Respublik
Pranešimai: 8573
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Urbietis Podcastas

2021 Vas 10 21:48

Nelabai įsivaizduoju ką su tokia informacija daryti, tai kuriu temą čia.

Buvęs jaunimo rinktinių žaidėjas Žygimantas Urbietis jau virš 2 metų leidžia savo podcastus, peržiūrėjus tinklelį tame tarpe ir su nemažai trenerių/futbolo pasaulio žmonių nors kanalas nėra tam orientuotas.

https://www.youtube.com/channel/UC3Ccgq ... yrQ/videos

19-metis Žygimantas – „Urbietis“ tinklalaidės įkūrėjas
https://www.kitokiezmones.lt/19-metis-z ... -ikurejas/
2019-11-02

Kaip smarkiai įmanoma pakeisti savo gyvenimą per vienerius metus? Kaip toli gali nuvesti smalsumas, žingeidumas ir pozityvumas? Daugelis žmonių įsivaizduoja, jog pagerinti ir pakeisti gyvenimo kokybę reikia mažiausiai poros ar penkerių metų, tačiau Urbietis yra tikras pavyzdys, kaip sunkiu ir nuosekliu darbu galima pagerinti savo gyvenimą ir mąstymą vos per dvylika mėnesių. Dar besimokydamas mokykloje Žygimantas kas savaitę įrašinėjo po naują epizodą savo naujai sukurtai tinklalaidei, kūrė projektus ir mezgė pažintis su žinomais Lietuvos lektoriais. Šiandien jis ir toliau sparčiai mokosi, perduoda įgytas žinias savo kuriamuose kursuose bei sudarinėja tuoj dienos šviesą išvysiančią naują mokymo platformą. Šiame interviu nugulė Žygimanto gyvenimo istorija, patyrimai vartojant psichodelines medžiagas, tobulėjimo kelias ir ateities planai. Smagaus ir naudingo skaitymo.

Sunki vaikystė. Pirmieji išbandymai.

– Iš kur tu kilęs? Kur užaugai?
Gimiau ir augau Šiauliuose. Šiame mieste pragyvenau iki dešimties metų. Vėliau tapau migruojančiu vaiku. Gyvenau ir Kaune, ir Vilniuje. 15 metų vienas pats išvažiavau gyventi įKauną, kur žaidžiau už Nacionalinę futbolo akademiją. Tačiau patyręs klubo traumą, grįžau įVilnių, kuriame esu iki šiol.

– Nuo kelių metų žaidei futbolą?
Nuo penkerių iki aštuoniolikos. Vienu tarpu lankiau ne tik futbolą, tačiau ir lengvąją atletiką. Buvau sportiškas, nes pavyko laimėti nemažai laimėjimų tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje. Vis dėlto nuo 15 metų susikoncentravau ties futbolu. Įstojau į akademiją ir profesionaliai žaidžiau iki traumos patyrimo.

– Kaip reagavo tavo tėvai, kai toks jaunas išvykai gyventi į Kauną?
Tėvai reagavo gerai. Jie išsiskyrė, kai buvai visai vaikas. Tiesą pasakius, nuo ankstyvos vaikystės buvau labai savarankiškas. Gyvenau su tėvu. Nuo maždaug 10-11 metų amžiaus išmokau gaminti maistą. Eidavau į parduotuvę, nusipirkdavau maisto produktų, tvarkydavau namus, skalbiau ir dariau visus kitus namų ruošos darbus. Nuo 10-15 metų pakeitėme kokius dvidešimt gyvenamųjų vietų. Nekęsdavau kraustymosi. Kiti vaikai turėjo pastovius namus ir jiems tai buvo jų tvirtovė, šventovė. Aš tokio dalyko neturėjau, man būdavo nesuvokiamas dalykas turėti vienus namus, pastovią gyvenamąją vietą. Šiandien su mergina gyvename name ir man tai yra nauja patirtis. Keista – vis dar pratinuosi prie šeimyninio gyvenimo būdo.

– Koks buvai vaikas? Kaip save apibūdintum?
Buvau vaikas, kuris nors su dideliu skausmu širdyje, nuolatos šypsojosi. Turėjau daug energijos, visai kaip ir šiandien. Jei užkalbintum ką nors iš mano senų pažįstamų, jie tau greičiausiai pasakytų, kad buvau linksmas ir energingas vaikas. Tačiau iš tiesų po linksma kauke slėpiau daug baimių ir skausmo, patirto iš to, ką mačiau ir išgyvenau šeimoje. Šiandien aš elgiuosi protingiau: šypsausi tik tada, kada noriu šypsotis, o kai norisi verkti – verkiu.
Mokykloje daugiausia bendravau su mergaitėmis, nes neturėjau mamos ir man trūko moteriškos šilumos. Mokykloje patirdavau daug kvailų vaikiškų patyčių ir muštynių iš pavydo ar iš noro pasirodyti. Iš manęs šaipydavosi, jog neturiu draugų vaikinų. Nuolatinis kabinėjimasis mokykloje, prasta situacija namuose, dažnas kraustymasis, mokyklų ir draugųkeitimas (pakeičiau septynias mokyklas) – visa tai buvo mano kasdienybė. Taip pat tuo metu man atrodė kad neturėjau gero tėvo pavyzdžio tačiau šiandien suprantu kad tėvas išmokė mane išties naudingų pamokų. Žinau, kaip nesielgti šeimoje ir kokiu tėvu nebūti.

Dienomis prasišypsojęs, vakarais, grįžęs namo ir užsidaręs savo kambaryje, pratrūkdavau verkti. Nežinojau, ką daryti, tad kiek paverkęs, atsistodavau ir eidavau tvarkytis beiruošti valgyti. Žinojau, kad niekas už mane to nepadarys.

Vaikystė prabėgo nuolatinėje baimėje, nežinomybėje, kada vėl išsikraustysime ir ar mokykloje rytoj niekas prie manęs nesikabinės. Šiandien aš daug dirbu su savimi, bandau užlopyti vaikystės žaizdas, stengiuosi pažiūrėti patirtom problemom į akis ir jas gydyti.

Labai džiaugiuosi, jog šiandieninė visuomenė darosi sąmoningesnė ir šiandien lankytis pas psichoterapeutą yra normalu ir rekomenduotina. Daug žmonių varsto jų kabinetų duris ir konsultuojasi, bandydami geriau save suprasti. Ar esi bandęs nueiti pakalbėti pas psichoterapeutą?

Esu gydęs savo būseną ir pas psichoterapeutus, ir pas netradicinius gydytojus – šamanus. Tikiu, kad padeda ir vieni, ir kiti. Vienas šamanas kartą man pasakė: „Mes šamanai esame tik įrankiai, tikrieji gyduoliai esate jūs patys.“ Kaip tik šiuo metu skaitau knygą „Jūs esate placebas“, kurioje aprašyti tikri gyvenimiški atvejai, kuomet onkologinėmis ligomis sergantys žmonės, išsigydė save tik minčių galia. Tikiu tuo, nes traukos dėsnio pagalba, į savo gyvenimą pritraukiau ne mažai gerų dalykų. Savo akimis esu matęs kaip minties galia žmonės išsigydo depresijas, priklausomybes ir kitas sunkias ligas.

Pirmieji darbai. Mentorius.

– Mokyklą baigei tik šią vasarą, tačiau jau metus laiko sėkmingai gyvuoja tavo „Urbietis“ tinklalaidė. Ar tai buvo pirmasis tavo darbas?
Podcastus kūriau, kol mokiausi mokykloje, tačiau save išlaikau maždaug nuo 16 metų. Kadangi man reikėjo gyventi ir valgyti, dirbau įvairiausius darbus. Padėjau statyti didžiąsias Lietuvos scenas. Vėliau nešiojau skrajutes, tuomet dirbau statybose, kur buvau pagalbinis darbuotojas, o paskutinis mano darbas buvo McDonalds restorane, kuriame dirbau naktimis. Rytais skubėdavau į mokyklą, o vakarais ir naktimis dirbdavau McDonalds‘e. Tinklalaidė iš tikrųjų atsirado mano pirmojo mentoriaus, Ramūno Karpuškos dėka. Gaudamas 400 eurų algos, supratau, kad nenoriu vargti visą gyvenimą. Pradėjau ieškoti būdų kaip užsidirbti pinigų internetu. Iš pradžių tai buvo įvairūs maži uždarbiai, tačiau greitai pradėjau ieškoti rimtesnių darbų. Pardavinėjau prekes internete, tačiau man prastai sekėsi.

Lūžis įvyko dieną, kai internete pamačiau reklamą „Dirbk su Ramūnu 30 dienų“. Užsiregistravau ir netrukus man paskambino R. Karpuška. Jis pasakė, kad darbas su juo kainuoja 800 eurų. Aš tokių pinigų, žinoma, neturėjau. Mano mėnesio atlyginimas siekė tik 400 eurų. Pasiūlymo atsisakiau, tačiau vakare pradėjau ieškoti apie šį vyruką daugiau informacijos. Domėjausi ties kokiais projektais jis dirba ir kokios pagalbos jam galimai reikėtų. Pagalvojau, jog turint tiek daug darbų, jam greičiausiai reikia padėjėjo, tad nieko nelaukęs parašiau motyvacinę žinutę, kurioje prisistačiau ir pasisiūliau padėti įgyvendinti jo projektus visiškai nemokamai. Aš jam suteikiau vertės, todėl jis sutiko su manimi dirbti. Nuo tos akimirkos prasidėjo sunkus darbas.

Dirbau McDonalds‘e nuo 24 valandos nakties iki 7 valandos ryto. Tuomet iki 13-14 valandos mokiausi mokykloje. Grįžęs namo šiek tiek pamiegodavau ir iki pat vėlyvo vakaro padėdavau Ramūnui su darbais. Jis mane mokino marketingo subtilybių, pardavimo psichologijos ir kitų naudingų verslo niuansų. Tokiu tempu dirbau apie tris mėnesius iki kol supratau kaip veikia internetinis marketingas ir kaip iš to galima uždirbti. Išėjau iš McDoland‘o ir sukūriau savo marketingo agentūrą. Neužilgo suradau pirmuosius du klientus iš kurių uždirbau po 800 eurų. Negalėjau patikėti, jog įmanoma dirbti mėgiamą darbą ir iš to neblogai uždirbti.

– Kaip padėjai savo klientams?
Dirbau su žmonėmis, kurie turi mylimą veiklą tačiau nežino kaip iš jos uždirbti, taip pat su žmonėmis, kurie turi produktą ar paslaugą, tačiau nežino kaip ją parduoti. Kūriau reklamas, internetinius puslapius, sudarinėjau aiškius ir lengvus žingsnius, kuriais žengiant pirkėjai, lengvai bei greitai įsigytų produktus.

„Urbietis“ Podcastas

– Kada atsirado podcastai? Kas įkvėpė tave imtis šios veiklos?
Podcastai mano gyvenime atsirado po pirmo darbo mėnesio su Ramūnu. Atsimenu, kartą pasakiau jam, jog noriu kurti turinį. Jis paklausė, kodėl aš to nedarau. Maniau, jog žmonėms bus neįdomu manęs klausytis. Vis dėlto, kartą važiuojant mašinoje su Ramūnu pasiūliau nufilmuoti pirmąją laidą. Atsimenu, tik ištaręs šiuos žodžius, pradėjau drebėti ir mintyse galvojau: „Dieve, kad tik jis pasakytų ne, neturiu šiandien laiko.“ O jis man sako: „Taip, gerai, važiuojame namo ir nufilmuojame.“ Pirmas epizodas buvo įdomus, tačiau Ramūno drąsūs atsakymai ir teiginiai mane kiek glumino. Vis dėlto šiandien pažiūrėjęs šį video matau, kiek daug klaidų tuo metu dariau, tad iš, kitos pusės, šaunu matyti didelį progresą, kurį padariau vos per vienerius metus. Po pirmojo epizodo supratau, kad man tai patinka. Kalbėjimas yra mano dovana ir aš privalau tai daryti bei šviesti klausytojus.

Kokia buvo tavo pažįstamųjų ir draugų reakcija, kai pamatė tave Youtube, kalbinantį žmones?
Per metus mano draugų ratas pasikeitė apie 95%. Tuo metu galvojau, kad turiu daug draugų, tačiau iš tiesų taip nebuvo. Atsimenu, kai nufilmavęs pačius pirmuosius podcasto epizodus, atėjęs į mokyklą, sulaukdavau tokių replikų: „Kokias čia nesąmones darai? Kiek peržiūrų galvoji surinkti? Ar girdėjai save kalbant?“ Manęs ši kritika neveikė, ypatingai todėl, jog tai tebuvo paprastas apkalbinėjimas, o ne konstruktyvi ir sveika kritika. Aš tikiu tuo, ką darau, ir man tai yra labai svarbu, o šie žmonės man nebuvo svarbūs, kaip ir jų replikos. Po kiek laiko tie patys žmonės, kurie mėtydavo šiuos komentarus, pradėjo eiti prie manęs ir girti už šauniai nufilmuotus pokalbius.

Supratau, kad gyvenime nenoriu jokių toksiškų žmonių. Tikiu, kad su žmonėmis, kurie nepalaiko tavo tikslų ir nesupranta tai, ką tu darai, reikia nutraukti bendravimą. Buvo žmonių, kuriems pasakiau, jog mums daugiau nepakeliui. Tikiu Dan Pena pasakytais žodžiais, jog tu esi savo penkių artimiausių žmonių atspindys ir uždirbi tiek, kiek uždirba tavo penki draugai. Supratau, jog jei noriu tobulėti ir uždirbti didesnius pinigus, turiu pakeisti savo aplinką. Buvusiems draugams labiau rūpėjo išgerti ir parūkyti, o man to nereikia. Aš daug dirbu ir neturiu tam laiko. Prie kompiuterio praleidžiu po 10-12 valandų per dieną. Noriu apsupti save tokiais žmonėmis, kurie mane augintų, o ne temptų žemyn. Tikiu, jog bendraudamas su sėkmingais ir įdomiais žmonėmis, greičiau patobulėsiu, sugeneruosiu šaunių idėjų, o mano pažįstamų ratas taps įvairesnis.

– Man sunku patikėti, jog tau tik 19 metų. Retas tavo amžiaus žmogus mąsto ir kuria tokius planus kaip tu.
Mano mergina yra dešimt metų už mane vyresnė kaip ir didžioji dalis mano draugų. Man sunku bendrauti su bendraamžiais, nes retas kuris supranta mano vizijas ir tikslus. Šiandieninė mano vizija yra iki 25 metų amžiaus tapti milijonieriumi. Tuo tarpu, mano draugai galvoja kaip jiems uždirbti 1000 eurų, taigi mūsų tikslai ir požiūris labai skiriasi. Dėl šios priežasties ilgai nesusiradau tinkamos merginos. Jos man dažnai sakydavo tokius žodžius kaip: „Mes negalime sau šito leisti, gal palauk, nedaryk.“ Iš jų išgirsdavau daugiau neigiamų teiginių nei teigiamų. Man buvo sunku išnaudoti visą savo potencialą, nes šie žodžiai labiau stabdydavo nei paskatindavo. Šiandien mergina man sako: „Taip darome, einame, aš tikiu tavimi ir tau padėsiu kiek tik galėsiu.“ Turiu stiprų emocinį palaikymą ir man tai yra be galo svarbu.

– Po kiek laiko įsibėgėjo tavo podcasto veikla ir pradėjai sulaukti teigiamo žmonių dėmesio?
Po kelių mėnesių. Klausytojams patiko septintasis pokalbis buvo su Iron Vytu. Šiandien kasdien sulaukiu bent po kelias žinutes, kur žmonės dėkoja už podcastus ir sako, jog jie yra ne tik įdomūs, tačiau ir naudingi.

– Kaip pirmaisiais mėnesiais ieškodavai pašnekovų? Ką jiems rašydavai?
Tiesiog parašydavau nuoširdų ilgą laišką. Turėjau pasirašęs žinutę, kurią pakoregavęs siunčiau kiekvienam atskirai. Parašydavau kas toks esu, apie ką ši laida ir ką gero mūsų pokalbis suteiks klausytojams. Per dešimt mėnesių sulaukiau tik vieno neigiamo atsakymo, keli iš viso nieko neatrašė, o dauguma sutiko ir atėjo pakalbėti. Pradžioje buvo baisu, maniau šie žmonės kitokie. Tačiau baimė dingo, kai supratau, jog jie tokie patys kaip ir aš, gal net su dar didesnėmis problemomis.

– Kiek laiko užtruko, kol pradėjai uždirbti iš savo veiklos?
Aš iš to daug neuždirbu. Turiu rėmėjų, bet pinigus uždirbu iš kitų projektų, kuriuos sukūriau su žmonėmis, atėjusiais į mano laidą.

– Kokie buvo pirmieji sunkumai, pradedant kurti pirmuosius video įrašus?
Visų pirma, susidūrimas su kitokia, nauja informacija. Tai buvo rimti pokalbiai, o ne kasdienės temos, kurios neaugino manęs kaip žmogaus. Iš techninės pusės nežinojau, kaip kokybiškai filmuoti podcastą, nemokėjau redaguoti video įrašų ar kaip visa tai įkelti į internetines platybes. Tiesa pasakius, man ir šiai dienai tai nepatinka daryti. Turiu žmones, kurie tuo užsiima ir man padeda. Man taip pat nebuvo lengva suderinti mokslą su filmavimais. Iki studijos buvo apie dvi valandos kelio. Tekdavo praleisti pamokas, jog laiku atvykčiau į filmavimus ir pasiruoščiau sutikti laidos svečius. Darbui su podcastu kiekvieną dieną investuodavau maždaug po šešias valandas savo laiko. Kitas sunkumas, su kuriuo susidūriau, – per didelis darbo krūvis. Troškau daug informacijos, daug skaičiau ir dirbau, todėl filmuojant dar vieną podcastą po podcasto, perdegiau. Atsimenu, kartą susikroviau daiktus, įsėdau į autobusą ir išvažiavau į Palangą savaitei pailsėti, atitrūkti nuo darbų ir pabūti su savo mintimis.

Psichodelika

– Kaip tu atsipalaiduoji? Ar užsiimi kuo nors?
Visų pirma, atsipalaidavimas man yra laiko praleidimas su savo antrąja puse. Mes mėgstame vakarais ramiai atsisėsti ir kalbėti įvairiomis temomis. Dažnai išsipasakojame, kas mus slegia ir kas mus džiugina, nelaikome nieko, kas mūsų viduje.

Kitas atsipalaidavimo būdas apie kurį daugelis bijo kalbėti, tačiau aš šneku drąsiai – psichodelika (psichodelinių medžiagų tokių kaip LSD, grybų, DMT, meskalinas vartojimas, kuris sukelia stiprias patirtis). Esu išbandęs ne vieną psichodeliką. Mano pirmoji psichodelinė patirtis buvo su LSD. Tai medžiaga, kuris padeda praplėsti žmogaus sąmonę ir kankorėžinę liauką, todėl žmogus turi daugiau įžvalgų. Daugelis jį vartoja kartu su alkoholiu, eidami į naktinius klubus. Aš esu bandęs jo poveikį užsienyje visai kitoje aplinkoje. Tai būdavo ramus buvimas gamtoje su meditacine muzika. Šio patyrimo dėka man kilo daug naujų minčių ateities projektams, dingo daug senų įsitikinimų. Pradėjau labiau suprasti savo emocijas, sugebėjau išsispręsti tam tikras vaikystės traumas. Po LSD, sekė grybai (magic mushroom), kurių dėka taip pat daug ką supratau, vėliau – kanapės, o šią vasarą pirmą kartą buvau nuvykęs pas šamanus, kur gėriau Ajahuaska (haliucinogeninis gėrimas, gaminamas iš svaigiojo kvaitulio), San pedro kaktuso gėrimo bei dalyvavau kitose ceremonijose.

– Gal gali plačiau papasakoti apie šias ceremonijas? Kas jose vyksta?
Dalyvavau vienoje ceremonijoje, kur galvojau, jog mirštu. Tai buvo legali Kambo ceremonija Lietuvoje. Kambo – tai Amazonės miške gyvenančios varlės (Phyllomedusa bicolor) ant odos išsiskiriantis sekretas, kuriame yra virš 200 aktyvių medžiagų. Bambuko pagaliuku ant nugaros ar peties yra išdeginami taškeliai ant kurių yra dedamas vaistas. Pasibaigus ceremonijai, paskambinau savo tėvams, atsiprašiau už viską, ką esu padaręs ir pirmą kartą gyvenime pasakiau – myliu. Nuo to laiko mano santykiai su tėvais išties pagerėjo.

Taigi, psichodelinių medžiagų vartojimas man yra vienas iš daugelio tobulėjimo įrankių, kuriuo tikrai nepiknaudžiauju. Pasineriu į šias keliones, kai jaučiu, jog atėjo tam laikas. Šia tema esu sukūręs podcastą, tad tiems, kam įdomu sužinoti apie tai daugiau, gali jį peržiūrėti.

Herojai. Mentoriai. Mokymasis.

– Ar turi kokių nors herojų, į kuriuos lygiuojiesi? Ar kurių darbais žaviesi?
Man patiko viena perskaityta mintis, kuri teigė, jog jei Steve Jobs, Bill Gates ar Warren Buffet būtų turėję tikslą tapti tokiais, kaip kažkas kitas, kaži ar jie būtų sukūrę tai, ko niekas iki jų dar nebuvo sukūręs ar įveikęs. Šie žmonės padarė „neįmanomus“ dalykus įmanomais tik todėl, jog siekė būti kitokie, vieninteliai, o ne kaip kažkas kitas. Aš turiu herojų, bet šiandien į juos nesilygiuoju. Turiu viziją ir žinau ko noriu todėl kiekvieną dieną stengiuosi būti geresniu nei buvau vakar. Lygiuojuosi tik į save. Tikiu, jog reikia galvoti ne apie tai, kokie mes busime po 10-20 metų, svarbu tai, kaip mes jausimės šį vakarą atsigulę į lovas. Ar jausime, kad padarėme kažką gero, ar buvome geresni nei vakar? Jei mano atsakymas yra ne, žinau, kad einu ne ten, kur reikia. Noriu būti savimi, geresnė savo versija, atrasti savo kelią ir atskleisti savo galimybes tiek, kiek galiu, būdamas šiame kūne.

– Ar šiandien turi mokytojų?
Taip, kiekvienoje srityje turiu po mokytoją. Šiuo metu didžiausias mano mentorius yra Neo Ross. Tai lietuvis, gyvenantis Amerikoje. Jam 28 metai, jis turi verslų 12 šalyse. Neo konsultuoja žinomus žmones Holivude ir Lietuvoje, politikus Kalifornijoje ir Skandinavijoje bei smulkaus ir vidutinio dydžio verslų savininkus tarptautiniu mastu. Jis teigia: „Jei žmogus tarp svarbiausiųjų vertybių neturi turto kūrimo ir verslo statymo, jis niekada neuždirbs didelių pinigų“. N. Ross padeda žmonėms suprasti savo vertybes, pakeisti mąstymą. Šiuo metu atlieku šešių savaičių mokymų kursą, kurio metu bandau turto statymo vertybę kilstelti aukščiau nei ji yra šiandieną. Saviugdos klausimais man padeda Jevgenijus Černyš. Su kitais žmonėmis konsultuojuosi investavimo ir emocijų klausimais. Buvau susitikęs su veidotyros specialistu Žydrūnu Sadausku. Jis man atskleidė daugiau informacijos apie mano veido bruožus, pasakė ką jie reiškia ir kokiu keliu gyvenime man geriausiai eiti.

– Ar dalyvauji kokiose nors mokymuose?
Dalyvauju ir pats rengiu mokymus. Šiuo metu studijuoju tris skirtingus internetinius kursus. Pirmas kursas yra Anthony Robbins ir Dean Graziosi, pavadinimu „Knowledge Business Blueprint“. Šis kursas yra apie mylimos veiklos monetizavimą, marketingą. Su drauge lankome meditacijos kursus, o trečiasis kursas yra Neo Ross šešių savaičių vertybių kūrimo ir finansų mokymai.

Klaidos. Patarimai.

Gal gali atskleisti, kokias klaidas darei tik pradėjęs kurti savo Youtube kanalą „Urbietis“?
1) Nesiorientavau, kaip iš to uždirbsiu. Aštuonis mėnesius viską dariau nemokamai, nemąsčiau, kaip įdarbinsiu auditoriją, kokią vertę suteiksiu, kad žmonės norėtų man mokėti pinigus.

2) Taip pat galėjau sukurti daugiau podcastų. Turėjau investuoti daugiau laiko, nes būčiau turėjęs dar geresnius rezultatus negu turiu šiandien. Tikėjau, jog investavau pakankamai laiko, tačiau klydau. Mes visi, manau, galime daryti daugiau negu įsivaizduojame ir tikime. Jaučiu kad iššvaisčiau daug laiko.

3) Nekreipiau dėmesio į detales. Galvojau, kad bus gerai taip, kaip padariau paskubomis. Ne iki galo pabaigdavau kai kuriuos darbus, todėl padarydavau klaidų. Dabar žinau, kaip svarbu yra kreipti dėmesį į kiekvieną detalę. Vis dėlto, jei man reikėtų rinktis ar kokybiškai ir lėtai ruoštis kiekvienai laidai, ar stengtis nufilmuoti kuo daugiau epizodų, manau svarbiau yra didelis epizodų skaičius. Dažnai filmuodamas ir kalbindamas kitus, įgavau daugiau patirties, pažinčių, galimybių, turėjau progą pamatyti savo didelį progresą. Taigi, nors kai kurie mano podcastai ir buvo skuboti, aš vis tiek suteikiau žmonėms vertės, įgavau daug patirties ir naujų kontaktų. Per vienerius metus patyriau didelę transformaciją, labai patobulėjau, tad, kokia bus mano podcastų kokybė po trijų ar penkerių, galima tik įsivaizduoti.

– Su kokiais sunkumais susiduri šiandien?
Didžiausias nuopuolis įvyko prieš dvi savaites. Šią vasarą patyriau didžių transformacijų. Manau, jog išties patobulėjau, praplėčiau savo mąstymą. Tačiau neseniai įvyko antrasis perdegimas. Keliose veiklose netekau pinigų, įvyko tam tikrų įvykių šeimoje. Pavargau nuo tempo ir nemačiau prasmės toliau kažką daryti. Pradėjo pulti liūdnos ir negatyvios mintys. Sąmoningai supratau, kad esu pervargęs. Gerai, kad turiu artimų žmonių su kuriais galiu pakalbėti. Po poros valandų pokalbio su sese, nurimau. Man pasidarė geriau. Šiandien vėl esu savo kelyje, suprantu dėl ko darau tai, ką darau.

Dabar žinau, jog kai esu pervargęs, turiu pasiimti savaitę atostogų ir atitrūkti nuo visų darbų, nes jei to nepadarysiu laiku, vėliau jausiuosi dar prasčiau. Senasis Žygis būtų šypsojęsis ir toliau dirbęs, tačiau šiandien Žygis sako: „Yra laikas kada šypsotis ir yra laikas kada liūdėti.“ Ruduo man primena žmonių emocinę paletę. Viskas keičiasi ir yra įvairu. Medžių lapai niekada nebūna tik žali arba geltoni. Jie yra įvairūs. Kaip ir mūsų jausmai. Medžiai, atėjus rudeniui, numeta lapus, ir jei mes save tapatiname su gamta, atėjus mirties dienai, ar tiesiog paprastai dienai, mes taip pat paleidžiame ir keičiame dalykus: paleidžiame žmones iš savo gyvenimo, uždarome verslus ar išmetame nusidėvėjusius rūbus, kuriuos kažkada mums padovanojo mylimas žmogus. Medžiai puikiai atspindi laikinumą ir kaitą. Gamta atspindi žmogų, o žmogus, juk yra iš gamtos.

– Ką šiuo metu veiki? Su kokiais projektais dirbi?
Kuriu mokymo platformą, kurios Lietuvoje dar nėra. Neužilgo paskelbsiu apie tai viešai. Mano tikslas yra surinkti 50 lektorių į vieną platformą. Ši internetinė mokykla bus skirta visiems. Joje bus galima rasti įvairias temas (emocijos, santykiai, verslas, dvasingumas, sveikatingumas ir kt), kurias auditorija galės studijuoti. Bus sudarytos atskiros paskaitos ir seminarai, norintiems mokytis ir praplėsti savo žinias apie kiekvieną sritį atskirai. Žmonės taip pat turės galimybę važiuoti į seminarus ir stovyklas. Bus rengiami įvairūs 21 dienos iššūkiai, kuriuos šiuo metu visi bendrai kuriame. Pačioje platformoje bus knygų klubas. Susimokėję 15 eurų per mėnesį žmonės gaus keturių knygų konspektus su iliustracijomis ir video įrašais. Žmogus per 30 minučių įsisavins svarbiausius knygos aspektus. Vietoje 10-16 valandų, skaitytojo laikas sutrumpės iki pusės valandos. Jis automatiškai pateks į 3% pasaului žmonių, kurie per metus perskaito 50 ir daugiau knygų. Taip pat esu sertifikuotas „reiki“ (netradicinės medicinos) masažuotojas. Atlieku gydomuosius, energetinius masažus.

– Kokie tavo ateities planai? Kur norėtumei matyti save po penkerių metų?
Būsiu sukūręs geriausią Lietuvoje saviugdos platformą, į kurios kursus rinksis mažiausiai 500 žmonių. Taip pat būsiu pradėjęs statyti lokalią mokyklą, paremtą online pavyzdžiu. Tapsiu geriausiu Lietuvoje tinklalaidžių vedėju ir viešo kalbėjimo meistru. Save matau tik edukacinėje veikloje, nesvarbu ar man mokėtų ar nemokėtų už tai pinigus. Noriu šviesti ir mokyti žmones, prisidėti prie ateities kartų.

– Ką patartumei žmonėms, kurie nori kurti savo podcastus?
Paimkite telefoną, už 15 eurų nusipirkite mikrofoną ir stovą. Parašykite žmogui, kurį norite kalbinti, nuoširdžiai pasakykite ką jūs darote ir nebijokite su jais pakalbėti, būkit smalsūs. Nepriimkite kritikos asmeniškai, nes galbūt pasisakiusio žmogaus gyvenime vyksta tam tikros problemos, dėl kurių jis tą dieną yra piktas ir nusivylęs. Apskritai gyvenime reikia išmokti nepriimti kritikos asmeniškai. Jei žmogus, artimas ar nepažįstamasis, jums sako kažką neigiamo, tai dažniausiai yra todėl, kad jis pats blogai jaučiasi ir jūs esate dėl to visiškai nekaltas. Išklausykite kitus ir būkite kantrūs.

– Kokius kursus ar mokymus gali rekomenduoti žmonėms, norintiems perkelti savo verslą į kitą lygį?
Norėčiau parekomenduoti savo kursus, nes į juos įdėjau visą savo patirtį ir žinias. Tai yra knygų klubas apie kurį kalbėjome.
Taip pat Neo Ross, mano dabartinio mentoriaus konsultacijas ir programą, kurią šiuo metu atlieku pats.

Respublik
Pranešimai: 8573
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Urbietis Podcastas

2021 Vas 10 21:50

URBIETIS PODCAST #39 VYTAUTAS VAŠKŪNAS. DĖKOJANTIS UŽ VISAS GYVENIMO PATIRTIS TRENERIS
https://www.youtube.com/watch?v=Zhw_WX0YqzM


Respublik
Pranešimai: 8573
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Urbietis Podcastas

2021 Vas 10 21:50

URBIETIS PODCAST #45 ROKAS GARASTAS. SPORTININKO DISCIPLINA. LIETUVOS FUTBOLAS
https://www.youtube.com/watch?v=KaDb3Qpm5vk


Respublik
Pranešimai: 8573
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Urbietis Podcastas

2021 Vas 10 21:55

URBIETIS PODCAST #4 Deividas Mikočionis Žmogus išleidžiantis 50 000$ per mėnesį Facebook reklamai
https://www.youtube.com/watch?v=MF-xgiR-xr0


Respublik
Pranešimai: 8573
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Urbietis Podcastas

2021 Vas 10 22:26

#691. Abiturientas Žygimantas: praradęs svajonę aš sugebėjau rasti gyvenimo džiaugsmą iš naujo
https://www.youtube.com/watch?v=A0iliU0WgIM


šiaip
Pranešimai: 3828
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 17:49

Re: Urbietis Podcastas

2021 Vas 11 09:38

O čia ne tas, kuris vienam pirmųjų Malinausko video buvo parodytas kaip vienas iš kliedesius varančių veikėjų?

kompaktas
Pranešimai: 382
Užsiregistravo: 2018 Rgp 20 09:23
Palaikoma komanda:

Re: Urbietis Podcastas

2021 Vas 11 10:52

O čia ne tas, kuris vienam pirmųjų Malinausko video buvo parodytas kaip vienas iš kliedesius varančių veikėjų?
Tas pats.

Respublik
Pranešimai: 8573
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Urbietis Podcastas

2021 Vas 11 18:14

Ta prasme paskaityk pirmą interviu ir turbūt bus aišku. Bet mums futbolo atstovų interviu įdomūs. Bent jau tų kurie buvę aukščiau negu sezonas SFL lygoje.

Grįžti į