Iki pirmojo turo liko mažiau nei dvie savaitės, todėl galima neskubant pradėti delioti savo spėjimus.
šiais metais siūliau du bonus klausimus:
Rezultatyviausias A lygos žaidėjas:
Komanda laimėsiantis I lygą:
(pirmajį postą papildysiu jūsų spėjimais)
SPĖJIMAI:
Kalinauskas
1. Žalgiris
2. Hegelman
3. Sūduva
4. KŽ
5. Riteriai
6. Penevėžys
7. Banga
8. Šiauliai
9. Džiugas
10. Jonava
Rezultatyviausias - Miličkovič/ Thique
Nugalėtojas - Garliava
kompaktas
1. Žalgiris
2. Suduva
3. KZ
4. Hegelman
5. Panevezys
6. Dziugas
7. Siauliai
8. Riteriai
9. Banga
10. Jonava
rezultatyviausias: Milickovicius
1 lyga: Zalgiris B
asau
1. Žalgiris
2. KŽ
3. Sūduva
4. Riteriai
5. Panevėžys
6. Hegelmann
7. Šiauliai
8. Džiugas
9. Banga
10. Jonava.
Trigeris
1. Vilniaus Žalgiris
2. Panevėžys
3. Sūduva
4. Hegelmann
5. Kauno Žalgiris
6. Riteriai
7. Šiauliai
8. Džiugas
9. Banga
10. Jonava
karys
1. Vilniaus Žalgiris
2. KZ
3. Sūduva
4. Panevėžys
5. Hegelman
6. Riteriai
7. Šiauliai
8. Džiugas
9. Banga
10. Jonava
Rezultatyviausias - Tadic
Pirmos lygos laimėtojas - Dainava
Che
1. Žalgiris
2. Sūduva
3. Kauno Žalgiris
4. Hegelman
5. Panevėžys
6. Riteriai
7. Džiugas
8. Šiauliai
9. Banga
10. Jonava
Rezultatyviausias: Alex Souza
Pirmos lygos auksas: Nevėžis
Anbo
1. Žalgiris
2. Kauno Žalgiris
3. Sūduva
4. Hegelmann
5. Panevėžys
6. Riteriai
7. Šiauliai
8. Džiugas
9. Banga
10. Jonava
Rezultatyviausias: Kule Mbombo
Pirmą lygą laimės: Nevėžis
Tobex
1. Žalgiris
2. Sūduva
3. Kauno Žalgiris
4. Hegelmann
5. Panevėžys
6. Šiauliai
7. Riteriai
8. Džiugas
9. Banga
10. Jonava
Rezultatyviausias: Elivelto
Pirmą lygą laimės: Dainava
Zaibolaidis
1-Žalgiris
2-Hegelman
3-Sūduva
4-Kauno Žalgiris
5-Panevežys
6-Džiugas
7-Šiauliai
8-Riteriai
9-Banga
10-Jonava
Rezultatyviausias- Milevas
Pirma lygą laimes- Nevėžis
Gogolis92
1) V. Žalgiris
2) Sudūva
3) K. Žalgiris
4) Panevėžys
5) Hegelmann
6) Trakai
7) Šiauliai
8) Banga
9) Džiugas
10) Jonava
I lygą laimės - Garliava
Rezultatyviausias: Milev
šiaip
1. Sūduva
2. Žalgiris
3. K. Žalgiris
4. Hegelmann
5. Panevėžys
6. Banga
7. Šiauliai
8. Riteriai
9. Džiugas
10. Jonava
Rezultatyviausias - Kule Mbombo
I lyga - Nevėžis
Arexas
1.Vilniaus Žalgiris
2.Kauno Žalgiris
3.Hegelmann
4.Suduva
5.Panevežys
6.Šiauliai
7.Banga
8.Riteriai
9.Džiugas
10.Jonava
Rezultatyviauses žaidejas:Donatas Kazlauskas
1 lyga laimes:Ekranas
spirdulys
1. Žalgiris
2. Panevėžys
3. Sūduva
4. Šiauliai
5. Kauno Žalgiris
6. Riteriai
7. Džiugas
8. Banga
9. Hegelmann (jei baigs sezoną, žinoma)
10. Jonava
Rezultatyviausias: tas, ką Vilniaus Žalgiris pasiims prieš antrą ČL atrankos etapą
I lygą laimės: Žalgiris B
opa
1. Žalgiris
2. Sūduva
3. Hegelmann
4. Panevėžys
5. Kauno Žalgiris
6. Riteriai
7. Džiugas
8. FA Šiauliai
9. Banga
10. Jonava
Oyewusi
Ekranas
Makenzi
1. Žalgiris
2. Sūduva
3. Hegelmann
4. Kauno Žalgiris
5. Panevėžys
6. Riteriai
7. Šiauliai
8. Banga
9. Džiugas
10. Jonava
Golubickas
Garliava
Respublik
1. Žalgiris
2. Kauno Žalgiris
3. Sūduva
4. Hegelmann
5. Panevėžys
6. FA Šiauliai
7. Riteriai
8. Džiugas
9. Banga
10. Jonava
Rez: Tadic
I Lyga: Garliava
Rokiz
1. Žalgiris
2. Sūduva
3. Kauno Žalgiris
4. Hegelmann
5. Panevėžys
6. Riteriai
7. FA Šiauliai
8. Džiugas
9. Banga
10. Jonava
Rezultatyviausias: Miličkovičius
I Lyga: Nevėžis
Mantas Krasnickas (15min)
1. Žalgiris
2. Sūduva
3. Panevėžys
4. Kauno Žalgiris
5. Hegelmann
6. Šiauliai
7. Riteriai
8. Džiugas
9. Banga
10. Jonava
Lukas Gintautas (Padkastas)
1. Žalgiris
2. Kauno Žalgiris
3. Sūduva
4. Panevėžys
5. Hegelmann
6. FA Šiauliai
7. Riteriai
8. Džiugas
9. Banga
10. Jonava
Rezultatyviausias - Mbombo
Nugalėtojas - Nevėžis
Tadas Salaveičikas (Padkastas)
1. Žalgiris
2. Sūduva
3. Kauno Žalgiris
4. Hegelmann
5. Panevėžys
6. FA Šiauliai
7. Džiugas
8. Riteriai
9. Banga
10. Jonava
Rezultatyviausias - Francis Kyeremeh
Nugalėtojas - Ekranas
Benediktas Petkus (Padkastas)
1. Žalgiris
2. Sūduva
3. Panevėžys
4. Kauno Žalgiris
5. FA Šiauliai
6. Hegelmann
7. Džiugas
8. Riteriai
9. Banga
10. Jonava
Rezultatyviausias - Mbombo
Nugalėtojas - Neptūnas
Arūnas Klimavičius (Padkastas)
1. Žalgiris
2. Sūduva
3. Kauno Žalgiris
4. Hegelmann
5. Panevėžys
6. FA Šiauliai
7. Riteriai
8. Džiugas
9. Banga
10. Jonava
Rezultatyviausias - Mbombo
Nugalėtojas - Neptūnas
Marius Bagdonas (15min)
1. Žalgiris
2. Sūduva
3. Kauno Žalgiris
4. Hegelmann
5. Panevėžys
6. Riteriai
7. Džiugas
8. FA Šiauliai
9. Banga
10. Jonava
Ervinas Kvitkauskas (Ivartis)
1. Žalgiris
2. Sūduva
3. Kauno Žalgiris
4. Hegelmann
5. Panevėžys
6. FA Šiauliai
7. Riteriai
8. Džiugas
9. Banga
10. Jonava
"Įvarčio" laida
1. Žalgiris
2. Sūduva
3. Kauno Žalgiris
4. Panevėžys
5. Hegelmann
6. FA Šiauliai
7. Riteriai
8. Džiugas
9. Banga
10. Jonava