...

Re: VII (7) turas:

2012 Bal 16 14:06

Daug kur išdidžiai rašoma Gytarių stadionas. Gal tik patys Šiauliai šiek tiek pasikuklina: "Gytarių dirbtinės dangos aikštelė".
Išdidžiai skamba, o "ekspertams" skambūs žodelyčiai labai patinka. Užsikabino su ta "Gytarių dirbtinės dangos aikštele"... :roll:

...

Re: VII (7) turas:

2012 Bal 16 14:08

tai supratau, aš tą ir turėjau galvoje, kad tas kuriame pasirodo žaisim yra mokyklos stadionas :)

Taip... Su ŽALGIRIU Gytariuose žais... :ugeek:
O blin, daug žmonių bus... Kaži ar man už tvoros vietos atsiras? :D

Marens
Pranešimai: 388
Užsiregistravo: 2012 Vas 06 14:54
Palaikoma komanda: Lietuva
Miestas: Šiauliai

Re: VII (7) turas:

2012 Bal 16 15:33

Jei ka Gytariuose apsvietimas yra.pats maciau velu rudeni treniruote kokia 19.30 cia vaiku.o stadionas yra mokyklos,o ir mazesniu daug gabaritu :lol:

karys
Pranešimai: 9151
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: VII (7) turas:

2012 Bal 16 15:35

Jei ka Gytariuose apsvietimas yra.pats maciau velu rudeni treniruote kokia 19.30 cia vaiku.o stadionas yra mokyklos,o ir mazesniu daug gabaritu :lol:
tai tada nelabai man aišku, ko vėliau nedaro, čia net ne dėl atvažiuojančių, bet ir dėl vietinių gi pagal standartą dauguma darbą 5 baigia...

šiaip
Pranešimai: 3829
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 17:49

Re: VII (7) turas:

2012 Bal 16 15:39

Jei ka Gytariuose apsvietimas yra.pats maciau velu rudeni treniruote kokia 19.30 cia vaiku.o stadionas yra mokyklos,o ir mazesniu daug gabaritu :lol:
Yra skirtumas tarp treniruotėms skirto apšvietimo ir to, ko reikia rungtynėms. Man rods, kad Gytariuose ir stulpai tokie, kad rimto lempų kiekio net negali kabinti.

Marens
Pranešimai: 388
Užsiregistravo: 2012 Vas 06 14:54
Palaikoma komanda: Lietuva
Miestas: Šiauliai

Re: VII (7) turas:

2012 Bal 16 15:39

Jei ka Gytariuose apsvietimas yra.pats maciau velu rudeni treniruote kokia 19.30 cia vaiku.o stadionas yra mokyklos,o ir mazesniu daug gabaritu :lol:
tai tada nelabai man aišku, ko vėliau nedaro, čia net ne dėl atvažiuojančių, bet ir dėl vietinių gi pagal standartą dauguma darbą 5 baigia...
Zinok man ir keista,kad nepamatysiu tokiu rungtyniu,per ju taupyma,o kad stulpus maciau svieciancius tai faktas,nebent sugedo kas,bet netikiu.O ir savo buvusio kaimyno Mantuko nepamatyiu kaip uz zalius jam sekasi grajint,ta prasme gyvai.

Marens
Pranešimai: 388
Užsiregistravo: 2012 Vas 06 14:54
Palaikoma komanda: Lietuva
Miestas: Šiauliai

Re: VII (7) turas:

2012 Bal 16 15:40

Jei ka Gytariuose apsvietimas yra.pats maciau velu rudeni treniruote kokia 19.30 cia vaiku.o stadionas yra mokyklos,o ir mazesniu daug gabaritu :lol:
Yra skirtumas tarp treniruotėms skirto apšvietimo ir to, ko reikia rungtynėms. Man rods, kad Gytariuose ir stulpai tokie, kad rimto lempų kiekio net negali kabinti.
Nemazai ten tu lempu,tik man rodos jos ne tokios kaip pagrindiniame stadione.

šiaip
Pranešimai: 3829
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 17:49

Re: VII (7) turas:

2012 Bal 16 15:43

Jei ka Gytariuose apsvietimas yra.pats maciau velu rudeni treniruote kokia 19.30 cia vaiku.o stadionas yra mokyklos,o ir mazesniu daug gabaritu :lol:
Yra skirtumas tarp treniruotėms skirto apšvietimo ir to, ko reikia rungtynėms. Man rods, kad Gytariuose ir stulpai tokie, kad rimto lempų kiekio net negali kabinti.
Nemazai ten tu lempu,tik man rodos jos ne tokios kaip pagrindiniame stadione.
Su tokiom lempikėm, tai ir treniruotės turi būti vienas vargas:
Paveikslėlis

karys
Pranešimai: 9151
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: VII (7) turas:

2012 Bal 16 15:59

o kada temsta dabar, ne apie 8 maždaug?

patriotas
Pranešimai: 323
Užsiregistravo: 2010 Vas 11 16:38
Palaikoma komanda: DAINAVA

Re: VII (7) turas:

2012 Bal 16 20:08

taigi vakar , Dinava su EKRANU 18 val. žaidė ir nereikėjo jokio apšvietimo

Tobex
Pranešimai: 10884
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: VII (7) turas:

2012 Bal 17 10:38

Svečiuose - Vilniaus VMFD"Žalgiris". (komentarai)
http://fcsiauliai.lt/kiti/klubo_naujienos/rec_13003" onclick="window.open(this.href);return false;

Balandžio 18 dieną (trečiadienį) 17.00 val Šiauliuose Gytarių dirbtinės dangos aikštelėje įvyks VII "General Financing A lygos" turas. Namuose Šiaulių "Šiauliai" priims iš Vilniaus atvysiančius VMFD "Žalgirio" futbolininkus. "Šiauliai" praeitame ture nusileidę kitai Vilniaus komandai "REO" patyrė jau ketvirtąjį pralaimėjimą iš eilės ir dabar bandys reabilituotis prieš Vilniaus "Žalgirį".

"Žalgiris" su 15 taškų "A lygoje" dalinasi pirmas tris vietas su "Ekrano" bei "Sūduvos" komandomis ir yra patyręs tik vieną pralaimėjimą.Tuo tarpu "Šiauliai", pastaruoju metu nedemostruojantys įspudingo žaidimo, turi šiek tiek kuklesnį rezultatą ir per 6 varžybas surinkę tiek pat taškų dalinasi 5-7 vietas su "Dainavos" bei "Tauro" futbolininkais.

Praeitame "A lygos" sezone komandos susitiko 3 sykius. Po kartą ekipos apsikeitė minimaliomis pergalėmis 1-0, bei sykį sužaidė nerezultatyviomis lygiosiomis 0-0. Visos varžybos buvo itin atkaklios, tad ir šį kartą galima tikėtis aršios kovos kiekviename aikštelės centimetre.

Prieš rungtynes "Žalgirio" komandos trenerio asistentas Mindaugas Čepas kalbėjo. "Ruošiamės labai sunkioms varžyboms. Tokia "Šiaulių" sezono pradžia yra netikėta tiek patiems "Šiauliams" tiek ir visai futbolo visuomenei. Manau treneris tikrai sugebės nuteikti savo vyrus kovai ir "Šiauliams" netrūks motyvacijos prieš savo žiūrovus artėjančiose rungtynėse. Todėl mes esame nusiteikę bekompromisei kovai. Praeito sezono kovos parodė, kad tarp šių ekipų favoritų nebūna. "Šiauliai" turi labai gerą sudėtį, visos grandys yra subalansuotos, aišku trūksta traumuotų žaidėjų, ypač A.Rimkevičiaus. Pastarasis žaidėjas gali ir vienas nulemti varžybų eigą".

"Šiaulių" vyr. treneris Deivis Kančelskis kalbėjo: "Stengsimės užbaigti šitą nesėkmių ruožą. Varžovas tam tikrai nėra palankus, tačiau savo žaidimu stengsimės įrodyti, kad pastarosios nesekmės yra daugiau atsitiktinumas negu dėsmingumas. Niekas iš komandos neina į aikštelę pralaimėti. Turime pajėgią sudėtį kautis su bet kuriuo varžovu, todėl nusiteikimas varžyboms bus maksimalus. Žaisime iš visų jėgų ir bandysime nenuvilti savo gerbėjų".

Rytoj 17.00 laukiame visų Šiauliečių atvykstant į Gytarių dirbtinės dangos stadioną palaikyti savo miesto komandos. Dabar Jūsų palaikymas kaip niekad svarbus. Siekime pergalių kartu!

...

Re: VII (7) turas:

2012 Bal 17 10:44

Čia svarbi dvikova: ŠIAULIAI pralaimėjo REO, tai reikėtų mobilizuotis ir bent tašką išplėšti. :roll: Jeigu nepavyks, tai po pirmo rato tų taškelių bus mažai susirinkę. :ugeek: Oi, kaip jų vėliau gali trūkti čempionato pabaigoje. :ugeek:

...

Re: VII (7) turas:

2012 Bal 17 17:20

Po pirmo kelinio:
KRUOJA 2-1 REO

6` 1-- Zigalovas
11` 2-0 Zulpa

Kruoja laimi pries REO, ir, vel greiti ivarciai rungtyniu pradzioje lemia tai, kad pirmauja Pakruojo komanda.

35` 2-1 Remeiko susvelnino rezutata

Valiukas
Pranešimai: 372
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:43
Palaikoma komanda: "Ekranas"

Re: VII (7) turas:

2012 Bal 17 20:41

Blin, Eliošius, 85-ą minutę mano 3 taškus totalizatoriuj nunešė su savo penktu įvarčiu..

Lėja
Pranešimai: 113
Užsiregistravo: 2012 Kov 16 21:41
Palaikoma komanda: VMFD ŽALGIRIS

Re: VII (7) turas:

2012 Bal 18 08:46

17:00 Šiauliai (Šiauliai) – Žalgiris (Vilnius)

Tikiuosi Šiauliai parodys kas yra šios dvikovos šeimininkai! Sekmės Jiems!

Grįžti į