Audrius Paškevičius, vartininkų treneris

Re: U-17

2020 Rgp 17 19:32

SENI

Vaikinų U-17 rinktinė pergalingai pradėjo UEFA „Development“ turnyrą

Mariaus Stankevičiaus debiutas U-17 rinktinės vyr. trenerio pareigose pažymėtas lietuvių pergale po baudinių serijos prieš turnyro šeimininkę Albaniją.

Mūsiškiai įsiveržė į priekį pačioje rungtynių pradžioje, pasižymėjus Martinui Perveiniui ir Titui Buzui. Albanų gretose du įvarčius pelnė Rrok Toma, per pridėtą laiką išplėšęs lygiąsias 2:2. Teisėjas rungtynių pabaigoje pašalino Danilo Bajraktarį ir Eduardą Jurjoną.

Rungtynių nugalėtojas paaiškėjo po baudinių serijos, kurioje lietuviai neklydo ir laimėjo 5:3. Vasario 27-ąją lietuviai kausis su Alžyro rinktine, kuri šiandien 0:1 nusileido Sakartvelo atstovams.

Rungtynių statistika
Albanija – Lietuva 2:2 (0:2), po baudinių 3:5
Nacionalinio rinktinės centro stadionas, teisėjas Albano Stolaj (Albanija)

Įvarčiai: 69 ir 92 min. Rrok Toma (Albanija); 13 min. Martin Perveinis, 22 min. Titas Buzas (Lietuva)
Įspėti: 90+3 min. Adrian Neziri (Albanija); 76 min. Gvidas Gineitis (Lietuva)
Pašalinti: 90+4 min. Danilo Bajraktari (Albanija); 90+4 min. Eduardas Jurjonas (Lietuva)

Lietuvos vaikinų U-17 rinktinės sudėtis: Julius Virvilas, Džiugas Aleksa, Tomas Bakšys (66 min. Aurimas Jurkevičius), Eduardas Jurjonas, Nojus Akinis, Domantas Šluta (58 min. Martynas Džiugas), Gvidas Gineitis, Kajus Statauskas (58 min. Pijus Sudakovas), Aurimas Dapkus (66 min. Simonas Ramoškevičius), Titas Buzas (83 min. Dariuš Stankevičius), Martin Perveinis (58 min. Faustas Steponavičius).

Vaikinų U-17 rinktinės pralaimėjimą lėmė baudinys

Lietuvos vaikinų iki 17 metų rinktinė sužaidė UEFA „Development“ turnyro rungtynes su Alžyro bendraamžiais.

Vienintelis susitikimo įvartis krito 66 minutę, kuomet Omaras Rakifas realizavo teisėjo skirtą baudinį.

Kitose dienos rungtynėse albanai paskutinę minutę sugebėjo išlyginti rezultatą su Sakartvelo rinktine (1:1), tačiau po baudinių serijos nusileido Kaukazo šalies atstovams 3:4.

Mariaus Stankevičiaus treniruojama rinktinė pasirodymą turnyre užbaigs kovo 1 d. rungtynėmis prieš Sakartvelo futbolininkus.

Alžyras – Lietuva 1:0 (0:0)
Nacionalinio rinktinės centro stadionas, teisėjas – Xhuljo Agolli (Albanija)

Įvartis: 66 min. (11 m baud.) Omar Rakif (Alžyras)
Įspėti: 74 min. Martynas Džiugas, 83 min. Aurimas Dapkus (Lietuva)

Lietuvos vaikinų U-17 rinktinės sudėtis: Rokas Bagdonavičius, Timas Bosakas (63 min. Džiugas Aleksa), Aurimas Jurkevičius (70 min. Kajus Statauskas), Tomas Bakšys (46 min. Domantas Šluta), Martynas Džiugas, Gvidas Gineitis (46 min. Titas Buzas), Pijus Sudakovas, Nazar Zubkov (63 min. Nojus Akinis), Dariuš Stankevičius, Faustas Steponavičius (63 min. Martin Perveinis), Simonas Ramoškevičius (46 min. Aurimas Dapkus).

UEFA turnyrą U-17 rinktinė užbaigė pergale po baudinių serijos

Lietuvos vaikinų iki 17 metų rinktinė sužaidė rungtynes su Sakartvelo bendraamžiais, kurias baigė pakilia gaida.

Abi komandos per pagrindinį rungtynių laiką įvarčių nepelnė, tad nugalėtoją lėmė smūgiai nuo 11 metrų atžymos. Baudinių serijoje lietuviai buvo taiklesni rezultatu 5:4.

Tai antroji Mariaus Stankevičiaus treniruojamos U-17 rinktinės pergalė po baudinių šiame UEFA „Development“ turnyre, prieš tai įveikus šeimininkę Albaniją. Mūsiškiai buvo priversti pripažinti tik Alžyro rinktinės pranašumą 0:1.

Lietuva – Sakartvelas 0:0, po baudinių 5:4
Nacionalinis rinktinės centro stadionas, teisėjas – Erjon Bylykbashi (Albanija)

Lietuvos vaikinų U-17 rinktinės startinė sudėtis: Julius Virvilas, Džiugas Aleksa (68 min. Timas Bosakas), Tomas Bakšys, Eduardas Jurjonas, Nojus Akinis (68 min. Nazar Zubkov), Domantas Šluta (46 min. Martynas Džiugas), Gvidas Gineitis (80 min. Simonas Ramoškevičius), Pijus Sudakovas, Aurimas Dapkus (80 min. Dariuš Stankevičius), Titas Buzas, Martin Perveinis (46 min. Faustas Steponavičius).

Re: U-17

2020 Rgp 17 19:34

Paskelbtas U-17 rinktinės kandidatų sąrašas

Vaikinų iki 17 metų rugpjūčio 25–28 d. rinksis į stovyklą Kaune. Rinktinė rugpjūčio 29–30 d. dalyvaus Baltijos taurės turnyre Jelgavoje.

Vyriausiasis treneris Marius Stankevičius nusprendė į rinktinę pakviesti šiuos žaidėjus:

- Vartininkai: Julius Virvilas (Be1 NFA), Rokas Bagdonavičius (Be1 NFA), Emilis Urbonas (Be1 NFA);

- Gynėjai: Maksim Andrejev (Klaipėdos FM), Džiugas Aleksa (FK Žalgiris), Domas Slendzoka (Be1 NFA), Tomas Bakšys (FK Žalgiris), Eduardas Jurjonas (FK Banga), Matas Petkevičius (Be1 NFA), Nojus Akinis (FK Kauno Žalgiris), Arijus Finevičius (FK Panevėžys);

- Saugai: Martynas Džiugas (Be1 BFA), Domantas Šluta (FK Džiugas), Karolis Toliekis (FK Banga), Pijus Sudakovas (FK Kauno Žalgiris), Klaidas Birgiola (FK Banga), Nojus Lukšys (FK Panevėžys), Aurimas Dapkus (FK Kauno Žalgiris), Dariuš Stankevičius (FK Žalgiris);

- Puolėjai: Faustas Steponavičius (FK Panevėžys), Titas Buzas (DFK Dainava), Kajus Bička (FK Žalgiris), Martin Perveinis (Baltijos FA).

Pristatyta U-17 rinktinės sudėtis

Vyriausiasis Lietuvos U-17 rinktinės treneris Marius Stankevičius pristatė sudėtį Baltijos taurės varžyboms, kurios rugpjūčio 28-30 dienomis vyks Latvijoje.

Martin Perveinis (BFA);
Neliko: Tito Buzo, Roko Bagdonavičiaus, Karolio Toleikio, Arijaus Finevičiaus.
Papildomai pakviestas: Ignas Jonaitis.

Re: U-17

2020 Rgp 31 20:35

Pamiršau kažkaip minėti, bet savaitgalį spėjau pasigauti kažkiek Baltijos Taurės futbolo (na ir kažkiek keturiolikmečių krepšinio per pertrauką, bet ne apie tai kalba).

WU-15 merginos žaidė maždaug kaip vienuolikmečiai berniukai ir kažko mandro ar labai gero nepademonstravo, U-17 rinktinė šituo lygmeniu atrodė visai neprastai, atstovėjo, nors bendrai paėmus latviai buvo fiziškai stipresni ir sakyčiau šiai dienai nusipelnė bendros pergalės turnyre, nors neaišku kiek čia yra brendimas ir kiek futbolo gebėjimai. Kita vertus bendras tikslas nebūtinai buvo laimėti čia, kai pradėjo po valandos leisti keitimus Lietuviai, tai žaidimo kokybė ėmė prastėti palyginus su iki tol. Bet davė visiems atvykusiems pažaisti.

Iš rinktinės kas išsiskyrė (tik per iš 1 matčą, tiesa):
A.Dapkus - mušė įvartį ir techniškai gerai atrodė visų rungtynių metu,
E.Jurjonas - žaidė kairėj, po to slinkosi į CB, matėsi lyderis aikštėj šitoje amžiaus grupėje, padėdavo/komunikavo su komanda, savo krašte neblogai žaidime į abi puses būdavo naudingas,
D.Stankevičius - patiko pirmiausia taktiškai kaip atrodė, asistavo įvarčiui
F.Steponavičius - indvidualiai stiprus, ne veltui Panevėžyje su pirma komanda, smaigalyje buvo gražių perliukų nors ir nepavyko realizuoti.
Nu ir gal Urbonas, nors nelabai kreipiau dėmesį į vartus, bet patraukė gale smūgių.

Kas nevisai patiko, kad jau tokiame amžiuje labai dažnai žaidžiama ne kurti epizodą, o gauti standartą ar sužaisti per užribį ir tokių epizodų būdavo labai tendencingai dažna. Įstrigo vienas-antras kurioziniai epizodai, kai jau įveikė prasižengiantį varžovą ir tuomet krenta nieko nebebandydamas. Nežinau čia gerai ar blogai bendrai, bet individualiam tobulėjimui turbūt ne tokios patirties reikia.

Kitas dalykas man irgi labai įstrigo tie nesupildyti protokolai ir tušti straipsniai spaudai kurie buvo vakar, šiandien matau po pietų jau pagaliau buvo sutvarkyti, tai spėju, pasiklausius Krasnicko podcaste, kad čia dėl to naujo logotipo paleidimo...

Re: U-17

2020 Rgs 01 19:42

Keturi žalgiriečiai žaidė Baltijos U-17 taurėje

Keturi “Žalgirio” C žaidėjai atstovai Lietuvos jaunių Lietuvos jaunių U-17 (iki 17 metų) rinktinei Baltijos taurės turnyre. Lietuviai turnyre užėmė antrąją vietą.

Į rinktinę, kurią treniruoja buvęs žinomas Lietuvos rinktinės gynėjas Marius Stankevičius pakviesti keturi jaunieji žalgiriečiai – gynėjai Džiugas Aleksa, Tomas Bakšys, saugai Dariuš Stankevičius ir Kajus Bička.

Lietuviai laimėjo pirmąją dvikovą su Estija rezultatu 1:0. Nuo pradžių žaidė Tomas Bakšys (90 min.) Džiugas Aleksa (iki 82 min.), po keitimo – K. Bička (nuo 75 min.), Dariušas Stankevičius (nuo 66 min.)

Antrosios rungtynės su Latvija baigėsi lygiosiomis 1:1. Startinėje sudėtyje žaidė K. Bička (54 min.), D. Stankevičius (66 min.), po keitimo – T. Bakšys (nuo 75 min.), D. Aleksa (nuo 54 min.).

„Su estais nuo pat pradžių turėjome žaidėjo pranašumą ir tas padėjo nugalėti. Prieš latvius žaidėme labiau antru numeriu, bet turėjome nemažai progų ir galėjome laimėti. Baltijos taurė buvo puiki proga patobulėti, įgyti patirties. Trenerių štabas mus gerai paruošė. Rezultatai neblogi, išlikome nepralaimėję. Mano asmenine nuomone, varžovai buvo gerai pasiruošę, nebuvo lengva. Džiaugiuosi, kad teko sudalyvauti“, – įspūdžiais dalijosi D. Stankevičius.

Dėl palankesnio įvarčių santykio taurė atiteko latviams, lietuviai liko antri.

Re: U-17

2020 Rgs 03 13:01

Vaikinų U-17 rinktinė pergalingai startavo Baltijos taurės turnyre

Jelgavoje vykstančiame Baltijos valstybių rinktinių turnyre pergalę iškovojo Mariaus Stankevičiaus treniruojami lietuviai.

Lietuvos vaikinų iki 17 metų rinktinė rungėsi su bendraamžiais iš Estijos ir laimėjo dvikovą rezultatu 1:0. Mūsiškių įvartį pirmajame kėlinyje pelnė Martin Perveinis. Estai dvikovą baigė be pašalinto vartininko.

Sekmadienį nuo 13:00 valandos lietuviai žais su turnyro šeimininke Latvijos rinktine. Dvikovą iš Jelgavos žiūrovai galės tiesiogiai išvysti per sportacentrs.lv interneto svetainę.

Lietuvos vaikinų U-17 rinktinės startinė sudėtis: Julius Virvilas, Džiugas Aleksa, Nojus Akinis, Tomas Bakštys, Matas Petkevičius, Domantas Šluta, Ignas Jonaitis, Martin Perveinis, Martynas Džiugas, Nojus Lukšys, Klaidas Birgiola.

Lietuvos U-17 rinktinė užėmė antrą vietą Baltijos taurės varžybose

Latvijoje vykusioje Baltijos taurėje triumfavo šeimininkai, o Mariaus Stankevičiaus vadovaujama Lietuvos rinktinė užėmė antrą vietą. Lietuviai surinko tiek pat taškų kiek ir latviai, tačiau geresnis latvių įvarčių santykis užtikrino jiems čempionų vardą.

Akistata tarp Latvijos ir Lietuvos prasidėjo aktyviu abiejų komandų žaidimu, tačiau lietuviams pavyko perimti iniciatyvą į savo rankas bei kontroliuoti žaidimą. Pasitikėjimas savimi davė teigiamą rezultatą – lietuviai pirmo kėlinio viduryje realizavo pavojingą ataką bei išsiveržė į priekį.

Vis dėlto, turnyro šeimininkai nepasimetė ir vaizdas aikštėje vėl stabilizavosi, o progų pasižymėti turėjo tiek latviai, tiek lietuviai. Po apgulties prie Lietuvos rinktinės vartų, latviai rado skylę gynyboje bei ja pasinaudoję rezultatą išlygino. Pačioje rungtynių pabaigoje latviai dar surengė lemiamą šturmą, tačiau solidus lietuvių išsidėstymas gynyboje bei patikimas E. Urbono žaidimas vartuose užtikrino lygiąsias 1:1.

Lietuvos U-17 rinktinės startinė sudėtis: Emilis Urbonas, Matas Petkevičius, Domantas Šluta, Dariuš Stankevičius, Aurimas Dapkus, Maksim Andrejev, Eduardas Jurjonas (kapitonas), Kajus Bička, Faustas Steponavičius, Domas Slendzoka, Pijus Sudakovas.

Baltijos taurės turnyro rezultatai: Latvija 4:0 Estija; Estija 0:1 Lietuva; Lietuva 1:1 Latvija;

Re: U-17

2020 Spa 19 20:01

Lietuvos U-17 rinktinė susirinko į stovyklą Kaune

Lietuvos vaikinų iki 17 metų rinktinės kandidatai spalio 19–21 dienomis rinksis į stovyklą Kaune. Trenerio Povilo Baliukonio sprendimu į rinktinės stovyklą buvo pakviesti šie žaidėjai:

Vartininkai: Julius Virvilas („Be1“), Emilis Urbonas („Be1“), Rokas Bagdonavičius („Be1“);

Gynėjai: Nojus Ivanauskas (FK „Kauno Žalgiris“), Džiugas Aleksa (FK „Žalgiris“), Domas Slendzoka („Be1“), Eduardas Jurjonas (FK „Banga“), Nazar Zubkov („Be1“), Titas Giedraitis (FK „Kauno Žalgiris“), Nojus Akinis (FK „Kauno Žalgiris“), Tomas Bakšys (FK „Žalgiris“);

Saugas: Martynas Džiugas („Be1“), Vaigintas Matulis (FK „Žalgiris“), Domantas Šluta (FK „Džiugas“), Kajus Beršta (Be1“), Aurimas Dapkus (FK „Kauno Žalgiris“), Dariuš Stankevičius (FK „Žalgiris“), Eitvydas Prakapas (DFK „Dainava“), Nojus Lukšys (FK „Panevėžys“);

Puolėjai: Joris Augustaitis (FK „Kauno Žalgiris“), Faustas Steponavičius (FK „Panevėžys“), Martin Perveinis (BFA), Eridanas Bagužas (FK „Džiugas“);

Re: U-17

2020 Gru 09 17:02

Paaiškėjo U-17 rinktinės varžovai Europos čempionato atrankoje

Šiandien UEFA būstinėje Nione buvo ištraukti 2021–2022 m. atrankos turnyro į Europos vaikinų U-17 čempionatą burtai, kuriame savo varžovus sužinojo ir Lietuvos rinktinė.

Burtai lėmė, jog 2-oje grupėje Lietuvos rinktinė rungsis su bendraamžiais iš Švedijos, Čekijos ir Latvijos. Atrankos turnyras turės įvykti 2021 metų antrojoje pusėje, tarp birželio 1 ir lapkričio 16 dienos.

Pirmą ir antrą vietą grupėje užėmusios komandos bei 4 geriausios trečią vietą užėmusios komandos pateks į elitinį atrankos etapą, kuris vyks 2022 metų pavasarį. Čempionatas gegužės mėnesį bus surengtas Izraelyje.

Re: U-17

2021 Lap 01 15:36

PO PERMAININGOS KOVOS LIETUVOS VAIKINŲ U-17 RINKTINĖ PRALAIMĖJO LATVIAMS

Lietuvos vaikinų U-17 rinktinė Jelgavoje užbaigė pasirodymą UEFA Europos čempionato atrankos turnyre. Nesėkmingai sužaistas antrasis kėlinys lėmė rinktinės pralaimėjimą bendraamžiams iš Latvijos rezultatu 1:4 (1:1).

Rolando Džiaukšto treniruojama rinktinė pirmoji džiaugėsi įvarčiu šiame susitikime – 6 minutę po Nojaus Grudžio smūgio Alanas Kangaras nukreipė kamuolį į savus vartus. Latviai pasinaudojo proga išlyginti rezultatą 24 minutę, kuomet rungtynių teisėjas įžvelgė Airono Trakšelio pražangą ir skyrė baudinį. Smūgį nuo 11 metrų žymos taikliai atliko A. Kangaras. Kėlinio pabaigoje vyravo atviras žaidimas ir abi komandos sukūrė puikias progas atakoje. Vien 40 minutę mūsiškiai atliko tris smūgius link varžovų vartų, nuo kurių pasiaukojančiai apgynė latvių vartininkas ir gynėjas. Arminas Soja prieš pat pertrauką atliko grėsmingą baudos smūgį.

Deja, antrasis kėlinys lietuviams susiklostė prastai. 54 minutę A. Kangaras atliko tolimą smūgį, o klastinga trajektorija skriejusio kamuolio neatrėmė Dovas Elzbergas, tad latviai įsiveržė į priekį 2:1. Įgytą žaidimo kontrolę latviai 73 minutę pavertė trečiuoju įvarčiu, kurio autoriumi tapo Ivanas Patrikejevas. Nesėkmingas lietuvių gynėjų žaidimas 83 minutę lėmė dar vieną praleistą įvartį – po rikošeto atšokusį kamuolį į vartus pasiuntė Davis Sedolas.

Savo pasirodymą Europos čempionato atrankos 2-ojoje grupėje baigė užimdami ketvirtą vietą. Paskutinės šios grupės rungtynėse vyks lapkričio 23 dieną tarp Švedijos ir Latvijos bendraamžių.
Rungtynių statistika: Lietuva – Latvija 1:4 (1:1)
Žiemgalos olimpinio centro stadionas, teisėjas Visar Kastrati (Kosovas)
Įvartis: 6 min. į savus vartus, 24 min. iš baudinio, 54 min. Alans Kangars, 73 min. Ivans Patrikejevs, 83 min. Dāvis Sedols (Latvija)
Įspėti: 14 min. Kipras Olšauskas, 23 min. Artiom Kočerga, 58 min. Arminas Soja (Lietuva); 47 min. Emīls Evelons, 78 min. Artūrs Janovskis (Latvija)

Lietuvos vaikinų U-17 rinktinės sudėtis: Dovas Elzbergas, Arminas Soja, Simas Venckevičius, Aironas Trakšelis, Nojus Grudis, Kipras Olšauskas (28 min. Ignas Paulikas), Artiom Kočerga, Matas Miškinis (78 min. Tomas Stelmokas), Romualdas Jansonas (45 min. Nidas Vosylius), Martynas Šetkus (71 min. Nojus Žitkauskas), Kristoferis Banevičius (78 min. Nedas Klimavičius). Atsargoje: Kristupas Džekčioras, Titas Milius.

Vaikinų U-17 rinktinė sužinojo varžovus Europos čempionato atrankoje

Paaiškėjo Lietuvos vaikinų U-17 rinktinės varžovai 2023-ųjų UEFA Europos čempionato Vengrijoje atrankos varžybose.

Burtai rinktines sudėliojo į 13 grupių po 4 komandas, o lietuviai pateko į trečiąją atrankos grupę. Ten, ištraukus burtus, paaiškėjo, kad jų varžovais bus Anglijos, Izraelio ir Sakartvelo bendraamžių rinktinės.

Planuojama, kad atrankinis turnyras Sakartvele vyks kitų metų spalio mėnesio pabaigoje. Į kitą atrankos etapą pateks visų trylikos grupių pirmas ir antras vietas užėmusios komandos, taip pat keturios geriausios trečias vietas užėmusios komandos, o prie jų taip pat prisijungs Nyderlandų ir Ispanijos septyniolikmečių komandos.

Re: U-17

2022 Vas 10 16:55

Specialistas iš Vokietijos Robertas Kilinas taip pat bus ir vyriausiasis vaikinų U-17 rinktinės treneris – šiame poste jis pakeis iki tol rinktinę treniravusį Rolandą Džiaukštą.

Re: U-17

2022 Vas 23 14:57

Vaikinų U-17 rinktinė susibūrė į stovyklą Kaune

Lietuvos vaikinų iki 17 metų rinktinės kandidatai vasario 22–24 dienomis dalyvaus treniruočių stovykloje Kaune.

Naujojo šios rinktinės vyriausiojo trenerio Roberto Kilino sprendimu į rinktinės stovyklą buvo pakviesti 26 žaidėjai:

Vartininkai: Joris Aliukonis (FK „Žalgiris“), Dilonas Matuškevičius („Be1“), Adomas Rapšas (Baltijos FA);

Gynėjai: Faustas Alekna (FA „Panevėžys“), Benas Juška (FK „Banga“), Adrians Karpovs (Baltijos FA), Regnar Krot (FK „Žalgiris“), Dominykas Kviklys (FA „Šiauliai“), Matas Latvys (FK „Riteriai“), Motiejus Šapola (FK „Žalgiris“), Tadas Žedaveinis (FK „Riteriai“);

Saugai: Neidas Antanaitis (FK „Garliava“), Ugnius Avizovas („Be1“), Margiris Čižas (Baltijos FA), Ąžuolas Indriulis (Baltijos FA), Titas Janulevičius (FK „Garliava“), Emilijus Jermolajev (Klaipėdos FM), Adrian Lickūnas (Baltijos FA), Mantas Monkelis (FK „Nevėžis“), Artiom Osipovič (Baltijos FA), Aidas Rybelis (FK „Kauno Žalgiris“), Erikas Smulkys (FK „Banga“), Jonas Vaitkus (FC „Neptūnas“);

Puolėjai: Lukas Jonaitis (FK „Garliava“), Arnas Kurakinas (Klaipėdos FM), Jonas Usavičius (FK „Riteriai“).