...

Re: U-19

2015 Bir 16 09:25

U-19 rinktinė Baltijos taurės starte dramatiškai įveikė estus

Lietuvos vaikinų (iki 19 metų amžiaus - gimę 1997 m. ir jaunesni žaidėjai) rinktinė sėkmingai pasirodė pirmose Baltijos taurės turnyro rungtynėse Estijoje. Mūsiškiai Vyru stadione 2:1 (1:0) per paskutinę susitikimo minutę išplėšė pergalę prieš atkaklią šeimininkų komandą.

Mūsiškiams pralaužti estų gynybines barikadas ir įsiveržti į priekį pavyko 39 minutę. Varžovų vartininkas Andrėjas Vaikla savo baudos aikštelėje nuvertė Aurimą Jurgelevičių ir teisėjo sprendimu buvo pašalintas. 11 metrų baudinį užtikrintai realizavo Dovydas Virkšas.

Nepaisant vieno žaidėjo deficito, estai antrajame kėlinyje sugebėjo išlyginti rezultatą. 61 minutę pasižymėjo Janas Kokla, o netrukus į aikštę buvo išleistas Erlandas Juška. Kaip parodė laikas, šis keitimas lietuviams atnešė sėkmę - 90 minutę žaidėjo tikslus smūgis pelnė tris taškus rinktinei.

Deividas Šešplaukis liko patenkintas savo debiutu U-19 rinktinėje: „Visi kovojome už Lietuvą, atidavėme visas jėgas, kad laimėtume. Šioje rinktinėje žaidžiau pirmą kartą. Komandos žaidime pamačiau kovingumą, ryžtą ir pasiaukojimą".

Antradienį lietuviai kausis su Latvijos rinktine, kuri turnyre startavo nerezultatyviomis lygiosiomis 0:0 su suomiais. Artimiausios rungtynės vyks 14 valandą Tevhandžio stadione.

2015 Bir 16 17:21

visi po karta tarpusavyje suzaidzia http://www.jalgpall.ee/qualification.php?b=2&nteam_id=3" onclick="window.open(this.href);return false;

Tahvendžio stadionas
Įvartis: 18 min. Deividas Šešplaukis (Lietuva U-19)

***

U-19 rinktinė pratęsė pergalių seriją Baltijos taurės turnyre

Lietuvos vaikinų (U-19) rinktinės kolektyvas nudžiugino savo gerbėjus antrąja pergale Baltijos taurės turnyre. Tahvendžio stadione įveikę latvius 1:0 (1:0) mūsiškiai įsitvirtino pirmoje turnyro vietoje ir turi šansą iškovoti trofėjų.

Pernai Lietuvoje vykusiame Baltijos taurės turnyre šalies vaikinų U-19 rinktinė užėmė trečią vietą. Šiemet turnyro Estijoje situacija po antro turo visiškai kitokia - Lietuvos U-19 rinktinė įveikė estus ir latvius bei paskutinėse rungtynėse norėdama iškovoti pirmą vietą turi nepralaimėti Suomijos rinktinei.

30 susitikimo minutę Martynas Vasiliauskas pradėjo kontrataką dešiniuoju kraštu ir iš dešinio aikštės krašto atliko perdavimą į latvių vartininko aikštelę įlėkusiam Deividui Šešplaukiui. Šiaulių futbolo akademijos auklėtinis pelnė, kaip vėliau paaiškėjo, vienintelį susitikimo įvartį.

Antrajame kėlinyje latviai pradėjo aktyviau spausti mūsiškius, tačiau lietuviai susitvarkė su nervinga susitikimo pabaiga ir patys sukūrė dvi geras progas, bet Aurimui Jurgelevičiui ir Giedriui Matulevičiui nepavyko padvigubinti rinktinės persvaros.

„Norėčiau padėkoti visai komandai už dar didesnį kovingumą ir norą laimėti. Rungtynių pradžioje buvo sunku, bet po to viskas ėjo gera linkme ir kėliniui besibaigiant po puikaus M. Vasiliausko perdavimo įmušiau savo debiutini įvartį. Rungtynių pabaiga buvo labai įtempta, bet kantriai ir disciplinuotai gynėmės ir laimėjome", - rungtynių įspūdžiais pasidalino D. Šešplaukis.

Žaidėjas patikino, kad po antros pergalės turnyre lietuviai trykšta optimizmu ir pasistengs įveikti formą įgijusius suomius, kurie šiandien 2:0 (2:0) pranoko estus. Ketvirtadienį 14 valandą Veru stadione vyks lemiama dvikova.

***

Surinkusi 6 taškus Lietuvos rinktinė toliau pirmauja turnyro lentelėje. Jei antradienio vakaro rungtynėse Suomija būtų neįveikusi Estijos, lietuviai galėjo iš anksto tapti turnyro čempionais. Tačiau suomiai įrodė savo pranašumą 2:0 (2:0) ir vieninteliai dar gali aplenkti Lietuvą. Paskutines rungtynes Vyru stadione lietuviai žais kaip tik su suomiais ketvirtadienį (birželio 18 d.). Mūsiškiams užtenka ir lygiųjų.

***

- Jeigu jau ugdome nugalėtojų mentalitetą, tai reikia kovoti tik dėl pergalės, įrodyti, kad stipresni ne taškais, o pergalingu rezultatu.

plintusas
Pranešimai: 123
Užsiregistravo: 2015 Kov 02 17:29
Palaikoma komanda: Utenis

Re: U-19

2015 Bir 17 13:33

Kadangi kovosim dėl lygiųjų, tai baigsim 0:1 :?

...

Re: U-19

2015 Bir 17 17:55

amen.. jeigu nesutrypi varžovo, tai jis priš*ka ir lieki su bulviniu medaliu..

Behemoth'c

Re: U-19

2015 Bir 18 15:53

istrauke ant lygiuju su suomiais, pralaiminejo 0:1, o baige 1:1!

...

Re: U-19

2015 Bir 18 16:53

Lietuva U-19 - Suomija U-19 1:1 (0:1)

Lietuvos vaikinų U-19 rinktinės startinė sudėtis:
Ignas Driomovas, Ričardas Šveikauskas, Erlandas Juška, Tautvydas Bracevičius, Romualdas Blaževičius, Giedrius Matulevičius, Klaidas Janonis, Dovydas Virkšas, Martynas Vasiliauskas, Deividas Šešplaukis, Aurimas Jurgelevičius.

***

U-19 vaikinai iškėlė Baltijos taurę

Lietuvos vaikinų (iki 19 metų, gimę 1997 m. ir jaunesni žaidėjai ) rinktinė pelnė lygiąsias 1:1 su suomiais ir po penkių metų pertraukos iškovojo Baltijos taurės trofėjų. Auksinės vertės įvartį 58 minutę pelnė Donatas Konikas.

Mūsiškiai po pergalių prieš estus ir latvius surinko 6 taškus, o 4 taškus turėjusius suomius tenkino tiktai pergalė prieš lietuvius. Suomiai pirmieji pelnė įvartį 12 minutę, tačiau lietuviai valingai kovojo toliau. Dovydas Virkšas 25 minutę atliko netikslų smūgį šalia vartų, o 32 minutę progą pasižymėti susikūrė Aurimas Jurgelevičius.

Antrajame kėlinyje abi komandos demontravo apylygį žaidimą ir progas, tačiau sėkmė lydėjo mūsiškius. 58 minutę Romualdo Blaževičiaus perduotą kamuolį Donatas Konikas galva pasiuntė į vartus ir išlygino rezultatą. Įvarčio autorius su komandos draugais išsaugojo naudingą rezultatą. Po finalinio teisėjo švilpuko žaidėjų džiaugsmui iškėlus Taurę nebuvo ribų.
Bus papildyta...

...

Re: U-19

2015 Bir 18 16:55

Didžiausi sveikinimai Lietuvos U-19 rinktinei, kuri šiandien Estijoje iškovojo Baltijos taurę! Mūsų jaunimas turnyre įveikė estus 2:1 ir latvius 1:0, o šiandien išsiskyrė taikiai 1:1 su suomiais. Donatas Konikas pelnė išlyginamąjį įvartį – taurė mūsų!

Gynėjai

Dominykas Barauskas, Domas Levišauskas, Lukas Valvonis, Tautvydas Bracevičius, Erlandas Juška

Saugai

Villi Grigaitis, Aurimas Jurgelevičius, Justas Lasickas, Klaidas Janonis, Romualdas Blaževičius, Sigitas Olberkis, Rokas Mikuckis, Deividas Šešplaukis, Martynas Vasiliauskas, Svajūnas Čyžas, Edvinas Kloniūnas

Puolėjai

Julius Momkus, Paulius Obolevičius, Eligijus Jankauskas, Vilius Giedraitis

...

Re: U-19

2015 Spa 07 16:59

U-19 rinktinė Birštone patikrins jėgas rungtynėse su "Stumbru"

Lietuvos vaikinų iki 19 metų rinktinė spalio 9 dieną Birštone pradės pasiruošimą Europos čempionato atrankos turnyrui Portugalijoje. Treneriai Darius Butkus ir Svajūnas Česnulis į rinktinės stovyklą pakvietė 22 žaidėjus.

Šių metų birželio 18 dieną Lietuvos U-19 rinktinė triumfavo Baltijos taurės turnyre Estijoje. Dauguma žaidėjų šiuo metu reguliariai rungtyniauja LFF Elitinėje jaunių lygoje bei šalies Pirmoje lygoje.

Lapkritį jaunuolių lauks sunkios rungtynės Portugalijoje, 7-oje antrankos į Europos čempionatą grupėje. Mūsiškiai kausis su bendraamžiais iš Graikijos, Portugalijos ir Moldovos Respublikos dėl kelialapių į elitinį atrankos etapą.

Spalio 11 dieną Birštono miesto stadione Lietuvos vaikinų U-19 rinktinė sužais draugiškas rungtynes su Kauno „Stumbro" ekipa. Dvikovos pradžia - 11:30 valanda.