Valstybės Atkūrimo dienos paminėjimo turnyras

Dalyvaus 8 Vilniaus futbolo mėgėjų komandos. Kviečiame visus atvykti ir pažiūrėti gero futbolo :)

Re: Valstybės Atkūrimo dienos paminėjimo turnyras

Jau aiškūs dalyviai: Mažoji statyba, Pietų-IV, VDA-Užupis, EHU, TEC, Amstaff, Spartakas, Kiemas.

bananero

2012 Sau 21 02:02

Mieli futbolo žaidėjai, žiūrovai ir gerbėjai,

Vilniaus „Žalgirio“ futbolo klubo fanų bendruomenė Pietų IV kartu su VMFD „Žalgiris“ kviečia vasario 16-ąją sutikti sportiškai ir sudalyvauti antrajame Lietuvos Valstybės atkūrimo dienos paminėjimo salės futbolo turnyre. Pernai jame dalyvavo 8 komandos, iš kurių nugalėtojų laurus nuskynė FK „Spartakas“, antrąją vietą užėmė „VDA-Užupis“, o trečiąją – „Kiemas“. Turnyro organizatorių komanda liko garbingoje ketvirtoje vi

Turnyras vyks Ateities vid. mokykloje (S. Stanevičiaus g. 98), preliminari jo trukmė: 6 valandos.

Turnyre dalyvaus 8 komandos, suskirstytos į 2 grupes po 4 komandas, 2 pirmąsias vietas užėmusios komandos patenka į pusfinalį (rungtynių dėl 5–8 vietų nėra). Rungtynių trukmė: 2 kėliniai po 10 minučių. Jei pusfinalyje, mažajame finale ar finale po pagrindinio laiko užfiksuojamos lygiosios, papildomai žaidžiami dar 2 kėliniai po 4 minutes. Jei ir po pratęsimo fiksuojamos lygiosios – mušami 6 metrų baudiniai. Žaidžiama salės futbolo taisyklėmis (atsižvelgiant į dalyvių pageidavimus, taisyklės galės būti koreguojamos), kiekvienoms rungtynėms teisėjaus 2 teisėjai.

Komandas kviečiame registruotis telefonu 8 602 03559 (Ruslanas) arba elektroniniu paštu [email protected]. Kadangi vietų skaičius ribotas, siūlome paskubėti. Taip pat norėtume atkreipti dėmesį, jog komandos turės susimokėti startinį mokestį, apie kurio dydį bei jo sumokėjimo sąlygas daugiau galėsite sužinoti aukščiau nurodytais kontaktais.

Prizines vietas užėmusių komandų laukia apdovanojimai, o VMFD „Žalgiris“ visus turnyro dalyvius pakvies nemokamai pažiūrėti pirmąsias šios komandos namų varžybas A lygoje.