atsiknisk
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2012 Bal 29 22:00
Palaikoma komanda: VMFD Žalgiris
Miestas: Kazlų Rūda

Re: V (5) turas:

2013 Bal 05 13:39

[
ŽALGIRIS ne kokie nors fyfukai...
pirmą kartą šiame sezone iškiš nosį į lauką ir jau įsivaizduoja save ne fyfukais :). Juokdariai.Visos normalios A lygos komandos jau senai atidarė lauko sezoną, o žali vis delsia :) Gal nenori išsitepti ir sušlapti savo stilingųjų Kappa marškinėlių :)
Deja, per A lygos pertrauką, LFF stadione jau buvo sužaistos draugiškos rungtynės su Rygos Daugava.
Paveikslėlis

...

Re: V (5) turas:

2013 Bal 05 13:40

pirmą kartą šiame sezone iškiš nosį į lauką ir jau įsivaizduoja save ne fyfukais :). Juokdariai.Visos normalios A lygos komandos jau senai atidarė lauko sezoną, o žali vis delsia :) Gal nenori išsitepti ir sušlapti savo stilingųjų Kappa marškinėlių :)
Nežinai, kas šiame debilyne yra juokadriai??? Hmmm... Paaiškinsiu lėtai :mrgreen:

Kuo čia iš viso dėti futbolininkai??

Koks debilas nusprendė, kad kovo 9 reikia pirmo turo rungtynes žaisti???
Balandžio viduryje eidavau žibučių į mišką ir tik tada prasidėdavo pavasaris.. o čia nuo kovo pradžios, per visą kovą šalti turi.. nafig???

Liubinskas, ašaringoji Madonn, vis virkaudavo, kad reikia rinktinei žaidėjus kuo anksčiau iš žiemos stingulio išbudinti, bet dabar, kai arkliavagių anūkas valdo, tai žinom, kad vos vienas žaidėjas iš A lygos į rinktinę pakviestas...

Tai nafig futbolistai turėtų žaisti nuo kovo iki lapkričio??? Užtektų gegužės-spalio...

...

Re: V (5) turas:

2013 Bal 05 13:43

Deja, per A lygos pertrauką, LFF stadione jau buvo sužaistos draugiškos rungtynės su Rygos Daugava.
slasheris tuo metu ant sofkutės gulinėjo ir sėmkes gliaudė, tai nežino apie tokį sparingą. :mrgreen:

...

Re: V (5) turas:

2013 Bal 05 13:48

CEZIO Tyrimų Centras (CTC) nustatė, kad antirasistiniai skiedalai yra ne kas kita, o užslėpta gėjų reklama. :ugeek:

Vietoje tų raginimų mylėti vieniems kitus, galėtų trumpai ir aiškiai pasakyti: "PAIMK TO NI*** PYPT ir gerai nučiulpk... :mrgreen:

Tu, slash, ir tu, atsiknisk, pagalvokite apie tai ir pasidarykit teisingas išvadas... :twisted:

P.S. To betrūko, kad slash pasikeistų lytį ir taptų lesbiete... :twisted:

mafia7
Pranešimai: 7313
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: V (5) turas:

2013 Bal 05 14:04

Cezi tu geriau ištrink šį komentarą kol bronius nepamatė

...

Re: V (5) turas:

2013 Bal 05 14:07

bronius viską mato ir žino kada ir ką trinti... kada ir už ką baninti :D Ane, broniau? užknsio tas vaikų darželis iš slasher ir atsiknisk`o.. atsirado mat kovotai..

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11749
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: V (5) turas:

2013 Bal 05 14:15

Paskutiniu metu aš geros nuotaikos ir linkęs nebausti. Priedo, išmokote rinktis žodžius, tad nelabai turiu prie ko prisikabinti :) Bet kas žino kaip ten bus ateity, tad per daug neįsijauskite. Jau geriau dabar iš kart pradėkite aušti..

...

Re: V (5) turas:

2013 Bal 05 14:18

Jau geriau dabar iš kart pradėkite aušti..
Trečiadienį namo grįžau namo su 36,2 temperatūra, tai gavau barti.. žmona sugebėjo mane įkaitinti vos iki 36,5... :mrgreen:
Perkaitimas man negresia, kaip Jakelis sakė, jis įsijaučia į žaidimą, užvaldo emocijos, o štai aš neturiu sielos ir emocijų. :mrgreen:

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: V (5) turas:

2013 Bal 05 14:22

o čia nuo kovo pradžios, per visą kovą šalti turi.. nafig???
...
taigi ne visi tokie sergantys ir bijantys šalčio, kaip pats. Dar įdomiau, kai įvairesnėm oro sąlygom čempionatas vyksta... Beje į sintetines aikštes tiek suinvestuota babkių ne tam, kad vasarą ant jų žaisti , o kad sezonas anksčiau prasidėtų.
Tai nafig futbolistai turėtų žaisti nuo kovo iki lapkričio??? Užtektų gegužės-spalio...
6 mėnesius žaidžia, 6 mėnesius ilsisi ar treniruojasi. Kam toks futbolas ir futbolistai aplaami reikalingas.
slasheris tuo metu ant sofkutės gulinėjo ir sėmkes gliaudė, tai nežino apie tokį sparingą.
aš apie sezoną kalbu, o ne apie draugiškas , kur su pufaikėm lošia.
Tu, slash, ir tu, atsiknisk, pagalvokite apie tai ir pasidarykit teisingas išvadas...
nepurkštau, kitai savaitei kitus antirasistinius paveiksliukus įdėsiu, kad neatsibostų.

...

Re: V (5) turas:

2013 Bal 05 14:37

taigi ne visi tokie sergantys ir bijantys šalčio, kaip pats. Dar įdomiau, kai įvairesnėm oro sąlygom čempionatas vyksta... Beje į sintetines aikštes tiek suinvestuota babkių ne tam, kad vasarą ant jų žaisti , o kad sezonas anksčiau prasidėtų.
taigi ne ant sofkutės gulinėdamas sušalau..
Koks čia dabar įdomumas??? Ant plastmesės pasninga, tai tau labai linksma??? Sniego nuo jos nenukasa, jau gražu???
Anksčiau pavasario, rudens metu bent po balas vyrai taškėsi, purvynuose, o čia taip viskas nyku, steriliu.. tikras nusivylimas.. :roll:
6 mėnesius žaidžia, 6 mėnesius ilsisi ar treniruojasi. Kam toks futbolas ir futbolistai aplaami reikalingas.
Treniruojasi visus metus, o žaidžia... čia jau kas ir kiek reikia žiūrėti.
Turėtum žinoti, kad visus metus žaidžia..studentų lygose, salės futbolą, dar kažkur, o paskui ateina A lygos sezonas, kanopų nepavelka darbštuoliai.. visai išsekę.
Tai turėtų treniruotis kas antrą dieną, o ilsėtis kiekvieną mielą dieną, bet pas mus dalinasi į kairę, i dešinę, tai į aikštę išeina miegodami ir laksto lyg lavonėliai...
aš apie sezoną kalbu, o ne apie draugiškas , kur su pufaikėm lošia.
taigi, pats gyrei ir žavėjaisi, kai futbolą su pufaikom žaidžia, o dabar jau nurašai į nereikšmingus gyvenimo įvykius. O štai aš pufaikas užskaitau. :mrgreen:
nepurkštau
Ir būtinai čia dviaukščiais autobusais apsikarstyti???
Toksai slovėnas yra padaręs tokį PYPT, kad pusę dienos reikia sukti pelę, kol baigiasi paveiksliukas, aš gal tada jį įsimesiu??? Nieko prieš???

...

Re: V (5) turas:

2013 Bal 05 14:45

Sieks pralaužti ledus
http://www.zalgiris-vilnius.lt/naujieno ... ledus.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Artūras Žulpa prieš dvikovą su alytiškiais įsitikinęs, jog žalgiriečiams pagaliau pavyks parodyti visą savo potencialą

„Manau, esame pasiruošę rungtynėms. Treniruočių metu jaučiasi, kad progresuojame. Naujokai vis geriau įsilieja į kolektyvą, atsiranda tarpusavio ryšys“, - pasakoja A.Žulpa.

„Pažįstų nemažai žaidėjų iš „Dainavos“ ekipos. Tai kovotojų komanda, kuri niekam lengvai neatiduos taškų. Tačiau mūsų meistriškumas yra aukštesnis ir turėsime įrodyti tai aikštėje“, - kalbėjo „Žalgirio“ saugas.

A.Žulpa atskleidė, jog komanda daugiau dėmesio skyrė atakų užbaigimui.

„Kadangi tiek rungtynėse su „Šiauliais“, tiek su „Tauru“ sunkiai sekėsi pasiųsti kamuolį į vartus, padirbėjome ties šiuo aspektu. Kita vertus, paskutinėje dvikovoje dažnai pritrūkdavo ir sėkmės, nes sukurtos progos buvo neblogos. Penktadienį sieksime pademonstruoti kokybišką puolimą“, - teigė Artūras Žulpa.

Paveikslėlis

Artūras Žulpa Kaune tikisi užtikrintos žalgiriečių pergalės :mrgreen:

...

Re: V (5) turas:

2013 Bal 05 14:53

D.Gvildys apie rungtynes su „Ekranu“: „Svarbu nenusileisti emocinėje dvikovoje“
Parašyta 2013.04.04 http://fksuduva.lt/?p=1276" onclick="window.open(this.href);return false;

Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai intensyviai ruošiasi šeštadienio susitikimui su Panevėžio „Ekrano“ komanda. Fksuduva.lt apie komandos būklę pasikalbėjo su vyriausiuoju treneriu Dariumi Gvildžiu.

Treneris teigė, kad kai kurie futbolininkai yra patyrę smulkias traumas, bet į rikiuotę jau sugrįžo rezultatyviausias praėjusio sezono „Sūduvos“ žaidėjas Rafaelis Ledesma.

„Nuotaikos neblogos, pastarąsias dvi rungtynes laimėjome užtikrintai. Pasirengimas mačui su „Ekranu“ vyksta sklandžiai, tiesa, jį kiek trikdo žaidėjų mikrotraumos. V.Baranovskis yra patempęs raumenį, P.Bašičius turi mikrotraumą, P.Dauša pasitempė kirkšnį, bet galbūt atsigaus iki rungtynių… Geros naujienos, kad K.Chvedukas atrodo vis „gyvesnis“. Ir nors jam dar trūksta laiko, kad pasiektų maksimalią formą, bet situacija gerėja. Džiugina, kad su komanda jau dirba R.Ledesma. Jis šeštadienį turėtų išbėgti į aikštę.“

Kalbėdamas apie būsimą varžovą D.Gvildys pabrėžė tvirtą panevėžiečių charakterį.

„Panevėžio komandos žaidimo braižas išliko panašus į praėjusių metų. „Ekranas“ stengiasi kontroliuoti kamuolį, primesti varžovui savo žaidimą. Praėjusių metų komandos žaidėjai man atrodo kiek aukštesnio lygio, bet žinant panevėžiečių mentalitetą, tvirtą charakterį, reikia tikėtis itin sunkios kovos. Kokia situacija bebūtų, mes važiuojame kovoti tik dėl pergalės.“

„Sūduvos“ stratego nuomone, šeštadienio rungtynėse labai daug lems psichologinė kova.

„Psichologija yra vienas iš pagrindinių dalykų šiuolaikiniame futbole. Nusiteikimas būti psichologiškai tvirtu, nenuleisti varžovui emocinėje dvikovoje yra be galo svarbūs veiksniai žaidžiant išvykoje, o ypač su tokiu varžovu kaip „Ekranas“.“

Nepaisant to, kad Panevėžio klubas garsėja savo tvirtu charakteriu, D.Gvildys išreiškė pasitikėjimą savo komanda teigdamas, kad emocinėje dvikovoje ji gali užgožti bet kurį priešininką.

„Be abejo. Pasitikiu savo komanda ir joje matau daug potencialo emociškai prilygti bet kuriam varžovui. Mūsų žaidimas turi tik gerėti. Komanda iš lėto lipdosi, susižaidimo trūkumas kartais vis dar matosi plika akimi, bet laikui bėgant, manau, kad viskas bus gerai.“

...

Re: V (5) turas:

2013 Bal 05 14:55

M. Zubas: "Dainavos" žaidimas pasikeitęs
http://www.zalgiris-vilnius.lt/naujieno ... eites.html" onclick="window.open(this.href);return false;

"Varžovai vis dar yra ieškojimų kelyje - treneris bando atrasti optimalią sudėtį, futbolininkai kovoja dėl vietos aikštėje", - sako žalgiriečių treneris

"Stebėjau "Dainavos" rungtynes su Marijampolės "Sūduva". Šiemet alytiškiai atrodo kitaip nei praėjusiais metais.

Tiesą sakant, man žymiai svarbiau ne tai, kokie pokyčiai įvyko varžovų žaidime, o kaip mums patiems maksimaliai gerai pasiruošti rungtynėms", - prieš artėjančią dvikovą tarp Alytaus "Dainavos" ir VMFD "Žalgiris" ekipų kalbėjo Marekas Zubas.

"Tikimės atkaklaus "Dainavos" futbolininkų pasipriešinimo. Šiai ekipai netrūksta kovingumo. Žaidėjai stengiasi ne tik dėl komandos rezultatų, bet ir dėl savo vietos aikštėje.

Nors mačas vyks Kaune, kur priešininkai ten esančią aikštę savo namais gali vadinti tik teoriškai, alytiškiai jaus, kad svečiai esame mes. Jie stengsis tuo pasinaudoti. Mūsų tikslas - neleisti to padaryti", - pažymi treneris.

"Žinome ko siekiame. Dirbame kryptingai ir tik laiko klausimas, kada demonstruosime solidesnius rezultatus. Svarbiausia, kad žaidėjai tiki tuo, ką daro ir nebijo konkurencijos.

Man, kaip treneriui, tai padeda išnaudoti kiekvieno futbolininko potencialą", - teigia jau į 15 pergalių A lygoje žalgiriečius per kiek daugiau nei pusmetį Lietuvoje trunkančią karjerą atvedęs lenkas.

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: V (5) turas:

2013 Bal 05 15:31

Turėtum žinoti, kad visus metus žaidžia..studentų lygose, salės futbolą, dar kažkur, o paskui ateina A lygos sezonas, kanopų nepavelka darbštuoliai.. visai išsekę.
nelabai įdomu, kokiuose lievuose turnyruose jie ten žaidžia... A lygos čempionatai turi vykti su 3 mėnesių pertrauka ir daugiau čia nėra ką pridurti. Kažkoks futbolininkų gailestingumo priepuolis tau užėjo, kad nenori jiems leisti žaisti anksti pavasarį.
taigi, pats gyrei ir žavėjaisi, kai futbolą su pufaikom žaidžia,
gyriau tuos, kurie be pufaikų žaidžia....
Toksai slovėnas yra padaręs tokį PYPT, kad pusę dienos reikia sukti pelę, kol baigiasi paveiksliukas, aš gal tada jį įsimesiu??? Nieko prieš???
Gražu, kad atsiklausi. Nieko prieš aš. Kuo daugiau paveiksliukų, tuo forumas gyvesnis atrodys :)

...

Re: V (5) turas:

2013 Bal 05 15:43

A lygos čempionatai turi vykti su 3 mėnesių pertrauka ir daugiau čia nėra ką pridurti.
Tai gruodis, sausis, vasaris.. aha, o kovas pusnyse arba maniežuose??? :roll:
Aš tai lieku prie savo nuomonės..

Kovo mėnesį tik katuko letenytes nučiulpinėti po kaldra, o ne žaisti futbolą, vis tiek neišsibudinę, be to 9 mėnesius algas mokėti reikia :) kaip minimum, todėl ir bankrutuoja klubai. :ugeek:
Kažkoks futbolininkų gailestingumo priepuolis tau užėjo, kad nenori jiems leisti žaisti anksti pavasarį.
Būtų mano valia, tai dauguma slunkių drausčiau žaisti futbolą apslritai, nes dažnai to ką matau, negaliu vadinti futbolu... :twisted:
Iš A lygos keliautų į regionines kylas.. į savo kretingas, akmenes ir keltų ten futbolo lygį. :mrgreen:
gyriau tuos, kurie be pufaikų žaidžia....
Aha, slash pakalbėjai lyg kokia uikė iš šulės, viena iš tų, kurios visą žiemą plikom bambom vaikštinėja vienplaukės ir auskarus bamboje rodo kiaurą sezoną. :mrgreen:
Gražu, kad atsiklausi. Nieko prieš aš. Kuo daugiau paveiksliukų, tuo forumas gyvesnis atrodys :)
Tuoj aš tau PYPT pagyvinsiu forumą. :mrgreen:

Grįžti į