Tadas Kijanskas

Moderatorius: Respublik

2010 Spa 16 21:10

2019/2020 Hapoel Umm al-Fahm (Izraelis) Liga Leumit -
2018/2019 Hapoel Ashkelon (Izraelis) Liga Leumit - 34 rungtynės, 8 geltonos kortelės;
2017/2018 Zbrojovka Brno (Čekija) Czech Liga - 14 rungtynių;
2016/2017 Zbrojovka Brno (Čekija) Czech Liga - 27 rungtynės;
2015/2016 Hapoel Haifa (Izraelis) Ligat Ha'Al - 30 rungtynių, 3 įvarčiai;
2014/2015 Hapoel Haifa (Izraelis) Ligat Ha'Al - 30 rungtynių, 2 įvarčiai, 13 geltonų kortelių;

2010 spalio 17 d., sekmadienis

Šeštadienį Lenkijos futbolo čempionate buvo žaidžiami keturi devintojo turo susitikimai. Ir toliau pergalingai žygiuoja čempionato lyderė Balstogės „Jagiellonia“ ekipa, kuri savo aikštėje 3:0 (1:0) įveikė Bytomo „Polonia“ komandą. Du įvarčius nugalėtojams pelnė Tomasz Frankowski, pasižymėjęs 29 ir 48 minutėmis, o paskutinį, 90 minutę, pelnė Lietuvos nacionalinės rinktinės gynėjas Tadas Kijanskas. Tai buvo pirmasis lietuvio įvartis Lenkijoje. T.Kijanskas, kaip ir kitas lietuvis Andrius Skerla, žaidė visą mačą be keitimų.

T.Kijansko įvartis: http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10,91 ... nskas.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: įvairūs

2011 Bir 15 15:45

T.Kijanskas nebežais “Jagiellonia”

Lietuvos rinktinės gynėjas Tadas Kijanskas nebežais Baltstogės “Jagiellonia” ekipoje.

Penalty.lt žiniomis, neseniai pasibaigęs futbolininko ir klubo kontraktas nebuvo pratęstas. Lietuvis su Lenkijos klubu sutartį pasirašė praėjusiais metais ir ten išvyko iš Marijampolės “Sūduvos” klubo. Anksčiau T.Kijanskas atstovavo FBK “Kauno”, “Šilutės” bei Vilniaus “Vėtros” ekipoms.

hmm siaip zaizdavo jis gana daug rungtyniu, bet matyt lenkai kai i eurotaures nepateko formuos nauja komanda...

2011 Bir 17 10:41

ai blin enpaziurejau kad legia taure laimejo...

Re: įvairūs

2011 Lie 04 11:05

kijanskas jeigu susitars del babkiu keliasi i korona...

...

Re: įvairūs

2012 Rgs 26 12:05

Olimpia Elbląg 1-2 pd. Korona Kielce
1/16 finału PP, 11 sierpnia 2012, 16:00 - Elbląg
Lubenow 90 (k) - Zieliński 45, Kijanskas 120

Olimpia Elbląg: Rogaczow - Sedlewski, Ichim, Lewandowski, Miecznik - Lisiecki (74 Raduszko), Scherfchen, Skokowski (110 Broniarek), Paprocki, Lubenow - Kołosow.

Korona Kielce: Małkowski - Malarczyk, Kiercz, Kijanskas, Lisowski - Foszmańczyk (65 Janota), Michalski, Jovanović (84 Lenartowski), Lech, Kuzera - Zieliński (73 Żewłakow).

żółte kartka: Lubenow, Scherfchen, Ichim (Olimpia) - Kijanskas, Kuzera (Korona)
czerwona kartka: Lubenow 104 za drugą żółtą (Olimpia)

sędzia: Artur Ciecierski (Warszawa)

W 110. minucie meczu Krzysztof Kiercz (Korona) nie wykorzystał rzutu karnego (Aleksiej Rogaczow obronił).

...

Re: įvairūs

2012 Rgs 26 12:14

Kijanskas ir geltoną kortą užsidirbo, ir 120` minutę lemiamą įvartį pelnė.

...

Re: įvairūs

2012 Gru 10 17:01

T. Kijansko atstovaujamos Kelcų „Korona“ pralaimėjimas
lrytas.lt 2012-12-10 http://www.lrytas.lt/sportas/futbolas/t ... ejimas.htm" onclick="window.open(this.href);return false;

Lietuvis žaidė visas rungtynes.

Septintą nesėkmę Lenkijos aukščiausiosios futbolo lygos XV turo rungtynėse patyrė tryliktąją vietą šešiolikos ekipų turnyre užimantis Kelcų „Korona“ (16 tšk.) klubas su gynėju Tadu Kijansku, namuose 0:1 (0:0) turėjęs pripažinti antrojoje pozicijoje įsitvirtinusių Poznanės „Lech“ (29 tšk.) futbolininkų pranašumą.

...

Re: įvairūs

2013 Vas 02 10:45

T. Kijansko atstovaujamas klubas kontroliniame mače įveikė Rusijos pirmenybių autsaiderį
BNS ir lrytas.lt inf. 2013-02-02 http://www.lrytas.lt/sportas/futbolas/t ... aideri.htm" onclick="window.open(this.href);return false;

Lenkijos futbolo čempionato antrajai pusei Kipre besirengiantis Tado Kijansko Kelcų „Korona“ vienuolikė penktadienį kontrolinėse rungtynėse 1:0 (1:0) įveikė Rusijos futbolo čempionato autsaiderę Saransko „Mordovija“ ekipą.

Lietuvis žaidė antrąjį kėlinį.

Pergalingą įvartį pirmajame kėlinyje įmušė Pawelas Golanskis (41 min. iš 11 m baudinio).

Saransko futbolininkai susitikimo pabaigoje turėjo realią progą išlyginti rezultatą, tačiau Daliboras Volašas (90 min.) nerealizavo 11 metrų baudinio.

„Korona“ vienuolikė Lenkijos futbolo elite užima tryliktąją vietą.

L'aventurier
Pranešimai: 81
Užsiregistravo: 2011 Rgs 01 13:20
Palaikoma komanda: VMFD Žalgiris

Re: įvairūs

2013 Bir 24 22:24

Tadas Kijanskas iš Korona Kielce keliasi į Haifos Hapoel (Izraelis)

2014 Sau 06 12:31

Tadas Kijanskas sekmadienį pasižymėjo Izraelio čempionate. Lietuvis buvo išvedęs Haifos "Hapoel" į priekį 2:1, tačiau rungtynės baigėsi lygiosiomis 2:2.

Re: įvairūs

2014 Spa 19 12:11

Kijanskas vakar du kart įmušė. Viena į savus kitą į priešininkų, bet svarbiausia komanda laimėjo 3-2

Re: įvairūs

2015 Vas 22 09:38