Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Sukčiai, lažybininkai ir sutartos rungtynės

2015 Lie 13 22:34

:D bergždžias dalykas, žmonės tokiam amžiuj nesikeičia. Cezis yra toks koks yra. Kartais užknisa, bet taip pat peržiūri ir sudeda visokiausią informaciją. Forumui tai į naudą IMHO

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: Sukčiai, lažybininkai ir sutartos rungtynės

2015 Lie 13 23:58


- Kritikos nebijau, nes ji mane verčia pasitempti ir augti kaip asmenybei ir kaip profesionalui.
.
Kokiam dar profesionalui? Asmenybės profesionalui? Ar postų darymo profesionalui?

Psichologas
Pranešimai: 1320
Užsiregistravo: 2015 Vas 02 18:02
Palaikoma komanda: Kauno Žalgiris
Miestas: Kaunas

Re: Sukčiai, lažybininkai ir sutartos rungtynės

2015 Lie 14 03:39

:D bergždžias dalykas, žmonės tokiam amžiuj nesikeičia. Cezis yra toks koks yra. Kartais užknisa, bet taip pat peržiūri ir sudeda visokiausią informaciją. Forumui tai į naudą IMHO
Jokios naudos, nereikia išsigalvot. Naujienas kur susveikt mes tikrai žinom visi, o aptart jas jis tiktai trugdo

Tobex
Pranešimai: 10882
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: Sukčiai, lažybininkai ir sutartos rungtynės

2015 Lie 14 08:07

:D bergždžias dalykas, žmonės tokiam amžiuj nesikeičia. Cezis yra toks koks yra.
"Teisingas" požiūris. Daugumai lengviau prisitaikyti prie Cezio, nei Ceziui prie daugumos.
Man keista tokius komentarus skaityti.

...

Re: Sukčiai, lažybininkai ir sutartos rungtynės

2015 Lie 14 10:55

Jei jau nespėjai tai nespėjai atsipalaiduok. Niekas neįmetė, vadinasi visiems tai pasirodė neaktualu.

Už kritiką gali nedėkoti, tik padaryk išvadas, o jei nepadarysi tai nesistebėk, kad dauguma forumo tavęs nemėgsta. Jei ne gera broniaus širdis tai kitas modas trintu nafik tavo visus postus apie cioces ir kur savaitgalį valgei sausainius ir banais apdalintų.
- Kaip suprantu, tai dažnam rūpi tik savo kiemo reikalai. Juk matau, kiek pasidomi, kas dedasi kokiame kaime, kur nėra futbolo. O man smalsu. ;)
Todėl ir postinu. Tau dzūkų reikalai gal nešdomūs, o va aš pasidomiu kažkiek.

Vis tik padėkosiu, nes tu atviras ir nemali rudžio. O tokius žmones gerbiu. jeigu esu pajuokavęs kažką, įžeidęs, tu jau man atleisk, aš viską pratęs paversti juokais ir nestresuoju.

pasirodo, kad žmonės yra jautrūs, su emocija. kai pats toks nesu, tai kartais neina to suprasti.

Ačiū, kad primeni, kad tai tik forumas. Neverta gal persistengti. Turiu prašmatnesnių žaisliukų. ;)

...

Re: Sukčiai, lažybininkai ir sutartos rungtynės

2015 Lie 14 11:05

- Gerai, berniukai, neterškime temos. Gal apie lažybas padiskutuojame. Pasižiūrėsite, ar tikrai moku diskutuoti. O gal esu beviltiškas. :D
TIKSLAS IR SOCIALINĖ ATSAKOMYBĖ
http://www.topsport.lt/apie-mus" onclick="window.open(this.href);return false;

TOP sport tikslas- ugdyti meilę sportui. Šio tikslo siekiame skleisdami žinią apie sporto įvykius, geriausiųjų pasiekimus bei mūsų šalį reprezentuojančius sportininkus. Mes tikime, kad turėdami saugę bei azartišką vietą, kurioje klientai galės atsipalaiduoti bei pasimėgauti transliuojamu sportu gyvai, galime sukurti didesnį susidomėjimą sportu ir ugdyti meilę ne tik populiariausioms sporto šakoms.

Šio tikslo siekiame nuolatos tobulindami savo paslaugas, kokybiškai transliuodami sporto įvykius ir jų rezultatus bei kurdami visapusį komfortą savo klientams. Moderniausiose lažybų erdvėse įrengti barai, rūkomieji, 500 TV ekranų, kurie beperstojo transliuoja įvairius sporto įvykius.
- Gal kuris mąstantis vyrukas man, lažybų verslo subtilybių nepažinusiam kaimiečiai, paaiškins, kaip čia lažybų bendrovė gali puoselėti meilę sportui? Nes man atrodo, kad galima tik meilę babkėms ugdytis ir vesti klystkeliais. Amerikoniškose filmuose lažybų brokeriai ir jų berniukai vaikosi skolininkus ir juos terorizuoja. kokia čia meilė sportui.

Už A lygą stavkių gal nėra tose bendrovėse, tik Azijoje. Tik kažkokie šuniukai trąsa bėga. Net nesupratau, ar ten gyvi, ar kompiuteriniai bėgimai..
Tos šunų lenktynės - kaip bando mus įtikinti- irgi rimtas sportas??? :P :D

Kai lažybų bendrovės kalba apie socialinę atsakomybę, tai nei juoktis, nei verkti. :evil:

Psichologas
Pranešimai: 1320
Užsiregistravo: 2015 Vas 02 18:02
Palaikoma komanda: Kauno Žalgiris
Miestas: Kaunas

Re: Sukčiai, lažybininkai ir sutartos rungtynės

2015 Lie 14 19:05

Top Sport savinininkas yra buvęs krepšininkas, labai didelis ir futbolo fanas.

Kampuotas
Pranešimai: 1090
Užsiregistravo: 2015 Kov 01 14:04

Re: Sukčiai, lažybininkai ir sutartos rungtynės

2015 Lie 14 21:34

- Gerai, berniukai, neterškime temos. Gal apie lažybas padiskutuojame. Pasižiūrėsite, ar tikrai moku diskutuoti. O gal esu beviltiškas. :D
TIKSLAS IR SOCIALINĖ ATSAKOMYBĖ
http://www.topsport.lt/apie-mus" onclick="window.open(this.href);return false;

TOP sport tikslas- ugdyti meilę sportui. Šio tikslo siekiame skleisdami žinią apie sporto įvykius, geriausiųjų pasiekimus bei mūsų šalį reprezentuojančius sportininkus. Mes tikime, kad turėdami saugę bei azartišką vietą, kurioje klientai galės atsipalaiduoti bei pasimėgauti transliuojamu sportu gyvai, galime sukurti didesnį susidomėjimą sportu ir ugdyti meilę ne tik populiariausioms sporto šakoms.

Šio tikslo siekiame nuolatos tobulindami savo paslaugas, kokybiškai transliuodami sporto įvykius ir jų rezultatus bei kurdami visapusį komfortą savo klientams. Moderniausiose lažybų erdvėse įrengti barai, rūkomieji, 500 TV ekranų, kurie beperstojo transliuoja įvairius sporto įvykius.
- Gal kuris mąstantis vyrukas man, lažybų verslo subtilybių nepažinusiam kaimiečiai, paaiškins, kaip čia lažybų bendrovė gali puoselėti meilę sportui? Nes man atrodo, kad galima tik meilę babkėms ugdytis ir vesti klystkeliais. Amerikoniškose filmuose lažybų brokeriai ir jų berniukai vaikosi skolininkus ir juos terorizuoja. kokia čia meilė sportui.

Už A lygą stavkių gal nėra tose bendrovėse, tik Azijoje. Tik kažkokie šuniukai trąsa bėga. Net nesupratau, ar ten gyvi, ar kompiuteriniai bėgimai..
Tos šunų lenktynės - kaip bando mus įtikinti- irgi rimtas sportas??? :P :D

Kai lažybų bendrovės kalba apie socialinę atsakomybę, tai nei juoktis, nei verkti. :evil:
Siaip besidomintys sportu - lazybu bendroviu potencialus klientai, taip kad nieko neisto kad jos remia sporta, taip ju reklama pasiekia tiksline auditorija. O tai kad sneka apie meile sportui tai taip pat rimta kaip ir McDonaldo pravesta akcija skirta sveikam gyvenimo budui :lol: Arba alkoholio gamintoju raginimai vartoti alkoholi atsakingai ( nors cia tabako ir alkoholio prieziuros tarnyba ipareigoja ) Bet kokiu atveju nieko blogo kad yra legalios lazybu bendroves, jos suinteresuotos reklamuotis remdamos sporta, o jei jas uzdraustu - patologiniu loseju problemu tai neissprestu - atsirastu tavo filmuose matyti blogi nelegalus bukmekeriai, kurie lauzo kaulus skolininkams

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Sukčiai, lažybininkai ir sutartos rungtynės

2015 Lie 14 21:54

Moneta visuomet turi dvi puses :) Be lažybų profesionalus sportas būtų daug skurdesnis, kai kurios sporto rūšys išvis neišsilaikytų. Apskritai lažybos yra vienas iš kertinų akmenų, ant kurio stovi profesionalus sportas

...

Re: Sukčiai, lažybininkai ir sutartos rungtynės

2015 Lie 28 10:40

Kruoja ( kaip ir uzvakar Granitas) irode kad kai nedalyvauja lazybose gali gynyboje suzaisti drausmingai ir patikimai.
TRAKAI 0 - 0 KRUOJA
2015 07 27


Tai va, kai pirmi įmuša, o paskui į vartus prasileidžia 2,3,4 - vienžo, beviltikai gynyboje sužaidžia ir pagimdo paranoją žiūrovams ir ekspertams..

...

Re: Sukčiai, lažybininkai ir sutartos rungtynės

2015 Rgp 04 10:44

Atnaujintame Drausmės kodekse - sugriežtintos sankcijos dėl manipuliavimo rezultatais
http://www.lff.lt/lt/article/atnaujinta ... ezultatais" onclick="window.open(this.href);return false;

Atnaujintame Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Drausmės kodekse sugriežtintos sankcijos už bet kokiu bandymus neteisėtai daryti įtaką rungtynių baigčiai.

Pagal UEFA rekomendacijas parengtą Drausmės kodekso atnaujinimą patvirtino LFF Vykdomasis komitetas.

Pagrindiniai pakeitimai atlikti 44 straipsnyje, kuris numato, jog rungtynių dalyviai privalo susilaikyti nuo bet kokio elgesio, darančio ar galinčio daryti žalą rungtynių sąžiningumui.

Straipsnio pakeitimuose sugriežtintos tiek minimalios, tiek maksimalios sankcijos tiek klubams, tiek žaidėjams ar oficialiems asmenims.

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Sukčiai, lažybininkai ir sutartos rungtynės

2015 Rgp 05 12:22

Sakavickas ruleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeez! :D

http://www.krepsinis.net/naujiena/biudz ... ams/252946" onclick="window.open(this.href);return false;

...

Re: Sukčiai, lažybininkai ir sutartos rungtynės

2015 Rgp 05 12:55

Vienintelis Lietuvos krepšinio lygos (LKL) klubas šią vasarą nepasirašęs nė vieno kontrakto yra Kėdainių „Nevėžis“, kuris neturi nei žaidėjų, nei trenerių.

bandė susisiekti su direktoriumi Antanu Sakavicku, tačiau šis atsisakė pateikti bet kokius komentarus,
Daugiau: http://www.krepsinis.net/naujiena/biudz ... n=copy-txt" onclick="window.open(this.href);return false;

- prie ko prisilietė šiais metais, tai visi ambicingi planai virto.. sugedusiais ir netinkamais vartoti produktais..

dzūkiųkas grybas užkirmijo LT sporte.. :evil: :evil:

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Sukčiai, lažybininkai ir sutartos rungtynės

2015 Rgp 17 18:55

Kaip ir kasdienybė :D

Cirkas Pakruojyje: A lygos teisėjai mokė žaidėjus, kaip reikia gintis

Skaitykite daugiau: http://www.delfi.lt/sportas/futbolas/ci ... d=68758924" onclick="window.open(this.href);return false;

...

Re: Sukčiai, lažybininkai ir sutartos rungtynės

2015 Rgp 18 10:36

lrytas.lt

„Dar prieš rungtynes buvo gauta žinių, kad tai gali būti neskaidrus ir nesąžiningas mačas“, – sakė LFF atstovė Vaiva Zizaitė.

„Statymų sumos buvo labai didelės, bet įvardyti jų kol kas nenorėtume – LFF tyrimų komitetas duomenis apie sumas ir įvarčių santykius jau pateikė drausmės komitetui, kuris analizuos visą informaciją“, – sakė LFF atstovė V.Zizaitė.

Grįžti į