Lenkai turi prievolę turėti jaunų vietinių žaidėjų sudėtyje. Ypač II pagal pajėgumą lygoje.

kita vertus, Lietuvos klubui pasirašyti su juo kontraktą nėra realu, nes reikėtų sumokėti FCB školai, Ruch ir kitiems treniravimo mokesčius.
Jeigu jis niekam nebus reikalingas pas lenkus, rai nieks twn pilnos training fee neprašys. Kitas reikalas, kad daug ką tu ten pasirašęs gali būt. Sadaskaus iki šiol kz pagal fb :)

komanda visą sezoną kovojo dėl vietų leidžiančių pakilti, bet galiausiai liko lentelės viduryje.

Tito sąskaitoje 20 rungtynių ir po 1 įvartį ir asistą.

Pranešimai: 8573

2022 Lie 31 19:19

Lenkijoje – pergalingas įvartis po T.Milašiaus perdavimo

Antroje pagal pajėgumą Lenkijos lygoje puikias rungtynes sužaidė lietuvis Titas Milašius. Šiandien saugas žaidė visas 90 minučių ir padėjo savo atstovaujamai „Podbeskidzie“ ekipai namuose 1:0 įveikti Katovicų GKS klubą.

Vienintelis rungtynių įvartis buvo įmuštas 62 minutę, o prie jo T.Milašius prisidėjo rezultatyviu perdavimu. Būtent po lietuvio perdavimo puikiu smūgiu iš toli pasižymėjo jo komandos draugas Goku.

Vėliau abejos komandos užsidirbo po raudoną kortelę, bet T.Milašius žaidė iki pat pabaigos ir šventė pergalę su savo komanda. Po jos „Podbeskidzie“ ekipa su 6 taškais pakilo į ketvirtą lygos vietą.

2022 Rgs 12 11:18

Sekmadienį Lenkijos Pirmos lygos rungtynėse Titas Milašius žaidė 89 minutes, o lietuvio atstovaujamas „Podbeskidzie“ klubas išvykoje išplėšė pergalę rezultatu 3:2 prieš „Chojniczanka” klubą.

Surinkęs 15 taškų, Tito klubas lygoje pakilo į aštuntą turnyrinės lentelės vietą.

2023 Bir 30 22:21

T.Milašius toliau žais „Podbeskidzie“ klube

Šiandien „Podbeskidzie“ ekipa pranešė, kad dar vienam sezonui atnaujino sutartį su 22-ejų metų saugu. Tiesa, naujoje sutartyje yra punktas, numatantis galimybę pratęsti sutartį ir dar sezonui.

T.Milašius prie „Podbeskidzie“ klubo prisijungė 2021 metų vasarą ir per du sezonus sužaidė 48 rungtynes, pelnė įvartį ir atliko tris rezultatyvius perdavimus.

Praėjusiame sezone „Podbeskidzie“ klubas surinko 49 taškus ir Lenkijos Pirmoje lygoje liko septintoje vietoje.

2024 Sau 18 20:29

Milašiui leista ieškosis naujo klubo.

2024 Sau 31 08:46

T.Milašius lieka žaisti Lenkijoje

Be klubo nuo mėnesio pradžios buvęs Titas Milašius toliau žais Lenkijoje. 23-ejų metų lietuvis pasirašė sutartį su Sedlcų „Pogon“ klubu.

Trečioje pagal pajėgumą Lenkijos lygoje žaidžiantis „Pogon“ klubas su lietuviu sudarė sutartį iki sezono pabaigos su galimybe ją pratęsti dar metams.

Krašto saugas praktiškai visą savo karjeroje žaidžia Lenkijoje, o paskutinius pustrečių metų praleido antroje pagal pajėgumą Lenkijos lygoje žaidžiančiame „Podbeskidzie“ klube.

Naujasis T.Milašiaus klubas šiuo metu trečioje Lenkijos lygoje su 33 taškais rikiuojasi trečioje vietoje, tad rimtai kovoja dėl patekimo į aukštesnę lygą.