4 Estija 0 1 1 1:2 1

Re: U-17

2016 Lie 01 16:17

U-17 rinktinė pranoko estus, bet dėl įvarčių santykio liko antra

Lietuvos U-17 rinktinė (gimę 2000 m. ir jaunesni) Baltijos taurės turnyre Latvijoje vėl pademonstravo charakterį ir šventė pelnytą pergalę prieš Estiją, bet pergale nesidžiauge. Trofėjus dėl geresnio įvarčių santykio atiteko Suomijos atstovams, kurie su lietuviais surinko po vienodai taškų.

Lietuviai dvikovoje prieš estus pirmieji praleido įvartį, tačiau perlaužė rungtynes ir nugalėjo rezultatu 4:2 bei galėjo įmušti dar daugiau. Tačiau kitose rungtynėse šeimininkai latviai net 0:5 pralaimėjo suomiams ir užkirto kelią mūsiškiams užimti pirmąją vietą.

Prieš trečiąsias rungtynes Lietuvos komanda buvo padėties šeimininkė - užteko sužaisti ne prastesniu rezultatu nei suomiai. Visgi rungtynės jau tradiciškai prasidėjo nesėkmingai - jų pradžioje po kontratakos kraštu pasižymėjo Estijos komanda.

Mūsiškiams prireikė laiko atsigauti, tačiau pirmajame kėliyje pavyko rezultatą išlyginti. Po baudos smūgio 24 min. Jonas Bičkus smūgiu galva pasiuntė kamuolį į vartų kampą. Vėliau estų vartininkas apgynė vartus po pavojingų Mato Gudaičio ir Kipro Kažukolovo smūgių.

Antrąjį kėlinį lietuviai pradėjo puikiai. 53 min. po baudos smūgio komandos kapitonas K. Kažukolovas galva mušė tiksliai ir išvedė savo komandą į priekį. Dar po dviejų minučių Titas Aukštuolis pabėgo nuo gynėjų ir pasiuntė kamuolį į vartus.

Lietuvių atakos nenutrūko, tačiau iš geros padėties į vartus nepataikė T. Aukštuolis, po prasiveržimo niekas „neuždarė" Mato Vareikos perdavimo. 78 min. atsiradusiomis erdvėmis pasinaudojo estai - jie įmušė gražiu smūgiu pusiau per save.

Tai dar buvo ne pabaiga - po pražangos prieš T. Aukštuolį 11 metrų baudinį realizavo K. Kažukolovas, o paskutinėmis minutėmis vienas prieš vieną neįmušė M. Gudaitis - jo ataką atrėmė vartininkas.

Lietuviai nugalėjo 4:2 ir šiame turnyre surinko 7 taškus, tiek pat kiek ir Suomija. Tačiau lengva pergalė 5:0 prieš latvius leido suomiams įgyti geresnį įvarčių santykį ir užimti pirmą vietą.

Rungtynių statistika

U17 Lietuva - Estija 4:2 (1:1)
Jūrmalos "Sloka" stadionas
Teisėjas - Artis Keninš (Latvija)
Įvarčiai: 24 min. Jonas Bičkus, 51 min. Kipras Kažukolovas, 55 min. Titas Aukštuolis, 80+1 min. Kipras Kažukolovas (iš 11 m.) (Lietuva); 7 min. Nikita Komissarov, 78 min. Artjom Ostrovski (Estija);
Įspėti: 78 min. Titas Aukštuolis (Lietuva); 71 min. Juri Ude (Estija).
Pašalintas: 80+1 min. Nikita Vaščenko (Estija)

Lietuvos U-17 rinktinės starto sudėtis: Tomas Čepulis, Deividas Raulinaitis, Kipras Kažukolovas, Džiugas Raudonius, Arnas Paura (61 min. Rokas Gudelis), Edgaras Utkus (61 min. Renatas Banevičius), Matas Kubilius (41 min. Matas Vareika), Matas Gudaitis, Artūr Dolžnikov (35 min. Titas Milašius), Arnold Baulin (41 min. Titas Aukštuolis), Jonas Bičkus (41 min. Justas Marazas).

Re: U-17

2016 Rgp 18 11:59

U-17 RINKTINĖ DUKART SUŽAIS SU MOLDOVA

Lietuvos U-17 (gimę 2000 m. ir jaunesni žaidėjai) jaunių rinktinė rugpjūčio 18-20 dienomis planuoja namuose sužaisti dvejas kontrolines rungtynes su Moldovos atstovais.
Vytauto Vaškūno treniruojama ekipa pirmąsias rungtynes žais rugpjūčio 18 d. Alytuje, antrąsias– rugpjūčio 20 d. Birštone. Abejų rungtynių pradžios laikas – 17 val.
Išplėstinis U-17 rinktinės kandidatų sąrašas:

Vartininkai:
Arijus Bražinskas ("Shieffield Wednesday", Anglija)

Titas Milašius (NFA, Vilnius)
Renatas Banevičius (Alytaus FA „Dainava“)

U-17 rinktinę iš rikiuotės išvedė liga

Lietuvos U-17 rinktinė (gimę 2000 m. ir jaunesni žaidėjai) neturės galimybės rytoj antrą kartą įveikti Moldovą - dėl ligos išretėjusius žaidėjus pakeis rezervinė ekipa.
Lietuviai ketvirtadienį kontrolinėse rungtynėse Alytuje 2:0 nugalėjo Moldovos komandą, tačiau penktadienį daugelis mūsiškių pasijuto blogai. Jauniuosius futbolininkus iš rikiuotės išvedė apsinuodijimas.

Šeštadienį 17 val. Birštono stadione suplanuotos antrosios rungtynės su Moldova, todėl šiai dvikovai pakviesti kiti žaidėjai ir skubiai suformuota "B" rinktinė.

Re: U-17

2016 Rgp 22 12:13

REZERVINĖ U-17 RINKTINĖ MOLDAVAMS NEPRILYGO

Kontrolinėse rungtynėse Birštone rezervinė Lietuvos U-17 rinktinė neprilygo bendraamžiams – pralaimėta rezultatu 1:5.

Ketvirtadienį pagrindinė U-17 komanda pranoko Moldovos futbolininkus rezultatu 2:0, tačiau kitą dieną daugelis futbolininkų sunegalavo ir rungtyniauti nebegalėjo.

Į jų vietą stojo rezervinė rinktinė, kuriai be išankstinio pasiruošimo sunkiau sekėsi priešintis varžovams. Pirmąjį kėlinį moldavai laimėjo rezultatu 2:1, o antrajame pasižymėjo dar tris kartus. Lietuviams įvartį plenė Vladislavas Kučerovas.

Lietuvos U-17 rinktinė rugsėjo 22-29 dienomis dalyvaus Europos U-17 čempionato atrankos varžybose. Mūsiškiai 13-osios atrankos grupės turnyre namuose žais su Ukrainos, Norvegijos ir Turkijos rinktinėmis.

Lietuva (rezervinė) U-17 – Moldova U-17 1:5 (1:4)
Birštono SRC stadionas
Teisėjas – Šarūnas Tamulynas
Įvarčiai: 37 min. Vladislav Kučerov (Lietuva); 11, 30, 45 min. Alexandru Osipov, 49 min. Vlad Sobranevschii, 80+2 min. Nichita Caputerco (Moldova)
Įspėtas: 6 min. Vladislav Kučerov (Lietuva)
Pašalintas: 36 min. Daniel Dumbraveanu (Moldova)
Lietuva: Jordanas Šveikauskas, Lukas Katilius, Vladislav Sotnikov (46 min. Alanas Marčiukaitis), Tauras Baltrimavičius (58 min. German Gudalaitis), Tomas Gvazdinskas (54 min. Mykolas Golekas), Vladislav Kučerov, Valentin Lobaševas, Gustas Matijošius (46 min. Matas Rutkauskas), Gintas Rakauskas, Džiugas Tijūnėlis (46 min. Jonas Supronas), Erik Germanovič (70 min. Aldonis Augustas).

Re: U-17

2016 Rgp 25 14:18

K.Sarsanija: “Federacija, kontroliuokit situaciją, nes nebeduosime žaidėjų”

Re: U-17

2016 Rgp 30 15:54

2016-08-29
U-17 RINKTINĖ ALYTUJE PASITIKRINS JĖGAS SU BALTARUSIAIS

Lietuvos U-17 (gimę 2000 m. ir jaunesni žaidėjai) jaunių rinktinė rugsėjo 2-4 Alytuje sužais dvejas kontrolines rinktines su kaimyninės Baltarusijos bendraamžiais.
Prieš dvi savaites lietuviai sužaidė kontrolines rungtynes su Moldovos komanda ir nugalėjo rezultatu 2:0. Prieš antrąją tarpusavio dvikovą sunegalavus pagrindinei U-17 ekipai ją pakeitė rezervinė komanda.

Dvikovos su baltarusiais vyks Alytuje. Primosios rungtynės - penktadienį, 17 valandą, antrosios – sekmadienį 15 valandą. Pirmos dvikovos transliacija numatoma internetu per Futbolo.TV ir DELFI.TV

Lietuvos U-17 rinktinė ruošiasi Europos U-17 čempionato atrankos varžyboms. Rugsėjo 22-29 dienomis. lietuviai 13-osios atrankos grupės turnyre namuose žais su Ukrainos, Norvegijos ir Turkijos rinktinėmis.

2016 Rgs 03 15:52

Lietuvos U-17 rinktinė Alytuje vėl parodė kovotojų dvasią ir išplėšė pergalę prieš baltarusius.
Mūsiškiai iki 45 minutės atsiliko rezultatu 0:2, tačiau atrado jėgų ir atsitiesė.
Matas Gudaitis buvo sunkiai sulaikomas puolime ir išprovokavo tris varžovų klaidas, po kurių sekė trys 11 metrų baudiniai.
Edgaras Utkus visus tris baudinius šaltakraujiškai realizavo.

Re: U-17

2016 Rgs 03 15:53

Lietuva U-17 – Baltarusija U-17 3:2 (0:1)
Teisėjas – Ugnius Veprauskas
Alytaus SRC stadionas
Įvarčiai: 47, 51 ir 62 min. (visi iš 11 m baudinių) Edgaras Utkus (Lietuva U-17); 23 min. Dzmitry Matsiash, 43 min. Kiryl Kirylenka (Baltarusija U-17)
Įspėti: 53 min. Matas Vareika, 60 min. Renatas Banevičius, 67 min. Matas Ramanauskas, 74 min. Matas Kubilius (Lietuva U-17); 50 min. Raman Vlahera, 53 min. Vladzislav Hlinski, 60 min. Vladzislav Samovich, 61 min. Yaheni Sakura, 67 min. Maksim Miakish (Baltarusija U-17)

Lietuvos U-17 rinktinės startinė sudėtis:
Arijus Bražinskas, Kipras Kažukolovas, Edgaras Utkus, Rokas Gudelis, Arnas Paura (67 min. Matas Kubilius), Matas Ramanauskas, Karolis Uzėla (41 min. Renatas Banevičius), Matas Gudaitis (77 min. Darius Zubauskas), Deividas Raulinaitis, Titas Milašius (49 min. Matas Vareika), Arnold Baulin (41 min. Justinas Marazas). Atsargoje: Tomas Čepulis, Ernestas Mockus, Gintas Rakauskas, Egidijus Dusevičius.

***

U-17 RINKTINĖ NUKOVĖ BALTARUSIUS NEPAISANT DVIEJŲ ĮVARČIŲ DEFICITO

Lietuvos vaikinų U-17 (gimę 2000 m. ir jaunesni žaidėjai) rinktinė Alytuje atsitiesė po dviejų praleistų įvarčių ir antrajame kėlinyje trimis baudiniais įveikė Baltarusijos komandą.
Šios kontrolines rungtynės ilgam įsimins žaidėjams ir žiūrovams: atsilikdami rezultatu 0:2 lietuviai antrajame kėlinyje sugebėjo atsitiesti bei iškovoti pergalę 3:2. Matas Gudaitis tris kartus „uždirbo“ 11 m baudinius, o Edgaras Utkus visus smūgius šaltakraujiškai realizavo.

Pirmasis dvikovos kėlinys klostėsi permainingai. Nuo pirmųjų rungtynių minučių Vytauto Vaškūno auklėtiniai spaudė svečius ir provokavo jų klaidas gynyboje. Visgi baltarusiai prisitaikė prie žaidimo tempo ir 23 min. Dzmitrijus Maciašas pelnė įvartį po kontratakos. Lietuviai suaktyvėjo kėlinio pabaigoje ir galėjo išlyginti rezultatą po Tito Milašiaus reido 39 min., tačiau Arno Baulino smūgis nebuvo taiklus.
Vos prasidėjus antrajam kėliniui svečiai įmušė savo antrą įvartį – Kirylas Kirylenka pasinaudojo lietuvių gynėjų klaida ir sugebėjo antru bandymu nuginkluoti Arijų Bražinską. Toks „šaltas dušas“ nepalaužė lietuvius, kurie surado jėgų sukurti įspūdingą „comebacką“.
Lietuvių įvarčių atkarpa prasidėjo nuo 45 minutės, kai baltarusių gynėjai nugriovė M. Gudaitį ir teisėjas skyrė baudinį. E. Utkus smūgiavo tiksliai ir sugražino intrigą į rungtynes. 50 min. baltarusiai darsyk neleistinai sustabdė M. Gudaitį šalia vartų ir teisėjas parodė į 11 metrų žymę. E. Utkus rezultatą išlygino – 2:2.
M. Gudaitis nesustojo grasinti baltarusių vartams – 54 ir 58 min. jo smūgius spėjo atremti vartininkas, o 59 min. lietuvio smūgiuotas kamuolys atsitrenkė į skersinį. 60 minutę M. Gudaitis vėl išprovokavo baltarusių gynėjus, kurie jį neleistinai nugriovė. Arbitras buvo negailestingas svečiams ir vėl skyrė baudinį, o E. Utkus šaltakraujiškai atliko „hat-tricką“.
Per likusį rungtynių laiką lietuviai sugebėjo užtikrintai sužaisti gynyboje ir išsaugojo pergalingą rezultatą 3:2. Lietuvos ir Baltarusijos vaikinų U-17 rinktinės besiruošiant atrankos varžyboms į Europos čempionatą dar kartą sužais kontrolines rungtynes Alytuje rugsėjo 4 dieną.

2016 Rgs 24 09:07

Starte su Ukraina jauniai išplėšė lygiąsias (VIDEO)
(2016-09-23 21:33:47)

Europos jaunių U-17 (gimusių 2000 m. ir jaunesnių žaidėjų) čempionato atranką Lietuvos rinktinė pradėjo išplėšdama pelnytas lygiąsias 1:1 rungtynėse su Ukrainos bendraamžiais.

Lietuviai atsilikinėjo po Vladyslavo Supriahos įvarčio 16 minutę, tačiau rezultatą per pridėtinį laiką puikiu baudos smūgiu išlygino Edgaras Utkus.

Vytauto Vaškūno auklėtiniai pradėjo rungtynes drąsiu žaidmu ir niekuo nenusileido varžovams. Visgi pirmajame kėlinyje itin pavojingų progų nepavyko sukurti nė vienai komandai. Arčiausiai tikslo ukrainiečiai buvo 24 minutę po smūgio iš toli, tačiau puikiai vartus apgynė vartininkas Arijus Bražinskas.

Antrojo kėlinio pradžioje rimtai padirbėti turėjo ukrainiečių vartų sargas - po kampinio jis atmušė Kipro Kažukolovo galva smūgiuotą kamuolį.

Vis dėlto kėlinio viduryje lietuviai prarado kamuolį aikštės viduryje ir po greitos kontratakos kraštu varžovų puolėjas iš baudos aikštelės krašto pasiuntė kamuolį į artimąjį vartų kampą - 1:0 varžovų naudai.

Prasidėjus pridėtiniam laikui Matas Vareika uždirbo baudos smūgį kairiajame krašte prie baudos aikštelės. Prie kamuolio stojęs E. Utkus netikėtu smūgiu užklupo vartininką nepasiruošusį užsukdamas kamuolį į artimą viršutinį kampą. Lietuviai džiaugėsi pelnytomis lygiosiomis 1:1 ir svarbiu tašku.

Antroje 13 atrankos grupės turnyro dvikovoje Kaune penktadienį Turkija 2:0 nugalėjo Norvegiją. Kitas rungtynes lietuviai žais sekmadienį su Norvegija.

Rungtynių statistika:

U-17 Ukraina - Lietuva 1:1 (0:0)
Teisėjas - Dejan Jakimokvsi (Makedonija)
Alytaus SRC stadionas, 1000 žiūrovų
Įvarčiai: 60 min. Vladyslav Supriaha (kraina), 80+1 min. Edgaras Utkus (Lietuva).
Įspėti: 34 min. Petro Kharzevskyi, 80 min. Oleksandr Melnyk (Ukraina); 47 min. Edgaras Utkus, 56 min. Matas Ramanauskas, 67 min. Titas Milašius, 78 min. Deividas Raulinaitis (Lietuva).

Lietuva U-17: Arijus Bražinskas, Deividas Raulinaitis, Rokas Gudelis (78 min. Matas Kubilius), Kipras Kažukolovas, Džiugas Raudonius, Edgaras Utkus, Matas Ramanauskas, Matas Vareika, Matas Gudaitis, Titas Milašius (68 min. Titas Aukštuolis), Jonas Bičkus (54 min. Arnold Baulin). Atsargoje: Tomas Čepulis, Renatas Banevičius, Karolis Uzėla, Arnas Paura.

ANTROSE TURNYRO RUNGTYNĖSE NUSILEISTA NORVEGAMS

Europos jaunių U-17 (gimusių 2000 m. ir jaunesnių žaidėjų) čempionato atrankos turnyre lietuviai patyrė pirmą pralaimėjimą. Mūsiškiai Alytuje žaidė su Norvegijos rinktine ir buvo išlyginę rezultatą, tačiau nusileido po apylygės kovos 1:2 (0:0)

Pirmasis kėlinys klostėsi permainingai. Vytauto Vaškūno auklėtiniai siekė ankstyvo įvarčio, o Edgaras Utkus 5 minutę atliko pirmą smūgį į vartus. Norvegai apsiprato su sparčiu žaidimo tempu ir kėlinio viduryje dažniau kontroliavo kamuolį, tačiau Arijus Bražinskas su gynėjais budriai išsaugojo vartus „sausus“.
Mūsiškiai prieš pat pertrauką prispaudė varžovus – 36 min. Renato Banevičiaus smūgį norvegai spėjo blokuoti, o 39 min. Karolio Uzėlos smūgis „žirklėmis“ vos nepasibaigė įvarčiu.
Antrą kėlinį norvegai pradėjo aktyviau ir pasiekė įvartį 49 min. Varžovai pasinaudojo lietuvių gynėjų klaida ir kamuolys, po rikošeto nuo Kipro Kažukolovo kojos, kirto vartų liniją.
Lietuviai žaibiškai išlygino rezultatą – 50 min. po perdavimo Matas Vareika pelnė įvartį galva ir sulaukė žiūrovų aplodismentų. Netrukus E. Utkus turėjo šansą pridėti įvartį po baudos smūgio, bet smūgiavo netaikliai.
Deja, rungtynių pabaiga lietuviams nebuvo sėkminga. 70 min. Jørgenas Larsenas atsidūrė prie A. Bražinsko ginamų vartų ir K. Kažukolovas, mėgindamas sustabdyti ataką, neleistinai nugriovė oponentą. Teisėjas nusprendė skirti 11 m baudinį ir šį realizavo Emilis Kalsaasas.
Per likusį laiką norvegai neleido mūsiškiams susikurti pavojingų progų bei sumaniai kontroliavo kamuolį. 80 min. Renatas Banevičius nutraukė varžovų išpuolį kairiajame krašte ir jam teisėjas antrąkart parodė geltoną kortelę. Rungtynes lietuviai baigė dešimtiese ir turėjo pripažinti varžovų pergalę.
Lemiamas atrankos turnyro rungtynes V. Vaškūno auklėtiniai žais su grupės lydere Turkijos rinktine. Pastaroji nugalėjo norvegus rezultatu 2:0 ir ukrainiečius 1:0.
Dvikova vyks Alytaus SRC stadione rugsėjo 28 d. nuo 17 valandos. Siekiant patekti tolyn lietuviams bus būtina pergalė prieš turkus bei palankus rezultatas Norvegijos – Ukrainos dvikovoje, kuri vyks Kaune.

Norvegija U-17 – Lietuva U-17 2:1 (0:0)
Teisėjas – Irfan Peljto (Bosnija ir Hercegovina)
Įvarčiai: 71 min. (iš 11 m baudinio) Emil Kalsaas (Norvegija U-17); 50 min. Kipras Kažukolovas (į savus vartus), 51 min. Matas Vareika (Lietuva U-17)
Įspėti: 52 min. Edvin Grevskott, 69 min. Andreas Uran (Norvegija U-17); 21 min. Renatas Banevičius, 29 min. Matas Gudaitis, 70 min. Kipras Kažukolovas (Lietuva U-17)
Pašalintas: 80 min. Renatas Banevičius (Lietuva U-17)

Kampuotas
Pranešimai: 1090
Užsiregistravo: 2015 Kov 01 14:04

Re: U-17

2016 Rgs 29 18:16

Nesekiau siemet Elitines U-17 lygos, tai kaip ten is tikruju ? Tiesa Ivanas sako ?

Re: U-17

2016 Rgs 30 10:52

2016-09-28
DRAMATIŠKOJE KOVOJE ATRANKOS BARJERO NEPERLIPO

Lietuvos jaunių (U-17) rinktinė buvo arti tikslo – kelialapio į kitą atrankos etapą – tačiau dramatiškoje pabaigoje neišnaudojo progos ir paskutinėje atakoje praleidusi įvartį turėjo pripažinti Turkijos pranašumą.

Europos U-17 čempionato (gimusių 2000 m. ir jaunesnių žaidėjų) atrankos etapo 13 grupėje lietuviai pademonstravo kovotojų charakterį ir iki paskutinės minutės pagirtinai kovėsi su kiekvienu varžovu, tačiau liko be pergalių.

Dvikovoje su Turkija, kuri iki tol laimėjo abejas rungtynes, Lietuvos komandai buvo būtina pergalė. Mūsiškiai nuo rungtynių pradžios demonstravo, jog nesiruošia tik gintis ir atsiradus menkiausiai progai nuolat skubėdavo į ataką.

Pirmajame kėlinyje pavojingiausias epizodas buvo būtent prie turkų vartų po kurioziškos situacijos Lietuviai mušė kamuolį į varžovų aikštės pusėje, kur vartininkas Berke Ozeris nesėkmingai pataikė kamuolį galva ir pasiuntė jį savų vartų link. Deja, kamuolys prariedėjo šalia virpsto.

Antro kėlinio pradžioje po baudos smūgio galva šiek tiek virš vartų smūgiavo Karolis Uzėla. Kėlinio viduryje po turkų smūgiu kamuolys pavojingai praskriejo šalia mūsiškių virpsto. Dar po trijų minučių K. Uzėla netiksliai smūgiavo stovėdamas nugara į vartus.

68 min. lietuvių vartininkas Aivaras Bražinskas atrėmė turkų puolėjo smūgį galva. Geriausią ataką varžovai surengė 72 min., kai baudos aikštelėje Maliko Karaahmeto smūgiuotą kamuolį kojomis atmušė A. Bražinskas.

Lietuvos komanda metėsi į puolimą ir 80+1 min. galėjo išplėšti pergalę, bet po perdavimo iš krašto Tito Milašiaus galva muštas kamuolys praskriejo šalia virpsto. Skubėdami į priekį mūsiškiai apleido užnugarį ir paskutinę minutę varžovų puolėjas išbėgęs vienas prieš vieną nesuklydo.

Turkai triumfavo ir laimėjo visas trejas grupės rungtynes. Kitose rungtynėse Kaune Norvegija ir Ukraina sužaidė lygiosiomis 2:2. Toks rezultatas tenkino norvegus, kurie užėmė antrą vietą ir iškovojo kelialapį tolyn. Ukrainiečiai liko treti, lietuviai ketvirti.

U-17 Lietuva – Turkija 0:1 (0:0)