Puslapis 11

Tomas Radzinevičius

Parašytas: 2011 Sau 01 22:35
Realistas
Facebook tinklalapyje radau Tomo Radzinevičiaus gerbėjų puslapį, kuris karts nuo karto atnaujinamas, jei kam įdomu http://www.facebook.com/pages/Tomas-Rad ... 420?ref=ts" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: Tomas Radzinevičius

Parašytas: 2011 Vas 04 13:54
henrikas
T.Radzinevičiaus įvartis kontroliniame susitikime

http://ivartis.lt/naujienos/new.26047.t ... ikime.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Ir toliau rezultatyviai kontroliniuose susitikimuose Čekijoje rungtyniauja „Karvina“ ekipos puolėjas iš Lietuvos Tomas Radzinevičius. Ketvirtadienį rungtynėse su Slovakijos lygos lydere „Žilina“ lietuvis pelnė įvartį, o rungtynės baigėsi taikiai 1:1 (1:1).
„Žilina“ pirmoji pelnė įvartį šiame susitikime, kuomet 21 minutę pasižymėjo Vladimir Leitner, bet dar iki pertraukos, 33 minutę T.Radzinevičius tiksliu smūgiu rezultatą išlygino.
Lietuvis „Karvina“ ekipos sudėtyje žaidė visą susitikimą.
Priminsime, jog praėjusį savaitgalį kontroliniame susitikime su trečiosios Čekijos lygos „VP Frydek – Mistek“ ekipa lietuvis pelnė du įvarčius, o „Karvina“ pralaimėjo susitikimą rezultatu 3:2. Prieš tai dar dvejuose susitikimuose lietuvis pelnė atitinkamai tris ir du įvarčius per rungtynes.

Re: Tomas Radzinevičius

Parašytas: 2011 Bal 09 19:19
Realistas
Tomo Radzinevičiaus facebook gerbėjų puslapis http://www.facebook.com/pages/Tomas-Radzinevi" onclick="window.open(this.href);return false;čius/117483974959420?ref=ts

Re: Tomas Radzinevičius

Parašytas: 2017 Sau 03 14:16
Respublik
Pasirašė sutartį su Valletta.

Re: Tomas Radzinevičius

Parašytas: 2017 Sau 28 23:24
Respublik
T.Radzinevičius Maltoje pelnė pirmąjį įvartį
http://www.sportas.lt/naujiena/221643/t ... aji-ivarti" onclick="window.open(this.href);return false;

Šeštadienį buvęs Marijampolės „Sūduvos“ puolėjas Tomas Radzinevičius pelnė pirmąjį įvartį Maltos pirmenybėse ir padėjo savo atstovaujamam „Valletta“ klubui iškovoti tašką, kadangi „Valletta“ su „St. Andrews“ ekipa sužaidė lygiosiomis 1-1.

T.Radzinevičius vienintelį savo klubo įvartį pelnė 31 rungtynių minutę. Tuo metu svečiai išlyginamąjį įvartį į Džiugo Bartkaus ginamus vartus įmušė 54 minutę, o tai padarė Ziga Kastrevečius.

Po šių lygiųjų „Valletta“ ekipa su 37 taškais užima trečią vietą, o „St. Andrews“ klubas (22 tšk.) yra devintas.

Re: Tomas Radzinevičius

Parašytas: 2017 Bir 18 17:13
mafia7
Tomas Radzinevičius oficialiai baigė karjerą, apie tai galite skaityti jo facebook paskyroje. Tomas dar turėjo noro grįžti į Sūduvą, tačiau jo grįžimui nepritarė vyriausias komandos treneris Vladimiras Čebūrinas

Re: Tomas Radzinevičius

Parašytas: 2017 Lie 24 16:36
Makenzis
Tomas Radzinevičius ilgai be futbolo neištvėrė

36-erių metų futbolininkas vis tik nusprendė pratęsti futbolininko karjerą ir šiuo metu rungtyniauja ketvirtoje pagal pajėgumą Čekijos futbolo lygoje bei atstovauja Chrastavos "Spartak" klubą. Praėjusią savaitę lietuvis spėjo debiutuoti klube bei užsidirbo geltoną kortelę nesėkmingai pasibaigusiose taurės rungtynėse, o vakar pradėjo draugiškas rungtynes startinėje sudėtyje. Mačas su "Dobrovice" klubu baigėsi lygiosiomis 2:2.

Visą straipsnį galite rasti http://www.futbolas.lt/naujiena/401503/ ... ia-karjera" onclick="window.open(this.href);return false;