...

Ukmergės stadionas

2012 Kov 27 17:51

Ukmergę sudrebino viena po kitos atliktos kratos

Loreta EŽERSKYTĖ

Antradienį gausus būrys Vilniaus ir Ukmergės policijos pareigūnų atliko kratą uždarojoje akcinėje bendrovėje „Izobara“. Trečiadienio rytą krata atlikta rajono savivaldybėje. Taip pat policijos pareigūnai antradienį krėtė vieno iš UAB „Izobara“ savininkų, buvusio generalinio direktoriaus, dabar einančio šilumos ūkio direktoriaus pareigas, rajono Tarybos nario Juozo Armanavičiaus namus.
Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnyba, gavusi informacijos, susijusios su Ukmergės stadiono pastato rekonstrukcija, pradėjo ikiteisminį tyrimą pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 22 str. ir 182 str. 2 d., 300 str. 1 d. numatytų nusikalstamų veikų požymius. Vasario 15 d. Lietuvos Respublikos generalinės prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo departamento vyriausiojo prokuroro sprendimu, šį ikiteisminį tyrimą organizuoti ir jam vadovauti pavesta Ukmergės rajono apylinkės prokuratūrai. Kaip „Gimtajai žemei“ sakė Apylinkės prokuratūros prokuroras Darius Krogertas, byla buvo perduota tirti Ukmergės policijos komisariatui.
Byloje pradėjus ikiteisminį tyrimą, nuspręsta antradienį UAB „Izobara“ atlikti kratą. Kaip teigė rajono Policijos komisariato viršininkas Rolandas Kiškis, ankstų antradienio rytą į bendrovę nuvyko 24 Ukmergės, 4 Vilniaus policijos ir 2 Valstybinės darbo inspekcijos pareigūnai.
„Kadangi viešojoje erdvėje pasklidę informacijos dėl galimai neskaidrios ūkio subjekto – UAB „Izobara“ veiklos, buvo pavesta pareigūnams tuo pačiu atlikti ir įmonės patikrinimą“, – sakė R. Kiškis.
Vieni pareigūnai antradienį tikrino visus į įmonę įvažiuojančius ir išvažiuojančius automobilius, jų bagažines, vairuotojų dokumentus, kiti dirbo bendrovės teritorijoje, administraciniame pastate esančiuose kabinetuose. Neoficialiomis žiniomis, kratą atlikę pareigūnai paėmė įvairių dokumentų ir ne vieną dešimtį kompiuterių.
Trečiadienio rytą rajono Policijos komisariato pareigūnai atvyko į rajono savivaldybę ir prisistatė merui Algirdui Kopūstui bei atostogaujantį savivaldybės administracijos direktorių pavaduojančiai direktoriaus pavaduotojai Jolantai Kanapeckienei.
Rajono Policijos komisariato viršininko teigimu, rajono savivaldybėje pareigūnus domino tik dokumentai, susiję su atliekamu minėtuoju ikiteisminiu tyrimu.
Rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja J. Kanapeckienė trečiadienį patvirtino, jog lankėsi policijos pareigūnai, tačiau jų atliktų veiksmų nekomentavo.
„Vyksta ikiteisminis tyrimas, jį komentuoti gali tik policija. Nesu įpareigota ir įgaliota teikti kokią nors informaciją“, – sakė J. Kanapeckienė.
„Valdyba nusprendė šių įvykių nekomentuoti“, – tokį UAB „Izobara“ vadovų ir akcininkų sprendimą trečiadienį perdavė įmonės sekretorė.
UAB „Izobara“ šilumos ūkio direktorius, šiuo metu 10 proc. įmonės akcijų valdantis J. Armanavičius, paklaustas, kaip vertina viešai išsakytus komentarus, kad kratos sutapo su bendrapartiečio, vidaus reikalų ministro Raimondo Palaičio pasitraukimu, patikino, jog tarp šių dalykų nėra jokio ryšio.
„Gerbiamas ministras Palaitis tikriausiai nė nežino, kad yra tokia įmonė „Izobara“. Nors esu tos pačios Liberalų ir centro sąjungos narys, su juo nesu turėjęs jokių ryšių, jo nieko nesu prašęs“, – tvirtino J. Armanavičius.
2010 metų vasarą UAB „Izobara“ kartu su UAB „IZO turtas“ (šiai įmonei Vilniaus apygardos teismas 2011 metais yra iškėlęs bankroto bylą – L. E.) laimėjo konkursą dėl Ukmergės stadiono pastato rekonstrukcijos rangos darbų. Su rajono savivaldybės administracija pasirašytos sutarties bendra vertė – 749,4 tūkst. Lt. Viešųjų pirkimų tarnyba, patikrinusi šį viešąjį pirkimą, nustatė įstatymo pažeidimų ir konstatavo, jog tai „galėjo turėti įtakos pirkimo rezultatams“. Kai vyko konkursas, UAB „Izobara“ vadovavo jos savininkas ir rajono Tarybos narys J. Armanavičius.
Rajono savivaldybės administracija su minėtomis įmonėmis darbų atlikimo sutartį pasirašė 2010 metų spalį. Pagal ją stadiono rekonstrukcijos darbai turėjo būti baigti per metus. Tačiau įmonė darbus pradėjo tik tuomet, kai jie jau turėjo būti baigti.
Nepriklausomybės akto signataras Kęstutis Grinius viešai yra paskelbęs informaciją, kad savivaldybės administracijos direktorius stadiono rekonstrukcijos atliktų darbų aktą (beveik 200 tūkst. litų sumai) pasirašė UAB „Izobara“ dar nepradėjus darbų.
Laikraštyje esame rašę, kad praėjusių metų vasarą 90 proc. UAB „Izobara“ akcijų įsigijo Lietuvoje ir Rytų Europos regione veikianti investicinė kompanija „Amber Capital Partners“.
„Įsigydami UAB „Izobara“ atsižvelgėme į jos esamą potencialą statybų sektoriuje, kuris ypatingai nukentėjo nuo šalyje siautusios ekonominės krizės. Mūsų turima statybų sektoriaus patirtis valdant AB „Raseinių melioracija“ pravers gaivinant ir plėtojant „Izobaros“ statybų sektoriaus paslaugas. Šioje vietoje matome daug plėtros ir sinergijos galimybių. Mus taip pat domina ir šildymo sektorius, kuriame „Izobara“ taip pat pakankamai aktyviai dirba“, – po sandorio išplatintame pranešime spaudai teigė „Amber Capital Partners“ vadovas Adomas Kanopka.
„UAB „Izobara“ apyvarta 2010 m. siekė 17,8 mln. Lt. Pajamos iš statybų sektoriaus sudarė 8,5 mln. Lt, šilumos ūkio eksploatacijos paslaugų pajamos siekė 7,6 mln. Lt, kitos pajamos – 1,7 mln. Lt. 2011 metais įmonė planavo pasiekti panašią apyvartą kaip 2010 m.,“ – skelbiama pranešime spaudai.
Bendrovės generalinis direktorius A. Kanopka praėjusią vasarą teigė, kad per artimiausius dvejus metus planuojama įmonės apyvartą padidinti iki 50 mln. Lt. Taip pat ketinama modernizuoti šilumos ūkį, diegiant šiuolaikinius energetikos sprendimus.
Nuo 2011 metų gruodžio UAB „Izobara“ generalinio direktoriaus pareigas eina Daumantas Kraujelis.
Pagrindinės UAB „Izobara“ veiklos sritys – šilumos tiekimas ir šilumos ūkio priežiūra, projektavimo, statybos, montavimo, elektros, vėdinimo darbai, komunalinės ir kitos paslaugos. Skelbiama, jog šiuo metu „Izobara“ teikia šilumos ir šilumos ūkio eksploatacijos paslaugas daugiau nei 130 objektų visoje Lietuvoje. Pagrindiniai įmonės veiklos regionai – Vilniaus, Ukmergės, Kėdainių miestai ir rajonai, taip pat Tauragės, Raseinių, Kelmės bei kiti rajonai.

2012-03-22
______________________________________________________________________________________
http://www.gzeme.lt/?s_id=1&n_id=6507
Paskutinį kartą redagavo 1 .... Iš viso redaguota 2012 kartus.

...

Re: Ukmergės

2012 Kov 27 17:53

IZOBAROJE ir savivaldybėje atliktos kratos

Paveikslėlis
_________________________________________________________________
http://ukzinios.lt/archyvas-mainmenu-40 ... ratos.html

Respublik
Pranešimai: 4971
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Ukmergės

2020 Gru 10 20:08

Žada, kad stadione ramu tikrai nebus
https://www.ukzinios.lt/gyvenimas/aktua ... krai-nebus
Vilma Nemunaitienė
Paveikslėlis

Ukmergiškis Donatas pasidžiaugė mieste įrengiamais sporto treniruokliais, bet mano, kad vieta ne visiems jiems parenkama tinkama. Pasakojo apie naujus treniruoklius prie stadiono.

„Bėda, kad jie įrengti prieš gyvenamojo namo langus ir dauguma žmonių gėdysis jais naudotis, kad nebūtų stebimi pašalinių akių“, – savo nuomonę išsakė Donatas. Jo manymu, treniruoklius reikėtų perkelti į kitą vietą. Mano, kad viena iš galimų vietų – arčiau prie įėjimo į stadioną. Esą netoliese yra miesto pliažas, kurio lankytojai taip pat norėtų treniruokliais naudotis.

Ukmergės sporto centro vadovas Vitalijus Martikonis patikino, kad šią vietą pasiūlė jų centras. Sakė, kad minėtoje vietoje ne tik atsiras treniruokliai – čia numatoma plėtoti ir kitą aktyvią veiklą. Planuose – nauja aikštė lauko krepšiniui ir net įrengti bei apšviesti teniso kortai.

Direktorius paaiškino, kad šalia stadiono yra vienas privatus gyvenamasis namas. Per šio gyventojo langus ir galima matyti sportuojančius žmones, nes jo ir stadiono sklypai yra gretimi. Abejoja, ar ką nors galėtų trikdyti, kad ant treniruoklio jis matomas. Juk ir mieste treniruokliai atviri, matomi per gyventojų langus. V.Martikonis sako bendravęs su tuo gyventoju. Išklausęs jo nuomonės. Supranta, kad žmogui norėtųsi ramybės. Tačiau jos pažadėti tikrai negali.

„Jei žmogus perka sklypą prie gatvės, turi suprasti, kad ja važiuos automobiliai. Lygiai taip pat ir čia“, – svarsto jis. „Ramybės tikrai negaliu pažadėti, atvirkščiai, norėčiau, kad čia būtų daug šurmulio ir šviesos“, – pasakojo sporto centro direktorius.

Tikina, kad ir rajono vadovai pritaria minčiai stadione įrengti kuo daugiau apšviestų aikštynų futbolui, krepšiniui, tenisui su danga, kad čia rinktųsi kuo daugiau aktyvų gyvenimo būdą mėgstančių žmonių. Juolab, kad vieta, kurioje įsikūręs stadionas, puiki – ją greitai gali pasiekti ir Pivonijos, ir Dukstynos rajonų gyventojai. Tikisi, kad kada nors čia prasidės ir daugiafunkcio centro, kuriame visais metų laikais galėtų sportuoti įvairias sporto šakas kultivuojantys žmonės, įkūrimas.

Direktorius pastebi, kad šiuo metu į stadioną žmonės ateina pabėgioti, pavaikščioti, pasimankštinti einant šiaurietiškomis lazdomis. Tiesa, dabar greta įrengtas koronaviruso patikros punktas – gal kai kas baiminasi net pro šalį praeiti.

Centro vadovas V. Martikonis priminė, kad šiuo metu Ukmergės sporto centras turi stadiono bazę, skirtą futbolo varžyboms, o Vienuolyno gatvėje, kur įsikūrusi administracija, treniruotes lanko imtynininkai. Tuo metu krepšinio treniruotėms sales tenka nuomotis iš mokyklų. Direktorius sakė, kad minėtiems treniruokliams, apie kuriuos pasakojo skaitytojas, šiuo metu jau pakloti pamatai. Įmonė žadėjo juos sumontuoti iki Kalėdų.

Ukmergiškiams daugėja galimybių laisvalaikį leisti aktyviai sportuojant
https://www.ukmerge.lt/naujienos/ukmerg ... ortuojant/

Per pastarąsias keletą savaičių Ukmergės mieste ir rajone atsirado trys funkcionalios lauko erdvės – lauko treniruoklių aikštelės Senamiesčio pagrindinės mokyklos (Sodų g. 7) ir Ukmergės sporto centro stadiono (Gruodžio 17-osios g. 52) teritorijose bei Lyduokių seniūnijos Juodausių kaime.

Respublik
Pranešimai: 4971
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Ukmergės

2021 Bal 17 14:13

Tikslas – plėtoti sportą rajone
http://www.vilkmerge.lt/sportas/tikslas ... ta-rajone/

Prieš šiuos sudėtingus naujus mokslo metus Sporto centrui vadovuti pradėjo energingas direktorius Vitalijus Martikonis. Su juo ir kalbamės apie jaunųjų sportininkų ugdymą pandemijos laikotarpiu, sporto padėtį rajone bei Sporto centro ateitį.

Priminus, kad prioritetas šiandien skiriamas keliams, šaligatviams, infrastruktūrai, paklausta, ar įmanoma gauti lėšų sporto aikštelių įrengimui mikrorajonuose. Į tai Sporto centro direktorius atsakė, kad rašomi projektai. Norint pagerinti Sporto centro stadiono būklę, padaryti jį patrauklesniu, per pusmetį pateikti du projektai. Pasinaudojant projektais galima gauti lėšų ir sporto aikštelėms mikrorajonuose. Stadione, jau kartu su savivaldybės įgyvendintais projektais, atsirado treniruokliai. „Laikui bėgant atsiras pilna sportui reikalinga infrastruktūra“, – įsitikinęs direktorius.

Užsiminta ir apie naują sporto kompleksą. Jis turėtų būti stipriu traukos objektu. Nes, jeigu bus sudarytos geros sąlygos sportuoti jaunimui, jis kažkada užaugs ir liks Ukmergėje. Gal tada atsiras ir profesionali Ukmergės sportininkų komanda. Svarbiausia, kad tas kompleksas būtų prieinamas kuo daugiau žmonių.

Užsiminus apie Sporto centro ateitį, V. Martikonis paminėjo pagrindinį tikslą – infrastruktūros gerinimą ir naujo sporto komplekso atsiradimą mieste su naujomis idėjomis, naujomis galimybėmis, naujomis sporto šakomis, galimybėmis nuomotis sales. Tada atsirastų galimybė Sporto centro veikloje dalyvauti ir privatiems klubams, o, svarbiausia, plėtoti sportą ne tik tarp jaunimo, bet ir tarp suaugusiųjų.

Respublik
Pranešimai: 4971
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Ukmergės stadionas

2021 Rgp 05 20:53

Ukmergės rajono savivaldybės tarybos 2021 m. rugpjūčio 5 d. neeiliniame posėdyje priimti sprendimai
https://www.ukmerge.lt/naujienos/ukmerg ... prendimai/
7-186 Dėl pritarimo projekto „Ukmergės stadiono futbolo aikštės atnaujinimas“ įgyvendinimui.

Sprendimui pritarė.

Respublik
Pranešimai: 4971
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Ukmergės stadionas

2021 Rgp 16 16:35

Posėdyje – neatidėliotini sprendimai
https://www.ukzinios.lt/politika/saviva ... sprendimai

Sutarė dėl prisidėjimo

Posėdyje pritarta Ukmergės sporto centro projektui „Ukmergės stadiono futbolo aikštės atnaujinimas“, kuris finansuojamas iš Sporto rėmimo fondo. Nutarta prisidėti prie projekto ne mažiau kaip 28,48 proc. visų tinkamų finansuoti išlaidų.

Taip pat pripažintas netekusiu galios šių metų birželio 23 d. rajono savivaldybės tarybos sprendimas „Dėl pritarimo projekto „Ukmergės stadiono futbolo aikštės atnaujinimas“ įgyvendinimui“, nes keičiasi prisidėjimo suma. Sporto rėmimo fondas reikalavo, kad savivaldybės prisidėjimas būtų ne mažesnis kaip 28,48 proc.

Šio projekto vertė – 629 212 Eur, Sporto rėmimo fondo skirta suma – 450 000 Eur, rajono savivaldybės – 179 212 Eur.

Įgyvendinus projektą, turėsime dirbtinės dangos futbolo aikštę, kurioje galima bus rengti įvairias varžybas bei pailgės treniruočių ir varžybų lauke laikas.
2021 m. birželio mėnesio rajono savivaldybės tarybos posėdyje pritarta Ukmergės sporto centro projekto „Ukmergės stadiono futbolo aikštės atnaujinimas“, finansuojamo iš Sporto rėmimo fondo, įgyvendinimui.

Planuojama atnaujinti antrą futbolo aikštę, įrengiant dirbtinės žolės dangą. Įgyvendinimo trukmė – 20 mėn.

Projekto vertė – 629 212 Eur, Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos skirta suma – 450 000 Eur, likusi dalis – 28,47 proc. – rajono biudžeto prisidėjimas.

Įgyvendinus projektą, Ukmergės rajonas turės vienintelę tinkamų matmenų dirbtinės dangos futbolo aikštę, kurioje galima bus vykdyti įvairaus lygio futbolo ar, pavyzdžiui, žolės riedulio varžybas. Taip pat pailgės treniruočių ir varžybų lauke laikas sezono metu.
https://www.ukzinios.lt/lietuva/praeiti ... o-ukmerges

Grįžti į