Lietuva U-16 jau pirmauja pries metais vyresne, pagrindine Baltarusijos U-17 rinktine. A.Pauros ivartis fantastinis !

The Miz

Re: U-16

2015 Rgp 19 10:56

Lietuva U-16 vs. Baltarusija U-17 - 1 : 3

Pirmąją turnyro dieną Lietuvos 16-mečių rinktinė po įspūdingo Arno Pauros (9 min.) įvarčio pirmavo, tačiau turėjo pripažinti vyresnių baltarusių pranašumą rezultatu 1:3 (1:1).

Įvarčiais prie pergalės prisidėjo Dmitrijus Barazdinas (27 min.), Konstantinas Kazakovas (67 min.) bei Pavelas Sadovskis (76 min.).

Lietuva U16: Arijus Bražinskas, Ernestas Mockus (56 min. Rokas Gudelis), Egidijus Dusevičius, Deivydas Raulinaitis, Arnas Paura, Matas Ramanauskas (70 min. Germanas Daškevičius), Matas Gudaitis (76 min. Darius Zubauskas), Karolis Uzėla (76 min. Edvinas Sirutavičius), Jonas Bičkus (70 min. Matas Vareika), Titas Milašius (33 min. Lukas Jakavičius), Gintas Ramanauskas (41 min. Matas Kubilius).

Baltarusija U17: Aleksandr Svirski, Vladislav Malkevič, Nika Basarija, Artiom Mirajevski (41 min. Artiom Kuratnik), Krasimir Kapov (41 min. Dmitryj Kalineika), Kiril Pilec (56 min. Aleksandr Ksenafontov), Pavel Sadovski (77 min. Sergej Volkov), Ivan Hamolka (77 min. Hleb Burakov), Andrej Pilipavec, Nikita Biatsenia (70 min. Kiril Karpenka), Dmitryj Baradin (56 min. Kanstantin Kazakov).

Palaikoma komanda: LFF kontora
Miestas: Karklų gatvė _-_ buto raktas po kilimėliu :) Achtung - pikta ciocė balkone :)

Re: U-16

2015 Rgp 21 13:59

Lietuva U17 5 – 0 Lietuva U16
16' Dominykas Kubilinskas [1 - 0]
20' Dominykas Kubilinskas [2 - 0]
29' Žygimantas Urbietis [3 - 0]
36' Titas Aukštuolis [4 - 0]
39' Matas Radžiukynas [5 - 0]

Lietuva U17: Ovidijus Šiaulys (41 min. Kajus Urbietis), Kipras Kažukolovas, Deividas Mikalauskas (41 min. Džiugas Raudonius), Matas Voronka (41 min. Deividas Skaržauskas), Laimonas Karžinauskas, Dominykas Kubilinskas (41 min. Domantas Vitkus), Arnas Borodinas, Titas Aukštuolis, Matas Radžiukynas, Artuasr Seražidenovas, Žygimantas Urbietis. Atsarginiai žaidėjai: Mantas Rusys, Andrius Lučauskas, Džiugas Sūnelaitis.
Lietuva U16: Tomas Čepulis, Rokas Gudelis, Simonas Raila (47 min. Ignas Grykšas), Valdas Antužis, Matas Kubilius, Benas Šatkus, Gintaras Rakauskas, Matas Vareika (65 min. Germanas Daškevičius), Edvinas Sirutavičius (60 min. Titas Milašius), Lukas Jakavičius, Darius Zubauskas.

Atsarginiai žaidėjai: Robertas Kazbaris, Egidijus Dusevičius, Matas Gudaitis.
„Lietuva U17“ 5:0 „Lietuva-2 U17“: santrauka (Amber Cup; 2015-08-20)

CEZIS

Re: U-16

2015 Rgp 21 14:08

vidurio gynėjai kai eina aukštyn ir palieka kiaurus vartus ir vartininką sušaudymui, tai nieko gero.. :roll:

kažkaip nerimtai čia U-16 atrodė, visa galva žemiau už U-17 atgrajino.. :roll:

CEZIS

Re: U-16

2015 Rgp 24 12:12

Lietuva B (U-16) - Armėnija (U-17) 2:1 (2:0)
Palangos m. stadionas
Teisėjas - Manfredas Lukjančukas (Šiauliai)
Įvarčiai: 32 min. Karolis Uzėla, 40+1 min. Jonas Bičkus (Lietuva B), 58 min. Norair Grigoryan (Armėnija)
Įspėti: 4 min. Vahpan Yengoyan, 30 min. Rafik Melikyan, 32 min. Erik Gharibyan, 54 min. Norair Grigoryan (Armėnija)
Lietuvos U-16 rinktinės sudėtis:
Arijus Bražinskas, Egidijus Dusevičius, Ernestas Mockus, Rokas Gudelis, Arnas Paura, Matas Ramanauskas (Gintas Rakauskas, Benas Šatkus), Matas Gudaitis, Karolis Uzėla (Germanas Daškevičius), Deivydas Raulinautis (Matas Vareika), Titas Milašius (Lukas Jakavičius), Jonas Bičkus (Darius Zubauskas).
Atsargoje: Tomas Čepulis.

Armėnijos U-17 rinktinės startinė sudėtis:
Zhora Safaryan, Vahpan Yengoyan, Vardan Babakhanyan, Vigen Karapetyan, Zhora Safaryan, Samuel Khurshudyan, Rafik Melikyan, Ashot Grigoryan, Erik Gharibyan, Karen Melkonyan, Norayr Grigoryan, Arman Asilyan.

CEZIS

Re: U-16

2015 Rgp 24 12:13

Vytauto Vaškūno treniruojama Lietuvos U-16 rinktinė rezultatu 2:1 įveikė Armėnijos U-17 rinktinę. Sėkminga mūsų komandai buvo pirmojo kėlinio pabaiga. Karolis Uzėla uždirbo 11 metrų baudinį ir pats jį realizavo. Per teisėjo pridėtą laiką perėmęs netikslų armėnų perdavimą šaltakraujiškai sužaidė ir rezultatą padvigubino Jonas Bičkus.

Įpusėjus antrajam kėliniui gražiu smūgiu iš toli Norairas Grigorianas sušvelnino atsilikimą, tačiau armėnai nepajėgė atimti iš lietuvaičių 3 taškų. Iškovoję pergalę lietuviai surinko 3 taškus ir džiaugėsi trečiąja „Amber Cup" turnyro

Respublik
Pranešimai: 8573
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: U-16

2016 Kov 13 16:32

U-16 vaikinų rinktinė kontrolinėje dvikovoje užtikrintai pranoko Baltarusiją

Lietuvos vaikinų U-16 rinktinė (gimę 2001 m. ir jaunesni) pasitikrino jėgas su bendraamžiais iš Baltarusijos. Minsko manieže vykusiame susitikime dominavo Lietuvos rinktinės futbolininkai. Dariaus Butkaus treniruojamai komandai įvarčius pelnė Denas Gudaitis, Ernestas Andriušis ir Vilius Piliukaitis.

"Baltarusijos rinktinė visada pasižymi puikiu žaidimu, todėl tikėjomės sunkios kovos. Ruošdamiesi rungtynėms įvertinome varžovą. Džiugu, kad žaidėjai stengėsi įgyvendinti nurodymus aikštėje ir daugelis dalykų jiems pavyko", - po dvikovos LFF.lt sakė rinktinės vyriausias treneris Darius Butkus.

Taip pat treneris išskyrė komandos žaidimą puolime ir teigė, jog įvarčių galėjo būti ir daugiau. "Šiandien puikiai sužaidėme atakuojant ir pelnėme tris gražius įvarčius. Taip pat dar kartą galėjo pasižymėti Denas Gudaitis ir Vilius Piliukaitis bei gerą progą turėjo Benas Šatkus. Bet kuriuo atveju, ačiū komandai, kuri sugebėjo įgyvendinti numatytą rungtynių planą", - sakė D. Butkus.

Dar kartą rinktinės tarpusavyje susitiks po dviejų dienų – pirmadienį, 12 valandą Minsko manieže. Kitose rungtynėse stengsimės suteikti galimybę ir kitiems komandos žaidėjams, kurie turės progą parodyti savo stipriąsias puses", - kalbėjo rinktinės strategas.

Rungtynių statistika

Baltarusija U-16 - Lietuva U-16 0:3 (0:1)
Minsko maniežas, 150 žiūrovų
Teisėjas – Jevgenij Jasenovič (Baltarusija)
Įvarčiai: 33 min. Denas Gudaitis, 43 min. Ernestas Andriušis, 47 min. Vilius Piliukaitis (Lietuva)
Įspėtas: 71 min. Denas Gudaitis (Lietuva)

Lietuvos vaikinų U-16 rinktinės sudėtis: Kajus Urbietis, Tomas Kačerauskas, Egidijus Dusevičius, Patrick Jorgensen, Martynas Mikėnas, Benas Šatkus, Mantas Petrikas (64 min. German Gudaleitis), Vilius Piliukaitis (73 min. Augustas Dubickas), Denas Gudaitis (75 min. Martynas Gargasas), Žygimantas Pečkys (70 min. Rokas Rasimavičius), Ernestas Andriušis (57 min. Valdas Paulauskas).

Lietuvos U-16 rinktinės futbolininkų sąrašas kontrolinėms rungtynės Minske
(Pozicija, vardas ir pavardė, klubas/komanda, miestas)

Vartininkai: Kajus Urbietis (Nacionalinė futbolo akademija, Kaunas), Laurynas Glinskis (Panevėžio futbolo akademija, Panevėžys)

Gynėjai: Martynas Mikėnas (Vilniaus FM), Tomas Kačerauskas (PFA, Panevėžys), Patrick Jørgensen (Vilniaus FA "Žalgirietis"), Egidijus Dusevičius (Nacionalinė futbolo akademija, Tauragė), Aironas Juodis (PFA, Tauragė), Martynas Gargasas (Alytaus SRC)

Saugai: Vilius Piliukaitis (PFA, Tauragė), German Gudaleitis (Vilniaus FM), Denas Gudaitis (PFA, Panevėžys), Mantas Petrikas (PFA, Gargždai), Rokas Rasimavičius (PFA, Panevėžys), Augustas Dubickas (Marijampolės futbolo centras), Žygimantas Pečkys (Marijampolės FC), Benas Šatkus (NFA, Gargždai)

kas tas
Patrick Jørgensen (Vilniaus FA "Žalgirietis")

U-16 rinktinė antrose rungtynėse su Baltarusija išsiskyrė be įvarčių

Pirmadienį antrose kontrolinėse rungtynėse tarp Lietuvos ir Baltarusijos U-16 rinktinių (gimę 2001 m. ir jaunesni) įvarčių neužfiksuota – 0:0. Priminsime, jog pirmoje dvikovoje Dariaus Butkaus auklėtiniai pranoko šeimininkų komandą rezultatu 3:0.

Antrų tarpusavio rungtynių metu Lietuvos rinktinės treneriai išbandė, tuos futbolininkus, kurie rungtyniavo mažiau šeštadienį arba išvis neturėjo progos pasireikšti.

Baltarusija U-16 - Lietuva U-16 0:0
Minsko maniežas, 100 žiūrovų
Teisėjas – Sergei Stetsurin (Baltarusija)
Įspėti: 71 min. Roman Davyskiba (Baltarusija); 5 min. Egidijus Dusevičius, 52 min. Vilius Piliukaitis, 60 min. Valdas Paulauskas

Lietuvos vaikinų U-16 rinktinės sudėtis: Laurynas Glinskis, Tomas Kačerauskas, Egidijus Dusevičius, Patrick Jorgensen, Aironas Juodis (24 min. Martynas Mikėnas), Vilius Piliukaitis, Mantas Petrikas (56 min. Martynas Gargasas), Augustas Dubickas (20 min. Ernestas Andriušis), Rokas Rasimavičius (52 min. Žygimantas Pečkys), German Gudaleitis (31 min. Denas Gudaitis), Valdas Paulauskas.

Lietuvos U-16 rinktinės futbolininkų sąrašas kontrolinėms rungtynės Minske:

Puolėjai: Valdas Paulauskas (PFA, Palanga), Ernestas Andriušis (Vilniaus FM).

U-16 RINKTINĖ NUSILEIDO IZRAELIO ATSTOVAMS

Lietuvos U-16 (gimę 2001 m. ir jaunesni žaidėjai) jaunių rinktinė pirmose turnyro "Kelias į žvaigždes" Maskvoje rungtynėse 0:2 nusileido Izraelio atstovams. Abu įvarčiai buvo įmušti pirmajame kėlinyje.

Lietuviai galėjo pasižymėti 11 minutę, tačiau smūgiavo šalia virpsto, o po minutės įmušė varžovai - Ibrahimas Jaubara suklaidino du mūsiškius baudos aikštelės prieigose ir stipriu smūgiu pasiuntė kamuolį į viršutinį vartų kampą.
27 min. Tomas Kačerauskas prasižengė prieš varžovą baudos aikštelėje ir Izraelio komandos futbolininkas Netanelis Baras realizavo 11 m baudinį. Per likusį rungtynių laiką rezultatas 2:0 nepasikeitė.

Ketvirtadienį lietuviai žais su Rusijos atstovais, kurie net 8:1 sutriuškino Moldovos atstovus.

Preliminari rungtynių statistika

U-16 Lietuva – Izraelis U-16 0:2 (0:2)
E.Strelcovo komplekso stadionas
Teisėjas - Dmitry Veselov
Įvarčiai: 12 min. Ibrahim Jaubara, 28 min. Netanel Bar (iš 11 m.)
U-16 Lietuva: Kajus Urbietis, Patrick Jorgensen, Martynas Mikėnas, Grantas Šimkus, Benas Šatkus, Vilius Piliukaitis, Tomas Kačerauskas, Denas Gudaitis, Žygimantas Pečkys, Egidijus Dusevičius. Atsarginiai: Laurynas Glinskis, Deimantas Kontenis, Rokas Rasimavičius, Valdas Paulauskas, Donatas Naumovas, Mantas Petrikas.

***

2016-08-18
MASKVOJE - RUSŲ PERGALĖ IR GRAŽUS LIETUVIŲ ĮVARTIS

Maskvoje vykstančiame turnyre "Kelias į žvaigždes" Lietuvos U-16 (gimę 2001 m. ir jaunesni žaidėjai) jaunių rinktinė turėjo pripažinti šeimininkės Rusijos pranašumą rezultatu 1:3.

Pirmose turnyro rungtynėse lietuviai 0:2 pralaimėjo prieš Izraelį, o Rusijos komanda net 8:1 nugalėjo Moldovos komandą.

Per pirmąjį dvikovos su rusais kėlinį lietuviams taip pat nepavyko sustabdyti varžovų atakų. Visi trys įvarčiai krito aštuonių minučių periodą. 22 min. Deimantas Kontenis prasižengė prieš Kirilą Klimovą ir šis realizavo 11 metrų baudinį.

Po aštuonių minučių gavęs perdavimą iš kairiojo krašto kamuolį į tuščius vartus pasiuntė Edgaras Sevikinas. Dar po minutės K. Klimovas išbėgo vienas prieš vieną ir techniškai permetė kamuolį per vartininką.

Antrajame kėlinyje Lietuvos komanda puolime žaidė drąsiau ir 65 min. pavyko įmušti paguodos įvartį. Įspūdingu smūgiu iš 25 metrų kamuolį į vartus pasiuntė Vilius Piliukaitis.

Paskutinėse turnyro rungtynėse lietuviai šeštadienį 16 val. žais su Moldovos bendraamžiais.

U-16 Rusija – Lietuva U-16 3:1 (3:0)
E. Strelcovo stadionas, 200 žiūrovų
Teisėjas - Artiom Reket
Įvarčiai: 22 min. Kiril Klimov (iš 11 m.), 29 min. Edgar Sevikian, 30 min. Kiril Klimov (Rusija); 65 min. Vilius Piliukaitis (Lietuva)

Lietuva: Kajus Urbietis, Patrick Jorgensen, Deimantas Kontenis (76 min. Martynas Mikėnas), Valdas Paulauskas (39 min. Vilius Piliukaitis), Benas Šatkus (56 min. Grantas Šimkus), Mantas Petrikas, Tomas Kačerauskas, Ernestas Andriušis, Denas Gudaitis (64 min. Donatas Naumovas), Žygimantas Pečkys, Egidijus Dusevičius. Atsarginiai: Laurynas Glinskis, Rokas Rasimavičius, Augustas Dubickas.

***

2016-08-20
PERGALĘ IŠ RANKŲ IŠLEIDUSI U-16 RINKTINĖ UŽĖMĖ TREČIĄ VIETĄ

Lietuvos U-16 rinktinė tarptautinį turnyrą Maskvoje baigė trečioje vietoje. Lietuviai paskutinėse rungtynėse su Moldova išleido pergalę iš rankų ir turėjo tenkintis lygiosiomis 1:1.

Lietuviai pirmavo nuo antrojo kėlinio pradžios, kai Donatas Naumovas prasiveržė dešiniu kraštu ir perdavė kamuolį Viliui Piliukaičiui, kuris griūdamas iš arti pasiuntė kamuolį į tinklą.
Visgi mūsiškiai apmaudžiai neišsaugojo persvaros. Iki pagrindinio laiko pabaigos likus trims minutėms vartininkui Kajui Urbiečiui baudos aikštelėje išsprūdo kamuolys ir Moldova rezultatą išlygino.

Nepaisant lygaus rezultato 1:1, Lietuvos komanda aplenkė moldavus dėl geresnio įvarčių santykio liko trečioje vietoje.
Kovoje dėl pirmos vietos iki tol abi pergales iškovoję Rusijos ir Izraelio futbolininkai sužaidė lygiosiomis 2:2. Geresnis įvarčių santykis pirmąją vietą nulėmė šeimininkams.

U-16 Lietuva – Moldova 1:1 (0:0)
E.Strelcovo sporto komplekso aikštė
Teisėjas – Roman Safyan
Įvarčiai: 45 min. Vilius Piliukaitis (Lietuva); 77 min. Anatol Ciuntu (Moldova).
Įspėti: 48 min. Žygimantas Pečkis (Lietuva); 80+3 min. Valentin TIganescu (Moldova).
U-16 Lietuva: Kajus Urbietis, Patrick Jorgensen, Martynas Mikėnas, Benas Šatkus (30 min. Grantas Šimkus), Vilius Piliukaitis (50 min. Valdas Paulauskas), Donatas Naumovas (63 min. Denas Gudaitis), Mantas Petrikas, Tomas Kačerauskas, Ernestas Andriušis , Žygimantas Pečkis (80+1 min. Augustas Dubickas), Egidijus Dusevičius. Atsarginiai: Laurynas Glinskis, Rokas Rasimavičius.

Makenzis

Re: U-16

2016 Rgp 22 12:22

Viliaus Piliukaičio įvartis rungtynėse U16 Rusija - Lietuva
2016-08-18. Turnyras Žvaigždžių kelias V. Ivanovui atminti.

2017.08.22

Lietuvos U-16 (2002 m. ir jaunesni žaidėjai) antradienį pradėjo Valentinui Ivanovui atminti skirtą turnyrą Maskvoje. Neišnaudoję kelių gerų progų lietuviai nusileido Rusijos bendraamžiams 0:3.

Nors lietuviai rungtynes pradėjo neblogai, 13 minutę krito įvartis į mūsų komandos vartus. Po klaidos aikštės viduryje, rusai pabėgo į kontrataką ir nors vartininkas Dovydas Vilkas atrėmė pavojingą oponentų smūgį, tačiau prie kamuolio pirmasis prišokęs Sergejus Volkovas nepraleido šanso įmušti į tuščius vartus.

Antrajame kėlinyje lietuviai neišnaudojo kelių gerų progų pasižymėti. Meinardas Mikulėnas atsidūrė vienas prieš vieną, tačiau jo smūgį atrėmė vartininkas. Pabėgęs nuo gynėjų šalia vartų smūgiavo Karolis Žebrauskas. Itin pavojingas buvo Lino Zingerto smūgis iš toli, kurį puikiai atmušė Rusijos vartų sargas. Šeimininkai įtvirtino savo persvarą. 62 minutę gražaus perdavimo pažeme sulaukė Egoras Schapaviovas, kuris išniręs prieš vartininką sėkmingai užbaigė ataką. Dar vieną šansą turėjo K. Žebrauskas, bet jo smūgį iš aštraus kampo atmušė vartininkas. Po kampinio L. Zingerto smūgį nuo vartų linijos galva atmušė gynėjas. Netrukus Rusija sudaužė paskutines Lietuvos viltis išpešti rezultatą – po perdavimo iš krašto, Maksimas Savelevas laimėjo oro dvikovą ir smeigė tikslų smūgį galva.

"Rungtyniaujant su tokiomis aukšto lygio komandomis kaip Rusija privalai išnaudoti visas sukurtas progas, o jų buvo šiandien ne viena - tai gelbėjo vartininkas, tai gynėjas išmušė iš tuščių vartų. Visi vaikinai stengėsi, atidavė labai daug jėgų, visą širdį kovodami už savo šalies garbę. Stengsimės kuo greičiau atgauti jėgas, išanalizuoti rungtynes su Rusija ir ruošimės kitoms rungtynėms", - komentavo rinktinės treneris Svajūnas Česnulis. Jo auklėtiniai turnyre dabar turės dienos pertrauką, po kurios susitiks su Izraelio ekipa, o šeštadienį surems ginklus su Bulgarijos rinktine.
Rungtynių statistika:
Lietuva – Rusija 0:3 (0:1)
Eduardo Streltsovo stadionas, Maskva
Teisėjas – Roman Safian
Įvarčiai: 13 min. S. Volkov (0:1), 62 min. E. Schapovaiov (0:2), 65 min. M. Savelev (0:3).
Įspėti: 8 min. K. Mantinis (Lietuva), 70 min. L. Zingertas (Lietuva)
Lietuva: Dovydas Vilkas, Žygimantas Baltrūnas, Gytis Makauskis (74 min. Natanas Žebrauskas), Karolis Mantinis (68 min. Saulius Vikertas), Linas Zingertas, Tomas Krivošievas (41 min. Meinardas Mikulėnas), Eimantas Abramavičius (68 min. Nedas Labukas), Karolis Žebrauskas (75 min. Titas Juzėnas), Nojus Burdaitis, Matas Dedura, Deimantas Rimpa. Atsargoje: Aivaras Ugianskas, Ugnius Selvenis.

bronius

Re: U-16

PO ĮTEMPTOS KOVOS PRALAIMĖJO IZRAELIUI
2017.08.24

Lietuvos U-16 (2002 m. gimusių žaidėjų ir jaunesnių) rinktinė Maskvoje vykstančiame turnyre Valentinui Ivanovui atminti patyrė antrąją nesėkmę – Svajūno Česnulio auklėtinius antrajame kėlinyje palaužė Izraelio bendraamžiai.

Rungtynėse lietuviai sulaukė ankstyvo smūgio – oponentai išprovokavo mūsų komandos pražangą baudos aikštelėje ir vienuolikos metrų baudinį jau šeštą minutę, o savo progą Stavas Nachmanis realizavo užtikrintai. Vėliau Lietuvos komanda ieškojo galimybių išlyginti rezultatą ir arti tikslo buvo Karolis Žebrauskas, kuris kampinio situacijoje atsidengė puikiai ir galva smūgiavo į vartus, bet vartininkas jo šūvį sustabdė. Vėliau jiems teko atlaikyti žydų atakų bangą. Kėliniui einant į galą Lietuvai pavyko atstatyti lygų rezultatą. 37 minutę K. Žebrauskas sėkmingai įžaidė kamuolį nuo kampinio gairelės, o Meinardas Mikulėnas pasinaudojo tuo, kad niekas nesutrukdė jam smūgiuoti ir pelnė įvartį.

Visgi po pertraukos Izraeliui pavyko įrodyti savo pranašumą. 59 minutę Benas Franko po sumaišties baudos aikštelėje sulaukė kamuolio prie baudos aikštelės linijos ir pasiuntė jį į vartus. Lietuvai tai buvo antrasis pralaimėjimas šiame turnyre po to, kai buvo pralaimėta Rusijos rinktinei antradienį.

„Šioms rungtynėms padarėme keturis keitimus startinėje sudėtyje, manau, kad kai kurie vaikinai pilnai neatsistatė po pirmo mačo. Šlapia, klampi aikštė reikalauja daug jėgų, bet vaikinai stengėsi ir kovojo 100 procentų. Antrajame kėlinyje Izraelis netuėjo progų pelnyti įvarčio, o mes praleidome įvartį po kampinio, neužtikrintai sužaidus vartininkui. Rungtynių gale mums pritrūko jėgų išlyginti rezultatą“, – teigė S. Česnulis. Šeštadienio popietę lietuviai trečiajame mače susitiks su Bulgarijos komanda.
Lietuva U-16 – Izraelis 1:2 (1:1)
Teisėjas – Olegas Evstignejevas
Įvarčiai: 6 min. S. Nachmani (0:1), 37 min. M. Mikulėnas (1:1), 59 min. B. Franko (1:2)
Įspėti: 18 min. S. Vikertas (Lietuva), 47 min. G. Makauskis (Lietuva), 53 min. R. Elimelech (Izraelis)
Lietuva: Dovydas Vilkas, Žygimantas Baltrūnas, Ugnius Selvenis, Linas Zingrtas, Meinardas Mikulėnas (62 min. Nedas Labukas), Eimantas Abramavičius (41 min. Karolis Mantinis), Karolis Žebrauskas, Natanas Žebrauskas (41 min. Gytis Makauskis), Matas Dedura, Saulius Vikertas (72 min. Titas Jusėnas), Deimantas Rimpa. Atsargoje: Tomas Krivošievas, Aivaras Ugianskas, Nojus Burdaitis.