkus (28′), 0:4 – Ernestas Alekna (31′), 0:5 – Laurynas Stonkus (40′), 0:6 – Tomas Krunkaitis (42′), 0:7 – Ernestas Alekna (45′), 0:8 – Lukas Skirmantas (53′), 0:9 – Ernestas Alekna (56′), 0:10 – Laurynas Stonkus (59′), 1:10 – Tomas Jarašius (85′)

...

2012 Spa 30 15:04

VGTU nugalėjo LEU

Pirmadienį sužaistos vienerios Lietuvos studentų futbolo lygos rungtynės.

Lietuvos edukologijos universiteto (LEU) rinktinė priėmė Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) futbolininkus ir pralaimėjo 1:3.

LEU – VGTU 1:3 (1:1)
Teisėjas – Nerijus Dunauskas
Įvarčiai: 0:1 – Andrius Viktoravičius (34′), 1:1 – Laimonas Sakalauskas (40′), 1:2 – Erikas Milašauskas (69′), 1:3 – Edvinas Degutis (77′)
Įspėjimai: Dainius Mazaliauskas (LEU); Saimonas Vitkauskas (VGTU)

...

2012 Lap 02 11:16

Studentų lygoje sužaistos dar dvejos rungtynės

Antradienį Lietuvos studentų futbolo lygoje sužaistos dvejos rungtynės.

Vilniaus universitetas (VU) namuose 4:2 įveikė Kauno technologijos universitetą (KTU). Vilniečių gretose du kartus pasižymėjo Pavelas Stempkovskis, o kauniečių – Karolis Vasiliauskas. Kitose rungtynėse tarpusavyje susitiko dvi Kauno ekipos. Lietuvos kūno kultūros akademijos (LKKA) studentai nepasigailėjo kolegų iš Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) ir sutriuškino juos 6:1.

VU – KTU 4:2 (2:0)
Teisėjas – Aleksandras Radiušas
Įvarčiai: 1:0 – Pavelas Stempkovskis (35′), 2:0 – Pavelas Stempkovskis (37′), 2:1 – Karolis Vasiliauskas (11m) (56′), 3:1 – Arnoldas Želtuchinas (70′), 4:1 – Aringas Streckis (83′), 4:2 – Karolis Vasiliauskas (11m) (88′)
Įspėjimai: Vilius Bundulas (VU)

LSU – VDU 6:1 (2:1)
Įvarčiai: 0:1 – Mindaugas Batačiūnas (10′), 1:1 – Lukas Stankevičius (17′), 2:1 – Deivydas Kuodis (28′), 3:1 – Mindaugas Bielskis (64′), 4:1 – Mindaugas Bielskis (67′), 5:1 – Edmundas Pukys (82′), 6:1 – Eisvinas Utyra (85′)
Įspėjimai: Lukas Pilionis (LSU)

...

2012 Lap 02 11:18

Studentų futbolas: LEU nugalėjo ASU

Trečiadienį sužaistos vinerios Lietuvos studentų futbolo lygos rungtynės.

Aleksandro Stulginskio universiteto (ASU) studentai priėmė svečius iš Lietuvos edukologijos universiteto (LEU) ir pralaimėjo 1:5.

ASU – LEU 1:5 (0:3)
Įvarčiai: 0:1 – Artūras Serikovas (5′), 0:2 – Tautvydas Svidras (14′), 0:3 – Elvis Daraškevičius (31′), 0:4 – Laimonas Sakalauskas (52′), 1:4 – Ernestas Alekna (11m) (67′), 1:5 – Nerijus Budraitis (85′)

...

2012 Lap 06 10:36

Purvo mūšį laimėjo ŠU

Pažliugusioje sostinės “Panerio” stadiono aikštėje Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) futbolininkai priėmė svečius iš Šiaulių universiteto (ŠU) ir pralaimėjo 0:3.

VGTU – ŠU 0:3 (0:3)
Teisėjas – Artiomas Gutovskis
Įvarčiai: 0:1 – Viktoras Kalabuchovas (2′), 0:2 – Rokas Urbelis (21′), 0:3 – Rokas Gedminas (29′)
Įspėjimai: Andrius Viktoravičius, Saimonas Vitkauskas (VGTU); Viktoras Kalabuchovas (ŠU)
PANERIO stadione kažkas žaidžia futbolą??? Ten juk reikia aulinių botų ir gondolos, kad nepaskęsti...

...

2012 Lap 09 10:27

Studentų lygoje pergalę šventė KTU

Trečiadienį Lietuvos studentų futbolo lygoje sužaistos vienerios rungtynės.

Kauno technologijos universiteto (KTU) studentai varžėsi su būsimaisiais treneriais iš Lietuvos sporto universiteto (LSU) ir įveikė juos 5:1. Šeimininkai į priekį išsiveržė pirmajame kėlinyje, tačiau varžovai praleido progą iki pertraukos rezultatą išlyginti ir nerealizavo 11 metrų baudinio.

KTU studentai antrajame kėlinyje svečių vartininką nuginklavo keturis kartus, o varžovai į tai atsakė tik vienu tiksliu smūgiu.

KTU – LSU 5:1 (1:0)
Teisėjas – Saulius Dirda
Įvarčiai: 1:0 – Karolis Vasiliauskas (11m) (34′), 2:0 – Justas Orantas (58′), 3:0 – Algirdas Kvalkauskas (62′), 4:0 – Justas Orantas (80′), 4:1 – Karolis Gvildys (85′), 5:1 – Evaldas Bernota (86′)
Įspėjimai: Artūras Česnaitis (KTU); Audrius Kadziauskas, Deivydas Kuodis, Lukas Stankevičius (LSU)

...

2012 Lap 19 13:03

Paskutines I rato rungtynes laimėjo ŠU

Lietuvos studentų futbolo lygoje sužaistos paskutiniosios pirmojo rato rungtynės.

Šiaulių universiteto futbolininkai priėmė Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) studentus ir sutriuškino juos 6:0. Tris kartus nugalėtojų gretose pasižymėjo Vaidas Viktoravičius, o du tikslūs smūgiai – Roko Gedmino sąskaitoje.

Šeštą pergalę iškovoję šiauliečiai surinko 18 taškų ir laimėjo pirmąjį ratą.

ŠU – VDU 6:0 (4:0)
Teisėjas – Egidijus Amšiejus
Įvarčiai: 1:0 – Vaidas Viktoravičius (15′), 2:0 – Vaidas Viktoravičius (20′), 3:0 - Rokas Gedminas (33′), 4:0 – Vaidas Viktoravičius (40′), 5:0 – Rokas Gedminas (58′), 6:0 - Edvinas Jasaitis (80′)

Respublik
Pranešimai: 8640
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

2020 Bir 02 10:51

LSFL kreipimasis į Lietuvos Respublikos Vyriausybę

Praėjusią savaitę nuotoliniu būdu bendravusi Lietuvos studentų futbolo lygos valdyba nuspendė kreiptis į šalies Vyriausybę su prašymu studentų reikmėms išsaugoti VDU/ ŠA (buvusį LEU, dar anksčiau VPU) stadioną.

Tokį susirūpinimą valdybai sukėlė nežinomybė dėl jo likimo. Priminsime, kad nelikus Lietuvos edukologijos universiteto, stadionas atiteko į „niekieno“ rankas, o pačią situaciją dar labiau glumina faktas, kad į jį pretendavusiam Vilniaus Gedimino technikos universitetui aiškiai buvo „parodytos durys“.

LSFL kasmet sutraukia apie 300 studentų, dar daugiau jų futbolą žaidžia savo malonumui. Dar daugiau – VDU/ ŠA stadionas yra pritaikytas ne tik futbolui, tačiau ir tinkliniui, krepšiniui, lengvajai atletikai. Praradus stadioną, visi šie jauni žmonės bus išguiti lauk.

Kreipimasis:

Ministre, Vilniaus mieste studijuoja apie 60000 studentų, tarp kurių, be abejonės, yra sportuojančių ar užsiimančių sveikatingumu. Nuo nepriklausomybės atkūrimo Vilniaus mieste futbolo infrastruktūra vis prastėjo ir šiuo metu studentams yra likusios tik dvi (Vilniaus universiteto ir VDU/ ŠA) aikštės. Mus, Lietuvos studentų futbolo lygos, valdybos narius neramina spaudoje pasirodę gandai, kad artimiausiu metu galime likti vos su vienu stadionu.

Mūsų tikslas – sveika visuomenė, todėl kreipiamės į Jus su prašymu – išsaugoti stadioną universitetų reikmėms. Mums nesvarbu, ar tai bus Vilniaus Gedimino technikos universitetas, ar Mykolo Romerio universitas, ar kažkuri kolega. Mums svarbu, kad jauni žmonės, užuot trankęsi gatvėmis, turėtų kur sportuoti.