bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11748
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Totalizatoriaus taisyklės

2012 Vas 24 13:44

90min.lt forumo totalizatoriaus (TOTO) taisyklės

TOTO yra nemokamas futbolo aistruolių žaidimas. Žaidimo tikslas - skatinti domėjimąsi A lyga. TOTO žaidimo dalyviai pateikia A lygos susitikimų baigties spėjimus.

Dalyviai. TOTO gali dalyvauti kiekvienas futbolo aistruolis.
Kiekvienas, norintis dalyvauti TOTO, privalo užsiregistruoti: pasirinkti vartotojo vardą ir slaptažodį bei nurodyti teisingą savo elektroninio pašto adresą.
Rekomenduojame naudoti tuos pačius vartotojų vardus, kaip ir http://www.90min.lt" onclick="window.open(this.href);return false; forume. Pastebėjus, kad žaidime dalyvauja tas pats žaidėjas, prisiregistravęs keliais vardais, jis bus šalinamas ir iš totalizatoriaus, ir iš forumo visam laikui.
Nepamirškite įtraukti A lygos spėjimams.
Pateikti spėjimus galima iš karto po registracijos.
Administratoriai pasilieka teisę ištrinti tuos vartotojus, kurie pasirinks kitus asmenis (tautas, futbolo klubus ir pan.) įžeidžiančius vartotojų vardus arba vartotojo vardas bus sudarytas iš lietuvių, anglų, rusų ir kitų kalbų necenzūrinių žodžių.
Administratoriai žaidime nedalyvauja.

Taisyklės. (1) pateikti galima tiek artimiausio, tiek bet kurio vėlesnio turo rezultatų spėjimus; (2) spėjimai gali būti pateikti / pakeisti ne vėliau kaip 2 valandos iki konkrečių rungtynių pradžios; (3) už tiksliai atspėtą konkrečių rungtynių rezultatą skiriami 3 taškai, už atspėtą baigtį skiriamas 1 taškas; (4) kai galutinis rezultatas yra nulemtas ne žaidimo, o administracinių sprendimų (pvz. komandai įskaitomas techninis pralaimėjimas), tokie rezultatai TOTO neįskaičiuojami.

Spėjimo rezultatų pateikimas. Visų dalyvių spėjimai pateikiami viešai po to, kai pasibaigia konkrečių rungtynių spėjimo laikas (t.y. likus mažiau nei 2 valandoms iki rungtynių pradžios). Iki tol nei vienas iš TOTO dalyvių negalės matyti kitų dalyvių spėjimų.

Nugalėtojo išaiškinimas. Jei gale sezono keli vienodai taškų surinkę dalyviai dalinasi pirmą vietą, nugalėtojas išaiškinamas pagal didesnį tikslių rezultatų atspėjimų skaičių. Jei šis rodiklis vienodas - pagal bendrą spėjimų skaičių, t.y. nugalės tas, kurio bendras spėjimų skaičius mažesnis.

Pastaba. TOTO organizatoriai neatsako už ne nuo jų priklausančius sistemos sutrikimus ir tikisi TOTO dalyvių kantrybės ir supratingumo.

Grįžti į