Tobex
Pranešimai: 10884
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: Sukčiai, lažybininkai ir sutartos rungtynės

2015 Bir 21 23:13

porecentais būčiau sakęs 60-40 arba 55-45 Stumbro naudai.

gal lažybų bendrovės dažnai taip elgiasi, nežinau, nesidomiu per daug.

šiaip
Pranešimai: 3829
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 17:49

Re: Sukčiai, lažybininkai ir sutartos rungtynės

2015 Bir 21 23:25

porecentais būčiau sakęs 60-40 arba 55-45 Stumbro naudai.

gal lažybų bendrovės dažnai taip elgiasi, nežinau, nesidomiu per daug.
Sūduvos ir Kruojos nei viena bendrovė neišėmė, tai parodo jų "gebėjimą" nuspėti sutartas rungtynes :)

...

Re: Sukčiai, lažybininkai ir sutartos rungtynės

2015 Bir 22 09:47

Ką jūs čia malat apie susitarimus, jei patys spėjot, kad Stumbras laimės?

TOTO tik 8 žmogeliukai už KG ir net 26 už Stumbrą. O tie, kas nustatinėjo pradinius koeficientus lažybų bendrovėse - iš medžio kritę.
- Reiks pradėt domėtis lažybomis ir kofais, o tai TOTO iš empyrinių pamąstymų, be Gretl sistemos ne kas gaunasi..
Kai ant greičio rašai, tai be toto taško lieki..

***

Rimti lažybininkai jaučia kas ir kaip, o kai ima šokinėti skaičiukai nuo 2 iki 7, tai jau įtartina.. :roll:

Kampuotas
Pranešimai: 1090
Užsiregistravo: 2015 Kov 01 14:04

Re: Sukčiai, lažybininkai ir sutartos rungtynės

2015 Bir 22 17:08

Jarmalavicius nesupranta ka Granito gynyba isdarinejo. Pasiziurim i kofu dinamika pries rungtynes, ir nereikia buti Serloku Holmsu kad suprastum ka jie ten dare !! :lol:

...

Re: Sukčiai, lažybininkai ir sutartos rungtynės

2015 Lie 13 10:44

Su įrodymais, kaip latviai, ar tamstai ir be įrodymų galima šalinti? :)
Įrodymai - neįrodymai.

Situacija primena ir gyvenimą 90min.lt
LFF - forumo valdžia, susitepusios komandos - Cezis.
Visi viską supranta, visus užpisa, įrodymų kad blogai elgiasi nėra, valdžia impotentiška ir "superdemokratiška" nedaro nieko.
Matyt idiotizmui ribų nėra.
Pietiečio išmintis. 8-) prajuokinai, ačiū. :D

CEZIS 2011 metais iš valdžios gavo leidimą žudyti. neimant jokių belaisvių. 8-)
O idiotiškaiusia yra tai, kad jeigu ne leidimas žudyti, tai pats forumas būtų miręs ir jo internetinio adreso neprisimintumėte.
Būtų miręs lyg koks futbolas.lt

Ką mano valdžia? Gavau leidimą ir nuo to laiko lėtai, skausmingai visus žudau. Bet taip Jums patinka. Ar klystu? :D
Leidimas ilgalaikis ir nebuvo atšauktas. ;) 8-) O jeigu kažkas turi silpnus nervus ir skrandžius, tai nežinau, ką galiu patarti.. :roll:

P.S. gal įmesti leidimo print-skryną? ;)

...

Re: Sukčiai, lažybininkai ir sutartos rungtynės

2015 Lie 13 12:23

susitepusios komandos - Cezis.
- Pietietis taip užstūmė.. :shock: Ar mane tu lygini su kokiom suskretusiom kontorom?
Grasindavo mane nužudyti - į akis rudį maldavo, pakasti, susidoroti grasinosi, o aš juokdavausi ir padirbėdavau iš peties, atkaldamas kiekvieną tokį grasintoją.
jeigu kiti yra maži parazitai, tai aš anakonda, kuri laužo kaulus ir p*** protus.

Mano požiūris į lažybas Jums yra žinomas.
Galiu net parodyti kai kuriuos susirašinėjimus. Visada siunčiu nafik tokius pasiūlymus vienaip ar kitaip užsidirbti iš lažybų.

O vienas gudročius sugeba mano kontorą lyginti su purvinom kiaulėm. Pietieti, tau negėda stumti ir rašinėti tokių dalykų???


Psichologas
Pranešimai: 1320
Užsiregistravo: 2015 Vas 02 18:02
Palaikoma komanda: Kauno Žalgiris
Miestas: Kaunas

Re: Sukčiai, lažybininkai ir sutartos rungtynės

2015 Lie 13 16:13

Aš labai tikiuos mano(slaptas) planas išdegs ir Ceziui bus apkarpyti sparnai

Pietietis
Pranešimai: 76
Užsiregistravo: 2014 Kov 22 12:54

Re: Sukčiai, lažybininkai ir sutartos rungtynės

2015 Lie 13 16:15

Nesivelsiu, gal biškį ant emocijos parašiau.

Duodu durniui kelią.

...

Re: Sukčiai, lažybininkai ir sutartos rungtynės

2015 Lie 13 16:27

priimk kritiką
- Kritikos nebijau, nes ji mane verčia pasitempti ir augti kaip asmenybei ir kaip profesionalui.
Tobex, žinau, kad čia esu lyg koks alfa patinas - 8-) per daug uždominavęs. Bet pasižiūrėk, kai manęs nėra, tai nieko ir nevyksta. :D

Pernai vasarą su mergom gastroliavau, tai i lyga buvo nesuvesta, visokie Žygučiai valdžią perėminėjo, žadėjo vadovauti paradui.

Va, galiu atsisakyti sosto Žygučio naudai, jeigu tik Pietietis jausis laimingesnis.

Ar Tobex links labiau patenkintas.

...

Re: Sukčiai, lažybininkai ir sutartos rungtynės

2015 Lie 13 16:29

Aš labai tikiuos mano(slaptas) planas išdegs ir Ceziui bus apkarpyti sparnai
- Bet kokie "viščiukų maištai' bus negailestingai numalšinti. Jaroslavlio "Šinnikai" volu pervažiuos ir baigsis mandravojimai.. :evil:

...

Re: Sukčiai, lažybininkai ir sutartos rungtynės

2015 Lie 13 16:33

Nesivelsiu, gal biškį ant emocijos parašiau.

Duodu durniui kelią.
Emocijos yra gerai. pavydžiu tiems, kurie jas turi. pats esu šaltas kaip ledas.

ir ačiū už komplimentus. ;) o palyginimas nevykęs, nes mano nuomonės nenupirksi.. nepakeisi..

nei lažybininkų pinigais, nei grasinimais..

Tobex
Pranešimai: 10884
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: Sukčiai, lažybininkai ir sutartos rungtynės

2015 Lie 13 20:20

priimk kritiką
- Kritikos nebijau, nes ji mane verčia pasitempti ir augti kaip asmenybei ir kaip profesionalui.
tai tobulėk:

90 procentų tavo postų apie nieko verti, niekam neįdomūs.
jei jau keli naujienas tai kelk jas iš eilės, o ne pradžioje pvz. 25 dienos, po to 23d.
jei jau keli naujienas tai pirmiau perskaityk forumą ar kas nors prieš tai tos naujienos jau neįkėlė prieš tave.
Jei jau keli naujienas tai kelk jas į vieną vietą, o ne išmėtyk per visas temas po du sakinius, ir sukelk į vieną postą. Jei nesupranti tai čia žmonės ateina paskaityti ir padiskutuoti, niekas nenori duotis per visas temas, kad perskaityti vieno straipsnio.
Jei jau pats miegi kur nors, tai nesijausk, kad tau būtina viską supostinti kas per tą laiką įvyko. Jei jau nespėjai tai nespėjai atsipalaiduok. Niekas neįmetė, vadinasi visiems tai pasirodė neaktualu.

Už kritiką gali nedėkoti, tik padaryk išvadas, o jei nepadarysi tai nesistebėk, kad dauguma forumo tavęs nemėgsta. Jei ne gera broniaus širdis tai kitas modas trintu nafik tavo visus postus apie cioces ir kur savaitgalį valgei sausainius ir banais apdalintų.

šiaip
Pranešimai: 3829
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 17:49

Re: Sukčiai, lažybininkai ir sutartos rungtynės

2015 Lie 13 21:50

Jei jau keli naujienas tai kelk jas į vieną vietą, o ne išmėtyk per visas temas po du sakinius, ir sukelk į vieną postą. Jei nesupranti tai čia žmonės ateina paskaityti ir padiskutuoti, niekas nenori duotis per visas temas, kad perskaityti vieno straipsnio.
Kaip tada žmogeliukas sugeneruos beveik 36 procentus visų forumo žinučių? :)

Tobex
Pranešimai: 10884
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: Sukčiai, lažybininkai ir sutartos rungtynės

2015 Lie 13 22:03

nežinau.

bet čia kaip daug kur gyvenime. Gali tylėti, nieko nesakyti ir susitaikyti su esama padėtimi. Arba pabandyti žmogui dar kartą paaiškinti ir tikėtis, kad supras.

Sakykim, kad Skarbaliaus pavyzdys mane įkvėpė :D

Grįžti į