Re: Tomas Danilevičius

2010 Kov 14 23:59

T.Danilevičiaus komanda atėmė taškus iš “Roma” ekipos
2010-3-14

Tomo Danilevičiaus atstovaujama “Livorno” komanda savo aikštėje neleido šeimininkauti “Roma” futbolininkams. “Serie A” pirmenybių 28-ojo turo rungtynėse “Livorno” mačą namuose su trečiąją vietą turnyrinėje lentelėje užimančia “Roma” baigė lygiosiomis 3:3 (2:3). Visus tris įvarčius “Livorno” komandai pelnė Cristiano Lucarelli. Lietuvos rinktinės kapitonas Tomas Danilevičius aikštėje pasirodė 80-ąją susitikimo minutę.

Sužaidus devynias minutes, aikštės šeimininkus į priekį išvedė Cristiano Lucarelli. Tačiau “Livorno” ekipos gerbėjų džiaugsmas truko vos minutę, nes tuoj pat tiksliu smūgiu atsakė “Roma” saugas Simone Perrotta. 19-ąją mačo minutę, po Lucos Toni įvarčio, “Roma” jau pirmavo, bet neilgai – 26-ąją minutę pusiausvyrą sugrąžino antrą kartą pasižymėjęs Cristiano Lucarelli. Vis dėlto jau po dviejų minučių Davidas Pizarro vėl persvėrė rezultatą svečių naudai, ir komandos išėjo ilsėtis “Roma” ekipai pirmaujant rezultatu 2:3.

Po pertraukos įvarčių lietus baigėsi, ir atrodė, kad “Roma” išsiveš namo tris taškus. Tačiau įpusėjus antrajam kėliniui, svečių gynėjas Juanas savo baudos aikštelėje sužaidė ranka, ir teisėjas skyrė 11 metrų baudinį į “Roma” ekipos vartus. Cristiano Lucarelli smūgiavo tiksliai ir išplėšė “Livorno” komandai tašką.

“Livorno” – “Roma” 3:3 (2:3)

9′ [1 - 0] Cristiano Lucarelli
10′ [1 - 1] Simone Perrotta
19′ [1 - 2] Luca Toni
26′ [2 - 2] Cristiano Lucarelli
28′ [2 - 3] David Pizarro
71′ [3 - 3] Cristiano Lucarelli (11 m.b.)

“Livorno” (24 tšk.) klubas lygoje žengia 18-as ir lieka iškritimo į žemesnį divizioną zonoje. Taškus praradusi “Roma” (53 tšk.) išsaugojo trečiąją poziciją turnyrinėje lentelėje. “Serie A” lyderis yra Milano “Inter” (59 tšk.) klubas.

2010 Kov 22 10:11

„Livorno“ futbolininkai Italijos futbolo pirmenybėse nukrito į paskutinę vietą
2010-03-22 07:22

Italijos futbolo čempionato 29-ajame ture sekmadienį „Livorno“ klubas, kuriam atstovauja Tomas Danilevičius, svečiuose 0:3 (0:1) pralaimėjo „Atalanta“ ekipai ir turnyro lentelėje nukrito į paskutinę, 20-ą, vietą.

T. Danilevičius žaidė nuo 52-osios min.

„Livorno“ komanda po 29 rungtynių turi 24 taškus. „Atalanta“ ir „Siena“ turi tašku daugiau.

Pirmauja 60 taškų turintis Milano „Inter“ klubas. Antrą vietą užima „AC Milan“, surinkęs 59 taškus. Trečioje vietoje - „AS Roma“, turinti 56 taškus.

29-ajame ture „Inter“ svečiuose sužaidė lygiosiomis 1:1 (1:1) su „Palermo“, „AC Milan“ namuose taip pat sužaidė lygiosiomis 1:1 (1:1) su „Napoli“, o „AS Roma“ namuose 4:2 (2:0) įveikė „Udinese“ futbolininkus. Romos ekipai net tris įvarčius pelnė Mirkas Vučiničius (Mirko Vučinič).

2010 Kov 25 07:09

Inter 3 - 0 Livorno
Danilevičius žaidė visas rungtynes

Pranešimai: 9151

2010 Kov 25 10:56

Danilevicius: 6 - Made some interesting runs in the first half but saw little or no ball in the second.

po rungtyniu su inter, ne prasciausias ivertinimas, pagal goal.com

2010 Kov 29 11:14

„Livorno“ su T.Danilevičiumi Italijos futbolo pirmenybėse sužaidė lygiosiomis
2010-03-29 09:36

25-ąjį tašką Italijos futbolo pirmenybių XXXI turo rungtynėse iškovojo dvidešimties komandų turnyro autsaiderė Tomo Danilevičiaus „Livorno“ vienuolikė, sekmadienį savo aikštėje susitikimą su dešimtojoje pozicijoje esančia „Bari“ (43 tšk.) ekipa baigusi lygiosiomis 1:1 (0:1).

Lietuvis buvo registruotas rungtynėms, tačiau aikštėje nepasirodė.

Svečiai pirmavo po Riccardo Allegretti (24 min.) įvarčio, o rezultatą išlygino Francesco Tavano (85 min.).

2010 Bal 06 00:22

Atleistas Danilevičiaus ekipos vyriausiasis treneris
2010-04-05 23:36

Dvidešimties komandų Italijos futbolo čempionato autsaiderio „Livorno“ klubo, kuriame rungtyniauja Tomas Danilevičius, vadovai pirmadienį iš komandos vyriausiojo trenerio pareigų atleido Sersę Cosmį.

Nors dvejuose paskutiniuose pirmenybių turuose „Livorno“ vienuolikė sužaidė lygiosiomis bei pelnė po tašką, po 32 mačų ekipos sąskaitoje yra 26 taškai: 6 pergalės, 8 lygiosios bei 18 pralaimėjimų.

51-erių S. Cosmi tapo jau penkioliktuoju vyriausiuoju treneriu, kuris šiame sezone neteko savo pareigų Italijos elitinėje futbolo lygoje.
Italijos spaudoje teigiama, jog vadovauti „Livorno“ futbolininkams bus sugrąžintas trenerių Vittorio Russo bei Gennaro Ruotolo duetas.
„Livorno“ klubo vyriausiojo trenerio pareigose S. Cosmi dirbo nuo praėjusių metų spalio mėnesio.

Šio sezono Italijos futbolo pirmenybėse T. Danilevičius „Livorno“ gretose per 20 žaistų mačų pelnė 4 įvarčius bei atliko rezultatyvų perdavimą.

2010 Bal 12 00:18

T.Danilevičius neišgelbėjo „Livorno“ nuo pralaimėjimo
Įrašo autorius - Paulius Jakelis, 2010-4-11

Italijos „Serie A“ pirmenybių 33-ojo turo rungtynėse namuose skaudžią nesėkmę patyrė Lietuvos futbolo rinktinės kapitono Tomo Danilevičiaus atstovaujamas „Livorno“ klubas, kuris rezultatu 0:2 pripažino „Udinese“ pranašumą bei praktiškai atsisveikino su viltimis išlikti Italijos futbolo elite.

Svečiai jau nuo pirmųjų minučių ėmėsi iniciatyvos ir neilgai trukus šventė pelnytą įvartį – aštuntąją minutę „Livorno“ vartų sargui vilčių tiksliu smūgiu nepaliko Alexis Sanchezas (1:0). „Livorno“ mėgino atsitiesti, tačiau – nesėkmingai. Maža to, artėjant pirmojo kėlinio pabaigai, 35-ąją minutę rezultatą padvigubino vienas geriausių lygos snaiperių Antonio di Natale (2:0).

Po pertraukos „Udinese“ futbolininkai nesiteikė rizikuoti bei mestis į puolimą, tačiau aikštelės šeimininkai puolime tikslo taip nė karto ir nepasiekė bei aidint finalinei sirenai džiaugėsi varžovai – 2:0. T.Danilevičius pralaimėtojų gretose žaidė be keitimų.

Turnyrinėje „Serie A” lentelėje „Livorno“ užima paskutinę, 20-ąją poziciją. Pirmauja „Roma“, nuo kurios vienu tašku atsilieka Milano „Inter“ vienuolikė.

2010 Bal 17 22:52

Italijoje T.Danilevičiaus atstovaujamo „Livorno“ klubo dvidešimtoji nesėkmė
2010 balandžio mėn. 17 d. 22:50

Italijos čempionate šeštadienį vyko vienerios XXXIV turo rungtynės, kuriose Veronos "Chievo" komandos futbolininkai rezultatu 2:0 nugalėjo absoliutų pirmenybių autsaiderį "Livorno" klubą. "Livorno" ekipos puolėjas iš Lietuvos Tomas Danilevičius žaidė nuo antrojo kėlinio pradžios. Nugalėtojų gretose pasižymėjo Sergio Pellisieras ir Elvisas Abbruscato.
Rezultatas:

Veronos "Chievo" 2 - 0 "Livorno"

28' [1 - 0] Sergio Pellisier

88' [2 - 0] Elvis Abbruscato

2010 Bal 24 11:54

Agentas: T.Danilevičiui nebus sunku surasti naują komandą, jei teks palikti "Livorno"
2010 balandžio 24 d., šeštadienis.
Autorius: Marius Bagdonas

Su elitiniu Italijos “Serie A” po šio sezono veikiausiai atsisveikinsiančią „Livorno“ ekipą ateinančią vasarą turėtų sukrėsti nemažai permainų. Beveik neabejojama, kad Toskanos klubo vadovybė ieškos nesėkmingai susiklosčiusio sezono priežasčių bei kaltininkų. Neatmetama galimybė, kad su komanda gali atsisveikinti ir Lietuvos nacionalinės rinktinės kapitonas Tomas Danilevičius.

Vis dėlto, futbolininko agentas Giocondo Martorelli yra įsitikinęs, kad jei ir neliks Livorne, lietuvis nesunkiai ras darbą kitoje Italijos ekipoje.

“Puikiai suprantame, kad bus ieškoma nesėkmingo žaidimo priežasčių, atsisakoma kai kurių žaidėjų. Dabar kol kas dar sunku ką nors tiksliai pasakyti. Šiek tiek palaukime, kol situacija bus aiškesnė, tuomet ir spręsime“, - agentas nebuvo linkęs forsuoti įvykių apie T.Danilevičiaus ateitį.

„Tačiau net ir jei bus nuspręsta su T.Danilevičium atsisveikinti, esu įsitikinęs, kad jo futbolininko laukia šviesi ateitis, - tikina italas. – Gerai žinome, kaip Tomą myli vietos sirgaliai. Italijoje Lietuvos rinktinės kapitonas užsitarnavo gerą vardą, tad susirasti naują komandą tikrai nebūtų problemų“.

Paklaustas apie „Livorno“ klubo galimybes parduoti lietuvį, žaidėjo agentas buvo atviras ir į tokią galimybę žiūrėjo skeptiškai: „T.Danilevičiui jau per 30 metų ir iki sutarties su klubu pabaigos liko tik metai. Tikrai nemanau, kad klubui pavyktų labai daug uždirbti pardavus lietuvį“.

Likus keturiems turams iki sezono pabaigos „Livorno“ Italijos „Serie A“ pirmenybėse užima paskutinę, 20-ąją, vietą ir keturiais atsilieka nuo laipteliu aukščiau esančios „Sienos“.