...

Re: Toto

2012 Bir 22 12:18

aš irgi taip manau

Nėra manęs. Stengiuosi atsispirti pagundai žaisti azartinius žaidimus :)
90min galvos nesugalvojo tokio dalyko, kad reikia toto rengti ne tik GF A lygai, vienžo, visokiems lažybininkams, bet ir atskirus toto I-ai lygai, kur žaidžia rimti bachūrai.
II-oji lyga irgi verta dėmesio. Būtų daug įdomiau. o čia tik vienas prizas, viena lažybininkų lyga.


Tai čia ne azartinis žaidimas. Prizas bus 90min marškinėliai. Prizas į babkes nekeičiamas.
O ta maikė bus tokios fainos žydros spalvos, kaip ir forumo fonas... Vis dar nesusigundei sudalyvauti???

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: Toto

2012 Bir 22 12:37


II-oji lyga irgi verta dėmesio. Būtų daug įdomiau. o čia tik vienas prizas, viena lažybininkų lyga.
Tai gal nuo kitų metų suskirstys jus ten lygom. Teisingiau būtų. Tik stabilumą, kaip ir realiam lietuviškam čempionate, vargu ar pavyktų išlaikyti. Prasidėtų bankrotai, demaršai :)
Tai čia ne azartinis žaidimas. Prizas bus 90min marškinėliai
pradžioje degtukai, marškinėliai, paskui namai, butai, mašinos :lol:
O ta maikė bus tokios fainos žydros spalvos, kaip ir forumo fonas...
geltona bus :)

...

Re: Toto

2012 Bir 22 12:45

Tai gal nuo kitų metų suskirstys jus ten lygom. Teisingiau būtų. Tik stabilumą, kaip ir realiam lietuviškam čempionate, vargu ar pavyktų išlaikyti. Prasidėtų bankrotai, demaršai :)

pradžioje degtukai, marškinėliai, paskui namai, butai, mašinos :lol:

geltona bus :)
Man tai dzin, kaip ten bus. Aš mėgstu įvykius vertinti post factum... :lol: Be demaršų nebūtų intrigos. Pats tai žinai. :lol:

Sulauksi čia mašinos. :roll: Šuns būdos ir tai nesitikiu, o ką jau kalbėti apie trobą.

Iš kur ištraukei, kad geltona??? Kiek žinau, bus visoje Europoje madinga light blue. :lol:

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: Toto

2012 Bir 22 13:00

Iš kur ištraukei, kad geltona??? Kiek žinau, bus visoje Europoje madinga light blue. :lol:
čia aš taip sau. Pagalvojau, kad geltona gražu būtų :)

...

Re: Toto

2012 Bir 22 13:03

čia aš taip sau. Pagalvojau, kad geltona gražu būtų :)
Na, jeigu tu laimėtum, tai gal ir geltoną gautum. bet juk ten turėtų būti 90min logo.
Mėlynas... O tau toks variantas, manau, visai netiktų... Smėliuko-žalios norėtum. :lol:

Marens
Pranešimai: 388
Užsiregistravo: 2012 Vas 06 14:54
Palaikoma komanda: Lietuva
Miestas: Šiauliai

Re: Toto

2012 Bir 22 15:43

Lecce tai blyn visa tura prasikau,ir dar neaplenkei?

...

Re: Toto

2012 Bir 22 15:46

Lecce tai blyn visa tura prasikau,ir dar neaplenkei?
Marens, tu tik kelias rungtynes praleidai, tai nesipūsk. Aš ciocės Lejos laukiu. Žadėjo ji man, kad springsiu jos sukeltomis dulkėmis. Tai jos laukiu. :lol: To malonumo. :roll:

Marens
Pranešimai: 388
Užsiregistravo: 2012 Vas 06 14:54
Palaikoma komanda: Lietuva
Miestas: Šiauliai

Re: Toto

2012 Bir 22 19:01

Lecce tai blyn visa tura prasikau,ir dar neaplenkei?
Marens, tu tik kelias rungtynes praleidai, tai nesipūsk. Aš ciocės Lejos laukiu. Žadėjo ji man, kad springsiu jos sukeltomis dulkėmis. Tai jos laukiu. :lol: To malonumo. :roll:
Bet jei rimtai sekme nuo manes nusisukus,visiskai nesiseka

Rulis
Pranešimai: 751
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 12:15
Palaikoma komanda: Tauras

Re: Toto

2012 Bir 22 19:42

Bet jei rimtai sekme nuo manes nusisukus,visiskai nesiseka
juk as tau buvau sakias kad cia lengva nebus :!: turetum buti patenkintas jei isilaikysi pirma trisdesimtukia :roll: cia tau ne koks eurofutbolas lt :roll:

Lėja
Pranešimai: 113
Užsiregistravo: 2012 Kov 16 21:41
Palaikoma komanda: VMFD ŽALGIRIS

Re: Toto

2012 Bir 22 23:45

Lecce tai blyn visa tura prasikau,ir dar neaplenkei?
Marens, tu tik kelias rungtynes praleidai, tai nesipūsk. Aš ciocės Lejos laukiu. Žadėjo ji man, kad springsiu jos sukeltomis dulkėmis. Tai jos laukiu. :lol: To malonumo. :roll:
Ilgai neteks laukti :D

...

Re: Toto

2012 Bir 25 11:01

Bet jei rimtai sekme nuo manes nusisukus,visiskai nesiseka
Žinai, kam nesiseka? Aš buvau parašęs ŠIAULIAI 4 -2 DAINAVA, pataisiau... Ir per du turus praPYPT 10 taškų. Tai daugiau nieko netaisysiu ir žiūrėsiu kaip čia bus. :lol:

...

Re: Toto

2012 Bir 25 11:04

juk as tau buvau sakias kad cia lengva nebus :!: turetum buti patenkintas jei isilaikysi pirma trisdesimtukia :roll: cia tau ne koks eurofutbolas lt :roll:
Rulis irgi paslydo truputuką ir jau ketvirtas. Labai jau slidu čia. :roll: :twisted:

...

Re: Toto

2012 Bir 25 11:05

Lecce tai blyn visa tura prasikau,ir dar neaplenkei?
Marens, tu tik kelias rungtynes praleidai, tai nesipūsk. Aš ciocės Lejos laukiu. Žadėjo ji man, kad springsiu jos sukeltomis dulkėmis. Tai jos laukiu. :lol: To malonumo. :roll:
Ilgai neteks laukti :D
Sezonas labai ilgas, o tu čia tritaškių konkursą surengei. Labai tirpsta persvara. tfu-tfu-tfu... :twisted:

...

Re: Toto

2012 Bir 25 16:10

KRUOJA vs. EKRANAS,

Va, čia tai bus įdomus Toto, kaip man patinka, kai išsiskiria Jūsų nuomonės. Pačiam smalsu, kaip ten bus. :lol:

...

Re: Toto

2012 Bir 26 11:46

1 wsx87 88 15 41 4 0.98 86
2 Bomberman 88 11 42 4 0.85 75
3 Rulis 86 11 41 1 0.86 74

Rulis, kad pavaro su ta Pagramnčio ragana susidėjo, tai nerealius rezultatus rodo. :lol: man irgi reikėtų kokios ciocės pagalbos. :roll:

Grįžti į