Įvartis: 17 min. Audrius Laučys (Lietuva).
Įspėti: 45+1 min. Mihail Apostol (Moldova); 42 min. Romualdas Blaževičius, 55 min. Dovydas Virkšas (Lietuva).

Lietuva U-19: Marius Adamonis, Ričardas Šveikauskas (34 min. Romualdas Blaževičius), Audrius Laučys, Erlandas Juška, Dominykas Barauskas, Justas Lasickas, Deividas Šešplaukis (57 min. Aurimas Jurgelevičius), Giedrius Matulevičius, Dovydas Virkšas, Linas Mėgelaitis (82 min. Klaidas Janonis), Donatas Konikas.
Atsargoje: Ignas Driomovas, Martynas Vasiliauskas, Tautvydas Bracevičius, Svajūnas Čyžas.

...

Re: U-19

U-19 rinktinė atrankos turnyrą baigė įveikdama moldavus

Europos jaunių (iki 19 metų, gimę 1997 m. ir jaunesni žaidėjai) čempionato atrankos 7 grupės turnyrą Portugalijoje Lietuvos U-19 rinktinė baigė pergale prieš Moldovos atstovus. Pergalingą įvartį 17 minutę pelnė Audrius Laučys.

Antra akistata su moldavais

Pirmose rungtynėse lietuviai rezultatu 0:1 nusileido Graikijos komandai, o antroje dvikovoje neišnaudojo progų dvikovos pradžoije ir buvo nubausti antrajame kėlinyje - Portugalijai pralaimėta 0:5.

Paskutiniame susitikime Dariaus Butkaus treniruojama Lietuvos komanda dėl trečios vietos grupėje kovosi su Moldovos atstovais. Šią komandą lietuviai buvo įveikę rezultatu 1:0 V. Granatkino atminimo turnyre Sankt Peterburge.

Sausį lietuviai išplėšė pergalę rungtynių pabaigoje, o šį kartą pasižymėjo jau 17 minutę. Po Justo Lasicko pakelto kampinio pasižymėjo gynėjas Audrius Laučys. Įmušė įvartį lietuviai iki pertraukos daugiau gynėsi ir siekė išsaugoti pranašumą.

Kėlinį mūsiškiai baigė be traumą patyrusio kapitono Ričardo Šveikausko. Netrukus po jo keitimo, 34 minutę, lietuvių gynyba leido varžovams surengėti pavojingiausią ataką pirmajame kėlinyje. Visgi mūsiškių vartus apgynė Marius Adamonis.

Neišnaudojo kelių progų

Antrąjį kėlinį Lietuvos komanda pradėjo aktyviau ir iš karto turėjo progą pasižymėti, tačiau kamuolys vartuose neatsidūrė. 60 min. dar vieno šanso neišnaudojo Aurimas Jurgelevičius - jo smgiuotą kamuolį atrėmė vartininkas.

Dvikovos pabaigoje žaidimas buvo atviresnis ir progų turėjo abi komandos. 70 min. pavojingoje atakoje Giedriaus Matulevičiaus smūgį blokavo gynėjas. Netrukus varžovai atsakė pavojinga ataka, kuri baigėsi netiksliu smūgiu, o 73 min. tikslumo atakoje pritrūko J. Lasickui.

Per pridėtinį laiką šansu padidinti persvarą nepasinaudojo Dovydas Virkšas. Vis dėlto tai nieko nebelėmė: Lietuva iškovojo pergalę bei trečią poziciją grupėje.

7 grupės nugalėtojais užtikrintai tapo Portugalijos futbolininkai - jie sutriuškino Graikiją rezultatu 4:0. Graikai liko antri ir taip pat pateko į „Elitinį" atrankos etapą.

...

Re: U-19

2015 Lap 16 09:30

Audrius Laučys (F. C. Brentford U18, Anglija)

2015 Lap 16 15:59

Laimėjom prieš moldavus. Bet nėra , ko džiaugtis - jie paskutinėje vietoje grupėje. Nieko neįrodo tokios pergalės. Viską apie mūsų U-19 pasako mačas su portugalais.
- Vis tik geriau surinkti nors tris taškus su bendru įvarčių santykiu 1:6, nei kaip Moldova - nulį taškų ir trimis minimaliai pralaimėtomis rungtynėmis. Jie net portugalams pralaimėjo tik 0:1, o graikams sugebėjo įmušti įvartį.

...

Re: U-19

2015 Lap 16 16:18

moldavai vos vos prastenisuž portugalus, už graikus ir lietuvius..

ių moldavų varpinės žiūrint, tai graikai silpniausi, o luetuviai ir portugalai vierhhai :P

Re: U-19

2016 Kov 03 00:18

U-19 rinktinė sužaidė kontrolines rungtynes su Gargždų "Banga"
2016-03-02 21:05

Lietuvos vaikinų U-19 rinktinė (gimę 1998 m. ir jaunesni žaidėjai) tęsia savaitės stovyklą ir sužaidė antrąsias kontrolines rungtynes Gargžduose. Šįkart Svajūno Česnulio auklėtiniai išbandė jėgas prieš „Bangos" komandą ir nusileido minimaliu rezultatu 0:1. Vienintelį rungtynių įvartį pirmajame kėlinyje pelnė Algimantas Bačanskis. Rinktinės gretose puolimo smaigalyje atsidurdavo Vilius Giedraitis, Ernestas Stočkūnas, Lukas Vaičiūnas ir Jonas Ulberkis. Grėsmę gargždiškių vartams daugiausiai sukėlė atakos su skersais perdavimais bei standartinių padėčių įžaidimas.

„Pirmame kėlinyje žaidė „Bangos" pagrindas, kuris kaunasi I lygoje. Buvo labai sunku, kol nesupratome kaip reikia gintis prieš juos. Antrame kėlinyje varžovai pradėjo leisti jaunimą ir mes jau buvom apsipratę, „įsivažiavę", todėl žaisti buvo lengviau, buvo pora progų ir turėjom „Bangą" nubaust, tačiau pritrūko tikslumo finiše. Tikrai galiu žaidėjams pasakyt ačiū ir pagirti, nes matėsi, kad noru laimėt nenusileidome. Treneris akcentavo gynybą ir greitą perėjimą, buvo sugalvojęs konkretų planą šioms rungtynėms. Galiu pasakyt, kad mes įvykdėm tą planą perpus, ne viskas pavyko atakuojant. Manau, po kažkiek laiko bus geresni rezultatai, vieni prie kitų pripras. Visgi naujas treneris, nauja aplinka, trenerių štabas puikus ir čia jau mūsų duona - rodyti gerus rezultatus artimiausioje ateityje", - po rungtynių mintimis pasidalijo Lukas Vaičiūnas.

Kovo 5 d. lietuvaičiai sužais Gargžduose paskutines kontrolines rungtynės su „Šilutės" ekipa (12 val.). Kovo pabaigoje U-19 rinktinė išvykoje sužais kontrolines rungtynes su Estijos bendraamžiais.
Gargždų „Banga" - Lietuva U-19 1:0 (1:0)
Gargždų m. stadionas, 100 žiūrovų
Teisėjas - Vladimir Gerasimov
Įvartis - Algimantas Bačanskis

Lietuvos U-19 rinktinės sudėtis: Remigijus Mikalainis, Pijus Širvys, Jonas Ulberkis, Rokas Lekiatas, Matas Voronko, Erik Motuz, Lukas Vaičiūnas (77 min. Povilas Malakas), Almantas Eidėjus (59 min. Paulius Obolevičius), Ernestas Stočkūnas, Artiom Gončerenko (77 min. Artūras Rudokas), Vilius Giedraitis (59 min. Domantas Antanavičius).

Re: U-19

2016 Kov 07 10:56

U-19 rinktinės stovyklą Vakarų Lietuvoje vainikavo pergalė prieš "Šilutę"
2016-03-05 17:30

Lietuvos vaikinų iki 19 metų futbolo rinktinė kovo 5 dieną baigė stovyklauti Vakarų Lietuvoje. Svajūno Česnulio auklėtiniai sužaidė trečiąsias rungtynes Gargžduose ir džiaugėsi užtikrinta pergale 4:1 (3:0) prieš LFF I lygai besiruošiantį „Šilutės" klubą. Du įvarčius pirmajame kėlinyje pelnė Vilius Giedraitis bei vieną pridėjo Ernestas Stočkūnas. Antrajame kėlinyje šansus gavo atsarginiai žaidėjai. Po pertraukos pasižymėjo „Šilutės" saugas Andrius Gedgaudas nuo 11 m atžymos, tačiau 3 įvarčių persvarą sugražino Nikita Peretiatko.

V. Giedraitis liko patenkintas paskutinių rungtynių eiga ir techniškai pelnytais įvarčiais. „Ši stovykla buvo naudinga mums tuo, kad daugiau laiko praleistume kartu, kad galėtume susižaisti, pažinti vienas kitą labiau. Taip pat naudinga buvo ir treneriams, kad pamatytų naujus pakviestus žaidėjus". Kovo pabaigoje lietuviai išvykoje sužais kontrolines rungtynes su Estijos bendraamžiais, o paskiau ruošis Baltijos taurės turnyrui. Pagrindinis šiemet U-19 rinktinei keliamas tikslas - sėkmingai pasirodyti spalio 3-10 d. Lietuvoje įvyksiančiame Europos čempionato atrankos turnyre. Mūsiškiai stos į kovą prieš Austrijos, Bosnijos ir Hercegovinos bei Azerbaidžano rinktines.

Lietuvos U-19 vaikinų rinktinės startinė sudėtis: Milvydas Tupikas, Deividas Skaržauskas, Rokas Lekiatas, Tomas Rakašius, Pijus Širvys, Domantas Vitkus, Lukas Vaičiūnas, Domantas Antanavičius, Ernestas Stočkūnas, Povilas Malakas, Vilius Giedraitis.

Pranešimai: 8573

Re: U-19

2016 Kov 13 16:36

U-19 vaikinų rinktinė Kaune pasiruoš dvejoms kontrolinėms rungtynėms prieš estus

Lietuvos vaikinų iki 19 metų rinktinė (gimę 1998 m. ir jaunesni žaidėjai) toliau ruošiasi spalį Lietuvoje įvyksiančiam Europos čempionato atrankos turnyrui. Rinktinės treneris Svajūnas Česnulis paskelbė 22 žaidėjų sąrašą, kurie sužais kovo pabaigoje dvi rungtynes išvykoje prieš Estijos bendraamžius. Prie rinktinės prisijungs 6 užsienyje žaidžiantys lietuviai.

Kovo 21-23 dienomis iškviesti žaidėjai treniruosis stovyklos metu Kaune. Dvejos kontrolinės rungtynės Estijoje įvyks kovo 25 ir 27 dienomis.

Lietuvos U-19 vaikinų rinktinės sąrašas:

Vartininkai:
Titas Krapikas (Genujos „Sampdoria", Italija)
Milvydas Tupikas (ŠFA, Šiauliai)

Gynėjai:
Artiom Gončarenko (Vilniaus „Žalgiris B")
Simonas Jurgilas (ŠFA, Šiauliai)
Rokas Lekiatas (ŠFA, Šiauliai)
Martynas Medelinskas (Tilburgo „Willem II", Nyderlandai)
Deividas Skaržauskas (NFA, Kėdainiai)
Pijus Širvys („Kauno Žalgiris")
Tomas Rakašius („Panevėžys")

Saugai:
Domantas Antanavičius (Marijampolės „Sūduva")
Edgaras Dubickas (Krotonės „Crotone", Italija)
Dominykas Kubilinskas (Roterdamo „Feyenoord", Nyderlandai)
Eligijus Jankauskas (Utenos „Utenis")
Erik Motuz (Vilniaus „Žalgiris B")
Deividas Šešplaukis (Alikantės „Hercules", Ispanija)
Ernestas Stočkūnas (Vilniaus „Žalgiris B")
Lukas Vaičiūnas (Vilniaus „Žalgiris B")
Domantas Vitkus (NFA, Kaunas)

Puolėjai:
Vilius Giedraitis („Panevėžys")
Donatas Konikas (Krotonės „Crotone", Italija)
Julius Momkus (Vilniaus „Žalgiris B")
Džiugas Sūnelaitis (NFA, Kazlų Rūda)

Re: U-19

2016 Kov 26 00:19

Lietuvos 19-mečių futbolo rinktinė apmaudžiai paleido pergalę mače su estais
2016 m. kovo 25 d. 20:29

Lietuvos vaikinų iki 19 metų (gimę 1998 metais ir jaunesni) futbolo rinktinė, besirengianti spalį Lietuvoje įvyksiančiam Europos čempionato atrankos turnyrui, sužaidė pirmas kontrolines rungtynes su Estijos bendraamžiais. Mačas penktadienį išvykoje baigėsi lygiosiomis 1:1 (0:0). Lietuviai pirmavo po Džiugo Sūnelaičio įvarčio 87-ą min. ir jau atrodė, kad švęs pergalę, bet rezultatą 90-ą min. spėjo išlyginti Henris Jarvelaidas. Antras kontrolines rungtynes abi komandos žais sekmadienį.

Re: U-19

2016 Bir 03 16:45

U-19 rinktinė prieš Suomiją išleido pergalę iš rankų paskutinėmis minutėmis
2016-06-02 16:01

Lietuvos vaikinų U-19 (iki 19 metų amžiaus, gimę 1998 m. ir jaunesni žaidėjai) rinktinė Baltijos taurės varžybas pradėjo apmaudžiomis lygiosiomis. Lietuviai du kartus pirmavo prieš varžovus iš Suomijos, tačiau per teisėjo pridėtą laiką praleido 11 metrų baudinį ir turėjo tenkintis lygiosiomis.

Lietuviai pirmieji šiose rungtynėse pralaužė gynybines užtvaras ir 37 minutę po Juliaus Momkaus įvarčio išsiveržė į priekį. Vilniaus „Žalgirio B“ puolėjas gavęs tikslų perdavimą išėjo vienas prieš suomių vartininką ir jam nepaliko jokių šansų. 40 minutę pavojingai smūgiavo suomis Sergejus Eremenko, tačiau Lietuvos rinktinės vartų sargas Titas Krapikas meistriškai nukreipė skriejantį kamuolį virš vartų. Per pirmojo kėlinio pridėtą laiką tas pats S. Eremenko atlikdamas baudos smūgį pataikė į mūsiškių vartų skersinį.

Antrąją susitikimo dalį aktyviau pradėjo Suomijos rinktinė, o lietuvius nuo nemalonumų gelbėjo gynėjas Pijus Širvys ir patikimai rungtyniavęs vartų sargas T. Krapikas. Nepaisant aktyvios ir kibios lietuvių gynybos, Suomijos futbolininkai sugebėjo pelnyti išlyginamąjį įvartį. 58 minutę puikų perdavimą iš savo komandos draugų gavęs Serge Atakayi tiksliu smūgių iš kelių metrų įveikė T. Krapiką. Ilgai Suomijos atstovams džiaugtis neteko. Po penkių minučių Deividas Šešplaukis puikiai asistavo laiku į baudos aikštelę įkirtusiam Ernestui Stočkūnui, o šis pasitaisęs kamuolį pasiuntė jį stipriu smūgiu į priešininkų vartus. Vėliau lietuviams teko atlaikyti keletą Suomijos komandos pavojingų atakų, tačiau jiems pritrūkdavo tikslumo. Visgi mūsiškių ekipai nepavyko pergalingai startuoti Baltijos taurės turnyre. Per teisėjo pridėtą laiką T. Krapikas neleistinai sustabdė į baudos aikštelę įkirtusį varžovų puolėją ir dvikovos arbitras iš Latvijos nedvejodamas skyrė 11 metrų baudinį. Suomis tiksliu smūgiu išlygino rezultatą ir išplėšė savo rinktinei lygiąsias.

Penktadienį lietuviai kausis su Latvijos rinktine, kuri turnyre starte rungtyniavo prieš estus. Lietuvos ir Latvijos komandų dvikova vyks nuo 17 val. Jūrmaloje.
Rungtynių statistika:

Suomija U-19 - Lietuva U-19 2:2 (0:1)
Jūrmalos „Sloka“ stadionas, 120 žiūrovų
Teisėjas - Andris Utināns (Latvija)
Įvarčiai: 58 min. Serge Atakayi, 90+3 min. Benjamin Källman - iš 11 m.b. (Suomija); 37 min. Julius Momkus, 60 min. Ernestas Stočkūnas (Lietuva)
Įspėti: 45+2 min. Rokas Lekiatas, 69 min. Ernestas Stočkūnas, 90+2 min. Titas Krapikas (Lietuva)

Lietuvos vaikinų U-19 rinktinės sudėtis: Titas Krapikas, Martynas Medelinskas, Pijus Širvys, Linas Mėgelaitis (78 min. Elidijus Jankauskas), Ernestas Stočkūnas (90+3 min. Domantas Vitkus), Simonas Jurgilas, Rokas Lekiatas, Lukas Vaičiūnas, Julius Momkus (81 min. Donatas Konikas), Deividas Skaržauskas, Deividas Šešplaukis (90+3 min. Edgaras Dubickas)

Re: U-19

2016 Rgp 31 22:12

U-19 rinktinė dukart sužais Gruzijoje

Lietuvos vaikinų U-19 (gimę 1998 m. ir jaunesni žaidėjai) rinktinė rugsėjo 2-4 dienomis sužais dvejas kontrolines rungtynes Tbilisyje.
Mūsiškių varžovais bus bendraamžiais iš Gruzijos U-19 rinktinės. Rungtynės vyks rugsėjo 2 ir 4 dieną Tbilisio M. Meskhi stadione.

Spalio 4-9 dienomis U-19 rinktinė dalyvaus Europos čempionato atrankos turnyre ir namuose susitiks su Austrijos, Bosnijos ir Hercegovinos bei Azerbaidžano komandomis.

Lietuvos U-19 rinktinės išplėstinis kandidatų sąrašas:
Ovidijus Šiaulys (Kiavario „Virtus Entella", Italija)
Milvydas Tupikas (Telšių „Džiugas“)

Gynėjai:
Simonas Jurgilas („Trakai")
Matas Voronko (Kauno „Stumbras“)
Deividas Skaržauskas (Kėdainių „Nevėžis“)
Martynas Medelinskas (Tilburgo „Willem II", Olandija)
Oskaras Lukošiūnas (Vilniaus „Žalgiris B“)

Saugai:
Edvinas Kloniūnas („Kauno Žalgiris“)
Eligijus Jankauskas (Marijampolės „Sūduva“)
Domantas Vitkus („Kauno Žalgiris“)
Dominykas Kubilinskas (Roterdamo „Feyenoord“, Olandija)
Erik Motuz (Vilniaus „Žalgiris B“)
Povilas Malakas (Kauno „Žalgiris“)
Edgaras Kloniūnas („Kauno Žalgiris“)
Domantas Antanavičius (Marijampolės „Sūduva“)

Puolėjai:
Džiugas Sūnelaitis (Kazlų Rūdos „Šilas“)
Vilius Giedraitis (FK „Panevėžys“)
Julius Momkus (Vilniaus „Žalgiris B“)
Paulius Obolevičius (FK „Panevėžys“)

Re: U-19

2016 Rgs 03 15:50

U-19 rinktinė pirmąsias kontrolines rungtynes Gruzijoje baigė lygiosiomis.
Mūsiškiams įvartį 45 min. pelnė Dominykas Kubilinskas.

U-19 Gruzija – Lietuva 1:1 (0:1)
Tbilisio Mikheil Meskhi stadionas, 300 žiūrovų
Teisėjas - Giorgi Kruašvili
Įvarčiai: 65 min. Temur Chogadze (Gruzija); 45+1 min. Dominykas Kubilinskas (Lietuva).
Įspėti: 55 min. Martynas Medelinskas, 90+3 min. Vilius Giedraitis (Lietuva).

U-19 Lietuva: Ovidijus Šiaulys, Matas Voronko, Pijus Širvys, Martynas Medelinskas, Tadas Paulikas, Edvinas Kloniūnas, Dominykas Kubilinskas (62 min. Domantas Antanavičius), Erik Motuz, Ernestas Stočkūnas (82 min. Vilius Giedraitis), Edgaras Dubickas, Donatas Konikas (42 min. Džiugas Sūnelaitis (84 min. Deividas Skaržauskas)). Atsargoje: Milvydas Tupikas, Simonas Jurgilas, Domantas Vitkus.

***

U-19 RINKTINĖ GRUZIJOJE NENUSILEIDO VARŽOVAMS

Lietuvos jaunių U-19 (gimę 1998 m. ir jaunesni žaidėjai) rinktinė Tbilisyje pirmąsias kontrolines rungtynes su Gruzija baigė lygiosiomis.

Svajūno Česnulio treniruojami lietuviai pirmavo po Dominyko Kubilinsko įvarčio prieš pat pertrauką, tačiau antrojo kėlinio viduryje gruzinai rezultatą išlygino.

Rungtynių pabaigoje teisėjas už Viliaus Giedraičio pražangą po standartinės situacijos skyrė 11 metrų baudinį į mūsiškių vartus, bet laimei Vito Arveladze nuo žymos spirtas kamuolys pataikė į skersinį.

Antroji komandų dvikova vyks rugsėjo 4-ąją.

U-19 rinktinė ruošiasi spalio 4-9 dienomis namuose vyksiančiam Europos čempionato atrankos turnyrui, kuriame susitiks su Austrijos, Bosnijos ir Hercegovinos bei Azerbaidžano komandomis.