...

Re: Sveikinu

2012 Lie 31 11:48

Sveikinu Marijų sulaukus pilnametystės ;)
Linkiu šviesių akimirkų ir šilumos.
kažkoks mistinis sveikinimas. Tai Lecce ir yra Mario. Jeigu taip, tai aš irgi sveikinu.
Noriu tokio pripučiamo torto ir iš jo iššokančios pusnuogės ciocės. ;)
o gal pripučiamos ciocės?
CEZIS yra LECCE, MARIO yra super Mario. 8-) Ačiū, slash.

Neturėsiu pompos, kad prisipūsčiau tokią ciocę. :) Be to, man patinka pleputės, o pripučiamos atkakliai tyli. :mrgreen:

Lėja
Pranešimai: 113
Užsiregistravo: 2012 Kov 16 21:41
Palaikoma komanda: VMFD ŽALGIRIS

Re: Sveikinu

2012 Lie 31 12:17

kažkoks mistinis sveikinimas. Tai Lecce ir yra Mario. Jeigu taip, tai aš irgi sveikinu.
Hm.? Sakai mistinis...man atrodo, kad tu esi mistinis..ir tavęs niekas nesveikina.. :mrgreen:
o gal pripučiamos ciocės?
Čia pasiūlymas? turi užsislėpęs spintoje ne vieną tikriausiai :lol:
Lecce čia tau kažkas nori dovaną įteikti.. :mrgreen: tik įsistikink, kad nebūtų panaudota :lol:

...

Re: Sveikinu

2012 Lie 31 12:24

Lecce čia tau kažkas nori dovaną įteikti.. :mrgreen: tik įsistikink, kad nebūtų panaudota :lol:
Joo, mafija su bambaliu pradingo, tai per gimtadienį likau negėręs. :mrgreen: slash, tai dovanos neatsiuntė. :(
Bus ir patikrinta, ir gatavai pripūsta, tai pačiam nereiks vargti. :mrgreen: Tik lipk ant viršaus ir važiuok.... pirmyn, atgal....

Lėja
Pranešimai: 113
Užsiregistravo: 2012 Kov 16 21:41
Palaikoma komanda: VMFD ŽALGIRIS

Re: Sveikinu

2012 Lie 31 12:33

Lecce čia tau kažkas nori dovaną įteikti.. :mrgreen: tik įsistikink, kad nebūtų panaudota :lol:
Joo, mafija su bambaliu pradingo, tai per gimtadienį likau negėręs. :mrgreen: slash, tai dovanos neatsiuntė. :(
Bus ir patikrinta, ir gatavai pripūsta, tai pačiam nereiks vargti. :mrgreen: Tik lipk ant viršaus ir važiuok.... pirmyn, atgal....
Tu palauk su ta dovana, juk geriau vėliau negu niekada...panaudos, patikrins, kad broko nebūtų pripūs ir tau atsius :)

Ten jaučiu tokia su privalumais bus pripučiama ciocė, manau slasher'is tik geras dovanas dovanotų, tau nereikės lipti, atsigulsi pasisodinsi į balną ir ji pati judės aukštyn.. žemyn :lol:

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: Sveikinu

2012 Lie 31 12:36

Hm.? Sakai mistinis...man atrodo, kad tu esi mistinis..:
gali būti. iš šono geriau matyti :)
ir tavęs niekas nesveikina..
čia ne mano problema o sveikintojų.
Čia pasiūlymas?
Čia rekomendacija norams. Tarpinis variantas.

Priekabi ta Lėja, visai kaip Lecce. Spėčiau, kad iš vieno internetinio klano jūs abu :)

...

Re: Sveikinu

2012 Lie 31 12:46

Ten jaučiu tokia su privalumais bus pripučiama ciocė, manau slasher'is tik geras dovanas dovanotų, tau nereikės lipti, atsigulsi pasisodinsi į balną ir ji pati judės aukštyn.. žemyn :lol:
Joo, su privalumais turėtų būti, kad prie NFA aikštyno būtų galima pažaisti su tokia cioce...
Pat judės??? Aukštyn-žemyn... Na, tegul juda :mrgreen:

Lėja
Pranešimai: 113
Užsiregistravo: 2012 Kov 16 21:41
Palaikoma komanda: VMFD ŽALGIRIS

Re: Sveikinu

2012 Lie 31 12:48


Priekabi ta Lėja, visai kaip Lecce. Spėčiau, kad iš vieno internetinio klano jūs abu :)
Priekabių ciocių nesi matęs dar :lol: turėtum žinoti panašiai kaip tavo pripučiamoji-pati lipa :lol:

...

Re: Sveikinu

2012 Lie 31 12:54

Priekabi ta Lėja, visai kaip Lecce. Spėčiau, kad iš vieno internetinio klano jūs abu :)
Ne tas žodis. Žinai, priekabiauja nuolat. :mrgreen: Ta prasme, kad kaprizinga ir įnoringa... :lol: O prieš ją, tai net ir aš pabuku uodegą.
Paveikslėlis

Čia turi mintyje lažybininkų klaną??? Tada, joo... iš to pačio. :lol: Ji mane nusikabino ir vartoja saikingom dozėm. 8-)

...

Re: Sveikinu

2012 Lie 31 13:00


Priekabi ta Lėja, visai kaip Lecce. Spėčiau, kad iš vieno internetinio klano jūs abu :)
Priekabių ciocių nesi matęs dar :lol: turėtum žinoti panašiai kaip tavo pripučiamoji-pati lipa :lol:
Jaučiu, kad neturi jis tokios ciocės, o norėtų. Ir laukia dabar slash gimšiuko, kad kas padovanotų kažką panašaus. :lol:

Blin, toto prizas galėtų būti pripučiama ciocė. :roll: wsx ir Rulis galėtų pakovoti dėl damos su privalumais, :lol:
O dėl maikės, tai įkvėpimo trūksta, azartas ne tas. :twisted:

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: Sveikinu

2012 Lie 31 13:23

Ten jaučiu tokia su privalumais bus pripučiama ciocė, manau slasher'is tik geras dovanas dovanotų, tau nereikės lipti, atsigulsi pasisodinsi į balną ir ji pati judės aukštyn.. žemyn :lol:
Joo, su privalumais turėtų būti, kad prie NFA aikštyno būtų galima pažaisti su tokia cioce...
Pat judės??? Aukštyn-žemyn... Na, tegul juda :mrgreen:
tiek nedaug jums bereikia, kad nuklystumėt į ne visai padorias fantazijas. Ne vieni gi esate ir žmonių čia dar apsilanko paskaityti futbolo naujienas.
Čia turi mintyje lažybininkų klaną??? Tada, joo...
aha. tą patį.
Blin, toto prizas galėtų būti pripučiama ciocė. wsx ir Rulis galėtų pakovoti dėl damos su privalumais,
Čia reiktų į forumo savininką kreiptis, kad surastų rėmėją, kokį sexshopą. Dabar forumo viršuje vis tiek eina panašūs reklaminiai baneriai, o prizų jie neduoda.

Lėja
Pranešimai: 113
Užsiregistravo: 2012 Kov 16 21:41
Palaikoma komanda: VMFD ŽALGIRIS

Re: Sveikinu

2012 Lie 31 13:39

tiek nedaug jums bereikia, kad nuklystumėt į ne visai padorias fantazijas. Ne vieni gi esate ir žmonių čia dar apsilanko paskaityti futbolo naujienas.
Atsiprašome, kad ne laiku ir nevietoje tave sugluminome-pasistengsim susilaikyti :mrgreen:

...

Re: Sveikinu

2012 Lie 31 13:51

tiek nedaug jums bereikia, kad nuklystumėt į ne visai padorias fantazijas. Ne vieni gi esate ir žmonių čia dar apsilanko paskaityti futbolo naujienas.
Atsiprašome, kad ne laiku ir nevietoje tave sugluminome-pasistengsim susilaikyti :mrgreen:
Mes apie gimtadienius ir dovanas jų proga kalbame, tai nėra dėl ko atsiprašinėti. 8-)

mafia7
Pranešimai: 7309
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: Sveikinu

2012 Lie 31 19:20

Aš manau čia kaltos lažybų bendrovės

...

Re: Sveikinu

2012 Rgs 17 13:57

Didžiausi ir nuoširdžiausi sveikinimai gimimo dienos proga mūsų bronius`ui.
Paskutinį kartą redagavo 1 .... Iš viso redaguota 2015 kartus.

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11746
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Sveikinu

2012 Rgs 17 14:57

O, diekavoju nuoširdžiausiai! :)

Grįžti į