Novikovas šiame lange buvo slogus, bet įsirašė dar vieną įvartį.

Baravykas, Golubickas, Slivka, Černychas. bet visi turi pateisinimas priežastis.

MVP Novikovas, užsitikrino geriausio metų žaidėjo titulą.

2020 Lap 18 19:02

viename epizote Eliošius priminė tą Eliošių, kuris prie Čeburino buvo Kruojoje.
liko jam dar 2-3 pikiniai metai tai Panevėžys ideali vieta su savo vieta europos turnyre. Žinoma, jei nenukonkuruos koks legionierius.

2020 Lap 18 19:07

Ir Gašpuitis vaizdo kol kas negadina.

2020 Lap 18 20:32

Kažkaip apgrybavo šiuo atveju Urbonas tiek su sudėtimi, tiek su keitimų laiku, na bet gerai, kas gerai baigiais,,,Slivka išvis kažkoks be formos...

Kalinauskas
Pranešimai: 3261
Užsiregistravo: 2014 Sau 25 23:44

2020 Lap 18 21:36

Eliošius momentais tikrai atrodė aštriai. Novikovas.... jo žvaigždė jau leidžiaisi. Visą iniciatyvą ima ant savęs, kur reikia ir dar labiau kur nereikia

Pergalės kaina: Kazachstane triumfavusiai rinktinei – LFF pažadėtos premijos

Gražia nata UEFA Tautų lygos turnyrą užbaigę Lietuvos rinktinės futbolininkai ne tik gali džiaugtis išlikę C divizione, tačiau ir tuo, jog pergalė Almatoje leis jiems papildyti savo pinigines.

2020 Lap 19 21:13

"Нет стержня и игровой модели". Экс-игрок сборной Литвы и клубов КПЛ объяснил поражение Казахстана в Лиге наций

Mižigurskis apie LT ir Kazachų rungtynes

2020 Lap 19 21:33

Mūsų futbolo žvaigždės apie Lietuvos rinktinę: ar turime džiaugtis 3 vieta?

Pranešimai: 8573

2020 Lap 20 18:44

Revanšu prieš Kazachstano rinktinę baigta kova Tautų lygoje

Lietuvos nacionalinė vyrų rinktinė išsaugojo vietą UEFA Tautų lygos C divizione, iškovodama pergalę rezultatu 2:1 prieš kazachus.

Atšiauriomis oro sąlygomis pažymėtos rungtynės Almatoje prasidėjo sėkmingiau lietuviams. Jau penktą minutę Saulius Mikoliūnas atliko smūgį šalia varžovų vartų, o 11 min. mūsiškiams nepavyko išnaudoti puikios progos, kai staigios atakos smaigalyje atsidūrė Vykintas Slivka.

Kazachai puolime suaktyvėjo nuo kėlinio vidurio ir 38 minutę įsiveržė į priekį, kai po kampinio kamuolį į vartus galva nukreipė Abatas Aimbetovas.

Lietuviai nedelsdami atsakė rezultatyvia ataka – po Egidijaus Vaitkūno reido 40 min. pasižymėjo Modestas Vorobjovas. Per paskutines pirmojo kėlinio minutes grėsmingais smūgiais link vartų apsikeitė A. Aimbetovas ir Arvydas Novikovas.

Kazachai nuo 50 minutės žaidė mažumoje, teisėjui pašalinus jų kapitoną Islambeką Kuatą už grubią pražangą prieš Domantą Šimkų.

Per likusį susitikimo laiką lietuviai kontroliavo padėtį, drausmingai gynėsi ir siekė pelnyti dar vieną įvartį. Po keleto nesėkmingų Karolio Laukžemio, M. Vorobjovo ir Donato Kazlausko bandymų, pergalę taikliu smūgiu išplėšė A. Novikovas.

C diviziono 4-osios grupės pirmą vietą užėmė Albanijos rinktinė (11 taškų), namie rezultatu 3:2 įveikdama baltarusius (10 tšk.). Lietuviai liko treti (8 tšk.), o kazachai (4 tšk.) dėl išlikimo C diviziono pakopoje turės kovoti atkrintamosiose rungtynėse.

Rungtynių statistika
Kazachstanas – Lietuva 1:2 (1:1)
Almatos „Ortalyk“ stadionas, teisėjas – Hüseyin Göçek (Turkija)

Įvarčiai: 38 min. Abat Aimbetov (Kazachstanas); 40 min. Modestas Vorobjovas, 90+4 min. Arvydas Novikovas (Lietuva)
Įspėti: 2 min. Jan Vorogovskij, 45 min. Islambek Kuat, 81 min. Aibol Abiken (Kazachstanas); 9 min. Saulius Mikoliūnas, 33 min. Domantas Šimkus, 58 min. Karolis Laukžemis (Lietuva)
Pašalintas: 50 min. Islambek Kuat (Kazachstanas)

Lietuvos rinktinės sudėtis: Tomas Švedkauskas, Egidijus Vaitkūnas (46 min. Vytas Gašpuitis), Edvinas Girdvainis, Markas Beneta, Saulius Mikoliūnas, Modestas Vorobjovas, Domantas Šimkus, Gratas Sirgėdas (66 min. Tautvydas Eliošius), Vykintas Slivka (76 min. Donatas Kazlauskas), Arvydas Novikovas, Karolis Laukžemis (84 min. Deimantas Petravičius). Atsargoje: Deividas Mikelionis, Edvinas Gertmonas, Ernestas Veliulis, Edgaras Utkus, Daniel Romanovskij, Ovidijus Verbickas, Rolandas Baravykas.

Lietuvos rinktinės trečia vieta Tautų lygos C divizione. Džiaugtis? Ar liūdėti?

2020 Lap 20 21:08

Budraitis tiesiog negali neišreikšti pagiežos Vilniaus Žalgirui rašytine forma :)

2020 Lap 21 15:23

Prabėgę futbolo rinktinės metai – rezultatai, vertinimai žaidėjams ir visi pelnyti įvarčiai

LRT žaidėjams surašė pažymius.

2020 Lap 21 18:20

Su visa pagarba Gratui, bet per kurią vietą jis geriau žaidė už Šimkų ir Vorobjovą tai čia tik lrt gali matyti :)

2020 Lap 21 19:18

nu tai įmušė 3 įvarčius :) taip jau yra, kad puolantys žaidėjai dažnai susilaukia geresnių įvertinimų nei gynybiniai