Moderatorius: Respublik

2019 Lie 16 09:18

2020/2021 KS SKRA Częstochowa II Liga - 16 rungtynių, 1 įvartis, 5 asistai;
2019/2020 MKS Swit Nowy Dwor (Lenkija) III Liga -
2019/2020 Plock Wisla (Lenkija) Ekstraklasa - 1 rungtynės (32min), 3 pasedėjimai ant suolo;

2000 12 20
Saugas/puolėjas

Re: Titas Milašius

2019 Lie 16 09:20

Rezultatyviu perdavimu pasiruošimą sezonui užbaigęs T. Milašius: „Visada darau viską, kad būčiau pagrindinėje komandoje“

Savaitgalį Plocko „Wisla“ klubas užbaigė savo pasiruošimą netrukus prasidėsiančiam naujam sezonui ir sužaidė dvi rungtynes iš eilės. Lietuvis Titas Milašius buvo vienas iš trijų žaidėjų, kurie žaidė abiejuose mačuose – prieš „Tychy“ (4:2) ir „Odra Opole (1:0). Prie antrosios savo komandos pergalės T. Milašius prisidėjo rezultatyviu perdavimu, po kurio ir krito vienintelis mačo įvartis. Po šių rungtynių oficialiai klubo svetainei jaunasis lietuvis pasakojo apie sužaistas rungtynes ir pasiruošimą sezonui. „Abi paskutinės rungtynės mums buvo sunkios, bet mes jas laimėjome ir tai yra svarbiausia. Nors „Tychy“ įmušė du įvarčius, „Odra Opole“ mums pridarė daugiau problemų“, – sakė T. Milašius, kuris pirmose rungtynėse žaidė nuo 53 minutės, o antrame mače – 75 minutes. Šiose rungtynėse T. Milašius buvo išbandytas keliose pozicijose. Jis žaidė kairio krašto gynėjo pozicijoje, o kitame mače – dešinio krašto saugo pozicijoje. „Geriau man žaisti sekėsi prieš „Tychy“ klubą, bet iš kitos pusės, prieš „Odra Opole“ pavyko atlikti rezultatyvų perdavimą. Visą savo gyvenimą žaidžiau priekyje, todėl žaisti kairio krašto gynėjo pozicijoje man buvo kažkas naujo ir ten teko daug dirbti. Visgi, natūralu, kad geriau jaučiuosi dešiniajame krašte“, – teigė 18-metis lietuvis. „Esu labai laimingas, kad padėjau savo komandai laimėti rungtynes prieš „Odra Opole“ klubą. Kiekvienoje treniruotėje ar rungtynėse aš atiduotu save visu 100 %. Visada darau viską, kad būčiau pagrindinėje komandoje, bet tai nuspręs treneris. Geriausias būdas jį įtikinti – darbas treniruotėse“, – užbaigė T. Milašius. Naująjį sezoną „Wisla“ klubas pradės liepos 22 dieną namų rungtynėmis su Zabžo „Gornik“ klubu ir tikėtina, kad tame mače T. Milašius gali sulaukti savo debiuto Lenkijos „Ekstraklasa“ lygoje.

2019 Lie 16 09:21

Straipsnis apie Titą lenkų kalba, translator neblogai verčia.

pasakoja apie nusidažytus plaukus ir apie tai kaip buvo vadinamas vertėju

Wisła Płock. Titas Milasius: He was already a star and translator. Time for the role of a solid league player?

Che
Pranešimai: 205
Užsiregistravo: 2019 Vas 07 17:41
Palaikoma komanda: Lietuva

2019 Lie 26 23:17

Siandien isejo i starta, bet 32 minute buvo pakeistas. Gal zinot kodel?

2019 Lie 27 09:26

pirmas golas iš pinos, po Milašiaus prasto perdavimo.

2019 Spa 27 18:44

Ekstraklasa toliau savo stiliuje. Pernai Vicunos treniruojamas Plockas vos išvengė iškritimo, o šiemet po 13 turų yra pirmoje vietoje.

Rapolas255
Pranešimai: 80
Užsiregistravo: 2018 Spa 22 21:52
Palaikoma komanda: Polonia Varšuva
Miestas: Varšuva

2020 Vas 12 13:37

Titas Milašius paskolinęs Mazovijos Novy Dvuro "Świt" klubui. Vyrų komanda žaidžia Lenkijos III Lygoj (IV lygis). Titas susižaidė 32 minutes "Ekstraklasa" 19/20 sezone.

2020 Vas 13 15:30

Debiutavo Ekstraklasa pirmenybėse 2019 m. liepos 26 d. rungtynėse prieš Lech Poznan ekipą.

5 minutę užsidirbo geltoną kortą, o 31 minutę buvo pakeistas. Jo atstovaujamas Plocko klubas pralaimėjo 0:4.

2021 Sau 11 15:38

pusmečiui į trečią pagal pajėgumą lygą.

Titas Milasius is a new player of Skra!

2021 Sau 16 16:48

Draugiškos rungtynės
Skra Częstochowa - Wólczanka Wólka Pełkińska 5: 0 (2: 0)

1-0 Wojtyra 32 '
2-0 Milasius 39'
3-0 tested competitor 63 '
4-0 Niedbała 65' (from penalty spot)
5-0 tested competitor 72 '

2021 Sau 17 09:48

šviežias interviu su Titu Milašiumi (išversta iš lenkų kalbos)

T.Milašius: „Norėčiau žaisti daugiau ir parodyti, ką sugebu“

Pranešimai: 8537

2021 Kov 22 00:13

Lenkijos trečioje lygoje pergalę iškovojo Titas Milašius su „Skra“ klubu. Lietuvio komanda namuose 3:2 nugalėjo Suvalkų „Wigry“. T.Milašius rungtynes pradėjo ant suolo, o į aikštę buvo mestas 60 minutę.

Trečiadienį iš Izraelio taurės iškrito Kfar Sabos „Hapoel“ klubas su Domantu Šimkumi. Lietuvio atstovaujamas klubas po pratęsimo 0:3 nusileido žemesnėje Izraelio lygoje žaidžiančiam Afulos „Hapoel“.

D.Šimkus šį mačą pradėjo ant suolo, o į aikštę žengė iškart po pertraukos. Visgi lietuvio komanda 84 minutę gavo raudoną kortelę ir liko žaisti mažumoje. Kadangi per pagrindinį laiką įvarčių įmušta nebuvo, komandoms teko žaisti pratęsimą, o jo metu varžovai įmušė tris įvarčius ir žengė į taurės ketvirtfinalį.

Iš Albanijos taurės pasitraukė Rolandas Baravykas ir jo atstovaujamas „Kukesi“ klubas, kuris ketvirtfinalio rungtynėse patyrė nesėkmę rezultatu 0:1 prieš „Teuta“ klubą. R.Baravykas šiose rungtynėse žaidė visas 90 minučių.

Italijos „Serie C“ lygoje Linas Mėgelaitis tradiciškai žaidė visą mačą, o su „Gubbio“ klubu jis šventė pergalę rezultatu 3:2 prieš „Perugia“ klubą.

Antroje Vokietijos lygoje Markus Palionis buvo paliktas ant atsarginių suolo, o gynėjo atstovaujamas „Regensburg“ klubas namuose 1:2 pralaimėjo „Greuther Furth“ klubui.

Tuo metu saugas Donatas Nakrošius Lenkijos trečioje lygoje žaidė visas 90 minučių, bet jo atstovaujamas „Garbarnia“ klubas namuose 1:2 nusileido „Kalisz“ ekipai.

2021 Bir 15 15:21

T.Milašiaus klubas per žingsnį nuo patekimo į antrąją Lenkijos lygą

Lenkijos trečioje lygoje šeštą vietą užėmęs „Skra“ klubas su Titu Milašiumi tęsia kovą dėl patekimo į antrąją pagal stiprumą šalies lygą ir atkrintamųjų varžybų pusfinalyje susirėmė su „Chojniczanka“ klubu.

Išvykoje žaidęs „Skra“ klubas sugebėjo šį mačą laimėti rezultatu 1:0 ir žengti į atkrintamųjų finalą. Tiesa, T.Milašius šiose rungtynėse nežaidė ir buvo paliktas ant suolo.

„Skra“ klubas dėl vietos antroje šalies lygoje finale kovos su Suvalkų „Wigry“ ir „KKS Kalisz“ klubų poros nugalėtoju.