Moderatorius: Respublik

2010 Vas 28 21:46

T.Mikuckis dvejus metus atstovaus Nižnij Novgorodo klubui
2010 vasario mėn. 28 d. 17:00

Gynėjas Tomas Mikuckis keliasi į užsienį ir rungtyniaus Nižnij Novgorodo „Volga“ (Rusija) komandos gretose. 27 metų lietuvis nuo vasario mėnesio pradžios dalyvavo Rusijos pirmojo diviziono (antroji pagal pajėgumą lyga ) klubo peržiūroje ir neseniai oficialiai pasirašė dvejų metų sutartį.

Lietuvos rinktinės kandidatui „Volga“ bus pirmoji komanda užsienyje. Prieš metus gynėjas buvo arti perėjimo į kitą rusų klubą Nalčiko „Spartak“, tačiau netikėtai pasikeitus klubo finansinei padėčiai sutarties taip ir nepasirašė.

Praėjusį sezoną T.Mikuckis praleido Vilniaus „Vėtroje“ ir padėjo ekipai iškovoti A lygos sidabro medalius.

Anksčiau po trejus metus gynėjas žaidė Vilniaus „Žalgiryje“, kur pradėjo karjerą, ir Marijampolės „Sūduvoje“.

Ketvirto pagal dydį Rusijos miesto Nižnij Novgorodo klubas į Rusijos pirmąjį divizioną pateko prieš dvejus metus. Pernai „Volga“ čempionate užėmė ketvirtą vietą. Į „Premier“ lygą pateko dvi stipriausios pirmojo diviziono komandos bei trečioje pozicijoje likusi Vladikaukazo „Alanija“, kuri užėmė bankrutuojančio „Moskva“ vietą.

2012/2013 SKA Khabarovsk (Rusija) Pirmas divizionas - 27 rungtynės 2 įvarčiai;
2011/2012 Nizhny Novgorod (Rusija) Pirmas divizionas - 45 rungtynės, 1 įvartis, 2 raudonos kortelės;
2010 Nizhny Novgorod (Rusija) Pirmas divizionas - 36 rungtynės, 3 įvarčiai, 2 raudonos kortelės;

1983 01 13
Gynėjas

_____________________________________________________________
Rusijos I lygoje T.Mikuckio įvartis
2010.09.22, 20:05

“Nižnij Novgorodo” ir Volgogrado “Rotor” dvikovoje antrąją mačo minutę šeimininkų komandai įvartį įmušė Tomas Mikuckis. Gynėjas iš lietuvos aikštėje praleido visas 90 minučių, o jo atstovaujama ekipa laimėjo 3:0. Po šios pergalės “Nižnij Novgorodo” klubas pakilo į antrąją turnyro lentelės vietą.

Re: įvairūs

2010 Lap 08 14:02

T.Mikuckio atstovaujamam klubui nepavyko patekti Rusijos aukščiausią lygą
2010 lapkričio mėn. 4 d. 15:28

Tomo Mikuckio atstovaujamas Žemutinio Naugardo "Nižnij Novgorod" klubas 2011 metais vėl rungtyniaus Rusijos pirmos futbolo lygos pirmenybėse. Tai paaiškėjo po įvykusių 37-o turo rungtynių, kurias "Nižnij Novgorod" futbolininkai savo aikštėje baigė tik lygiosiomis 2:2 (1:1) su Žemutinio Naugardo "Volga" komanda ir prarado net teorines galimybes iškovoti kelialapį į šalies futbolo elitą. T. Mikuckis žaidė visas 90 minučių. Po įvartį šeimininkams pelnė Andrejus Salnikovas (10 min.) ir Dmitrijus Aidarovas (84 min.), o svečių gretose pasižymėjo Edikas Sadžaja (42 min.) ir Petaras Eličius (80 min.). Surinkęs 67 taškus "Nižnij Novgorod" klubas liko trečioje pozicijoje ir prieš paskutinį turą keturiais taškais atsilieka nuo antroje vietoje esančios "Volga" komandos, kuri iškovojo antrą kelialapį į aukščiausią Rusijos lygą.

Dvidešimties ekipų divizione pirmą vietą bei kelialapį į šalies futbolo elitą jau anksčiau užsitikrino Krasnodaro "Kuban" (80 tšk.) futbolininkai.

Vietą pirmame divizione ateinančiame sezone užsitikrinusi bei keturioliktą vietą užimanti Kaliningrado "Baltika" (42 tšk.) ekipa be Vido Alunderio namuose 1:2 (0:1) nusileido penkioliktoje pozicijoje esančiam Briansko "Dinamo" (41 taškas) klubui. Lietuvis liko tarp atsarginių.
Ir įdomūs komentarai po juo..

...

Re: įvairūs

2013 Rgs 23 15:45

Rusijos pirmame divizione - pergalingas T. Mikuckio įvartis
BNS2013 m. rugsėjo 23 d.

Pirmąjį įvartį Rusijos pirmojo futbolo diviziono rungtynėse įmušė Tomas Mikuckis, o jo atstovaujamas Maskvos "Torpedo" svečiuose 2:1 (1:1) įveikė į penkioliktą poziciją smuktelėjusią Volgogrado "Rotor" (16 tšk.) ekipą ir su 19 taškų po 14-os rungtynių pakilo į vienuoliktą vietą.

Aikštės šeimininkai pirmavo po tikslaus Andrejaus Vasianovičiaus (3 mn.) smūgio, tačiau jau nuo 33 minutės žaidė be pašalinto iš aikštės Abdelio Lamanje'o. Dar pirmajame kėlinyje Michailui Bagajevui (39 min.) pavyko išlyginti rezultatą, o tik po pertraukos vietoj Ol

2013 Spa 08 12:46

Visą susitikimą žaidęs Tomas Mikuckis 88-ą minutę po kampinio griūdamas koja įmušė pirmąjį mačo įvartį,

Lietuvio įvartis - vaizdo įraše nuo 1:15 min.:

Re: įvairūs

2014 Kov 11 16:49

T. Mikuckis prie pergalės prisidėjo įvarčiu per save
2014-03-11

Pirmadienį Rusijos antrosios pagal pajėgumą lygos rungtynėse Maskvoje susirinkę žiūrovai išvydo lietuvio Tomo Mikuckio įvartį per save. 31-erių metų lietuvio atstovaujama Rusijos sostinės „Torpedo“ 2:1 (1:0) nugalėjo Nižnekamsko „Neftekhimik“. Pirmajame kėlinyje pelnytas vienintelis T. Mikuckio įvartis. Gynėjas 28-ąją minutę pasinaudojo po „Torpedo“ pakelto kampinio kilusia sumaištimi ir smūgiu per save nukreipė kamuolį į „Neftekhimik“ vartų tinklą (1:0). Pagrindiniai rungtynių įvykiai prasidėjo nuo 74-osios minutės. Tada rezultatą išlygino Nikolajus Zaitsevas (1:1). Mačo lūžis įvyko 78-ąją minutę. Raudoną kortelę prieš save išvydo svečių futbolininkas Aslanas Zaseevas. Po minutės teisėjo skirtą 11 metrų baudinį realizavo „Torpedo“ atstovas Dmitrijus Ajdovas (2:1). Tai buvo pergalingas rungtynių įvartis. „Torpedo“ (42 taškai) turnyrinėje lentelėje užima ketvirtąją vietą. „Neftekhimik“ komanda (15 tšk.) – priešpaskutinė, 18-a. Kitas rungtynes T. Mikuckio ekipa žais kovo 16-ąją Nazrane su lygos autsaidere vietos „Angusht“.

...

Re: įvairūs

2014 Kov 12 18:54

Štai kokia poza vakar Tomas Mikuckis įšovė įvartį Rusijos pirmoje lygoje už Maskvos "Torpedo"!

Re: įvairūs

2014 Kov 17 21:35

T. Mikuckis prie pergalės prisidėjo patikimu žaidimu ginantis ir rezultatyviu perdavimu
2014-03-17
Giedrius Vaitkevičius

Sekmadienį Rusijos antrosios pagal pajėgumą lygos XXVI turo rungtynėse Tomo Mikuckio atstovaujama Maskovos „Torpedo“ svečiuose 2:0 (2:0) nugalėjo pirmenybių autsaiderę Nazrano „Angusht“. 31-erių gynėjas iš Lietuvos ne tik patikimai gynėsi, o ir atliko rezultatyvų perdavimą, po kurio pelnytas pirmasis rungtynių įvartis. Favorite laikyta „Torpedo“ ekipa nuo pat mačo pradžios pradėjo spausti varžovus. 3-ąją minutę puikaus šanso neišnaudojo Igoris Shevchenko, iš poros metrų nepataikęs į vartus. Po minutės Maskvos futbolininkai surengė kontrataką ir mušė į skersinį. 20-ąją minutę gerą galimybę pasižymėti turėjo ir T. Mikuckis. 31-erių gynėjas pavojingai smūgiavo iš už baudos aikštelės, bet „Angusht“ išgelbėjo vartininkas Khazbulatas Khamkhoevas, nukreipęs kamuolį už galinės linijos. Po kampinio Nazrano ekipos vartininkas kamuolį išmušė, bet galiausiai „Torpedo“ jį pakartotinai pasiuntė į baudos aikštelę, kur galva perdavimą I. Shevchenko atliko T. Mikuckis. „Torpedo“ puolėjas, tarsi pasimokęs iš lietuvio, įmušė per save (1:0). Lietuvis tai padarė XXV turo rungtynėse. 36-ąją minutę rusas I. Shevchenko, po kontratakos pasinaudojęs perdavimu iš kairės, atliko antrąjį tikslų smūgį (2:0). Antrajame kėlinyje įvarčių nepelnyta. Arčiausiai tikslo buvo aikštės šeimininkai, pataikę į skersinį. T. Mikuckis žaidė visas rungtynes. „Torpedo“ (45 taškai) lygoje žengia ketvirta. Ji vienu tašku atsilieka nuo antrosios vietos. „Angusht“ (12 tšk.) – paskutinė, 19-a.

Re: įvairūs

2014 Geg 12 22:02

Mikuckis šnd įmušė

Re: įvairūs

2014 Gru 23 11:51

Praeitą savaitę Vilniuje mačiau Tomą Mikuckį. Žinoma, dabar Rusijos I lygoje pertrauka ir žaidėjai atostogauja, bet Torpedo klube situacija nėra gera (buvo kalbos, kad net pasitrauks iš čempo), tad Tomo perėjimas į kitą klubą visai tikėtinas.

Matas
Pranešimai: 2787
Užsiregistravo: 2012 Bal 04 15:28

Re: įvairūs

2014 Gru 23 12:10

Mikuckis tai tam pačiam Žalgiriui nepamaišytų. :D Trūksta vieno rimtesnio centro gynėjo. Tik įdomu, kokios jo sąlygos ;)

Re: įvairūs

2014 Gru 23 12:20

tai, kad torpedo aukščiausioje lygoje (ar čia tą I ir reiškia?), bet anyway mikuckis ten nė karto net ant suolo nesėdėjo, kaip išėjo iš pirmos užsipirko neblogai, tai ir liko lietuviai ant ledo (na gal ir trauma kokia nežinau), sprendžiant pagal rezultatus tai krizės torpedo jokios nėra, atvirkščiai neblogai paskutiniu metu varo...

Re: įvairūs

2014 Gru 23 12:32

sumaišė tikriausiai bronius su Ska-energija kurioje Ivanauskas dirba ir prieš tai Mikuckis žaidė.

O Torpedo sudėtyje jau kuris laiko Mikuckio nėra, tai spėčiau, kad ne trauma, o šiaip pažemintas pareigose arba jau praspirtas