Iki kada darome totalizatoriaus statymus

Apklausa baigėsi 2011 Rgp 23 13:06

1. Diena prieš pirmas turo rungtynes
69%
20
2. Statymas baigiasi su pirmų turo rungtynių pradžia
10%
3
3. Statymus galima daryti iki kiekvienų rungtynių pradžios (kitų jau prasidėjusių rungtynių rezultatų spėti nebegalima)
21%
6
4. Kitas variantas (prašau parašyti savo nuomonę)
Balsų nėra
0
 
Viso balsų: 29
Tobex
Pranešimai: 10882
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: Totalizatoriaus balsavimo laikas

2011 Rgp 22 17:50

su manim ir dar sesiais (ar kiek?) ar tavo zodis cia svarbiausias?

mafia7
Pranešimai: 7309
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: Totalizatoriaus balsavimo laikas

2011 Rgp 22 17:55

O iš kur tamsta U.S.Leece manote, kad aš poetas ?

laurenz
Pranešimai: 220
Užsiregistravo: 2010 Vas 23 20:14
Palaikoma komanda: FK Sūduva

Re: Totalizatoriaus balsavimo laikas

2011 Rgp 22 20:06

Kažką praleidau :D laikas rodomas posto, rodoma ir kada redaguotas(jei taip buvo), pasižiūrai laiką kada pradėjo ir jei postas prieš tai, tada skaičiuoji...
Iki rungtynių pradžios galima spėt, jei grįžti penktadienį, tai jau negalima spėt šeštadienio ir sekmadienio varžybų? nes penktadienį įvyko vienas mačas? bet likusieji mačai juk kitas dienas...

CEZIS
Pranešimai: 1582
Užsiregistravo: 2011 Kov 15 14:55
Palaikoma komanda: LFF kontora
Miestas: Karklų gatvė _-_ buto raktas po kilimėliu :) Achtung - pikta ciocė balkone :)

Re: Totalizatoriaus balsavimo laikas

2011 Rgp 23 10:48

Tobex siūlosi taškus skaičiuoti? Jeigu nesugeba iki penkių suskaičiuoti, tai gal nereikia tokio skaičiuotojo.

The Miz

Re: Totalizatoriaus balsavimo laikas

2011 Rgp 23 11:04

Nematau problemos, nes ir taip visi nuo pirmadienio spelioja, o vienintelis Tobex yra ramybes drumstejas, ji reikia salinti is totalizatoriaus ir viskas, nes per daug sau leidzia.
bronius irgi reikia braukti, nes jis adminas, cia jau kazkoks interesu konfliktas gaunasi. tegul su zmona lovoj guledamas spelioja arba futbolinis.lt ten irgi galima spelioti. bronius turetu pasisalinti ir nusisalinti nuo sito reikalo, nes gindamas mazumas nekaip atrodo. pasiziurekit ir paskaiciuokit kiek prabalsuoja iki penktadienio, tik miegaliai ir eruditai kazko laukia, labai strateguoja, ziuri kaip kaimynai balsuoja ar ka ten jie daro. iš viso, turetu buti slaptas balsavimas, o tai visi viena ir ta pati rezultata raso.

šiaip
Pranešimai: 3828
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 17:49

Re: Totalizatoriaus balsavimo laikas

2011 Rgp 23 11:37

Ar nebūtų paprasčiau įsidiegti kokį LMO (http://www.liga-manager-online.de/homepage/" onclick="window.open(this.href);return false;) ir tada nereiks čia pjautis?

...

Re: Totalizatoriaus balsavimo laikas

2011 Rgp 23 13:05

su manim ir dar sesiais (ar kiek?) ar tavo zodis cia svarbiausias?
Ar kiek? :lol:
Turėjai laiko ir galėjai paskaičiuoti kiek tiksliai :) Galėjai parašyti į skiltį TEISMAS ir būtume viską gražiai išsprendę, bet girti gezai to skyrelio neskaito ir apie jį nieko nežino.
Jeigu kam kyla klausimų, ten galima kreiptis: dėl taškų skyrimo ir kitais klausimais.
Tau varbūs kiti dalykai. Svarbu išsikeikti? Pasirinkai netinkamą vietą ir laiką.

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11746
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Totalizatoriaus balsavimo laikas

2011 Rgp 23 13:08

bronius irgi reikia braukti, nes jis adminas, cia jau kazkoks interesu konfliktas gaunasi
- Tau pagal mano surinktų taškų sumą atrodo, kad sukčiauju? Šiaip prieš prasidedant šių metų totalizatorių ilgai galvojau ar verta dalyvauti būtent dėl tavo minėto "interesų konflikto". Iki tol niekada niekur nespėliodavau, tad nusprendžiau pabandyti "ant durniaus". Iškilus tokiai situacijai, oficialiai atsižadu prizo, net jei ir kažkokiu stebuklingu būdu man jį pavyktų laimėti. Taip, aš galiu redaguoti savo postus. Galiu redaguoti ir jūsų postus, tokiu būdu skindamasis sau kelią į priekį. Jei forumiečiams atrodo, kad dalyvauti man negalima, aš pasitrauksiu. Daryti dar vieną balsavimą?

P.S. Bet kuris žmogus, turintis čia admino teises, gali matyti ką daro kitas adminas, tad susekti makles yra labai paprasta..
P.S.P.S. Man to prizo net laimėti nereikia - guli jis pas mane ant spintos kitame kambaryje :)

...

Re: Totalizatoriaus balsavimo laikas

2011 Rgp 23 13:09

O iš kur tamsta U.S.Leece manote, kad aš poetas ?
Aš nemanau, o žinau. Skaičiau Jūsų kūryba, ponas Pauliau. Esate labai talentingas jaunuolis. Sėkmės kūryboje.
Paskutinį kartą redagavo 1 .... Iš viso redaguota 2011 kartus.

...

Re: Totalizatoriaus balsavimo laikas

2011 Rgp 23 13:15

Daryti dar vieną balsavimą?
Jaučiuosi lyg kokios nors partijos suvažiavime. Visą laiką reikia balsuoti ir balsuoti. :lol:
Kadangi aš suvedu duomenis vos juos gavęs, tai galite taisyti postus kiek tinkami, aš į tai nereaguoju ir net bronius neturėtų šansų pakilti. Pasvajokite :lol: todėl ir reikalauju viską suvesti prieš pirmo mačo pradžią, kad nebūtų kokių nors kazusų ir pretenzijų.
Negi pentadienio 15:00 atrodo labai grėsmingai ir labai paveiks jūsų taiklumą???

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11746
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Totalizatoriaus balsavimo laikas

2011 Rgp 23 13:17

Ir dar vienas dalykas - ateityje siūlyčiau dėl totalizatoriaus taisyklių jums susitarti prieš sezoną ir griežtai jų laikytis jo metu. Kai vidury totalizatoriaus kas nors užsimano kažką pakeisti taip kaip jam patogiau, tada ir prasideda bardakai.

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11746
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Totalizatoriaus balsavimo laikas

2011 Rgp 23 13:17

Jaučiuosi lyg kokios nors partijos suvažiavime. Visą laiką reikia balsuoti ir balsuoti.
- Nebalsuok, niekas neverčia. Tai tiesiog demokratiškiausias būdas kažką čia nuspręsti..

...

Re: Totalizatoriaus balsavimo laikas

2011 Rgp 23 13:24

Ir dar vienas dalykas - ateityje siūlyčiau dėl totalizatoriaus taisyklių jums susitarti prieš sezoną ir griežtai jų laikytis jo metu. Kai vidury totalizatoriaus kas nors užsimano kažką pakeisti taip kaip jam patogiau, tada ir prasideda bardakai.
Bardakai prasideda tada, kai spėlioti pradeda 40 žmonių, X turų spėlioja, o po kelių nesėkmingų bandymų atsigula į pavėsį. Tada būna bardakas.
Arba kaip mūsų Albinas spėlioja kas antrą turą. Tai irgi nesąmonė.

Arba tie spėjikai, kurie be avatarų, parašų... Jų net toks akylas pėdsekys kaip Tobex nesugeba suskaičiuoti. :lol: Visai kitas reikalas su kariu, laurenz, ir U.S. LECCE :lol: , kurių profiliai yra išskirtiniai, nereikia net žiūrėti kieno tai spėjimas, nes iš parašų viskas aišku.

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11746
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Totalizatoriaus balsavimo laikas

2011 Rgp 23 13:30

Bardakai prasideda tada, kai spėlioti pradeda 40 žmonių, X turų spėlioja, o po kelių nesėkmingų bandymų atsigula į pavėsį.
- Nenori tai nenori. Gal įsakysi jiems?

šiaip
Pranešimai: 3828
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 17:49

Re: Totalizatoriaus balsavimo laikas

2011 Rgp 23 13:32

Pasikartosiu, nes visa tai, ką čia kalbate, yra ne daugiau kaip vieno daikto malimas per kelis puslapius :)
Ar nebūtų paprasčiau įsidiegti kokį LMO (http://www.liga-manager-online.de/homepage/" onclick="window.open(this.href);return false;) ir tada nereiks čia pjautis?

Grįžti į