Paskelbtos teisėjų kategorijos 2014 metų sezonui
http://lfta.lt/index.php/naujienos/493- ... tu-sezonui" onclick="window.open(this.href);return false;
Lietuvos futbolo teisėjų asociacija (LFTA) oficialiai paskelbė kategorijas 2014 metų sezonui. Pernykštis sąrašas pakoreguotas – suteiktos naujos kategorijos, kai kurie teisėjai baigė teisėjauti ar išvyko dirbti ar mokytis į užsienį.
Šiais metais FIFA kategorijas turės 16 arbitrų – vienu daugiau negu 2013 metais. Lietuvoje padaugėjo ir nacionalinės kategorijos teisėjų – 33 (buvo 29). I kategorijų teisėjų skaičius toks pat kaip pernai – 14. II kategorijos teisėjų mažiau negu pernai – 80 (buvo 93).
Artimiausiame LFTA prezidiumo posėdyje bus patvirtinti bei pataisyti aukštesnių kategorijų nuostatai, kurie įsigalios nuo artėjančio sezono.
FIFA kategorija
Mažeika Gediminas (Kaunas)
Dunauskas Nerijus (Vilnius)
Slyva Sergėjus (Kaunas)
Gerasimov Vladimir (Klaipėda) – FIFA asistentas
Jagintavičius Audrius (Kaunas) – FIFA asistentas
Šimkus Vytautas (Kaunas) – FIFA asistentas
Dirda Saulius (Kaunas) – FIFA asistentas
Sužiedėlis Dovydas (Vilnius) – FIFA asistentas
Kazlauskas Vytenis (Kaunas) – FIFA asistentas
Lavrenovaitė Justina (Vilnius) – FIFA moterų teisėja
Siliūnienė Ingrida (Kaunas) – FIFA moterų asistentė
Skipitienė Vaiva (Vilnius) – FIFA moterų asistentė
Cviklinskis Romualdas (Vilnius) – FIFA paplūdimio
Aržuolaitis Laurynas (Vilnius) – FIFA paplūdimio
Sliva Aleksandras – FIFA salės
Valikonis Robertas (Vilnius) – FIFA salės
Nacionalinė kategorija
Dapkus Arūnas (Kaunas)
Pomeckis Mantas (Panevėžys)
Gutovskis Artiomas (Vilnius)
Bisigirskas Dainius (Jonava)
Kovalenko Irmantas (Jonava)
Karka Saulius (Kaunas)
Atmanavičius Saulius (Kaunas)
Gaigalas Edmundas (Klaipėda)
Lavrinavičius Tomas (Klaipėda)
Mazalas Aidas (Klaipėda)
Miklovas Darius (Palanga)
Rumšas Donatas (Palanga)
Šeškus Arūnas (Palanga)
Lukjančukas Jurijus (Šiauliai)
Petkus Vaidas (Šilutė)
Vasiliauskas Vijūnas (Telšiai)
Petraška Darius (Ukmergė)
Macevičius Gediminas (Vilnius)
Pipiras Artūras (Vilnius)
Paškovskis Jurijus (Vilnius)
Mažeika Gediminas (Kaunas)
Dunauskas Nerijus (Vilnius)
Sliva Sergejus (Kaunas)
Gerasimov Vladimir (Vilnius)
Jagintavičius Audrius (Kaunas)
Siliūnienė Ingrida (Kaunas)
Šimkus Vytautas (Kaunas)
Dirda Saulius (Kaunas)
Sužiedėlis Dovydas (Kaunas)
Kazlauskas Vytenis (Kaunas)
Radijušas Aleksandras (Vilnius)
Jackus Mindaugas (Šiauliai)
Bagdonas Algimantas (Vilnius)
I kategorija
Snarskis Vytis (Kaunas)
Mačikonytė Jurgita (Šilutė)
Cviklinskis Romualdas (Vilnius)
Grėviškis Dainius (Vilnius)
Butkus Julius (Ukmrgė)
Kriaučiūnas Egidijus (Marijampolė)
Amšėjus Egidijus (Šiauliai)
Gomolko Vitalijus (Vilnius)
Gedvila Linas (Šilutė)
Domarkas Tomas (Klaipėda)
Kuzavas Giedrius (Plungė)
Arakelianas Georgas (Palanga)
Ramanauskas Dalius (Vilnius)
Lukjančukas Manfredas (Šiauliai)
II kategorija
Svietlikauskas Edvinas (Ukmergė)
Aržuolaitis Laurynas (Vilnius)
Valikonis Robertas (Vilnius)
Vasiliauskas Nerius (Vilnius)
Starostinas Eugenijus (Klaipėda)
Šimėnas Donatas (Vilnius)
Lešinskas Mantas (Šiauliai)
Leimonas Tomas (Marijampolė)
Sidorov Kiril (Vilnius)
Ratkevičiutė Agnė (Kaunas)
Dunauskas Tadas (Vilnius)
Šaltys Deividas (Kaunas)
Kunevičius Paulius (Kaunas)
Šnekutis Artūras (Marijampolė)
Viluckas Martynas (Kretinga)
Strolė Aurimas (Panevėžys)
Starkus Mindaugas (Palanga)
Folkis Erikas (Kaunas)
Mirauskas Mangirdas (Šiauliai)
Tamulynas Šarūnas (Kaunas)
Kartašovas Aldas (Ukmergė)
Bučinskas Edgaras (Kaunas)
Šmitas Robertas (Kaunas)
Šmitas Robertas (Šilutė)
Juškevičius Lukas (Šiauliai)
Petrovas Fiodoras (Marijampolė)
Minkovskis Danielius (Vilnius)
Zagurskis Justinas (Trakai)
Skipitienė Vaiva (Vilnius)
Butkus Tomas (Vilnius)
Duchnovičius Kęstutis (Vilnius)
Yla Žilvinas (Kaunas)
Tamoliūnas Mantas (Panevėžys)
Urniežius Vykintas (Kaunas)
Veprauskas Ugnius (Kaunas)
Laučka Martynas (Kaunas)
Gerulaitis Laurynas (Gargždai)
Gurskis Aurimas (Panevėžys)
Eidinzonaitė Gerda (Vilnius)
Ilgevičiutė Ieva (Vilnius)
Lavrenovaitė Justina (Vilnius)
Židovainytė Arūnė (Vilnius)
Beivydas Šarūnas (Vilnius)
Dievinas Arūnas (Kretinga)
Tamulynas Haroldas (Vilnius)
Paulauskas Vilius (Vilnius)
Guovys Kasparas (Kaunas0
Kartočius Simas (Šiauliai)
Giedraitis Vilius (Šilutė)
Petrevičius Rokas (Jurbarkas)
Gapanovičius Aleksėjus (Šilutė)
Motuzas Tomas (Gargždai)
Kubilius Džiugas (Klaipėda)
Norkus Dominykas (Pagėgiai)
Stapanovas Aleksandras (Šiauliai)
Bartuškevičius Kęstutis (Kaunas)
Citavičius Edgaras (Kaunas)
Juozaitis Arnas (Kaunas)
Lionikas Tadas (Kaunas)
Vaivada Mantas (kaunas)
Čečkauskas Gintautas (Kėdainiai)
Šležys Martynas (Kėdainiai)
Sipavičius Simonas (Kėdainiai)
Garbauskas Evaldas (Klaipėda)
Jakas Linas (Klaipėda)
Jonušis Lukas (Klaipėda)
Kučiauskas Laurynas (Marijampolė)
Kizevičius Tomas (Mažeikiai)
Lazdauskas Povilas (Panevėžys)
Dargužas Deividas (Radviliškis)
Šluta Marius (Telšiai)
Čepelionis Gytis (Ukmergė)
Motiejūnas Žygimantas (Ukmergė)
Aleknavičius Sigitas (Vilnius)
Kaprašovas Irmantas (Vilnius)
Kikutis Benas (Vilnius)
Lomsargiis Deividas (Vilnius)
Melnikovas Sergėjus (Vilnius)
Sidorovičius Ruslanas (Vilnius)
Šukštul Aleksandras (Vilnius
Kizilaitė Lina (Vilnius)
Jauno teisėjo kategorija - 163 LFTA nariai