...

Re: V (5) turas:

2013 Bal 06 12:16

Saunus Slasherio ir cezio dialogas,prisijuokiau iki soties cha cha cha,dekui,pralinksminot niuria diena,aciu
PYPT... man tai žinok liūdna pasidarė.. S-lash iš didžios raidės kažkodėl, o AŠ... mažosiomis... :twisted:

...

Re: V (5) turas:

2013 Bal 06 13:56

2013-04-06 14:00
Ekranas - : - Sūduva


Kiek pamenu, tai tulpiniai namie tragiškai žaisdavo... :mrgreen: Bac, bac ir tenka vytis.

...

Re: V (5) turas:

2013 Bal 06 14:22

Grįžo RAFA ir 20-tą minutę apžaidė tris tulpinių balvonus, kurie gynyme žaidė labai pasyviai... ir pelnė įvartį.
LEDESMA šaunuolis. :mrgreen:
Ekranas 0 : 1 Sūduva

...

Re: V (5) turas:

2013 Bal 06 14:39

Lygu- 1 : 1, po KOZLOVS`o smūgio krito įvartis. Igoris gražiai kalė. :mrgreen:

...

Re: V (5) turas:

2013 Bal 06 14:50

Po pirmojo kėlinio pasirodė, kas tulpinių gynyba visai kiaura, kaip ir prognozavau...
Prieš pertrauką Valskis (?) vėl išvedė į priekį SŪDUVĄ po gražaus perdavimo, kurį atliko RAFA.
Ekranas 1 : 2 Sūduva

Marens
Pranešimai: 388
Užsiregistravo: 2012 Vas 06 14:54
Palaikoma komanda: Lietuva
Miestas: Šiauliai

Re: V (5) turas:

2013 Bal 06 14:53

Neblogas grajus,nors maciau paskutines 15 minuciu,kas mano komentarus trina :D
Cezis o is mazosios raides parasiau per neapdairuma,nieko asmenisko,nesuziurejau isleisdamas i eteri komentara :D

...

Re: V (5) turas:

2013 Bal 06 15:02

Neblogas grajus,nors maciau paskutines 15 minuciu,kas mano komentarus trina :D

Cezis o is mazosios raides parasiau per neapdairuma,nieko asmenisko,nesuziurejau isleisdamas i eteri komentara :D
Kučys ten visus užkniso su savo beviltišku mekenimu, net panevėžiečiai nustojo traukti dainas MES ČEMPIONAI... kad tik pasiklausytų Aurio mekenimo. :mrgreen:

O aš jau galvojau, kad Marensas įsiliejo į antirasistų gretas ir manęs moraliniu autoritetu nebelaiko. :mrgreen:
Ir komentarus išleidžiant į eterį, ir dujas reikia atidžiai apsižiūrėti.. :mrgreen:

Marens
Pranešimai: 388
Užsiregistravo: 2012 Vas 06 14:54
Palaikoma komanda: Lietuva
Miestas: Šiauliai

Re: V (5) turas:

2013 Bal 06 15:06

Siaip as visada buvau pries rasizma,odos spalva man neaktuali

...

Re: V (5) turas:

2013 Bal 06 15:09

Man tai konkrečiai dzin, kol jie toli nuo Žemaitijos ir muša įvarčius kur nors Filipinų mėgėjų lygose.. :mrgreen:
Va, jeigu imtų ant mūsų ciocių lipti, tai jau aš čia rasistas... :twisted:

Marens
Pranešimai: 388
Užsiregistravo: 2012 Vas 06 14:54
Palaikoma komanda: Lietuva
Miestas: Šiauliai

Re: V (5) turas:

2013 Bal 06 15:11

Man tai konkrečiai dzin, kol jie toli nuo Žemaitijos ir muša įvarčius kur nors Filipinų mėgėjų lygose.. :mrgreen:
Va, jeigu imtų ant mūsų ciocių lipti, tai jau aš čia rasistas... :twisted:
Cia jau jo gresmes yra :D nors ir tokiu zinau :o

...

Re: V (5) turas:

2013 Bal 06 15:14

LEDESMĄ tai mes natūralizuosim ir lašiniais nupenėsim, bet su kitais bus sunku...

Marens
Pranešimai: 388
Užsiregistravo: 2012 Vas 06 14:54
Palaikoma komanda: Lietuva
Miestas: Šiauliai

Re: V (5) turas:

2013 Bal 06 15:24

LEDESMĄ tai mes natūralizuosim ir lašiniais nupenėsim, bet su kitais bus sunku...
Zinau ir be ledezmos,ne toks tik izymus,beje ko tie marozai ten rekauja?

...

Re: V (5) turas:

2013 Bal 06 15:42

FK Atlantas (Oficialus)

Tuoj Atlantas pradės apšilimą Tauragėje. 16 val čia prasidės kova tarp vietos Tauro ir Atlanto.

Rungtynes pradės šie klaipėdiečiai:
vartininkas Mantas Galdikas, gynėjai Marius Kazlauskas, Kazimieras Gnedojus, Andrius Jokšas ir oficialiai naujame sezone debiutuosiantis Markas Beneta, saugai Andrius Bartkus, Donatas Navikas, Marius Papšys ir Donatas Kazlauskas, puolėjai Evaldas Razulis ir Karolis Laukžemis.
Bet kurią minutę juos pakeisti yra pasiruošę Michailas Komarovas (vratarius), Andrius Urbšys, Valdas Trakys, Žilvinas Kymantas, Artiomas Jerošenko, Gediminas Kruša, Antonas Alajevas.

Ko gero, į dublerius ir galbūt į kitą komandą bus pervestas Gerardas Žukauskas. Vyriausiasis treneris Konstantinas Sarsanija apsispręs artimiausiu laiku.
Tokios tokelės iš Tauragės.

Nuo 16 val. rungtynes tiesiogiai transliuos futbolo.tv. Imam alaus, žuvies, siemkių ir renkamėrs prie žydrųjų kompiuterių ekranų :)
Tavo, Atlantyciau, PC ekranas gal ir žydras, o pas mane aristokratiškai baltas. :mrgreen:

...

Re: V (5) turas:

2013 Bal 06 15:47

Zinau ir be ledezmos,ne toks tik izymus,beje ko tie marozai ten rekauja?
Tie marozai iš civilizacijos lopšio, iš pačios tulpinių sostinės, tai jie ten amžinai stūgauja vienas ant kito... :mrgreen:
Kai buvau Šiauliuose, tai irgi baubė panevėžiečiai lyg žvėryss.. gal užvedinėja savo kaukimu ir keiksmais Kučį??? :roll: :mrgreen:

Marens
Pranešimai: 388
Užsiregistravo: 2012 Vas 06 14:54
Palaikoma komanda: Lietuva
Miestas: Šiauliai

Re: V (5) turas:

2013 Bal 06 15:48

Pizdec sakalai,mato kad gaus tai gniuztem meto i zaidejus,geda

Grįžti į