...

Re: Televizijos transliacijos

2013 Bal 03 10:36

Chaltūra ir „skaitmeninis“ vaizdas nesiriša, nes skaitmeninį vaizdą padaro išleidime, bet ne filmavimo vietoje. O kas su garsu ne taip?
Su pigia chaltūra gal ir nesiriša, bet su atsipūtusių bičų produktu, manau, rištųsi. :mrgreen:
Garsas buvo lyg iš po žemių. Reikėjo įtempti ausytes ir atidžiai klausytis, kas ten kalbama..

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11749
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Televizijos transliacijos

2013 Bal 03 10:45

Chaltūra ir „skaitmeninis“ vaizdas nesiriša, nes skaitmeninį vaizdą padaro išleidime, bet ne filmavimo vietoje. O kas su garsu ne taip?
Su pigia chaltūra gal ir nesiriša, bet su atsipūtusių bičų produktu, manau, rištųsi. :mrgreen:
Garsas buvo lyg iš po žemių. Reikėjo įtempti ausytes ir atidžiai klausytis, kas ten kalbama..
- Hm, specialiai dabar pasileidau įrašą pasižiūrėti ir pasiklausyti kas negerai su garsu. Nieko blogo neišgirdau. Komentatoriai kalba normaliai, intertriukšmas yra, kamuolys kaip bumpsi girdisi.. Gal teliką pasiregulioti reikia ar šiaip blogos nuotaikos buvai? Man tik Čerbos komentavimas silpnas pasirodė. Silpnas ne garso lygiu, bet pats kalbėjimas, kažkaip vis užsikirsdavo. Vasia rungtynėse Žalgiris - Šiauliai geriau klausėsi.

...

Re: Televizijos transliacijos

2013 Bal 03 11:03

- Hm, specialiai dabar pasileidau įrašą pasižiūrėti ir pasiklausyti kas negerai su garsu. Nieko blogo neišgirdau. Komentatoriai kalba normaliai, intertriukšmas yra, kamuolys kaip bumpsi girdisi..
Gal teliką pasiregulioti reikia ar šiaip blogos nuotaikos buvai?
Man tik Čerbos komentavimas silpnas pasirodė. Silpnas ne garso lygiu, bet pats kalbėjimas, kažkaip vis užsikirsdavo. Vasia rungtynėse Žalgiris - Šiauliai geriau klausėsi.
Aš per Futbolo.TV žiūrėjau Banga (Gargždai) vs. Ekranas (Panevėžys) žaidimą... Gal per LTV ir padoriau viskas atrodė... Neturiu su kuo lyginti...
Buvau pasijungęs sportacentrs.com LV Virsligos rungtynes su DAUGAVOM, ten kitas gartsas, kita kokybė... :mrgreen:

Teliką tai pro langą mesti reikia, jis mane užknisa, vien gėjus ir PYPT rodo... prie kompo bent jau brukalo ir reklamų srautus galiu reguliuoti. :ugeek:
Blogos nuotaikos??? Aš??? Niekada gyvenime...
Šiandien pirmą valandą nakties sudaužiau savo mėgstamiausią bokalą, bet laikiausi vyriškai ir neverkiau... Juk sakoma, kad šukės laimę neša. :mrgreen:
Velykas praleidau karštai, lovoje... su temperatūra, o mane linksmino ir juokino net dvi gražuolės. Geriau nebūna. :mrgreen:

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: Televizijos transliacijos

2013 Bal 03 13:10

Aš per Futbolo.TV žiūrėjau Banga (Gargždai) vs. Ekranas (Panevėžys) žaidimą... Gal per LTV ir padoriau viskas atrodė... Neturiu su kuo lyginti...
Buvau pasijungęs sportacentrs.com LV Virsligos rungtynes su DAUGAVOM, ten kitas gartsas, kita kokybė... :mrgreen:
Cezi čia yra tema apie televizijos transliacijas, o ne apie internetines transliacijas. Už Lryto pernykštes transliacijas yra geriau, ir šiam momentui to užtenką...O pas latvius aplamai ar per TV rodo jų lygą?

...

Re: Televizijos transliacijos

2013 Bal 03 13:19

Pas Latvius prieš 8 metus rodydavo, bet dabar gi liko tik lietuviški kanalai, nori latvių žiūrėti, tai negalima...
Nafig, ta skaitmeninė era... visą gyvenimą latvius žiūrėjau, tai ne, sugalvojo... pakeitė viską.. neklausė ar man reikia tų LT kanalų...

Valiukas
Pranešimai: 372
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:43
Palaikoma komanda: "Ekranas"

Re: Televizijos transliacijos

2013 Bal 03 15:02

Chaltūra ir „skaitmeninis“ vaizdas nesiriša, nes skaitmeninį vaizdą padaro išleidime, bet ne filmavimo vietoje. O kas su garsu ne taip?
Su pigia chaltūra gal ir nesiriša, bet su atsipūtusių bičų produktu, manau, rištųsi. :mrgreen:
Garsas buvo lyg iš po žemių. Reikėjo įtempti ausytes ir atidžiai klausytis, kas ten kalbama..
- Hm, specialiai dabar pasileidau įrašą pasižiūrėti ir pasiklausyti kas negerai su garsu. Nieko blogo neišgirdau. Komentatoriai kalba normaliai, intertriukšmas yra, kamuolys kaip bumpsi girdisi.. Gal teliką pasiregulioti reikia ar šiaip blogos nuotaikos buvai? Man tik Čerbos komentavimas silpnas pasirodė. Silpnas ne garso lygiu, bet pats kalbėjimas, kažkaip vis užsikirsdavo. Vasia rungtynėse Žalgiris - Šiauliai geriau klausėsi.
Broniau, garsas tikrai buvo blogas, toks įspūdis lyg laidas buvo "nedakištas" į lizdą, būna toks efektas, pvz. kai ausines ne iki galo įgrūdi. Tik pačioj pačioj pabaigoj, ant finalinio švilpuko garsas pasitaisė. Kadangi tuo metu buvau beveik iki maximumo teliką užgarsinęs, Kesminas kai užrėkė, net pašokau :D

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11749
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Televizijos transliacijos

2013 Bal 03 15:50

Supratau, aš turiu įrašą tiesiai iš KTS'o, o namie - iš teliko, kurio dar nepažiūrėjau. Tad reikės palyginti..

šiaip
Pranešimai: 3829
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 17:49

Re: Televizijos transliacijos

2013 Bal 03 16:16

Broniau, garsas tikrai buvo blogas, toks įspūdis lyg laidas buvo "nedakištas" į lizdą, būna toks efektas, pvz. kai ausines ne iki galo įgrūdi. Tik pačioj pačioj pabaigoj, ant finalinio švilpuko garsas pasitaisė. Kadangi tuo metu buvau beveik iki maximumo teliką užgarsinęs, Kesminas kai užrėkė, net pašokau :D
Čia iš serijos: taip užrėkė, kad net atsibudau :)

Valiukas
Pranešimai: 372
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:43
Palaikoma komanda: "Ekranas"

Re: Televizijos transliacijos

2013 Bal 04 11:18

Supratau, aš turiu įrašą tiesiai iš KTS'o, o namie - iš teliko, kurio dar nepažiūrėjau. Tad reikės palyginti..
Pažiūrėk, pamatysi (t.y. išgirsi) :)

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11749
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Televizijos transliacijos

2013 Bal 04 11:50

Jo.. FutbolasTV puslapyje jau guli visos rungtynės (http://www.futbolo.tv/rungtynes/720/banga-ekranas" onclick="window.open(this.href);return false;) - ten viskas normaliai ir su garsu, ir „skaitmeniškumo“ nėra..

...

Re: Televizijos transliacijos

2013 Bal 04 12:19

Net santrauką padarė. 8-) Galvojau tik antrasis kėlinys bus, su lievu garsu ir vaizdeliu be ryšio. :mrgreen:
bet profai sudirbo, nušpakliavo spuoguotą mergą ir parodė žmonėms. :mrgreen:

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11749
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Televizijos transliacijos

2013 Bal 05 09:45

Pasižiūrėjau pagaliau įrašą iš teliko. Dėl vaizdo kokybės negaliu nesutikti su Ceziu - visas vaizdas subyrėjęs ir net pavardės stambiu šriftu buvo sunkiai įskaitomos. Kas įdomiausia, pasibaigus rungtynėmis, per Kučio intervą, tas vaizdas ėmė ir pagerėjo. Garsas: iš pradžių nepastebėjau nieko ypatingo - pas mane jis kaip buvo normalus, taip ir liko per visas rungtynes. Tada užsidėjau ausines ir išgirdau tokį keistą dalyką - 45 minutes garsas buvo stereo, tik staiga, kai Vertelis įmušė antrą įvartį, jis patapo mono.. Greičiausiai tai ir bus Valiuko aprašyto garso šuolio priežastis. Gal pas tave tik vienas garso kabelis įkištas ar dar kas - reiktų tikrinti. Pas mane, jei nebūčiau įdėmiai klausęsis, tikrai nebūčiau pastebėjęs nieko anomališko. Beje, vėl pasižiūrėjau to momento įrašą kompakte iš KTS'o - jokio šuolio nėra ir kas įdomiausia - visas rungtynes garsas ėjo mono.. :shock: Išvada: vaizdo ir garso nesklandumai atsirado perduodant signalą į Vilnių arba (ir) išleidime pačioje televizijoje. Tad Cezio siūlyta „chaltūra“ būtent ir buvo padaryta minėtose vietose. KTS'o brigada atidirbo kaip jai ir priklauso, žinoma neišvengdama kai kurių nedidelių, bet neesminių klaidų, tad mano sąžinė rami.

šiaip
Pranešimai: 3829
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 17:49

Re: Televizijos transliacijos

2013 Bal 05 09:57

Pasižiūrėjau pagaliau įrašą iš teliko. Dėl vaizdo kokybės negaliu nesutikti su Ceziu - visas vaizdas subyrėjęs ir net pavardės stambiu šriftu buvo sunkiai įskaitomos. Kas įdomiausia, pasibaigus rungtynėmis, per Kučio intervą, tas vaizdas ėmė ir pagerėjo. Garsas: iš pradžių nepastebėjau nieko ypatingo - pas mane jis kaip buvo normalus, taip ir liko per visas rungtynes. Tada užsidėjau ausines ir išgirdau tokį keistą dalyką - 45 minutes garsas buvo stereo, tik staiga, kai Vertelis įmušė antrą įvartį, jis patapo mono.. Greičiausiai tai ir bus Valiuko aprašyto garso šuolio priežastis. Gal pas tave tik vienas garso kabelis įkištas ar dar kas - reiktų tikrinti. Pas mane, jei nebūčiau įdėmiai klausęsis, tikrai nebūčiau pastebėjęs nieko anomališko. Beje, vėl pasižiūrėjau to momento įrašą kompakte iš KTS'o - jokio šuolio nėra ir kas įdomiausia - visas rungtynes garsas ėjo mono.. :shock: Išvada: vaizdo ir garso nesklandumai atsirado perduodant signalą į Vilnių arba (ir) išleidime pačioje televizijoje. Tad Cezio siūlyta „chaltūra“ būtent ir buvo padaryta minėtose vietose. KTS'o brigada atidirbo kaip jai ir priklauso, žinoma neišvengdama kai kurių nedidelių, bet neesminių klaidų, tad mano sąžinė rami.
Kadangi aš taip pat galiu patvirtinti milžinišką garso šuolį, tai Valiukui geriau nekišti nagų prie savo kabelių :)

Marens
Pranešimai: 388
Užsiregistravo: 2012 Vas 06 14:54
Palaikoma komanda: Lietuva
Miestas: Šiauliai

Re: Televizijos transliacijos

2013 Bal 05 10:00

Siaip su garsu ir man bedos buvo

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11749
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Televizijos transliacijos

2013 Bal 05 10:06

Siaip su garsu ir man bedos buvo
- Tikiu. Pas mane Samsung'as Smartas - gal jis pats išlygina garso nelygumus?

Grįžti į