Pranešimai: 8573

Re: Tomas Radzinevičius

2017 Sau 28 23:24

T.Radzinevičius Maltoje pelnė pirmąjį įvartį

Šeštadienį buvęs Marijampolės „Sūduvos“ puolėjas Tomas Radzinevičius pelnė pirmąjį įvartį Maltos pirmenybėse ir padėjo savo atstovaujamam „Valletta“ klubui iškovoti tašką, kadangi „Valletta“ su „St. Andrews“ ekipa sužaidė lygiosiomis 1-1.

T.Radzinevičius vienintelį savo klubo įvartį pelnė 31 rungtynių minutę. Tuo metu svečiai išlyginamąjį įvartį į Džiugo Bartkaus ginamus vartus įmušė 54 minutę, o tai padarė Ziga Kastrevečius.

Po šių lygiųjų „Valletta“ ekipa su 37 taškais užima trečią vietą, o „St. Andrews“ klubas (22 tšk.) yra devintas.

Re: įvairūs

2017 Vas 05 21:21

Dž.Bartkus ir T.Radzinevičius Maltoje žaidė visas rungtynes

Maltos „Premier“ lygoje dviejų lietuvių atstovaujamas „Valletta“ klubas išvykoje sugebėjo iškovoti tašką, kadangi su „Tarxien“ ekipa sužaidė lygiosiomis 1-1.

„Valletta“ šiose rungtynėse pirma praleido įvartį ir tą padarė 57 minutę, kuomet tiksliai į Džiugo Bartkaus ginamus vartus smūgiavo Alexas Nilssonas. Visgi tašką „Valletta“ klubui išplėšė argentinietis Leandro Aguirre, kuris 89 minutę idealiai realizavo baudos smūgį.

Kaip buvo galima suprasti, Dž.Bartkus šiose rungtynėse žaidė visas 90 minučių. Tiek pat laiko aikštėje praleido ir patyręs puolėjas Tomas Radzinevičius, bet jam įvarčiais išsiskirti nepavyko.

Visas rungtynes „Valletta“ gretose žaidė ir buvęs Panevėžio „Ekrano“ narys Uchenna Umeh.

Po šių lygiųjų, kurios buvo antros iš eilės, „Valletta“ su 38 taškais sugrįžo į trečiąją vietą, o „Tarxien“ ekipa su 29 taškais yra šešta.

2017 Bir 18 17:13

Tomas Radzinevičius oficialiai baigė karjerą, apie tai galite skaityti jo facebook paskyroje. Tomas dar turėjo noro grįžti į Sūduvą, tačiau jo grįžimui nepritarė vyriausias komandos treneris Vladimiras Čebūrinas

2017 Lie 24 16:36

Tomas Radzinevičius ilgai be futbolo neištvėrė

36-erių metų futbolininkas vis tik nusprendė pratęsti futbolininko karjerą ir šiuo metu rungtyniauja ketvirtoje pagal pajėgumą Čekijos futbolo lygoje bei atstovauja Chrastavos "Spartak" klubą. Praėjusią savaitę lietuvis spėjo debiutuoti klube bei užsidirbo geltoną kortelę nesėkmingai pasibaigusiose taurės rungtynėse, o vakar pradėjo draugiškas rungtynes startinėje sudėtyje. Mačas su "Dobrovice" klubu baigėsi lygiosiomis 2:2.

Visą straipsnį galite rasti http://www.futbolas.lt/naujiena/401503/ ... ia-karjera" onclick="window.open(this.href);return false;

2021 Lie 31 19:31

40-tis Radzinevičius toliau ir praėjusį sezoną ir toliau žaidžia Čekijoje, ketvirtame divizione C grupėje už TJ Velké Hamry klubą.