Matas
Pranešimai: 2787
Užsiregistravo: 2012 Bal 04 15:28

Re: įvairūs

2014 Geg 13 21:23

Ivanauskas lieka Rusijoj.

http://penalty.lt/v-ivanauskas-toliau-t ... o-komanda/" onclick="window.open(this.href);return false;

...

Valdas Ivanauskas

2014 Lap 15 13:56

V. Ivanauskas: paskutinė žvaigždė Lietuvos rinktinėje buvau aš
http://penalty.lt/v-ivanauskas-sveicara ... iena-koja/" onclick="window.open(this.href);return false;
šveicarai laimėtų net žaisdami viena koja?


Prieš šeštadienio rungtynes tarp Šveicarijos ir Lietuvos laikraštis „Blick“ pakalbino vieną geriausių praeities lietuvių futbolininkų Valdą Ivanauską, šiuo metu treniruojantį Chabarovsko „SKA-Energija“ (Rusija) komandą. Jis tikino, kad Šveicarijos rinktinei neturėtų kilti sunkumų, o lygiosios mūsiškiams prilygtų nacionalinei šventei.

– Atrankos ciklą Lietuva pradėjo iškovodama 2 pergales per 3 turus. Galbūt esate šių rungtynių favoritai?
– Jokiu būdu. Lietuviams nėra šansų. Šveicarija turi tokių neįtikėtinų žaidėjų kaip Xherdanas Shaqiri ar Ricardo Rodriguezas. Beveik visa rinktinė žaidžia Vokietijos Bundesligoje. Jūs laimėtumėte šias rungtynes net žaisdami viena koja. O mums taškas Sankt Galene prilygtų nacionalinei šventei.
– Kas dabartinė jūsų rinktinės žvaigždė?
– Nėra tokių. Paskutine žvaigžde buvau aš. Neturime užsienyje žaidžiančių garsių futbolininkų. Nacionalinio čempionato pajėgumas lygus nuliui, ne ką stipresnė ir rinktinė.
– Nejaugi Lietuvos futbolas tikrai toks silpnas?
– Pažiūrėkite: Šveicarijos U-17 rinktinė prieš penketą metų tapo pasaulio čempione ir išugdė daug puikių futbolininkų. Lietuvoje nėra daug žadančių talentų ir nebus artimiausius 5-6 metus. Tai didžiulė problema, nes neturime nei jaunimo skatinimo programos, nei koncepcijos ar treniravimo metodikos. Federacijos bosai sėdi sau patenkinti, nors rinktinės ir klubų lygis žemas. Mūsų šalyje futbolas išgyvena sunkmetį. Taip pat esame vienintelė šalis, neturinti normalaus stadiono. Labai liūdna.
– Ir futbolas Lietuvoje nėra sporto šaka numeris vienas.
– Numeris vienas yra krepšinis. Turime 2,8 mln. gyevntojų, o 2,7 mln. iš jų žaidžia krepšinį. Krepšininkai visuomet patenka į Europos bei pasaulio čempionatus, ir visa tauta tuo didžiuojasi. Tuo metu futbolą populiarumu jau aplenkė plaukimas. Tai įvyko, kai Rūta Meilutytė Londono olimpiadoje iškovojo auksą būdama vos 15 metų. Bet ji gyvena ir mokosi Anglijoje. Kaip ir dauguma mūsų jaunimo.
– Kaip tai?
– Jaunimas bėga iš Lietuvos, nes čia nemato perspektyvos dėl aukšto nedarbo lygio. Jie vyksta į Angliją, Norvegiją, Vokietiją, Ispaniją. Dėl emigracijos pastaraisiais metais Lietuvoje sumažėjo 500 tūkst. gyventojų. Mus palieka ir kvalifikuoti savo sričių specialistai. Dėl to liūdna. Esame darbšti ir išdidi tauta, kuri po SSRS iširimo išgyvena sunkų laikotarpį.
- Šitas senolis iš kuklumo nemirs.. :idea: :P

...

Re: Valdas Ivanauskas:

2014 Lap 15 14:07

_ tuoj litvinai atims IVANUI pilietybę ir galės jis tame Chabarovske prie Amūro žiemoti ir su visam likti.. :mrgreen:

...

Re: Valdas Ivanauskas:

2014 Lap 15 14:10

Futbolo treneris Valdas Ivanauskas Kaune susituokė su Laima Vaičiuliene
Publikuota: 2013 liepos 11d. 14:53

Ilgametis Lietuvos futbolininkas ir treneris Valdas Augustinas Ivanauskas (46) ketvirtadienį popiet Kauno Rotušėje meilę ir ištikimybę prisiekė savo išrinktajai Laimai Vaičiulienei (46), praneša portalas Žmonės.lt. Moteris pasirinko vyro pavardę ir nuo šiol vadinsis Ivanauskiene.

Pora į Rotušę atvyko lydima gausaus būrio sveikintojų. Valdas Ivanauskas vilkėjo klasikinį kostiumą, o jo mylimoji – baltą itališką suknelę, įsigytą vienoje parduotuvėje. Ponios Laimos plaukus puošė ne nuometas ar gyvos gėlės, o elegantiška skrybėlė.
Jaunieji, kaip įprasta, pasikeitė žiedais. Po ceremonijos laimingi jaunavedžiai pasirodė Rotušės balkone ir susirinkusiųjų akivaizdoje meiliai pasibučiavo. Žmonės.lt žiniomis, šventiniai pietūs vyko greta Rotušės esančiame „Medžiotojų užeigos“ restorane.
Ivanauskai šiai ceremonijai ruošėsi spontaniškai. „Metus laiko vestuvių tikrai neplanavome“, – sakė L.Ivanauskienė.
Šio mėnesio paskutiniąją dieną 47-ąjį gimtadienį švęsiantis V. Ivanauskas sakė, kad tuoktuvėms pasirinkta data tarp dviejų futbolo sezonų. „Supratome, kad šįmet turėsiu tik šį, trumpą atostogų tarpą. Kito, ilgesnio teks palaukti metus“, – kalbėjo futbolo treneris.

2013-2014 metų sezono Rusijos pirmojo diviziono futbolo pirmenybėms besiruošiančio Chabarovsko „SKA-Energija“ klubo treneris Valdas Ivanauskas į Rusiją išvyksta jau penktadienio naktį. „Šįmet dar grįšiu į Lietuvą. Tik nežinau kada“, – portalui Žmonės.lt sakė V.Ivanauskas.
Jo mylimoji taip pat vyks į Rusiją, kur pora įsikurs klubo parūpintuose namuose. Kol kas Vilniuje gyvenantys, bet iš Kauno kilę sutuoktiniai, Rotušėje susituokti nuspendė dėl šio pastato grožio ir iškilmingumo.
„Dabar viskas įvyko greitai, bet kitąmet tikrai kelsime puotą“, – portalui Žmonės.lt tvirtino L.Ivanauskienė. Šios puotos laukia ir plati susituokusiųjų giminė, ir patys jaunieji.
Beje, netrukus L.Ivanauskienė dalyvaus dar vienoje asmeninėje šventėje – šį mėnesį tuoksis jos vyriausiasis sūnus Rokas (26).
L.Ivanauskienė yra užauginusi dukrą Kamilę, o V.Ivanauskas – dukrą Patriciją. „Dabar lauksime anūkų!“, – sutartinai sako prieš ketverius metus draugų būryje susipažinusi pora.

Solidi futbolininko karjera

V.Ivanauskas žaisti futbolą pradėjo Kauno vaikų klube „Vilija“. Pirmasis jo profesionalus klubas – Vilniaus „Žalgiris“. Vėliau jis atvyko į Maskvą ir ten žaidė „Lokomotyvo“ bei „CSKA“ komandose. 1988 m. debiutavo SSRS vienuolikėje. Lietuvai atgavus nepriklausomybę jai atstovavo 23 rungtynėse. Aktyvią žaidėjo karjerą baigė „BV Cloppenburg“ komandoje.
Ivanauskas 2002 m. gavo trenerio kvalifikaciją (Vokietijos Kelno aukštoji sporto mokykla) ir nuo 2003 m. dirbo Lietuvos nacionalinės rinktinės trenerio asistentu atrankos varžybose į 2004 m. Europos futbolo čempionatą Portugalijoje. 2010 m. pasirašė sutartį su „Šiaulių“ futbolo klubu ir treniravo jį iki sezono pabaigos. Šiuo metu V.Ivanauskas treniruoja Rusijos Chabarovsko „SKA-Energija“ klubą.

Skaitykite daugiau: http://www.15min.lt/zmones/naujiena/lie ... z3J8dSVuwJ" onclick="window.open(this.href);return false;

- pernai jis apsiženijo.. kažkaip visiems tasai faktas pro akis prasprūdo.. kažkaip ne kalendorinė , atrodytų..
net keista

...

Re: Valdas Ivanauskas:

2014 Lap 17 18:51

Įsižeidęs A.Novikovas: „Valdas Ivanauskas – durnelis, tegul mažiau geria“
2014-11-17, 17:45 http://futboloekspertas.lt/isizeides-a- ... iau-geria/" onclick="window.open(this.href);return false;
Arvydas Novikovas / lff.lt

Jo vardas – Arvydas, numeris – 11-tas ir jis – rinktinės lyderis. Jei prieš jį dvigubinama gynyba, tuomet jis atlieka tokius perdavimus, kurie varžovams atima norą taip gintis ir toliau. Tačiau jis žaidžia futbolą, o ne krepšinį ir tikina, kad tokį numerį pasirinko atsitiktinai, o ne dėl savo bendravardžio Sabonio, kuris gimtadienį švenčia tik diena vėliau nei jis pats.

„Tiesiog, kai atėjau į rinktinę, Deividas Česnauskis žaidė 18-tu numerius, jis buvo užimtas, todėl pasiėmiau 11-tą“, – paaiškino po mėnesio, gruodžio 18 dieną, 24-erių metų sukaktį minėsiantis A. Novikovas.

Techniškasis saugas net ir po skaudžiai 0:4 Sankt Galene pralaimėtų rungtynių Šveicarijai sutiko portalui DELFI papasakoti apie savo karjerą Vokietijoje, būsimus lietuvių iššūkius ir žodžius, kurie užgavo ne tik jį, bet ir visą Lietuvos rinktinę.

– Panašu, kad šveicarai gindamiesi jums skyrė išskirtinį dėmesį ir kartais net dviese pasitikdavo jus su kamuoliu. Ar jautėte tai?

Gal kažkiek ir jaučiau didesnį varžovų dėmesį. Šveicarija kaip komanda yra gera ir ginasi gerai. Kai gaudavau krašte kamuolį, mane jie pasitikdavo dviese. Sunku žaisti, kai gauni kamuolį vieną kartą per 10 minučių ir tada tu turi kažką padaryti. Mes net dešimt perdavimų iš eilės nesugebėdavome atlikti.

Treneris padarė viską, ką galėjo, o mes – ne visai. Mums reikia žaisti futbolą, o ne spardytis. Bet mes mokomės iš klaidų ir aš manau, kad mes dar nustebinsime savo fanus ir Lietuvą.

– Kai kurie specialistai teigia, kad jums kartais dar trūksta šaltakraujiškumo priimant sprendimus aikštėje. Štai ir mače su šveicarais padarėte vieną klaidelę, dėl kurios Igoris Pankratjevas nebuvo labai patenkintas.

Ne, man šaltakraujiškumo užtenka. Tiesiog taip išėjo. Klaidų būna visur. Bent jau bandau žaisti.

– Esate minėjęs, kad kol kas geriausias futbolininkas, prieš kurį jums yra tekę žaisti, – Garethas Bale‘as (2011 m. UEFA Europos lygos atkrintamosios varžybos: Edinburgo „Hearts“ prieš Londono „Tottenham“ 0:5, – DELFI). Gal po rungtynių su šveicarais į jūsų sąrašo viršūnę pakilo Xherdanas Shaqiri? Juk jis pasižymėjo dviem įvarčiais ir dar atliko rezultatyvų perdavimą?

Ne, nepakilo. Taip, jis pasiekė dublį… Buvo nurodymas prižiūrėti jo kairę koją, nes jis gali ja ir perdavimus atlikti, ir pramušti. Bet kaip gali mažiausias varžovų žaidėjas (169 cm ūgio – DELFI) baudos aikštelėje įmušti mums įvartį galva? Čia nieko nepadarysi.

– Kitos atrankos turnyro rungtynės – su Anglija. Ir jos vyks legendiniame Londono „Wembley“ stadione. Ar laukiate šios dvikovos? Tuo labiau, kad ne vieną sezoną praleidote Škotijoje.

Aišku, laukiu. „Wembley“ yra malonumas žaisti, o dar ir prieš anglus. Kai 2010 metais Anglijoje žaidėme su U-21 rinktine, pralaimėjome 0:3, o dabar tie patys žaidėjai yra jų nacionalinėje sudėtyje (Chrisas Smallingas, Philas Jonesas, Jordanas Hendersonas, Tomas Cleverley, Jackas Wilshere‘as, Danielis Sturridge‘as, Danny Welbeckas ir kiti – DELFI). Žiūrėsime, kaip dabar bus. Gal pavyks atsirevanšuoti jiems kaip nors.

– Kaip vertinate dabartinę mūsų padėtį grupėje? Ar šansų pakilti turime?

Šansų visada yra. Reikia tikėti, o ne apkalbinėti.

– Turbūt girdėjote, kaip apie Lietuvos rinktinę atsiliepė Valdas Ivanauskas?

Neįdomus man jis. Kaip taip žmogus gali kalbėti? Durnelis jis, reiškia, yra.

– Jis pareiškė, kad nacionalinėje komandoje nėra nė vieno gero žaidėjo Ar sutinkate?

Tai gerai, jeigu jis žvaigždė… tegul mažiau geria.

– Ar tokie žodžiai supykdo ir papildomai motyvuoja?

Žinoma, kad supykdo. Jis – juk buvęs Lietuvos U-21 rinktinės treneris (kai joje žaidė ir A.Novikovas – DELFI). Kaip jis taip gali apie savo buvusius žaidėjus sakyti? Tas pats, kas aš dabar apie jį pradėčiau nesąmones kalbėti.

– Jūsų atstovaujamam Aujės „Erzgebirge“ klubui Vokietijos antros lygos čempionate taip pat kol kas sekasi sunkiai (16 vieta tarp 18 ekipų – DELFI). Koks jūsų vaidmuo komandoje ir jos tikslai?

Vaidmuo kaip ir visur – žaisti, mušti įvarčius ir atlikti perdavimus, o komandos tikslas – likti lygoje ir surinkti kuo daugiau taškų. Žinoma, bus sunku, nes antroje lygoje visi klubai – stiprūs.

– Karjeros Škotijoje metu žiniasklaida jums dėl šukuosenos buvo prilipdžiusi Justino Bieberio pravardę. Vokietijoje gal irgi kaip nors panašiai vadina?

– Ne, nes nusikirpau.

...

Re: Valdas Ivanauskas:

2014 Lap 18 10:26

Konkrečiai pasakysiu: Valdas Hamburgeryje žaidė 91 mačą ir imušė 13 bankų. Tai kam išsibalivyt reik?
Novikovas dar mažas, vis dar perspektyvus.. :mrgreen: gal kada ir jis prasimuš į tą BudesLygą.. gal net kokį įvartį pelnys.. :roll:

Behemoth'c
Pranešimai: 813
Užsiregistravo: 2014 Sau 06 08:52
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Valdas Ivanauskas:

2015 Sau 20 08:38

V. Ivanauskas – apie uodus, rublius ir Lietuvos futbolo žaizdas
http://www.lrytas.lt/sportas/futbolas/v ... aizdas.htm" onclick="window.open(this.href);return false;

Kęstutis Rimkus („Lietuvos rytas“) 2015-01-17

Ne varžovai, bet atšiaurios gamtinės sąlygos bei dažna aklimatizacija po ilgų skrydžių kelia bėdų Valdui Ivanauskui, treniruojančiam prie Kinijos sienos esančio Rusijos miesto Chabarovsko klubą „SKA-Energija“, - rašo „Lietuvos rytas“.
Vidutinė oro temperatūra Chabarovske sausį yra 19,8 laipsnio žemiau nulio. Kartais šaltis ten nukrinta iki 40 laipsnių.
Todėl žiemos pertrauka antrosios pagal pajėgumą Rusijos futbolo lygos pirmenybėse buvo pačiu laiku V.Ivanauskui, antrą sezoną dirbančiam treneriu per 9 tūkst. kilometrų nuo Lietuvos nutolusiame mieste.
„Pavyko peržiemoti Europoje, kai Chabarovske buvo iškritęs didžiausias sniego kiekis per pastaruosius 80 metų, – sakė V.Ivanauskas. – Iš komandos atstovų pasakojimų ir nuotraukų mačiau, kad ten sniego pusnys siekė namų pirmo aukšto lubas.“
600 tūkst. gyventojų turintis Rusijos miestas prie Kinijos sienos yra šeštoji 48 metų trenerio karjeros stotelė po etapų Lietuvoje, Škotijoje, Vokietijoje, Azerbaidžane ir Gruzijoje.
Kol 12-ąją vietą tarp 18 komandų užimanti „SKA-Energija“ ilsėjosi, V.Ivanauskas lankė artimiausius žmones Kaune, o prieš tai penkioms dienoms keliavo į Hamburgą. Ten buvęs Lietuvos rinktinės futbolininkas rungtyniavo 1993–1997 metais, kai dėl beribio pasitikėjimo savimi ir agresyvaus žaidimo jam buvo prilipdyta Ivano Rūsčiojo pravardė.
Nuo tada lietuvio žaidimą pamėgęs banko tarnautojas Michaelis Rieke per kiekvieną bundeslygos mačą Hamburgo stadiono tribūnose pakabina didelę trispalvę su užrašu „Ivanauskas“.
Šią savaitę V.Ivanausko atostogos baigėsi ir jis iškeliavo atgal į Rusiją. Tik ne į Chabarovską, bet į šalies pietuose esantį Krymską, kuris tapo laikinaisiais komandos namais dėl kitos gamtos stichijos.
„Pernai Chabarovske buvo šimtmečio potvynis, visiškai suniokojęs mūsų klubo stadioną. Ten dabar klojama dirbtinė danga su apšildymo sistemomis, bet dėl šalčio darbai užsitęsė, – pasakojo futbolo treneris. – Todėl namų rungtynes planuojame žaisti Krasnodaro krašte, Krymsko miestelyje, kur jau rengėme treniruočių stovyklą pernai. Į Chabarovską grįšime tik gegužės pabaigoje.“
Prieš išvykdamas į Krymską V.Ivanauskas pasakojo „Lietuvos rytui“ apie darbo Rusijoje subtilumus, politiką, Lietuvos futbolo žaizdas ir vaistus.

– Valdai, regis, jums neliūdna buvo gyventi Rusijos rytuose, kur pasitaiko didelių potvynių ir sniego lavinų?

– Neliūdna, bet daugybė nepatogumų kildavo dėl ilgų kelionių į varžybas. Ne dėl skrydžio baimės, o dėl milžiniškų laiko skirtumų.
Lietuvą ir Chabarovską skiria aštuonių valandų laiko juosta. Komanda vien iki Maskvos skrenda 8 valandas.
Kaip treneris galiu pakęsti tokias apkrovas, bet žaidėjams po ilgų kelionių reikia bėgti ir žaisti. Tai atsiliepia rezultatams. Bet komanda yra patenkinta mano darbu ir atsižvelgia į objektyvias priežastis.

– Kokie didžiausi privalumai ir trūkumai dirbant taip toli Rytuose?

– Pliusas, kad esame arti Japonijos, Kinijos, tik valanda skrydžio iki Korėjos, o tai kultūriniu ir ekonominiu atžvilgiu daro įtaką ir Chabarovsko gyvenimui
Parduotuvėse netrūksta šių šalių maisto produktų ir kitų prekių.
Klimatas, žinoma, specifinis. Žiemą išvengiu šalčių, bet vasarą tenka kęsti karštį. Esant 30 laipsnių karščiui tvyro labai didelė drėgmė. Du mėnesius 24 valandas per parą tokia pati temperatūra.
Dėl drėgmės labai sunku – pila baisus prakaitas, o atvėsti negali net naktį.
Vasarą kokį mėnesį būna uodų metas. Tik pradėjęs dirbti to nežinojau, tad labai nustebau, kai vieną kartą į treniruotę komandos gydytojai atsinešė 10 buteliukų purškalų. Tuo metu tvyrojo 30 laipsnių karštis, o asistentas atėjo mūvėdamas ilgas kelnes.
Pamatęs mano nustebimą jis sako: palauk, palauk. Iš tiesų, netrukus įsitikinau, kad stovėti ramiai tampa neįmanoma. Užpurškus ant drabužių apsaugo kokias 10 minučių, o tada vėl reikia purkštis.

– Prieš pusantrų metų dar kartą vedėte. Chabarovske gyvenate ne vienas?

– Taip, su žmona. Vienam būtų tikrai sunku. Ypač dėl skrydžių.
Nuskridus į europinę Rusijos dalį dar nieko, tačiau sugrįžus atgal 2–3 dienas trunkanti aklimatizacija ypač sunki – diena maišosi su naktimi.

– Chabarovsko klubas dabar dalijasi 12–13 vietomis Rusijos antrojoje lygoje. Kokių tikslų turite?

– Praėjusį sezoną turėjome progą žaisti atrankos rungtynes ir bandyti kopti aukštyn. Bet klubo infastruktūra silpnoka – aukščiausiojoje lygoje būtų labai sudėtinga. Tai supranta ir klubo prezidentas, ir srities gubernatorius.
Be to, kiekvieną sezoną sudėtis labai keičiasi, nes ne visi žaidėjai pripranta prie nuolatinių laiko juostų skirtumų. Svarbiausia užduotis – nekristi žemiau.

– Į kokią vietą Lietuvos A lygoje galėtų pretenduoti jūsų treniruojama komanda?

– Jei ne ilgų skrydžių poveikis, tikrai kovotume dėl titulo.

– Ar dirbant Rusijoje dažnai tenka kalbėtis apie politiką?

– Kai prasidėjo įvykiai Ukrainoje – dažnokai. Mano nuomonė šiuo klausimu europietiška ir aš jos nekeičiu.

– Laikantis europietiškos nuomonės turėtų kilti ginčų su rusais?

– Žmonės supranta, kad mano nuomonė yra neutrali. Žinoma, televizija Lietuvoje ir Rusijoje įvykius nušviečia labai skirtingai, bet aš esu susidaręs objektyvią nuomonę.

– Kokią įtaką jums ir Chabarovsko futbolininkams daro rublio nuvertėjimas?

– Man asmeniškai tai dideli nuostoliai.
Legionieriams, kurių turime šešis, o iš jų tik trys gali žaisti vienu metu aikštėje, – taip pat.
Sutartys buvo pasirašytos rubliais – tai privaloma pagal Rusijos įstatymus. Rubliais buvo sudaryta ir mano sutartis pirmam sezonui, rubliais mokame mokesčius.
Rusijos piliečiams yra ir pliusų, ir minusų. Tačiau man, neslėpsiu, skaudu.

– Kaip Rusijos futbolo klubus veikia krizė?

– Kad nebus į naudą – faktas. Bet didieji klubai – Sankt Peterburgo „Zenit“, Maskvos „Spartak“, „Lokomotiv“, „Dinamo“, Kazanės „Rubin“ – turėtų išlaikyti savo lygį. Vidutiniokams ir silpnesniems klubams gali būti sunkiau.
Tačiau 2018 metais Rusijoje vyks pasaulio čempionatas. Todėl vyriausybė padarys viską, kad pirmenybės būtų surengtos aukščiausiu lygiu – kaip Sočio žiemos olimpinės žaidynės
Kita vertus, visi nepatenkinti Rusijos rinktinės pasirodymu 2014 metų pasaulio čempionate, todėl futbole turėtų būti permainų. Klausimas, ar ne per vėlai?

– Praėjusį mėnesį lankėtės Hamburge, kur stadione jau 18 metų kabo trispalvė su jūsų pavarde. Ką veikėte Vokietijos mieste?

– Gavau kvietimą į „Hamburg“ namų rungtynes. Pirmą kartą kaip sirgalius žiūrėjau rungtynes Hamburgo naujajame stadione.
Labai malonūs įspūdžiai, o vieno aistruolio į kiekvienas „Hamburg“ rungtynes atsinešama vėliava yra išskirtinis atvejis futbole.
Nors iš senosios komandos sutikau tik klubo vadovą, žiūrovai mane ten atpažįsta dar labiau nei Lietuvoje. Buvo malonių prisiminimų, o aš džiaugiausi galimybe apžiūrėti klubo futbolo akademiją, pasikalbėti su treneriais.

– Hamburge praleidote geriausius savo, kaip futbolininko, laikus?

– Vertinant rezultatus, tai buvo Vienos „Austria“, su kuria laimėjome ir šalies pirmenybes, ir taurę. Galėjau likti Austrijoje ilgiau, kaip Arminas Narbekovas – galbūt 5 ar 6 metams. Bet man to buvo per mažai. Visą gyvenimą norėjau didesnių iššūkių, tad persikėliau į „Hamburg“, kuris man davė labai daug.
Tai buvo ryškiausias klubas mano karjeroje.
Bundeslygos klubų darbo sistema yra aukščiausio lygio pasaulyje – dirba kaip laikrodis. Tai įrodo ir vokiečių titulas pasaulio pirmenybėse pernai.

– Cristiano Ronaldo šią savaitę vėl buvo išrinktas geriausiu pasaulio futbolininku. Ar jūs tokios pat nuomonės?

– Manau, Manuelis Neueris nusipelnė būti geriausias praėjusiais metais, bet reikia suprasti, kad tokiuose rinkimuose visuomet būna dalis šou ir politikos.
C.Ronaldo irgi buvo įspūdingas, bet jis titulus laimėjo tik su Madrido „Real“ klubu, o ne su Portugalijos rinktine. Aš manau, kad veidrodis yra rinktinė.
M.Neueris buvo daugiau nei 50 proc. priežasčių, kodėl Vokietija tapo pasaulio čempione.

– Lietuvoje geriausiu 2014 metų šalies futbolininku praėjusį mėnesį išrinktas vartininkas Giedrius Arlauskis. Ir jūs būtumėte balsavęs už jį?

– Giedriui antroji sezono dalis Bukarešto „Steaua“ klube buvo tikrai gera. Jis puikiai gynė vartus Lietuvos rinktinės rungtynėse Šveicarijoje, kur jo žaidimas išgelbėjo nuo didesnės gėdos.
Giedrius, kaip tikras žemaitis, tvirtai ėjo tuo keliu ir nusipelnė tokio pripažinimo. Bet tai, kad vartininkas išrenkamas geriausiu šalies futbolininku, mane stebina.
M.Neueris šįmet tikrai buvo geriausias pasaulyje, bet nelaimėjo rinkimų. O Lietuvoje išrinktas vartininkas.
Nors mes visais laikais turėjome labai gerų vartininkų, mano nuomone, vartininkai nelaimi rungtynių. Todėl man keista, kai G.Arlauskis, prieš porą metų Žydrūnas Karčemarskas Lietuvoje išrinkti geriausiais.

– Prieš porą mėnesių aštriai kritikavote Lietuvos futbolą. Sakėte, kad šalies čempionato lygis nulinis, ryškių talentų nėra ir nebus bent 5–6 metus. Ką siūlytumėte keisti?

– Pamatas yra jaunimas – futbolo akademijos ir mokyklos. Jau 10–12 metų nėra rezultatų, bet niekas nesikeičia. Tai didžiausia tragedija.
Lietuvos futbolo federacijos darbuotojai savo darbu yra patenkinti, jiems viskas gerai. Nacionalinėje futbolo akademijoje irgi jau 10–12 metų dirba žmonės su Stasiu Stankumi priešakyje, bet rezultatas – nulis.
Vienintelis šansas – užversti šį puslapį ir pradėti viską iš naujo.
Manau, reikėtų ieškoti finansinių galimybių ir pasikviesti aukšto lygio jaunimo futbolo specialistų iš Vokietijos, Olandijos, Belgijos, Šveicarijos.
Greta tų specialistų reikėtų auginti ir savus jaunus trenerius. Tai brangus projektas, bet reikėtų rizikuoti ir bandyti auginti naują futbolininkų kartą nuo mažens.
Atėjus užsieniečiams, turėtų išnykti giminių ryšiai, neaiški vaikų atranka.
Kito kelio nematau. Kitaip plauksime ta upe žemyn – visi bus patenkinti, turės gerus darbus, bet rezultatų nebus.

– Kas turėtų imtis šių permainų?

– Lietuvos futbolo federacija. Ir nelaukdama Vyriausybės pagalbos.
Jeigu negalime pasistatyti bent vieno gero stadiono, o politikai kalba, kad to nebus, kol neatvažiuos „Chelsea“ ar „Real“, tik juokas ima.

– Ar matote žmonių, kurie galėtų sujudinti federaciją?

– Dėl darbų Rusijoje dabar esu atitolęs. Pastaraisiais metais nebesidomiu, kas vyksta. Man net neįdomu, nes nematau jokių pokyčių.
Jaunimas galėtų būti sudomintas rinktinės rezultatais ir įvykiais.
Krepšinis jau seniai yra aukščiau, bet plaukimas ir lengvoji atletika taip pat lenkia futbolą.
Smagu, kad Rūta Meilutytė laimi viską, kas įmanoma. Lietuvos krepšinio rinktinė kasmet žaidžia Europos ar pasaulio pirmenybėse, Kauno „Žalgiris“, Vilniaus „Lietuvos rytas“ – Europoje. O futbole įvykių reikia laukti.
Aštuonerius metus ruošėmės Europos jaunimo futbolo pirmenybėms Lietuvoje. 2013 metais čempionatas įvyko, dvi savaites Kaune buvo pakilimas, bet paskui rezultatų – nulis.
Reikėtų įvykių. Šįmet tokiu taps rungtynės su Anglija. Kelioms dienoms Vilnių ir Kauną užplūs anglų sirgaliai, bet to neužtenka. Reikia pastovumo, struktūros, kuri skatintų vaikus eiti į futbolą.

– Pats ne kartą buvote tarp kandidatų treniruoti Lietuvos rinktinę. Ką būtumėte daręs, jei taip netikite šalies futbolu?

– Tai buvo prieš 4–5 metus, kai galbūt ką nors dar buvo galima nuveikti. Tačiau tada treneriu tapo Csaba Laszlo, apie kurio darbo rezultatus visi žinome.
Šiuo metu aš tikrai nepavydžiu rinktinės treneriui Igoriui Pankratjevui. Jis gauna produktą, su kuriuo turi dirbti. Tačiau kur tas jaunimas? Taip, kažkas ateina, bet ateina tik tam, kad ateitų.
Pastaruosius kelerius metus vis nuvažiuoju į Vokietiją. Lankiausi futbolo akademijose Lėverkuzene, Hofenheime, Hamburge. Matau, kiek daug atsiliekame.
Ne taip paprasta surasti gerų vaikų ir jaunimo trenerių. Tai visai kita darbo specifika. Aš pats negalėčiau dirbti su jaunimu.
Šiuolaikiniai jauni žaidėjai yra kitokie. Juos reikia mokėti sudominti. Bet jeigu treneris dirba su jais kokius aštuonerius metus ir pažangos nėra?
Jaunimas mato, kad jų bendraamžiai Vokietijoje ar Belgijoje žaidžia visai kitu lygiu.
Vokietijoje jauni žaidėjai turi paskatų, jie tiki galimybėmis ką nors pasiekti – jei ne bundeslygą, tai antrąją ar trečiąją lygą.
Lietuvoje neaišku, kas jų laukia po futbolo akademijos.

– Per karjerą treneriu dirbate jau šeštoje šalyje. Kaip įsivaizduojate savo ateitį?

– Savo darbu esu patenkintas, ne paslaptis, kad klubas norėtų su manimi pratęsti sutartį.
Šiuo metu aš didelių tikslų neturiu. Dirbu Rusijoje darbą, kurio mokiausi Vokietijoje, ir esu susitelkęs į klubą. Žiūrėsime, kaip aplinkybės susiklostys ateityje.

V.Ivanausko karjeros laiptai

Futbolininko karjera

1984 m. Vilniaus „Žalgiris“ – 12 rungtynių (1 įvartis).
1985–1986 m. Maskvos CSKA (Rusija) – 32 (2).
1986–1989 m. Vilniaus „Žalgiris“ – 83 (19).
1990 m. Maskvos „Lokomotiv“ (Rusija) – 16 (7).
1991–1993 m. Vienos „Austria“ (Austrija) – 78 (28).
1993–1997 m. „Hamburg“ (Vokietija) – 91 (13).
1997–1999 m. „Salzburg“ (Austrija) – 35 (7).
1999–2001 m. „Wilhelmshaven“ (Vokietija) – 50 (16).
2001–2002 m. „Cloppenburg“ (Vokietija) – 21 (8).
1988–1990 m. SSRS rinktinė – 5 (0).
1990–1998 m. Lietuvos rinktinė – 28 (8).

Trenerio karjera

2003–2004 m. Lietuvos rinktinė (asistentas).
2004 m. Vilniaus „Vėtra“
2004–2005 m. „Kaunas“.
2005–2007 m. Edinburgo „Hearts“ (Škotija).
2007–2008 m. Jenos „Carl Zeiss“ (Vokietija).
2008 m. Lietuvos jaunimo (iki 18 m.) rinktinė.
2008–2009 m. Gargždų „Banga“.
2009 m. Lietuvos jaunimo (iki 21 m.) rinktinė.
2009 m. Sumgaito „Standard“ (Azerbaidžanas).
2010 m. „Šiauliai“.
2012 m. Vilniaus „Reo“.
2013 m. Gorio „Dila“ (Gruzija).
Nuo 2013 m. Chabarovsko „SKA-Energija“ (Rusija).

...

Re: Valdas Ivanauskas:

2015 Bal 29 16:57

Treneris V. Ivanauskas neteko darbo Rusijoje
BNS 2015 m. balandžio 29 d. 16:17

Penkioliktą vietą aštuoniolikos komandų turnyre Rusijos pirmajame futbolo divizione užimančio Chabarovsko „SKA-Energija“ klubo vadovybė priėmė vyriausiojo trenerio Valdo Ivanausko atsistatydinimą.

Po 29 turų Chabarovsko ekipa turi 30 taškų – 6 pergalės, 12 lygiųjų ir 11 pralaimėjimų (įvarčiai 26:40).

Teigiama, kad nuo gegužės pradžios iki 2014-2015 metų Rusijos pirmojo futbolo diviziono pabaigos – penkiems turams – vyriausiojo trenerio pareigos bus patikėtos Aleksejui Puddubskiui.

48-erių metų V. Ivanauskas „SKA-Energija“ futbolininkus treniruoti pradėjo 2013 metų birželio mėnesį, vyriausiojo trenerio pareigose pakeitęs Georgijų Daraseliją. Praėjusiame sezone lietuvio vadovaujama vienuolikė pirmenybėse užėmė septintą vietą.

„Po skausmingo (0:4) pralaimėjimo svečiuose Astrachanės „Volgar“ ekipai V. Ivanauskas įteikė atsistatydinimo prašymą. Vadovybė nutarė patenkinti pareiškimą, kadangi komandoje būtina keisti psichologinę aplinką. Jo darbą klube vertinu teigiamai, tačiau, matyt, atėjo laikas permainoms. Apie iškritimą į antrąjį šalies divizioną net negalvojam“, – klubo svetainėje internete cituojamas Chabarovsko „SKA-Energija“ generalinis direktorius Sergejus Feldmanas.

Anksčiau V. Ivanauskui teko treniruoti Kauno FBK „Kaunas“ (2004-2005), Edinburgo „Hearts“ (2005-2007), Jėnos „Carl Zeiss“ (2007-2008), Gargždų „Bangos“ (2008-2009), Baku „Standart“ (2009), Šiaulių „Šiaulių“ (2010), Vilniaus REO (2012) bei Gorio „Dila“ (2013) klubų futbolininkus.

http://www.delfi.lt/sportas/futbolas/tr ... z3YhrnmhEQ" onclick="window.open(this.href);return false;

CEZIS
Pranešimai: 1582
Užsiregistravo: 2011 Kov 15 14:55
Palaikoma komanda: LFF kontora
Miestas: Karklų gatvė _-_ buto raktas po kilimėliu :) Achtung - pikta ciocė balkone :)

Re: Valdas Ivanauskas:

2016 Vas 13 15:07

V.Ivanauskas - apie nuplaukusią olimpiadą, pasaulio čempionatą ir CSKA ultimatumą
http://www.futbolas.lt/lt/naujiena/viva ... ultimatuma" onclick="window.open(this.href);return false;

Keturis kartus geriausiu Lietuvos futbolininku rinktas Valdas Ivanauskas sportininko karjerą baigė prieš 14 metų, tačiau iki šiol turi ką prisiminti.

Legendinis Lietuvos futbolininkas Rusijoje leidžiamam žurnalui "Futbol" neseniai papasakojo apie didžiausius karjeros išgyvenimus. V.Ivanausko karjeroje greta džiugių pergalių buvo ir karčių nusivylimų.

- Kai pradėjote žaisti Vilniaus "Žalgiryje", jus iš karto nusižiūrėjo Maskvos CSKA.

- 1984 metais CSKA iškrito iš SSRS aukščiausios lygos ir nusprendė burti naują komandą. Senius išvaikė ir ėmė kviesti jaunus - gal pusę jaunių rinktinės surinko. Aš kaip tik kilau "Žalgiryje", manimi jau domėjosi "Spartak" ir "Dinamo". Sezono pabaigoje su "Žalgiriu" laukė komercinė išvyka į Kiniją. Pirma tokia kelionė su vyrais, aš laimingas. Ir likus dienai man pasakė, kad neskrendu, antraip Maskvoje iš karto paims į armiją. Jaudinausi - komanda išskrido, o aš likau. Atvyko net majoras iš CSKA ir sako: "Mes paimsime tave. Ne dabar, pavasarį. Nes treneris to nori. O jei nenorėsi žaisti futbolo - tarnausi su baltosiomis meškomis."

Etapas CSKA buvo laiko švaistymas. Komandoje buvau vienintelis lietuvis, buvo sunku prisitaikyti prie rusiško mentaliteto. Tačiau ši patirtis po to man labai pravertė. Vėliau grįžau į "Žalgirį". 1987-aisiais pasiekėme piką: laimėjome SSRS pirmenybių medalius ir Universiados auksą.

- Universiadoje žaidėte prieš tikrus studentus?

- Neįtikėtinai atrodė Jugoslavijos rinktinė. Dejanas Savičevičius, Draganas Stojkovičius, Srečko Katanecas. Visi jie buvo studentai. O dar ir publika juos palaikė, nes žaidė namie. Finalas buvo lengvas - 5:0 įveikėme Pietų Korėją. Dabartinės universiados kitokios, o tuomet tai buvo lyg olimpinės žaidynės. Tik sportininkai turėjo studentų statusą.

- Galėjote ir auksą parsivežti iš Seulo. Kodėl treneris Anatolijus Byšovecas išbraukė jus iš olimpinės rinktinės sąrašo?

- Labai skaudi tema. Visose stovyklose iki paskutinės buvau tarp pagrindinių komandos žaidėjų, formavusių jos stuburą. Ir likus 3-4 savaitėms iki olimpiados man pasakė, kad nevyksiu. Iškvietė kitą futbolininką, kuris net stovyklose nedalyvavo. Nežinau, ar dėl asmeninių, ar dėl politinių priežasčių taip pasielgta, tegul tai lieka trenerio A. Byšoveco sąžinei. Bet žaisti olimpiadoje aš nusipelniau. Dėl to liko nuoskaudų.

- Tais pačiais metais su SSRS rinktine vykote į turne Kuveite bei Sirijoje. Jus sutiko kaip žvaigždes?

- Buvome priimti puikiai. Žmonės noriai ėjo į stadionus, tiesa, vien vyrai, pasipuošę vietiniais baltais nacionaliniais drabužiais. Bealkoholinis režimas - labiausiai stebinęs dalykas, su kuriuo tuomet susidūrėme. Sezonas lyg ir baigtas, o nė lašo negalima. Tiesa, mes ir taip bijojome "paragauti" - buvome pusiau profesionalai.

- Kaip prisimenate SSRS rinktinės trenerį Valerijų Lobanovskį?

- Tai žmogus, numatydavęs 3-4 žingsnius į priekį. Kalbėdavo jis mažai, bet jo žodis būdavo įsakymas. Šis treneris iš vidutinių gabumų žaidėjo padarydavo meistrą. Žaidėjai V. Lobanovskio prisibijojo ir dirbo atsakingai.

- Buvote tarp kandidatų žaisti 1990-ųjų pasaulio čempionate. Kaip jautėtės sužinojęs, kad nevyksite į Italiją?

- Nujaučiau, kad taip bus. Aš dar 1988-aisiais privalėjau vykti į Europos čempionatą. V.Lobanovskis sakė: "Valdai, "Žalgiryje" tu geriausias, bet man to nepakanka. Jei nori žaisti UEFA taurėse, Europos ir pasaulio čempionatuose - pereik pas mane į Kijevo "Dinamo" komandą". Davė du mėnesius pagalvoti. Bet greitai paskambino ir paklausė, ar priėmiau sprendimą. Pasakiau, kad lieku "Žalgiryje". Maniau, kad Kijeve neatlaikysiu konkurencijos. Dabar suprantu, kad klydau.

- Išvykus į Austriją suvokėte, kad Geležinė uždanga nusileido?

- Mes ir anksčiau su rinktine kelioms dienoms vykdavome į Rytų Vokietiją ar Rumuniją, bet tuomet šalia nuolat būdavo žmonės, kurie drausdavo tai vieną, tai kitą. Pasitraukus iš SSRS čempionato kiekvienas žalgirietis troško išvykti į Europą. UEFA varžybų metu matėme, kokie ten stadionai, požiūris į futbolą.

Prasimušėme nelengvai. Su Arminu Narbekovu atvykome į Vienos "Austria" ir jau antrą dieną mums pasiūlė kontraktus. Tačiau vidaus taisyklės neleido jaunesniems nei 27 metų žaidėjams išvykti iš Sovietų Sąjungos. Tuomet I lygoje žaidusio Maskvos "Lokomotiv" treneris Jurijus Siominas pasakė - padėkite iškopti į aukščiausiąją lygą, aš padėsiu jums. Jis turėjo ryšių futbolo federacijoje. Žodį tesėjo. Lapkričio 3 dieną su "Lokomotiv" pasiekėme tikslą, o lapkričio 5 dieną jau buvome Vienoje.

- Kaip atrodė Austrijos čempionatas?

- Tuomet jis buvo solidesnis, netrūko žvaigždžių. Treniravo Ernstas Happelis, žaidė Toni Polsteris, Andreasas Herzogas, Stanislavas Čerčesovas, mudu su A. Narbekovu atvykome. Susirinkdavo daug žiūrovų. Turėjome butus, automobilius, tvarkingas aprangas. Laisvalaikiu galėjome daryti ką norėjome. Niekas mūsų nepersekiojo ir nebaugino. Tai atrodė kaip stebuklas. Per trejus metus Austrijoje laimėjome viską.

- O kodėl nepavyko užkariauti Vokietijos?

- Austrai siūlė likti, netgi pasą siūlė, bet mano tikslas buvo Bundeslyga. Hamburge sirgaliai mane mylėjo, iki šiol turi vėliavą su mano pavarde. Bet gavosi taip, kad atėjus naujam treneriui turėjau išvykti. Norėjau žaisti. Nors kvietė į Bundeslygą tik ką iškopęs "Wolfsburg", grįžau į Austriją. Deja, iš Bundeslygos gali išeiti bet kur, o sugrįžti labai sunku.

- Tapus treneriu pirmoji sėkmė su "FBK Kaunu" atėjo labai greitai. Kur sėkmės paslaptis?

- Tai mano gimtojo miesto komanda. Buvau motyvuotas ir turėjau tikslą, tėvas nuo mažens mane griežtai auklėjo.

- Papasakokite apie pažintį su Vladimiru Romanovu.

- Dirbau ambicingame klube Vilniaus "Vėtroje" ir rinktinės treneriu štabe. Su rinktine skridome į rungtynes Škotijoje. V.Romanovas skrido kartu, kaip sirgalius. Jis neeilinis žmogus ir puikus verslininkas. Atsisėdo šalia ir sako: "Noriu matyti tave Kaune". Taigi, sutikau.

- Kodėl treniruodamas "Kauną" sutikote tapti Edinburgo "Hearts" trenerio asistentu?

- Treneris turi tobulėti. Su "Kaunu" laimėjau viską, bet tai buvo kaimo lygis. V.Romanovas sako: "Valdai, privalai progresuoti". Tuomet nuvykau į "Hearts" stovyklą Šiaurės Airijoje ir tapau asistentu. Vokiškai kalbėjau puikiai, angliškai - pusėtinai.

- Ne per daug lietuvių buvo "Hearts" klube?

- Kad jie buvo vieni lyderių. Pavyzdžiui, Saulius Mikoliūnas, Deividas Česnauskis, Edgaras Jankauskas. Užsieniečių netrūko, tie patys čekai keli buvo. 2006 metais užėmėme antrąją vietą. Pirmą kartą istorijoje kažkas įsiterpė tarp "Rangers" ir "Celtic".

- Kažkada norėjote treniruoti Lietuvos rinktinę. Dar turite tokių svajonių?

- Dabar esu gerai susipažinęs su lietuviška futbolo virtuve, tad ši svajonė dingo. Pažvelgus į Lietuvos jaunimo lygį supranti, kad futbolas čia neturi ateities. Nebežinau, ko tikėtis ateityje. Perspektyvos menkos.

Tobex
Pranešimai: 10882
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: įvairūs

2016 Spa 30 21:52

Nepastebėjau, kad būtų skelbta, kad Valdas Ivanauskas šį mėnesį pradėjo dirbti ETHNIKOS ACHNA FC. Kipro aukščiausioje lygoje

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: įvairūs

2017 Sau 03 19:53

V.Ivanauskas triumfavo geriausio Kipro trenerio rinkimuose!
http://www.futbolas.lt/lt/naujiena/viva ... rinkimuose" onclick="window.open(this.href);return false;

Makenzis
Pranešimai: 7341
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: Valdas Ivanauskas:

2017 Vas 17 17:43

Saulėtame Kipre atkutusio Valdo Ivanausko sėkmės raktas – vokiška tvarka

Skaitykite daugiau: http://www.15min.lt/sportas/naujiena/fu ... -24-756428" onclick="window.open(this.href);return false;

Makenzis
Pranešimai: 7341
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: Valdas Ivanauskas:

2017 Rgs 08 17:08

Валдас Иванаускас: "Спортивные результаты брестского "Динамо" нас пока не устраивают"
http://www.football.by/news/104149.html" onclick="window.open(this.href);return false;
07.09.2017 11:40

Литовский специалист Валдас Иванаускас, недавно вошедший в спортивную дирекцию "Динамо-Брест", рассказал о подготовке команды к воскресной игре высшей лиги против "Ислочи", а также подвел краткие итоги своей работы в Бресте

– Как с "Атлантасом", так и с "Динамо-Киев", даты были определены заранее. Конечно, были маленькие организационные проблемы: или мы едем к "Атлантасу", или они к нам. Мы пригласили и наше предложение было принято с удовольствием. Я думаю, эту паузу надо использовать, так что это очень важная игра перед матчем десятого числа.
- Игры в субботу и среду, следующая в воскресенье. Такой плотный график поможет команде подготовиться к "Ислочи"?
– После фиаско, что случилось в Киеве, это оптимальный вариант. Игрокам тоже интересны такие международные матчи. Тренировки – это одно дело, но игровая практика нужна, особенно тем, кто не играет много. Осталось 4 дня перед матчем с "Ислочью". "Атлантас" – идеальный соперник по датам и по уровню.
- Максим Чиж и Дмитрий Герман, отданные в аренду, и этот товарищеский матч – части одного целого?
– Да, это связано. Ребята ушли в аренду, чтобы помочь команде достичь поставленных целей. В контракте было прописано: или мы, или "Атлантас" приезжает на товарищеский матч
- Расскажите в общем о литовском чемпионате и уровне "Атлантаса".
– "Атлантас" последние четыре года постоянно играл в Европе. 3 года назад вообще могли стать чемпионами. Команда сейчас поменялась, поменялись тренеры два месяца назад, так что сейчас другие цели. Хороший, красивый город со своими традициями. Сейчас у них цели попасть в четверку, потому что четвертое место дает право играть в еврокубках. Интересная команда, молодая команда, которая постоянно меняется. Но мы не смотрим на "Атлантас" и решаем свои задачи, так что наша цель – лучше подготовиться к "Ислочи".
- Лично Вас что-то связывает с "Атлантасом"?
– Я знаю президента, директора, тренеров. Вместе пытались работать с ними. Отношения нормальные. Да, много знакомых лиц.
- Что можете сказать в общем о результатах своей работы в клубе за это время? Совпали ли ожидания с тем, что Вы увидели на деле?
– Больше месяца работаю и уже ознакомился с полной структурой клуба. Намечены серьезные цели. Есть проблемы, но больше позитива, так что работы хватает. Думаю, все получится.
- Если можно, расскажите подробнее о проблемных и позитивных моментах?
– Меня обрадовала серьезная посещаемость. Спасибо болельщикам. Они терпеливые, понимают и любят футбол. Это важно. Проделана большая маркетинговая работа перед моим приходом. Это очень ценные наработки. Организационные вопросы стоят на высоком уровне, но, сами знаете, спортивные результаты нас пока не устраивают. Они никого не оставляют равнодушным, в том числе и меня. Старший тренер, думаю, тоже недоволен. Да, есть прекрасный результат, есть трофей – Кубок Беларуси, но это один из титулов. Воспоминаниями жить нельзя, поэтому смотрим в будущее и, уверен, что все будет лучше.

Makenzis
Pranešimai: 7341
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: Valdas Ivanauskas:

2017 Rgs 11 10:59

Valdas nuo šių metų rugsėjo 1 d. "Dinamo" (Br.) sporto direktorius.

Makenzis
Pranešimai: 7341
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: Valdas Ivanauskas:

2018 Geg 23 16:12

Jungtinių Arabų Emyratų sostinėje Abu Dabyje Bresto „Dinamo“ generalinio vadybininko pareigas užimantis Valdas Ivanauskas dalyvavo naujojo valdybos pirmininko Diego Maradonos pristatyme.

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/sportas/futbolas/a ... 3#cxrecs_s" onclick="window.open(this.href);return false;

Grįžti į