46) 18:00 Tauras (Tauragė) – Žalgirietis (Vilnius)
47) 18:30 Šilutė (Šilutė) – MRU-TiuMenas (Vilnius)
48) 21:00 Polonija (Vilnius) – Stumbras (Kaunas)

45) 16:00 Lokomotyvas (Radviliškis) – Nevėžis (Kėdainiai)
43) 18:30 Spyris (Kaunas) – Utenis (Utena)
44) 18:30 Lietava (Jonava) – Šilas (Kazlų Rūda)
49) 19:00 Baltija (Panevėžys) – Palanga (Palanga)

matvaju

Re: VII (7) Turas

2014 Geg 19 19:16

VII turas: į Tauragę atvyksta turnyrinės lentelės kaimynas

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) pirmosios lygos VII turas startuoja Tauragės „Tauro“ ir Vilniaus „Žalgiriečio“ dvikova. „Tauras“ svečius iš sostinės priims antradienį, gegužės 20 dieną, 18:00 val.
Abi komandos savo sąskaitoje turi po 9 taškus, tad aikštėje laukia atkakli ir bekompromisė kova! Kviečiame atvykti į stadioną ir palaikyti Tauragės ekipą!

2014 m. LFF I lygos pirmenybės

37) 18:00 Tauras (Tauragė) – Žalgirietis (Vilnius), tiesiogiai per "Futbolo.TV"
38) 18:30 Šilutė (Šilutė) – MRU (Vilnius)

39) 16:00 Lokomotyvas (Radviliškis) – Nevėžis (Kėdainiai) (vieta ir laikas gali keistis)
40) 18:30 Spyris (Kaunas) – Utenis (Utena)
41) 18:30 Lietava (Jonava) – Šilas (Kazlų Rūda)
42) 19:00 Baltija (Panevėžys) – Palanga (Palanga)

matvaju

2014 Geg 19 21:47

I lygos 7 turo rungtynės tarp "Lokomotyvo" ir "Nevėžio" vyks Ukmergėje

Lietuvos futbolo federacija informuoja, kad 2014 m. LFF I lygos pirmenybių rungtynės Nr. 39 "Lokomotyvas" (Radviliškis) – "Nevėžis" (Kėdainiai) dėl Panevėžio FA stadiono užimtumo perkeltos į Ukmergės miesto stadioną ir bus žaidžiamos gegužės mėn. 21 d. (trečiadienį) nuo 19:00.

matvaju

2014 Geg 20 21:19

2014 m. LFF I lygos VII turo rungtynių statistika (2014 05 20)

Gegužės 20 d. (antradienis)

37) Tauras (Tauragė) – Žalgirietis (Vilnius) 1:1 (0:0)
Tauragės dirbtinės dangos stadionas, 300 žiūrovų
Teisėjas - R. Šmitas (Šilutė)
Įvarčiai: 90 min. L. Trakšelis iš 11 m. baudinio (Tauras); 64 min. L. Valvonis (Žalgirietis)
Įspėti: 57 min. S. Babilius, 75 min. L. Trakšelis (Tauras); 89 min. D. Barauskas (Žalgirietis)

38) Šilutė (Šilutė) – MRU (Vilnius) 0:0 (0:0)
Šilutės stadionas, 120 žiūrovų
Teisėjas - D. Miklovas (Palanga)
Įspėti: 36 min. D. Paldauskas, 85 min. J. Milius (Šilutė); 55 min. M. Grigalevičius, 87 min. G. Paberžis (MRU)
Pašalintas: 78 min. M. Grigalevičius (MRU)

Kitos rungtynės:

Gegužės 21 d. (trečiadienis)

39) Lokomotyvas (Radviliškis) – Nevėžis (Kėdainiai)
Ukmergės m. stadionas, 19:00 val.

40) Spyris (Kaunas) – Utenis (Utena)
S. Dariaus ir S. Girėno stadionas, 18:0 val.

41) Lietava (Jonava) – Šilas (Kazlų Rūda)
Jonavos KKSC stadionas, 18:30 val.

42) Baltija (Panevėžys) – Palanga (Palanga)
Panevėžio FA stadionas, 19:00 val.

...

2014 Geg 21 10:07

„Šilutė“ namie 0:0 sužaidė su Vilniaus MRU. Pastaroji ekipa mačą baigė dešimtiese. Iš aikštės už antrąją geltoną kortelę pašalintas Mindaugas Grigalevičius.

piratas
Pranešimai: 1700
Užsiregistravo: 2011 Kov 07 13:49
Palaikoma komanda: FK Kauno Žalgiris

2014 Geg 21 10:38

Silute skriaudzia kas netingi,o vieni is vadinamu favoritu nesugebejo iveikti,matyt ir vel studentai buvo pagiringi :roll: sunkus kol kas sezonas jiems,prasigers :?

matvaju

2014 Geg 21 10:47

„Tauras“ ir „Žalgirietis“ išsiskyrė taikiai

Lietuvos futbolo federacijos I lygos VII turo rungtynėse Tauragės „Tauras“ ir Vilniaus „Žalgirietis“ pasidalino po tašką - 1:1 (0:0). Abiem komandoms tai buvo pirmosios lygiosios šiame sezone.
Svečiai į priekį buvo įsiveržę įpusėjus antrajam kėliniui, kai įmušė Lukas Valvonis. Vilniečių pirmavimą nutraukė Laimono Trakšelio įvartis nuo 11 m. žymos.

„Tauras“ (Tauragė) – „Žalgirietis“ (Vilnius) 1:1 (0:0)
FK „Tauras“ dirbtinės dangos stadionas, 300 žiūrovų
Įvarčiai: 90 min. L. Trakšelis iš 11 m. baudinio („Tauras“); 64 min. L. Valvonis („Žalgirietis“)
Įspėti: 57 min. S. Babilius, 75 min. L. Trakšelis („Tauras“); 89 min. D. Barauskas (Žalgirietis)

„Tauro“ vyr. trenerio Ivano Tabanovo komentaras po rungtynių:
43„Apie mūsų komandą įspūdžiai dvejopi. Pirmame kėlinyje mums praktiškai niekas nepavyko, nes varžovai labai gera, jauna komanda. Jie laimėjo daugiau dvikovų, sukūrė daugiau progų. Po pertraukos nusiraminome, rūbinėje atlikome keletą keitimų. Žaidimas išsilygino, tačiau praleidome tokį savotišką įvartį. Galėjome praleisti pirmajame kėlinyje žaidybinį įvartį, o čia gavosi toks keistas. Vėliau vis tik radome jėgų , parodėme charakterį ir išlyginome rezultatą, bet mums dar reikia daug dirbti. Vis tik atrodo esame labiau patyrę, lyg ir neturėtume jaunų priešininkų bijoti. Savo komandą nuolat siunčiau, raginau eiti į priekį, bet jie bijojo prasileisti. Kai krito įvartis, tada jau pradėjome žaisti. Jei būtume rungtyniavę drąsiau, galbūt netgi būtume galėję laimėti.“

FK „Tauras“: E. Gertmonas, M. Lėkis, L Artimavičius, M. Cikas, J. Meištininkas, L. Martišauskis, L. Ankudinovas (80' M. Vaičys), S. Taroza (46' M. Kižys) (68' D. Malkevičius), J. Rimkus (73' V. Kurmis), L. Trakšelis, S. Babilius (85' T. Juknius).

matvaju

2014 Geg 21 10:49

matyt ir vel studentai buvo pagiringi :roll: sunkus kol kas sezonas jiems,prasigers :?
O ten bent vienas studentas žaidžia :?:

...

2014 Geg 21 10:50

yra keli popieriniai.

...

2014 Geg 21 10:51

iš TAURO tikėjausi solidesnio puolimo, ypač, kai Ž. gynyba nesudirbdavo kaip reikalas..

...

2014 Geg 22 13:56

BALTIJA 2 : 1 PALANGA

V`uostamiesčių derbis.. :mrgreen: :P

Pirmoji „Baltijos“ pergalė

Lentelės apatinėje dalyje komandų seka išliko nuo VI turo nepakitusi, tačiau „Baltijos“ triumfas 2:1 prieš „Palangą“ leido panevėžiečiams savo taškų kraitį paversti teigiamu – iš -2 į 1 tašką.

Rungtynės Panevėžyje klostėsi itin dramatiškai. Trys įvarčiai – šeimininkų Mindaugo Jaksto ir Domanto Ežerskio bei svečių žaidėjo Manto Perepliotovo – buvo pelnyti pirmajame kėlinyje. Panevėžiečiai žaidė dešimtyje didžiąją antrojo kėlinio dalį, teisėjui parodžius raudoną kortelę Vytautui Markevičiui, tačiau jie sugebėjo išlaikyti minimalią persvarą, leidusią iškovoti pirmą pergalę sezone.

...

2014 Geg 22 14:04

Lokomotyvas (Radviliškis) – Nevėžis (Kėdainiai) 0:2 (0:1)
Ukmergės m. stadionas, 64 žiūrovai
Teisėjas - D.Ramanauskas (Vilnius)
Įvarčiai: 17 min. T.Sirevičius - įvartis į savo vartus ("Lokomotyvas"); 70 min. E.Kugys ("Nevėžis")
Įspėti: 41 min. D.Paulauskas, 75 min. M.Ligeika ("Lokomotyvas"); 60 min. A.Vertelis, 65 min. A.Montvydas ("Nevėžis")

Spyris (Kaunas) – Utenis (Utena) 1:1 (1:0)
S. Dariaus ir S. Girėno stadionas, 200 žiūrovų
Teisėjas - G. Macevičius (Vilnius)
Įvarčiai: 8 min. E. Mickevičius (Spyris); 54 min. L. Savastas (Utenis)
Įspėti: 27 min. D. Šinkūnas, 31 min. B. Olencevičius, 52 min. A. Raginis, 73 min. M. Padegimas (Spyris); 31 min. M. Krasnovskis, 70 min. A. Breivė
Pašalintas: 87 min. D. Šinkūnas (Spyris)

Lietava (Jonava) – Šilas (Kazlų Rūda) 0:0 (0:0)
Jonavos stadionas, 250 žiūrovų
Teisėjas - S. Karka (Kaunas)
Įspėti: 22 min. G. Melikišvili, 27 min. M. Ganusauskas (Lietava); 52 min. H. Serbenta, 86 min. K. Kleiva (Šilas)

Baltija (Panevėžys) – Palanga (Palanga) 2:1 (2:1)
Panevėžio FA stadionas, 50 žiūrovų
Teisėjas - D. Šimėnas (Vilnius)
Įvarčiai: 12 min. M. Jakstas, 38 min. D. Ežerskis (Baltija); 29 min. M. Perepliotovas (Palanga)
Įspėti: 28 min. N. Sasnauskas, 38 min. V. Markevičius (Baltija); 85 min. M. Balasanov, 89 min. L. Vaitkus (Palanga)
Pašalintas: 56 min. V. Markevičius (Baltija)

...

2014 Geg 22 14:05

Šilutė (Šilutė) – MRU (Vilnius) 0:0 (0:0)

...

2014 Geg 22 14:07

Tik „Nevėžis“ pasinaudojo galimybe pavyti „Stumbrą“

Kėdainių „Nevėžio“ futbolininkai šiame ture sugebėjo pasinaudoti konkurentų nesėkmėmis ir iškovoję pergalę pakilo į antrąją turnyrinės lentelės poziciją. „Nevėžis“ viešėjo Ukmergėje, kur savo rungtynes laikinai žaidė Radviliškio „Lokomotyvas“. Svečiams pergalę pasiekti padėjo pirmajame kėlinyje Tomo Sirevičiaus į savo vartus pelnytas įvartis bei po pertraukos atliktas tikslus Evaldo Kugio smūgis.

***
„Lietava“ VI ture paliko be taškų „Spyrį“, o šįkart sugebėjo nepralaimėti „Šilui“. Rungtynės Jonavoje baigėsi nerezultatyviomis lygiosiomis 0:0, kurios nusmukdė svečius į trečią poziciją, o „Lietavą“ išlaikė devintoje lentelės vietoje.

***
„Spyris“ turėjo susitaikyti su lygiosiomis 1:1 dvikoje prieš „Utenį“. Ernestas Mickevičius rungtynių pradžioje išvedė šeimininkus į priekį, tačiau lygos debiutantams tašką padovanojo Lino Savasto įvartis. Tai buvo antrosios „Spyrio“ rungtynės, kurias kauniečiai baigė žaisdami dešimtyje, šįsyk raudona kortelė buvo parodyta Dariui Šinkūnui. Po lygiųjų Kaune, „Spyris“ žengia ketvirtas, o „Utenis“ – penktas.

***

Rungtynės Vakarų Lietuvoje buvo itin nerezultatyvios. „Šilutės“ ir Vilniaus MRU susitikimas pasibaigė 0:0. Šeimininkai nesugebėjo pasinaudoti įgyta dauguma, antrajame kėlinyje teisėjui pašalinus Mindaugą Grigalevičių.

***

Tik dvi progos pasižymėti buvo išnaudotos Tauragės „Tauro“ ir Vilniaus „Žalgiriečio“ susitikime. Įpusėjus antrajam kėliniui Lukas Valvonio smūgis išvedė svečius, tačiau jie nesugebėjo išsaugoti palankaus rezultato. Laimonas Trakšelis 90-ą minutę realizavo pelnytą „Tauro“ 11 m. baudinį ir įtvirtino galutinį rezultatą 1:1.