Pranešimai: 54
Užsiregistravo: 2011 Bir 16 12:55

Re: V (5) turas:

2012 Bal 03 11:20

susimovė kažkas iš LFF. originaliame tvarkaraštyje (čia - http://www.lff.lt/article/19144/2012_m_ ... 03.pdf?d=1" onclick="window.open(this.href);return false;) Tauras ir Šiauliai pirmadienį žaidžia, 04.09. Kaip ir patys savo svetainėse skelbia.

...

2012 Bal 03 11:26

Tam ir LFF yra, kad nuolatos susimautų. :lol:
V (5) Turas
Balandžio mn. 6 d. (penktadienis)
22) 17:00 Kruoja (Pakruojis) – Banga (Gargždai)
Balandžio mn. 7 d. (šeštadienis)
23) 13:00 Suduva (Marijampol) – Dainava (Alytus)
24) 15:00 Ekranas (Panevžys) – Žalgiris (Vilnius)
21) 17:00 Atlantas (Klaipda) - REO (Vilnius)
Balandžio mn. 9 d. (pirmadienis)
25) 15:00 Tauras (Taurag) – Šiauliai (Šiauliai
)
Palyginimui. :lol:
Aš mažas ir nenuovokus, tai nežinau kuo čia tikėti. :lol:
Paskutinį kartą redagavo 1 .... Iš viso redaguota 2012 kartus.

Cha

2012 Bal 03 11:32

Rungtynės Ekranas-Žalgiris bus transliuojamos per LR televiziją, todėl laikas ir pakeistas.

...

2012 Bal 03 11:39

Įdomiausios turo rungtynės, tai per Lietuvos Ryto TV rodys. Paveikslėlis Paveikslėlis

Tfu, tuos tvarkaraščius... velnias ten kanopas išsisukinėtų... Paveikslėlis Paveikslėlis

...

2012 Bal 07 11:51

"General Financing A lygos" V turo anonsas: Panevėžyje - čempiono ir vicečempiono akistata

Giedrius Vaitkevičius, Futbolo.TV

Savaitgalį „General Financing A lygos" V ture susitiks praėjusių metų A lygos čempionas Panevėžio „Ekranas" ir vicečempionas - Vilniaus „Žalgiris". Šventinį savaitgalį futbolininkus į stadionus taip pat kvies Pakruojo „Kruojos" ir Gargždų „Bangos", Marijampolės „Sūduvos" ir Alytaus „Dainavos", Klaipėdos „Atlanto" ir Vilniaus REO bei Tauragės „Tauro" ir „Šiaulių" dvikovos.

...

2012 Bal 07 11:54

V (5) turas, 2012 04 06

22. Kruoja (Pakruojis) - Banga (Gargždai) 1:0 (1:0)
Panevėžio FA stadionas, 500 žiūrovų
Teisėjas: J.Paškovskis (Vilnius)
Įvarčiai: 8 min. T.Miklinevičius („Kruoja")
Įspėjimai: 80 min. T.Miklinevičius, 83 min. V.Čistjakovs, 87 min. A.Skroblas („Kruoja"); 6 min. A.Staponka, 36 min. M.Gudauskas, 52 min. A.Jokšas („Banga")
____________________________________________________________________________________________

...

2012 Bal 07 11:56

“Kruoja” įveikė “Bangą”

Penktadienį sužaistos vienerios Lietuvos futbolo A lygos rungtynės. Pakruojo “Kruoja” Panevėžyje 1:0 įveikė Gargždų “Bangą”.

Susitikimas labai sėkmingai prasidėjo aikštės šeimininkams ir po tikslaus Tomo Miklinevičiaus smūgio jie išsiveržė į priekį. Pirmajame kėlinyje aktyviau žaidė pakruojiečiai, bet daugiau gerų galimybių įmušti nesukūrė. “Banga” taip pat nepademonstravo gero futbolo ir “Kruojos” vartams beveik negrasino.

Iš karto po pertraukos atakos smaigalyje atsidūręs Artūras Žulpa galėjo rezultatą padvigubinti. Vėliau ekipos ir toliau demonstravo nuobodų žaidimą, bet jau baigiantis mačui futbolininkų veiksmai tapo aktyvesni. Žaidėjai ėmė daugiau atakuoti ir prie vienų ar kitų vartų jau kildavo daugiau aštrumo. Tačiau jo buvo nepakankamai ir ekipos daugiau įvačių daugiau neįmušė.

...

2012 Bal 07 13:35

2012-04-07 13:00 , Marijampolės ARVI stadionas ,
Aikštės teisėjas: Donatas Rumšas
Teisėjo asistentai: Vladimir Gerasimov ir Aidas Mazalas

Suduva pirmaji kelini judejo letai, bet Rafa pasinaudojo proga pasizymeti. :lol: 1-0
45` vienu lietimu i tolimaji vartu kampa Dainava islygino rezultata. 1-1
Pirmais kelinys baigesi.

Antrame 61` Rafa pagulde vartininka ir imuse. pries kalias minutes to padaryti nepavyko, bet dar isnaudojo savo sansa. 2-1.

Pačioje pabaigoje turėjo šansų ir Dainava, ir Sūduva, bet labiau pasisekė Sūduvos vyrams, kurie iškovojo pergalę 3-1 ir dar 3 taškus užsidirbo A lygos čempionate.

grynas
Pranešimai: 97
Užsiregistravo: 2012 Sau 11 10:22
Palaikoma komanda: Lietuva

2012 Bal 07 18:52

nors Atlantas su Reo sužaidė dar tik vieną kėlinį, UEFA puslapyje esančioje lentelėje http://www.uefa.com/memberassociations/ ... index.html" onclick="window.open(this.href);return false; galima pamatyti, kad rungtynės jau baigėsi 0-0, bus labai įdomu, jei toks ir bus galutinis rezultatas

2012 Bal 07 19:48

Po Ekrano ir Žalgirio rungtyniu, tapo aišku, kad niekas nebeaišku, rezultatai, vieni kitiems prieštarauja logikai.Laukia įdomus sezonas.

grynas

2012 Bal 07 19:50

na va, pasirodo UEFA tikrai žinojo Atlanto Reo rezulatą dar gerokai iki rungtynių pabaigos, kaip tai reikėtų paaiškinti?

2012 Bal 08 20:59

Kučys iš to džiaugsmo, kad Savėnas įmušė įvartį, net ant galvos jam gulinčiam užlipo. Būtų keista trauma..