Re: įvairūs

2010 Rgs 20 08:36

T.Radzinevičius debiutinėse rungtynėse pelnė du įvarčius
2010 rugsėjo 20 d., pirmadienis

Puolėjas iš Lietuvos Tomas Radzinevičius savo karjerą ir toliau tęsia Čekijoje. Praėjusią savaitę lietuvis pasirašė kontraktą su antrojoje Čekijos lygoje rungtyniaujančia Trineco „Trinec“ komanda, o šeštadienį jau debiutavo naujosios komandos sudėtyje. Šeštadienį išvykoje „Trinec“ susitiko su Sokolovo „Banik“ ekipa ir mačas baigėsi taikiai 2:2 (1:2). Startinėje komandos sudėtyje rungtynes pradėjęs T.Radzinevičius pelnė abu komandos įvarčius pasižymėdamas 19 ir 20 minutėmis. Taip pat 19 minutę lietuvis buvo įspėtas. T.Radzinevičius rungtyniavo iki 59 minutės, kuomet buvo pakeistas. Po aštuonių turų „Trinec“ ekipos sąskaitoje devyni taškai ir jie žengia vienuoliktoje vietoje.

Re: įvairūs

2010 Rgs 22 09:42

T.Radzinevičiaus ekipa pasitraukė iš Čekijos taurės turnyro
2010 rugsėjo 22 d., trečiadienis

Antradienį Čekijos futbolo taurės turnyro ketvirtojo etapo rungtynėse nesėkmę patyrė „Trinec“ ekipa, kuriai atstovauja puolėjas iš Lietuvos Tomas Radzinevičius. „Trinec“ išvykoje 3:1 (1:0) nusileido, trečiajame futbolo divizione rungtyniaujančiai „Pisek“ ekipai. Priminsime, jog „Trinec“ rungtyniauja antrajame Čekijos futbolo divizione. T.Radzinevičius rungtynes pradėjo startinėje savo ekipos sudėtyje ir žaidė iki 65 minutės, kuomet buvo pakeistas.

2010 rugsėjo 25 d., šeštadienis

Lietuvis Tomas Radzinevičius nesužaidęs net dviejų pilnų susitikimų Čekijos antrojoje lygoje, jau tapo rezultatyviausi „Trinec“ ekipos žaidėju. Šeštadienį pelnęs dar vieną įvartį, lietuvis jų, savo sąskaitoje turi jau tris ir yra rezultatyviausias komandos futbolininkas. Šeštadienį „Trinec“ savo aikštėje 2:0 (0:0) įveikė Caslavo „Zenit“ ekipą ir turnyrinėje pakilo į septintą poziciją. Nuo susitikimo pradžios iki 66 rungtynių minutės rungtyniavęs T.Radzinevičius, pasižymėjo 49 minutę, pelnydamas pirmą komandos įvartį. Pergalę 86 minutę užtvirtino dar vienas „Trinec“ komandos legionierius, nigerietis Ebus Onuchukwu.

Re: įvairūs

2010 Spa 12 00:14

T.Radzinevičiaus klubo pergalė Čekijoje
2010 spalio 11 d., pirmadienis

Čekijos antrojoje futbolo lygoje ketvirtą pergalę, vienuoliktojo turo rungtynėse iškovojo Tomo Radzinevičiaus atstovaujama „Trinec“ ekipa, savo aikštėje 1:0 (1:0) įveikusi Jihlavos „Vysocina“ futbolininkus. Vienintelis susitikimo įvartis buvo pelnytas dar susitikimo pradžioje, kuomet 15 rungtynių minutę pasižymėjo Martin Marosi. T.Radzinevičius susitikimą pradėjo startinėje komandos sudėtyje ir žaidė beveik iki rungtynių pabaigos. Jau per pridėtą laiką lietuvis buvo pakeistas. Pergalę iškovoję „Trinec“ futbolininkai išliko devintoje turnyrinės lentelės vietoje.

Re: įvairūs

2010 Spa 23 23:10

T.Radzinevičiaus ekipa iškovojo trečią pergalę iš eilės
2010 spalio 23 d., šeštadienis

Trečią pergalę iš eilės Čekijos antrajame futbolo divizione iškovojo „Trinec“ ekipa su Tomu Radzinevičiumi. „Trinec“ šeštadienį 3:0 (1:0) savo aikštėje įveikė Prahos „Sparta II“ ekipą. „Trinec“ ekipai į priekį išsiveržti pavyko tik paskutinę pirmojo kėlinio minutę, kuomet po T.Radzinevičiaus perdavimo pasižymėjo Peter Styvar. Antrajame kėlinyje aikštės šeimininkams pavyko dar labiau padidinti rezultatą. 59 minutę po perdavimo iš krašto smūgiu galva įvartį pelnė Miroslav Ceplak, o tašką rungtynėse 81 minutę padėjo Pavel Malir. Šeštą pergalę čempionate iškovoję „Trinec“ turnyrinėje lentelėje pakilo į ketvirtą vietą.

Re: įvairūs

2010 Lap 01 16:48

T.Radzinevičiaus ekipos lygiosios Čekijos antrajame futbolo divizione
2010 lapkričio 01 d., pirmadienis

Tašką, keturioliktajame, Čekijos antrosios futbolo lygos, ture į savo sąskaitą įsirašė „Trinec“ ekipa, kuriai atstovauja ir puolėjas iš Lietuvos Tomas Radzinevičius. „Trinec“ be įvarčių, savo aikštėje, baigė susitikimą su „Karvina“ futbolininkais. T.Radzinevičius susitikimą pradėjo startinėje komandos sudėtyje ir žaidė be keitimų. 22 taškus savo sąskaitoje turinti „Trinec“ komanda turnyrinėje lentelėje nukrito į aštuntą poziciją.

Re: įvairūs

2010 Lap 07 11:20

Dar vienos T.Radzinevičiaus ekipos lygiosios Čekijoje
2010 lapkričio 07 d., sekmadienis

Šeštadienį 15-ajame Čekijos antrojo futbolo diviziono ture dar vienomis lygiosiomis savo susitikimą baigė „Trinec“ ekipa su Tomu Radzinevičiumi. Šįkart „Trinec“ išvykoje 0:0 sužaidė su „Banik“ ekipa. Startinėje komandos sudėtyje rungtynes pradėjęs lietuvis žaidė iki 56 rungtynių minutės, kuomet ir buvo pakeistas. Antras lygiąsias iš eilės į savo sąskaitą įsirašę „Trinec“ futbolininkai, turnyrinėje lentelėje smuktelėjo į šeštą poziciją, šešiolikos komandų turnyre.

Realistas
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2010 Lie 27 22:54
Palaikoma komanda: Sūduva

Tomas Radzinevičius

2011 Sau 01 22:35

Facebook tinklalapyje radau Tomo Radzinevičiaus gerbėjų puslapį, kuris karts nuo karto atnaujinamas, jei kam įdomu http://www.facebook.com/pages/Tomas-Rad ... 420?ref=ts" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: įvairūs

2011 Sau 11 13:27

T.Radzinevičius rungtyniaus „Karvina“ ekipoje
2011 sausio 11 d., antradienis

Buvęs Lietuvos nacionalinės rinktinės puolėjas, marijampolietis Tomas Radzinevičius ir toliau keičia komandas. Vos prieš pusmetį papildęs Čekijos antrojo diviziono „Trinec“ ekipą, dabar lietuvis pasirašė 1.5 metų kontraktą su kita to paties diviziono komanda – „Karvina“. Marijampolės „Sūduvoje“ karjerą pradėjęs 29 metų puolėjas 2005 metais išvyko rungtyniauti į Libereco „Slovan“ klubą, tačiau pagrindinėje komandos sudėtyje neįsitvirtino ir buvo skolinamas kitoms Čekijos aukščiausios lygos komandoms. 2009 metų vasarą T.Radzinevičius persikėlė į Lenkijos pirmajame divizione rungtyniaujančią Vodzislavo „Odra“ ekipą, tačiau ir ten lietuviui įsitvirtinti nepavyko ir po metų klubas nutraukė su žaidėju sutartį. Praėjusių metų vasarą grįžęs į Čekiją T.Radzinevičius pasirašė trumpalaikę sutartį su antrojo diviziono „Trinec“ ekipa. Čia lietuvis per aštuonis sužaistus susitikimus pasižymėjo tris kartus. Naujasis T.Radzinevičiaus klubas Čekijos antrojoje lygoje po pirmo rato užima vienuoliktą poziciją. Šioje komandoje taip rungtyniauja čekas puolėjas Martin Opic, kuris 2003 - 2004 metais atstovavo Kauno FBK "Kaunas" klubui.

Pranešimai: 7312

Re: įvairūs

2011 Sau 11 15:13

Nejaugi Tomas toks prastas puolėjas, kad žaidžia čekijos 2 lygos klubuose?

Greenas
Pranešimai: 647
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 12:05
Palaikoma komanda: Kybartų Sveikata

Re: įvairūs

2011 Sau 12 08:27

Tai ko gero, kad prastas, jei jį paėmė komanda, kuri samdo Opic'ą. Kuris šiaip jau yra gaisrininkas :D Gal ir Tomas jau kokį "antrą" darbelį susirado :roll:

T.Radzinevičiaus įvartis kontroliniame susitikime

Ir toliau rezultatyviai kontroliniuose susitikimuose Čekijoje rungtyniauja „Karvina“ ekipos puolėjas iš Lietuvos Tomas Radzinevičius. Ketvirtadienį rungtynėse su Slovakijos lygos lydere „Žilina“ lietuvis pelnė įvartį, o rungtynės baigėsi taikiai 1:1 (1:1).
„Žilina“ pirmoji pelnė įvartį šiame susitikime, kuomet 21 minutę pasižymėjo Vladimir Leitner, bet dar iki pertraukos, 33 minutę T.Radzinevičius tiksliu smūgiu rezultatą išlygino.
Lietuvis „Karvina“ ekipos sudėtyje žaidė visą susitikimą.
Priminsime, jog praėjusį savaitgalį kontroliniame susitikime su trečiosios Čekijos lygos „VP Frydek – Mistek“ ekipa lietuvis pelnė du įvarčius, o „Karvina“ pralaimėjo susitikimą rezultatu 3:2. Prieš tai dar dvejuose susitikimuose lietuvis pelnė atitinkamai tris ir du įvarčius per rungtynes.