Iki kada darome totalizatoriaus statymus

Apklausa baigėsi 2011 Rgp 23 13:06

1. Diena prieš pirmas turo rungtynes
69%
20
2. Statymas baigiasi su pirmų turo rungtynių pradžia
10%
3
3. Statymus galima daryti iki kiekvienų rungtynių pradžios (kitų jau prasidėjusių rungtynių rezultatų spėti nebegalima)
21%
6
4. Kitas variantas (prašau parašyti savo nuomonę)
Balsų nėra
0
 
Viso balsų: 29
bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11746
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Totalizatoriaus balsavimo laikas

2011 Rgp 22 13:06

Skelbiu apklausą iki kada jūsų manymu galime daryti totalizatoriaus statymus.

...

Re: Totalizatoriaus balsavimo laikas

2011 Rgp 22 13:16

2. Statymas baigiasi su pirmų turo rungtynių pradžia.

VISIŠKA NESĄMONĖ.
www.90min.lt postas atsilieka valanda. Antro kėlinio pradžioje darys postus ir man įrodinės, kad čia viskas O.K.

...

Re: Totalizatoriaus balsavimo laikas

2011 Rgp 22 13:18

3. Statymus galima daryti iki kiekvienų rungtynių pradžios (kitų jau prasidėjusių rungtynių rezultatų spėti nebegalima)

Variantas tiems, kam patinka betvarkė ir chaosas. :lol:

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11746
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Totalizatoriaus balsavimo laikas

2011 Rgp 22 13:21

Pas mane jokių problemų - kompo laikas sutampa su postais. Tvarkyk savo kompo laikrodį.

...

Re: Totalizatoriaus balsavimo laikas

2011 Rgp 22 13:42

Pas mane jokių problemų - kompo laikas sutampa su postais. Tvarkyk savo kompo laikrodį.
Mano kompo laikrodis rodo teisybę :lol: ir tik teisybę.

...

Re: Totalizatoriaus balsavimo laikas

2011 Rgp 22 15:16

1. Diena prieš pirmas turo rungtynes -


dar viena nesąmonė....

ne diena... ne 24 valandos...
Jeigu rungtynės bus žaidžiamos penktadienį 18:30, tai turiu teisę prašyti- įsakmiu tonu,-
kad visus spėjimus pateiktumėte iki 15:00. Penktadienio, o ne ketvirtadienio.... Apie tai eina kalba.....

Tai yra trimis valandomis, o ne 24 valndomis.

Le bronius viską savaip išvartė.

Kalba eina apie tai, kad man geriau matyti, kada reikia pateikti tuos spėjimus. Noriu turėti atsakymus prieš pirmas varžybas, o ne prasidėjus ar įpusėjus mačui.

Le bronius visai supainiojaui mafijozį, jis užsistresavo.

...

Re: Totalizatoriaus balsavimo laikas

2011 Rgp 22 15:29

Pirmasis variantas turėjo būti, kad visi spėjimai pateikiami prieš pirmas rungtynes ir visi einame žiūrėti futbolo.

indėnų vadas le bronius visą ne taip išvartei, ir darai problemą ten kur nėra. Aš už pirmą variantą, tik už tas 2-3 valandėles. 24 valandas... Čia juk ne LNK televizijos anonsas.
Jeigu atsakymus pateikiate penktadienį, o rungtynės sekmadienį, tai jau bus dvi paros, bet dėl to niekas problemos nedaro.
Nežinau, gal aš prastai aiškinu, kad nesuprantate, ar čia pirmadienis, sunkios pagiriooos? nenoras suprasti? Niekam klausimų nekilo, tik etatiniams miegaliams užkliuvo. Pastebėjau, kad laukiate paskutinių minučių, o spėjimai būna kaip visada- t. y. po šalį. :lol:

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11746
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Totalizatoriaus balsavimo laikas

2011 Rgp 22 15:40

Bus kaip nubalsuos liaudis.

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11746
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Totalizatoriaus balsavimo laikas

2011 Rgp 22 15:44

Jeigu rungtynės bus žaidžiamos penktadienį 18:30, tai turiu teisę prašyti- įsakmiu tonu,- kad visus spėjimus pateiktumėte iki 15:00. Penktadienio, o ne ketvirtadienio.... Apie tai eina kalba.....
- Tada kodėl neįskaitytas mano spėjimas rugpjūčio 20 dieną (šeštadienį) 9 val. 19 min., kai iki pirmų turo rungtynių buvo likę apie 8 valandas??
Pastebėjau, kad laukiate paskutinių minučių, o spėjimai būna kaip visada- t. y. po šalį.
- Tau dėl to neturėtų galvos skaudėti.

Tobex
Pranešimai: 10882
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: Totalizatoriaus balsavimo laikas

2011 Rgp 22 16:27

o kas nusprende, kad lece pradejo rezus skaiciuot ir vadovaut? Va mafia apsiema skaiciuot, galim atiduot, ir problemu nebus

...

Re: Totalizatoriaus balsavimo laikas

2011 Rgp 22 17:32

Bus kaip nubalsuos liaudis.
kai tokie painūs klausimai, tai liaudis gali painiotis kas, kur ir kaip :)

...

Re: Totalizatoriaus balsavimo laikas

2011 Rgp 22 17:34

Tada kodėl neįskaitytas mano spėjimas rugpjūčio 20 dieną (šeštadienį) 9 val. 19 min., kai iki pirmų turo rungtynių buvo likę apie 8 valandas??

Tau dėl to neturėtų galvos skaudėti.
Įvertinęs Tavo nuopelnus Tėvynei, priskaičiuosiu tuos taškus. Geras žmogusesi :)

Man dėl to nei galvos, nei širdies neskauda. Būta čia ko. :lol:

...

Re: Totalizatoriaus balsavimo laikas

2011 Rgp 22 17:36

o kas nusprende, kad lece pradejo rezus skaiciuot ir vadovaut? Va mafia apsiema skaiciuot, galim atiduot, ir problemu nebus
Nuo kada poetai ir traktoristai balsus skaičiuoja??? Tobex, apsiramink. gausi tuos taškus, bet Tave labai akylai stebėsiu ir neduok Dieve susimausi, nuskalpuosiu. :lol:

Tobex
Pranešimai: 10882
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: Totalizatoriaus balsavimo laikas

2011 Rgp 22 17:41

man pofik tie taskai, vistiek pirmu nebusiu... bet nepatinka kad susigalvojai ir su nieko nepasitares ivedei taisykle.. per dideliu vadu pasijautei

...

Re: Totalizatoriaus balsavimo laikas

2011 Rgp 22 17:48

man pofik tie taskai, vistiek pirmu nebusiu... bet nepatinka kad susigalvojai ir su nieko nepasitares ivedei taisykle.. per dideliu vadu pasijautei
Jeigu tau ******, tai man irgi nusisvilpti i tavo taskus. Ir su kuom turiu tartis, čia su tavimi? :lol:

Grįžti į