2014 m. LFF I lygos pirmenybių V turo anonsas

25) 12:00 Šilutė (Šilutė) – Nevėžis (Kėdainiai)
26) 14:30 Lokomotyvas (Radviliškis) – Spyris (Kaunas)
27) 15:30 Stumbras (Kaunas) – Palanga (Palanga)

28) 15:30 MRU (Vilnius) – Baltija (Panevėžys)
29) 12:00 Lietava (Jonava) - Utenis (Utena)

30) 18:00 Šilas (Kazlų Rūda) – Žalgirietis (Vilnius)v

matvaju
Keičiasi I lygos rungtynių "Utenis" - "Lietava" vieta

2014 m. LFF I lygos pirmenybių V turo rungtynės tarp Utenos "Utenio" ir Jonavos "Lietavos" bus žaidžiamos Jonavos miesto stadione.

Tausojant Utenos stadiono veją, sukeistos "Utenio" ir "Lietavos" pirmojo ir antrojo rato tarpusavio rungtynių vietos.

Gegužės 11 d. rungtynės Nr. 29 bus žaidžiamos Jonavos miesto stadione nuo 12 val.

Liepos 11 d. rungtynės Nr. 107 įvyks Utenos "Utenio" stadione nuo 18 val.

Parašytas: 2014 Geg 13 10:27
...
Lyderių rezultatyvumas išlieka stabilus

Lygos lyderis „Stumbras" namuose įveikė „Palangą" 4:1, tačiau pergalingus įvarčius sugebėjo pelnyti tik įpusėjus antrajam kėliniui, kai teisėjas išvijo svečių žaidėją German Jezerskij dėl pelnytos antros geltonos kortelės.

Šeimininkai jau rungtynių pradžioje įgijo vieno įvarčio persvarą, tačiau pajūrio klubas sugebėjo išlyginti įvartį realizavus 11 m. baudinį. Praleistas įvartis ir G. Jezerskio išvarymas sutelkė „Stumbro" jėgas. Trys tikslūs smūgiai leido lyderiams švęsti penktą pergalę iš eilės.

Kauno „Spyris" įsitvirtino lygos trejetuke po pergalės Panevėžyje 2:0 prieš Radviliškio „Lokomotyvą". Įvarčius pelnė Ernestas Mickevičius ir Audrius Kšanavičius. Pažymėtina, jog „Lokomotyvas" Panevėžio FA stadione pralaimėjo net ketvirtas rungtynes iš eilės.

Kėdainių „Nevėžio" laukė sudėtinga išvyką į Pamarį, kuriame permainingose rungtynėse įveikė „Šilutę" rezultatu 3:2. Dublius atliko „Šilutės" puolėjas Deividas Lukošius ir „Nevėžio" saugas Marius Bezykornovas. Lemiamu rungtynių posūkiu tapo Oresto Abramavičiaus įvartis į savus vartus, padovanojęs svečiams pergalę.

VI turo staigmena tapo triuškinanti „Žalgiriečio" pergalė 4:0 Kazlų Rūdoje prieš šeimininkus „Šilo" futbolininkus. Vilniaus klubui patekti į pirmaujančių klubų penketuką padėjo Danielio Romanovskij, Dariaus Kazubovičiaus, Edvino Mučinio ir Tomo Misiūno įvarčiai. Šeimininkų gretose raudoną kortelę gavo Haroldas Serbenta.

Nepaisant pirmojo pralaimėjimo, „Šilas" nepaliko lyderių orbitos, tačiau sukomplikavo šansus priartėti prie pirmaujančio „Stumbro".

...
Debiutantai iškovojo ilgai lauktas pergales

LFF stadione žiūrovai išvydo tikrą įvarčių fejerverką, kurį užkūrė MRU futbolininkai. Vilniečiai nepasigailėjo Panevėžio „Baltijos" ir laimėjo rezultatu 5:0. Pirmajame kėlinyje šeimininkai vos per keturias minutes pelnė 3 įvarčius, o rungtynių antroje dalyje rezignavusi „Baltija" praleido dar du įvarčius. Gajus Kulbis šioje rezultatyvioje MRU pergalėje pasižymėjo 2 įvarčiais, pastarąjį pelnydamas nuo 11 m. atžymos.

Utenos „Utenis" Jonavoje išplėšė dramatišką pergalę 1:0 prieš vietos „Lietavą". Vitalijaus Kavaliausko tikslus smūgis likus trims minutėms iki rungtynių pabaigos leido uteniškiams švęsti antrąją pergalę I lygoje.

...
V (5) Turas

Gegužės 10 d. (šeštadienis)

25) Šilutė (Šilutė) - Nevėžis (Kėdainiai) 2:3 (1:1)
Šilutės stadionas, 150 žiūrovų
Teisėjas - V. Gerasimov (Klaipėda)
Įvarčiai: 28 ir 56 min. D. Lukošius, 65 min. O. Abramavičius į savus vartus (Šilutė); 34 ir 54 min. M. Bezykornovas (Nevėžis)
Įspėti: 82 min. E. Užkuraitis, 90 min. S. Juška (Šilutė); 90 min. M. Juknevičius (Nevėžis)

26) Lokomotyvas (Radviliškis) - Spyris (Kaunas) 0:2 (0:1)
Panevėžio FA stadionas, 45 žiūrovai
Teisėjas - J. Butkus (Ukmergė)
Įvarčiai: 39 min. E. Mickevičius, 76 min. A. Kšanavičius (Spyris)
Įspėti: 26 min. I. Šapola, 70 min. T. Bielickas, 72 min. J. Gulbinas (Lokomotyvas); 27 min. R. Sikorskis, 33 min. B. Olencevičius, 65 min. L. Sendžikas (Spyris)

27) Stumbras (Kaunas) - Palanga (Palanga) 4:1 (0:1)
Kaunas, NFA stadionas, 200 žiūrovų
Teisėjas - D. Bisigirskas (Jonava)
Įvarčiai: 7 min. A. Račkus, 72 min. G. Klevinskas, 78 min. V. Armanavičius, 86 min. K. Janonis (Stumbras); 61 min. K. Laukžemis (Palanga)
Įspėti: 11 min. Daunoravičius (Stumbras); 16 min. V. Munoz, 21 min. L. Vaitkus, 34 min. A. Paulauskas, 35 min. K. Gricius, 38 min. G. Jezerskij, 71 min. S. Jurkus (Palanga)
Pašalintas: 68 min. G. Jezerskij (Palanga)

Gegužės 11 d. (sekmadienis)

29) Lietava (Jonava) - Utenis (Utena) 0:1 (0:0)
Jonavos stadionas, 100 žiūrovai
Teisėjas - D. Šimėnas (Vilnius)
Įvartis: 87 min. V. Kavaliauskas (Utenis)
Įspėti: 66 min. D. Regelskis (Lietava); 51 min. D. Gordej, 66 min. A. Breivė (Utenis)

28) MRU (Vilnius) – Baltija (Panevėžys) 5:0 (3:0)
Vilnius, LFF stadionas, 70 žiūrovų
Teisėjas - G. Macevičius (Vilnius)
Įvarčiai: 14 ir 50 min. G. Kulbis, 17 min. T. Miklinevičius, 18 min. M.Grigalevičius, 86 min. R. Janilionis (MRU)
Įspėti: 43 min. K. Vilkin, 75 min. G. Kulbis (MRU)

Gegužės 12 d. (pirmadienis)

30) Šilas (Kazlų Rūda) – Žalgirietis (Vilnius) 0:4 (0:2)
Kazlų Rūdos stadionas, 350 žiūrovų
Teisėjas - A. Dapkus
Įvarčiai: 4 min. D. Romanovskij, 37 min. D. Kazubovičius, 73 min. E. Mučinis, 90+3 min. T. Misiūnas (Žalgirietis)
Įspėti: 25 min. D. Plečkaitis, 67 min. R. Mačežinskas, 78 min. M Samusiovas (Šilas); 45 min. A. Korsakas (Žalgirietis)
Pašalintas: 82 min. H. Serbenta (Šilas)