...

Re: Sveikinu

2012 Bir 04 17:48

Sveikinu ciocę, garbingo jubiliejaus proga. Didžiausi ir nuoširdžiausi linkėjimai. ;)

Paskutinį kartą redagavo 2 .... Iš viso redaguota 2015 kartus.

...

Re: Sveikinu

2012 Bir 05 13:32

Sveikinu karį ir jo vergus sudalyvavus kūtvelų konkurse ir sėkmingai pasirodžius tame turnyre.
Siunčiu muzikinį sveikinimą:


Lėja
Pranešimai: 113
Užsiregistravo: 2012 Kov 16 21:41
Palaikoma komanda: VMFD ŽALGIRIS

Re: Sveikinu

2012 Bir 12 21:15


Žalgiriečiai sustabdė šiauliečius!
Žalgiris 2 : 0 Šiauliai
Sveikinu!
Šaunuoliai vyrai!!!

Paveikslėlis

...

Re: Sveikinu

2012 Bir 18 14:32

;)
Paskutinį kartą redagavo 1 .... Iš viso redaguota 2015 kartus.

...

Re: Sveikinu

2012 Bir 27 11:02

Sveikinimai

Šiandien, 2012-06-25, savo gimtadienį švenčia ilgametis „Atlanto“ vartininkas, treneris ir buvęs prezidentas Vacys Lekevičius.

Norime nuoširdžiai pasveikinti nemažą dalį savo jėgų ir gyvenimo atidavusį V. Lekevičių su gimtadieniu. Linkime kuo didžiausios sėkmės visose veiklose, darbuose, gyvenime, daug sveikatos ir laimės. Dėkojame, kad nemažą gyvenimo dalį skyrė ir susiejo su Klaipėdos „Atlanto“ futbolo klubu.

Keletas faktų apie V. Lekevičių:
Vacys Lekevičius gimė Rusnėje;
Futbolo mokėsi Šilutėje, o po 8 - os klasės Kaune;
1983 m. su sublizgėjo gindamas Lietuvos jaunimo rinktinės garbę – Maskvoje tapo TSRS tautų spartakiados čempionu. Visiems nugalėtojams buvo suteiktas tuomet labai vertinamas – TSRS sporto meistro vardas.
1992 m. pradėjo žaisti už Klaipėdos „Granitą“;
1993 m. įkūrė policijos sporto klubą „Aras“, kuris pratęsė „Granito“ istoriją, tik jau kitu pavadinimu;
1996 m. „Aro“ vadovai nutarė tęsti gražias Klaipėdos futbolo tradicijas perimdami „Atlanto“ pavadinimą;
Ilgus metus treniravo, o vėliau ir vadovavo klaipėdiečių komandai, kol 2012 m. kovo mėn. visiškai pasitraukė iš komandos, ją perleisdamas R. Jonaičiui;
Didžiausias pasiekimas su komanda 2001 ir 2002 m. Lietuvos A lygos vicečempionai;
1999, 2000 ir 2004 bronzos laimėtojai;
2011 m. Lekevičius tapo vyriausiu kadanors A Lygoje žaidusiu žaidėju. 48 metų FK Altantas direktorius turėjo ginti komandos vartus, kadangi traumą gavo vienintelis komandos vartininkas.
________________________________________
http://www.atlantas.lt/naujienos/?nid=653

Mano sveikinimas:

Sveikinu Vaclovą gimšiuko proga. Linkiu kuo greičiau grįžti vadovauti Klaipėdos futbolui ir būti futbolo madų diktatoriumi. :lol:
Paskutinį kartą redagavo 1 .... Iš viso redaguota 2015 kartus.

Lėja
Pranešimai: 113
Užsiregistravo: 2012 Kov 16 21:41
Palaikoma komanda: VMFD ŽALGIRIS

Re: Sveikinu

2012 Lie 03 09:31

Liepos 3 d. – Komplimentų veidrodžiui diena
Su tuo ir sveikinu!

...

Re: Sveikinu

2012 Lie 03 10:27

Sveikinimai Aurimui!!!
A.Vilkaitis iškovojo Italijos jaunimo čempionato sidabrą.

________________________________________________________________________________
Lietuvos U-21 jaunimo rinktinės gynėjas, Nacionalinės futbolo akademijos auklėtinis Aurimas Vilkaitis.

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: Sveikinu

2012 Lie 10 20:36

Sveikinu Lietuvos krepšinio rinktinę parodžius drąsą ir gerai įkrėtus latinosams jų irštvoje. LT futbolo rinktinei reiktų daug ko pasimokyti, bei užmiršti visokius atsiprašinėjimus rusų, prieš juos prasižengus ...


bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11749
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Sveikinu

2012 Lie 10 22:49

Kritai, slasheri, mano akyse..

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: Sveikinu

2012 Lie 10 23:55

Kritai, slasheri, mano akyse..
Nepatiko daina? Skonio reikalas. Man, tai pusę velnio tokia. Krepšininkams irgi turėtų sueiti.

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11749
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Sveikinu

2012 Lie 10 23:58

Ale šneki kaip buratinas. Nejau jo pėdom paseksi?

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: Sveikinu

2012 Lie 11 12:46

Ale šneki kaip buratinas. Nejau jo pėdom paseksi?
Jeigu pasidžiaugi LIETUVOS sportininkų pergalėmis, tai reiškiasi tapatiniesi su buratinu. Čia taip matyt galima suprasti broniaus nepasitenkinimą :)

...

Re: Sveikinu

2012 Lie 11 13:46

Ale šneki kaip buratinas. Nejau jo pėdom paseksi?
Jeigu pasidžiaugi LIETUVOS sportininkų pergalėmis, tai reiškiasi tapatiniesi su buratinu. Čia taip matyt galima suprasti broniaus nepasitenkinimą :)
Aš tai dopingo skandalais pasidžiaugiu. Žiū: tai vienas, tai kitas... pribręsta.
Kur kas maloniau, kai visus sportininkus, lyg kokius nusikaltėlius, varo padaryti siusiuko ir ten buria, ko užsiėdęs, ko pavartojęs, kad toks greitas, šoklus ir daro rezultatus.
Tik pyst, ir, medalį atima... nuplaukia tos LIETUVOS sportininkų pergalės. Lieka tik pasiteisinimai ir gėda.

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: Sveikinu

2012 Lie 11 14:09

Aš tai dopingo skandalais pasidžiaugiu. Žiū: tai vienas, tai kitas...
Šaunu, kad pasidžiaugi. Mane tai dopingo skandalai neypač džiugina, bet kaip tikras lietuvis mėgstu pasidžiaugti VMFD, Ekrano, Lietuvos ryto pralaimėjimais :)

...

Re: Sveikinu

2012 Lie 11 14:25

Aš tai dopingo skandalais pasidžiaugiu. Žiū: tai vienas, tai kitas...
Šaunu, kad pasidžiaugi. Mane tai dopingo skandalai neypač džiugina, bet kaip tikras lietuvis mėgstu pasidžiaugti VMFD, Ekrano, Lietuvos ryto pralaimėjimais :)
Aš tai tikras žemaitis, man patinka, kai tie, kur kitoj pusėj upelio.. Lifosos, Kėdainių... ar Nevėžio... susipainiojau, karoče, kur kitoj pusėj Dubysos gyvena, va tų laukinių pralaimėjimai visada malonūs.
Aš tai be EKRANO pralaimėjimų negalėčiau gyventi, kartais pusę sezono tenka laukti tos šventės. 8-)
VMFD pralaimėjimai manęs nedžiugina, net gadina nuotaiką.

O štai tie, kur su oranžiniais kamuoliais kažką daro, į skyles, kur mėto, tai jų pralaimėjimų laukiu. Kai susimauna, tai faina: nei vuvuzelų, nei būgnų nesigirdi, tylu, ramu, o ant širdies lengva ir malonu. Okupantų lietuvių išmislas tas oranžinis kultas, šėtono garbintojai ten... :twisted:

Grįžti į