Iki kada darome totalizatoriaus statymus

Apklausa baigėsi 2011 Rgp 23 13:06

1. Diena prieš pirmas turo rungtynes
69%
20
2. Statymas baigiasi su pirmų turo rungtynių pradžia
10%
3
3. Statymus galima daryti iki kiekvienų rungtynių pradžios (kitų jau prasidėjusių rungtynių rezultatų spėti nebegalima)
21%
6
4. Kitas variantas (prašau parašyti savo nuomonę)
Balsų nėra
0
 
Viso balsų: 29
...

Re: Totalizatoriaus balsavimo laikas

2011 Rgp 24 15:42

- Nubalsuota diena, vadinasi diena. Balsavime buvo laukelis "Kitas variantas", bet niekas nerašė apie 3, 5 ar kokias kitokias valandas. Nuo šiol galioja ši taisyklė ir visų prašau jos laikytis, tame tarpe ir Lecce - o ne vėl "kada nuspręsiu" ir "kada galėsiu"..

Le bronius, tu kišiesi ten, kur Tau nepriklauso. Aš to nepakęsiu. Tvarkaraštis yra kintamas, pats tą žinai. O tavo suformuluoti atsakymai yra dizainerio, o ne vadybininko proto.
Aš prieš balsavimą į šuns dienas išdėjau Tavo atsakymų variantus. Niekam tikusi formuluotė.
Reikėjo paklausti taip: kas čia vadovauja?
Galimi atsakymų variantai:
1. U.S. LECCE
2. visi kas moka garsiai riaugėti ir plūstis necenzūriniais žodžiais
3. bronius
4. kiti variantai.

Išsidirbinėji, mielas pone, nes Aš tuo užsiimu, Aš viską planuoju, o Tavo vieta ant sofutės. Gerk kavutę, mėgaukis futbolu, bet šiukštu nesikišk į mano reikalus.
Kuo greičiau tai suprasi, tuo abiems bus lengviau.
Nusišalink nuo problemos, KURIOS NĖRA, sprendimo ir nesikišk į mano darbą.
Ar tau suprantamas mano pageidavimas???
Ar turėsiu ilgai ir nuobodžiai aiškinti???

Ir čia ne mano kaprizai, o metodiškas darbas. Dėl tokių Tavo išvedinėjimų, kad Laurenz Dievas, o aš tik vergė Izaura sudarai prielaidas visokiems gezams sekti pasakaites.

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11746
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Totalizatoriaus balsavimo laikas

2011 Rgp 24 16:24

Kuris apsiimate suskaičiuoti būsimo turo totalizatoriaus balsus?

britty
Pranešimai: 221
Užsiregistravo: 2010 Kov 18 16:09
Palaikoma komanda: FK Ekranas
Miestas: Panevėžys

Re: Totalizatoriaus balsavimo laikas

2011 Rgp 24 22:22

Kuris apsiimate suskaičiuoti būsimo turo totalizatoriaus balsus?
Daug savanorių
Visą gyvenimą, visad kartu!
Paveikslėlis
http://fkekranas.lt/

laurenz
Pranešimai: 220
Užsiregistravo: 2010 Vas 23 20:14
Palaikoma komanda: FK Sūduva

Re: Totalizatoriaus balsavimo laikas

2011 Rgp 26 11:28

Kuris apsiimate suskaičiuoti būsimo turo totalizatoriaus balsus?
Jei nebus kam, AŽ parašyk suskaičiuosiu.

Makenzis
Pranešimai: 7339
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: Totalizatoriaus balsavimo laikas

2011 Rgp 26 11:29

Привет. Наш U.S. LECCE не видели, случайно? То покоя от него небыло! А тут - бац - и тишина!!! Комьютер наверно не выдержал-сгорел!!! Я понял, он пытался сказать, что между нами нечестный игрок это Tobex писал ответы 45 минут после начала игры, a подозреваемый хотел замести эти следы- вот и начался шов тоби и мафиози. Эта беспардонность и наглость зашла слишком далеко, а как понимаю забанировали U.S. LECCE, один тут послал его на сибирь`, вот это хамство и самый большой нетакт... какие мы патриоты оказывается... ребята, мне стыдно за вас, опуститься до такого уровня, что посылаете в Сибирь. Извините если шо, это мое мнение.

Makenzis
Pranešimai: 7339
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: Totalizatoriaus balsavimo laikas

2011 Rgp 26 11:33

может быть этот жалкий мошенник тоби пощитает? или малолетний алкоголик мафиози?
Daug savanorių

karys
Pranešimai: 9142
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Totalizatoriaus balsavimo laikas

2011 Rgp 26 11:36

Kuris apsiimate suskaičiuoti būsimo turo totalizatoriaus balsus?
as galiu jei jau kitu nebus...

Makenzis
Pranešimai: 7339
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: Totalizatoriaus balsavimo laikas

2011 Rgp 26 11:39

вот и пятый доброволец
]Kuris apsiimate suskaičiuoti būsimo turo totalizatoriaus balsus?

Graborius

Re: Totalizatoriaus balsavimo laikas

2011 Rgp 26 12:08

tau suorganizuočiau laiduotuves.
mafijozis nusipeza kaip visada
Paskutinį kartą redagavo 1 Graborius. Iš viso redaguota 2011 kartus.

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: Totalizatoriaus balsavimo laikas

2011 Rgp 26 12:37

O kai atejo leče, tai tobex nebegali sukčiauti ir iš 4 vietos nukrito iki 8, surenka totalizatoriuje vos po du taskus ir kitus nebūtais dalykais kaltina. kai leče paminėjo, kad yra sukčių, tai tobex pradejo puolima. nepatinka kontrole kazkam, o ypac žulikams.
va prie kokios degradacijos priveda žmones , kai atsiranda prizai
:lol:

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11746
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Totalizatoriaus balsavimo laikas

2011 Rgp 26 13:13

to Makenzis:
Jei taip elgėsi Tobex, jį reikėjo braukti iš totalizatoriaus už sukčiavimą, o ne savo naujas taisykles įvedinėt.

To laurenz ir karys:
Prašau šį savaitgalį jūsų abiejų suskaičiuot ir sutikrint duomenis. Pirmadienį baigiasi Lecce banas - jei norės pas mus grįžti, galės kuruoti totalizatorių ir toliau. Kad nebūtų interesų konflikto, braukiate mane iš toto. Tiek.

karys
Pranešimai: 9142
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Totalizatoriaus balsavimo laikas

2011 Rgp 26 13:15

to Makenzis:
Jei taip elgėsi Tobex, jį reikėjo braukti iš totalizatoriaus už sukčiavimą, o ne savo naujas taisykles įvedinėt.

To laurenz ir karys:
Prašau šį savaitgalį jūsų abiejų suskaičiuot ir sutikrint duomenis. Pirmadienį baigiasi Lecce banas - jei norės pas mus grįžti, galės kuruoti totalizatorių ir toliau. Kad nebūtų interesų konflikto, braukiate mane iš toto. Tiek.
ok

Tobex
Pranešimai: 10882
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: Totalizatoriaus balsavimo laikas

2011 Rgp 26 14:17

ka cia per nesamones snekat? Nei karto nesukciavau ir net negalvojau. Kazkoks urodas suvele nesamone ir db visi juodina cia mane.

CEZIS
Pranešimai: 1582
Užsiregistravo: 2011 Kov 15 14:55
Palaikoma komanda: LFF kontora
Miestas: Karklų gatvė _-_ buto raktas po kilimėliu :) Achtung - pikta ciocė balkone :)

Re: Totalizatoriaus balsavimo laikas

2011 Rgp 26 17:14

Biskutį užmečiau akį į kalendorių ir tvarkaraštį. Sakau, gal nereikėjo taip lyg su kirviu nukirsti, kad 24 valandos ir viskas. Ateina Leece kokia 12 valandą, penktadienį ir visus duomenis suveda. Jeigu rungtynes antradieni bus, tai antradienį 12 valandą, jis gi anksčiau nebūna. O rugsejo 9 diena ir veliau, po krepsinio cempionato, kokie 47 procentu bus gatavi ir pražiopsos laiką, tai tu žmonių nedaug sudalyvaus. Reikia visus variantus apsvarsyti, o tik po to balsuoti, biskį perdegėte vasaros pabaigoje.

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11746
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Totalizatoriaus balsavimo laikas

2011 Rgp 26 17:19

Balsavime buvo laukelis "kitas variantas". Nei vienas (tame tarpe ir Lecce) jo nespaudė. Aš ir siūliau mūsų konflikto metu, kad ne lygiai para iki rungtynių, o iki dienos pabaigos. Tobiš, jei rungtynės šiandien - statymai baigiasi vakar 23:59:59.

Grįžti į