o partizanas kaip pastarasias dvi savaites įprasta serbams.. kažkaip paima ir įmuša.
- Reikia žaisti iki galo, o ne iki tol, kol atrodo, kad jau viskas, pertrauka.

per kur...???..dar karta pasitikrink....

2018 Rgp 02 20:30

Netikrinau. Skaičiau, kad rodys.

2018 Rgp 02 20:52

pozityvu. nors Irtysh man atrodė įveikiamas varžovas, bet Trakai vis tiek nustebino. Partizanas turėjo Trakus pravažiuot, bet visi trys įvarčiai po standartų įmušti ir Trakai galėjo eiti toliau, jei daugiau sekmės būtų buvę.

Marens

2018 Rgp 02 22:02

Ne Lietuvoje,bet turiu lietuviškus kanalus

Pranešimai: 8573

2018 Rgp 02 22:36

Per Initą o ne Kultūrą trakus.
Nežinau. Po pirmųjų 25min galvojau jau ir standartus išmoko pakelti ir ginasi visai neblogai (pora klaidelių paleidus žaidėjus gal buvo, bet realiai visos zonos uždengtos ir negali realiai išlaikyti oponentų visiškai sugniaužtų). Kita vertus labai įstrigo kažkuris epizodas kai trys gynėjai yra palikti visiškai vieni su kamuoliu, o likusi komanda už serbų, uždengti. Minutę gal kokią pasavosi, galų gale atidavė vartininkui kad išsmūgiuotų į priekį... Ir kas iš to gero, kai negali priiimti, konstruoti žaidimo? LT rinktinė kažkaip panašiai kartais žaidžia, kai gauna 0-4. Po to prasileido tą dalyką pačiame gale... Sakyčiau trenerio flip a bottle nemažai sakė, bet kad ir kas dėjosi rūbinėje per pertrauką, iš karto sugrįžus žaidėjai atrodė kažkokie pasimetę, nekomunikuojantys ir nelabai aišku ką įgyvendinantys. Ir taip visą antrą kėlinį, treneris rodo jau ką žaisti, iš vipo žmonės šaukia, o žaidėjai kažkokie stikliniai. Tuo labiau žaidi juk 11vs10 :(

Bendrai paėmus gal ir pozityvu lyginant su tuo, kas dėjosi nuliniame etape Alytuje, bet kaip tik prieš Partizaną kaip tik atrodė, kad galėjo įvykti tas sūduviškai perlaužimas (Sion'as, APOEL'is) po kurio varžovai lieka nebesupratę kas čia vyksta, tad nežinau, asmeniškai kaip ir kartoka, nors tikrai ploju už žygį.

2018 Rgp 03 11:11

Tokiu būdu baigti Europos kampaniją nėra gėda

UEFA Europos lygos atrankos antrojo etapo atsakomosiose rungtynėse senosios sostinės riteriai „Trakai“ lygiosiomis 1:1 sužaidė su Belgrado „Partizan“ ekipa ir dėl pralaimėjimo išvykoje 0:1 į kitą etapą nepateko. „Trakų“ įvartį šiose rungtynėse pelnė Jevgenijus Osipovas.

„Aišku, apmaudu baigti pasirodymą Europoje, tačiau įvertinus „Partizan“ ekipos lygį, galime didžiuotis tuo, ką padarėme. Svarbiausia, kad žaisdami mes jautėme malonumą, o nuo pirmųjų rungtynių su „Cefn Druids“ iki dabar padarėme milžinišką pažangą“, – po rungtynių ramiai apie pasirodymą kalbėjo „Trakų“ kapitonas Valdemaras Borovskis.

Riteriai, kaip ir Belgrade, nuo pat pirmų akimirkų tvirtai išsidėstė gynyboje, varžovams atidavė kamuolį, tačiau prie savųjų vartų neprisileido. Pačių trakiškių pirma standartinė situacija virto įvarčiu. Diniaro Bilialetdinovo pakeltas kamuolys nuo kampinio gairelės, Justino Januševskio smūgis galva ir Jevgenijaus Osipovo galvos kyštelėjimas išlygino dvejų rungtynių rezultatą.

Po įvarčio žaidimas nepasikeitė. Ir toliau serbai daugiau laiko praleido su kamuoliu, o „Trakai“ drausmingai gynėsi. Deja, neužteko akimirkos. Kai jau laikrodis rodė 47:20 min., teisėjas dar leido „Partizan“ futbolininkams įžaisti kampinį ir jie tuo pasinaudojo – kažkokiu būdu kamuolys atsidūrė vartų.

„Partizan“ yra labai gera komanda, tačiau mums į kitą etapą kelią užkirto kvailas įvartis. Iš tikro po tokių rungtynių sunku kalbėti“, – sakė po pertraukos į žaidimą įsiliejęs Etiennas Mukanya.

Antrasis kėlinys buvo kitoks. 53 minutę serbai liko mažumoje ir nuo tos akimirkos „Trakų“ futbolininkai visiškai perėmė kamuolio kontrolę. Deja, tai nepadėjo nei kurti progų, nei juo labiau mušti įvarčių.

„Buvo tikėjimas, kad galime tai padaryti, tačiau „Partizan“ gynėjai yra labai aukšto lygio – jie susispaudė ir mums juos įveikti buvo per sunku. Vis tik, savo vaikinais aš didžiuojuosi. Jie atidavė širdį, kovojo labai gerai, gaila, kad šiek tiek pritrūko“, – rungtynes komentavo „Trakų“ vyriausiasis treneris Kibu Vicuna.

Šios lygiosios užbaigė „Trakų“ Europos kampaniją, kuri tęsėsi šešias savaites. Nuo šiol visa koncentracija – į A lygą.

„Jei atvirai, kol kas apie tai negalvojau – visą dėmesį skyriau šioms rungtynėms. Dabar turėsime šiek tiek laiko atsigauti ir, neabejotinai, ruošimės Lietuvos čempionatui. Man atrodo, per šias šešias savaites mes žengėme didelį žingsnį, ieškodami savo stiliaus, todėl turime tas paieškas tęsti ir toliau“, – sakė K.Vicuna.

2018 Rgp 03 12:14

Riteriai garbingai užbaigė kovas Europoje: „Trakų“ - Belgrado „Partizan“ rungtynių vaizdo įrašas 893 2018 m. rugpjūčio 3 d. 08:05 Europos lygos antro atrankos etapo atsakomosiose rungtynėse „Trakai“ ketvirtadienį vakare nepasiekė revanšo prieš Belgrado „Partizan“ ekipą. Namuose riteriai pirmavo, bet neišsaugojo persvaros, išsiskyrė 1:1 ir baigė kovas Europoje, nes pirmasis mačas Serbijoje baigėsi šeimininkų pergale 1:0.

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/video/sportas/rite ... d=78733121" onclick="window.open(this.href);return false;

2019 Bal 29 18:42

Riterių skriaudėjas Partizanas, likus 4 turams nugarmėjo į 5 vietą. 3 vieta ranka pasiekiama, bet faktas, kad Partizanas žaidžia krizinį sezoną. Ir krizės užuomazgos jau buvo galima matyti Vilniuje vasara.