Miestas: Karklų gatvė _-_ buto raktas po kilimėliu :) Achtung - pikta ciocė balkone :)

„Vievio žiedas“

2015 Gru 14 10:56

Paveikslėlis

Kauno Sporto halėje vykusiame „Arsenalo“ ir „Vievio žiedo“ susitikime pergalių seriją iki trijų pratęsė „Vievio žiedas“. Greitus du įvarčius rungtynių pradžioje pelnę Vievio futbolininkai, antrajame kėlinyje varžovus nubaudė dar dviem įvarčiais ir rungtynes užbaigė – 4:1(2:0). Garbės įvartį „Arsenalui“ pelnė Tomas Krakauskas.

Kauno „Arsenalas“ – „Vievio žiedas“ 1:4 (0:2)
S. Dariaus ir S. Girėno SC: 50 žiūrovų
Teisėjai: Mantas Pomeckis, Aurimas Strolė

Įvarčiai: 5 min. Artūras Kupčinskas (0:1), 6 min. Mantas Marcinkevičius (0:2), 24 min. Andžejus Romeiko (0:3), 25 min. Artiomas Barinovas (0:4), 35 min. Tomas Krakauskas (1:4).

Įspėjimai: 33 min. Aistis Stanaitis – geltona kortelė („Arsenalas“).