Re: VIII (8) turas:

2013 Bal 20 10:59

8 turas: pirmasis naujo trenerio iššūkis

Sekmadieni 18 valandą Vilniuje naujo vyriausiojo trenerio M.Čepo vadovaujama "Banga" susitiks su Vilniaus "Žalgiriu".

Varžovas. Vilniečiai, palyginus su praėjusiu sezonu, prarado sąlyginai mažai, o įsigijo tikrai gerokai daugiau. Formaliai atsisveikinta su rezultatyviausiu žaidėju, tačiau Calum Elliot įvarčius nustojo mušti gerokai anksčiau nei baigėsi 2012 metų sezonas. Svarbia figūra buvo rusas Andrey Nagumanov, tačiau žaliai baltą aprangą apsivilkę Rytis Leliūga, Artūras Žulpa, japonas Takuya Kanai ir lenkas Jakub Wilk ne tik kompensuoja praradimus, bet ir suteikia papildomų pliusų atlaikant rungtynių maratoną.
2013 metų sezono pradžia "Žalgiriui" yra sunkesnė nei tikėjosi dauguma Lietuvos futbolo žinovų. Jau pirmojoje dvikovoje savo žiūrovų akivaizdoje teko pripažinti Klaipėdos "Atlanto" pranašumą - 1:2. Vėliau sostinės ekipa įsibėgėjo - pasiekė keturias pergales iš eilės, bet serija netikėtai nutrūko susidūrus su Pakruojo "Kruoja", kurios gynybos "Žalgiriui" taip ir nepavyko įveikti - 0:0. Nulinėmis lygiosiomis baigėsi ir trečiadienį Gargžduose vykusi Taurės pusfinalio dvikova su "Atlantu".
Tarpusavio dvikovose 2012 metais "Bangai" tik vieną kartą pavyko pristabdyti vilniečius. Birželio 29 dieną Gargžduose vykusiame trečiojo rato susitikime komandos taip ir nepelnė įvarčių - 0:0. Likusius tris susitikimus laimėjo "Žalgiris". Kovo 10 dieną Gargžduose mūsų komanda nusileido tik po įspūdingo C.Elliot įvarčio besibaigiant dvikovos laikui - 1:2, tuo tarpu abiejuose (gegužės 3 d. ir rugsėjo 14 d.) Vilniuje vykusiuose susitikimuose užfiksuotas identiškas rezultatas - 2:0 "Žalgirio" naudai.
"Bangos" nuostoliai. Dėl traumų sekmadienio rungtynėse į aikštę neišbėgs V.Bedoidze, E.Grigaitis, G.Kavatarašvili ir G.Nikabadze. Ilgesnį laiką komandai negalės padėti po operacijos sveikstantis M.Bitinas.

...

2013 Bal 20 11:29

8 ture - principinės kovos ir trenerio debiutas
http://www.Alyga.lt" onclick="window.open(this.href);return false; http://www.alyga.lt/naujiena/8-turo-ano ... biutas/115" onclick="window.open(this.href);return false;

Ar čempionas pagaliau laimės? Kas stipresnis - Klaipėdos „Atlantas" ar Pakruojo „Kruoja"? Tai - įdomiausi klausimai prieš „SMScredit.lt A lygos" aštuntąjį turą. Trejose iš ketverių rungtynių į aikštes žengs komandos, turnyro lentelėje esančios arti viena kitos. Todėl turėtų būti karšta.

Duobė. LFF taurė turnyro pirmą pusfinalio dvikovą Panevėžio „Ekranas" antradienį namuose pralaimėjo „Šiauliams". Tai buvo ketvirtos iš eilės nelaimėtos šalies čempiono rungtynės ir trečias pralaimėjimas per trejas rungtynes.

„Ekrano" treneris Valdas Urbonas vertindamas situaciją jau yra ištaręs žodį „krizė". „Dabar visas dėmesys - A lygos turnyro lentelei, todėl šiandien į aikštę leidome daug jaunimo. Daugelį mūsų žaidėjų tokia įtampa užgriuvo pirmą kartą", - po taurės turnyro rungtynių kalbėjo šeštąją vietą „SMScredit.lt A lygoje" užimančių panevėžiečių strategas.

Šeštadienį „Ekranas" turės galimybę išvykoje atsirevanšuoti tiems patiems „Šiauliams". Į rikiuotę grįžta traumą išsigydęs saugas Donatas Petrauskas - savo kapitono Aurimo Kučio iki sezono pabaigos netekusiems čempionams tai turėtų būti svarbi paspirtis.

Mūšis. Gargžduose viena kitai į atlapus kibs komandos, kurias galima vadinti maloniausiomis sezono pradžios staigmenomis - Klaipėdos „Atlantas" ir Pakruojo „Kruoją". Kas ką - galbūt geriausias šiuo metu lygos puolimas ar nuožmiausia čempionato gynyba?

„Kruojos" vartininkas Maris Eltermanis trejose rungtynėse iš eilės išsaugojo savo vartus „sausus", nors dvejose jų buvo žaidžiama prieš Marijampolės „Sūduvą" ir Vilniaus „Žalgirį". „SMScredit.lt A lygos" lyderis „Atlantas" per pastarąsias dvejas rungtynes siuntė kamuolį į varžovų vartus aštuonis kartus - vien Evaldas Razulis įmušė šešiskart.

Debiutas. Mindaugas Čepas - prieš Vilniaus „Žalgirį". Likimo ironija: Naujasis Gargždų „Bangos" treneris debiutuodamas naujame poste bandys įveikti komandą, kuriai atidavė didesnę savo trenerio karjeros dalį. Su žaliais ir baltais M.Čepas perėjo ugnį ir vandenį - „Pietų IV" ultrų numylėtiniu treneris tapo, kai nepaliko skęstančio laivo ir vadovavo ties bankroto riba atsidūrusiai bei į antrą šalies futbolo divizioną nugarmėjusiai komandai.

„Sentimentai sentimentais, bet mano galvos skausmas dabar yra kuo greičiau pasiekti, kad „Banga" demonstruotų stabilų žaidimą, - nukirto M.Čepas. - Aišku, žaidžiant su „Žalgiriu" bus keista atsidurti kitoje barikadų pusėje, bet toks gyvenimas, tokia trenerio dalia".

Septintą vietą čempionate užimančinčios Gargždų komandos vairininko kėdėje M.Čepas pakeitė Stasį Vyšniauską, kuris vadovavo „Bangai" tik vieneriose rungtynėse po to, kai atsistatydino buvęs treneris Vaidas Žutautas.

Dugne. Tauragės „Tauras" bandys iškovoti pirmuosius šį sezoną taškus namuose žaisdamas su turnyro lentelės kaimyne Alytaus „Dainava". Alytiškiai per šešerias čempionato rungtynes praleido 20 įvarčių - daugiau nei bet kuri kita lygos komanda. Ši statistika turėtų įkvėpti turnyro lentelės dugne esantį „Taurą" žygiams.

Autsaiderių dvikovoje derėtų tikėtis įnirtingos kovos bent jau todėl, kad pasirankioti taškų žaidžiant su kitomis komandomis ir vieniems, ir kitiems kol kas sekasi sunkiai. Alytiškiai, kurie vienintelę savo pergalę ir vienintelius taškus iškovojo trečiojo turo rungtynėse su „Banga", rungtyniaus be komandą palikusio puolėjo Pauliaus Sakalio.

Poilsis. Turą šįkart praleidžia „Sūduva".

The Miz

2013 Bal 20 15:58

Rungtynės baigiasi užtikrinta "Ekrano" pergale rezultatu 1:4! Nesėkmių serija nutraukta skambiai.

Pabėgęs nuo varžovo A. Rimkevičius "Ekraną" išveda į priekį! 0:1!
Įvarčių mašina prabilo! Po keturių minučių A. Rimkevičius muša ir antrą įvartį! "Ekranas" priekyje jau 0:2!
Varžovai žaidžia ranka baudos aikštelėje. Teisėjo skirtą 11 metrų baudinį realizuoja A. Rimkevičius. Hetrikas!
Ryčio Piloto reidas ir dar vienas įvartis! 1:4. R. Piloto debiutinis įvartis "Ekrane"!
O rungtynės tokios, kad galima pagalvoti, kad fke atidavė lff pufinalio varzybas siauliams uz 12 tasku a lygoje.

2013 Bal 20 16:38

tai aisku, ne uz dyka gi vakar per valanda is 1.85 iki 1.25 bet365 kontoroje nukryto :shock: net lazybininkai issigando uzkulisyniu susitarymu :lol:

The Miz

2013 Bal 20 16:39

Šiauliai - Ekranas 1:4 (68 min. Rašo; 58, 62, 73 min. Rimkevičius, 89 min. Pilotas).

Marens
Pranešimai: 388
Užsiregistravo: 2012 Vas 06 14:54
Palaikoma komanda: Lietuva

2013 Bal 21 10:16

Nesvaikit su tais susitarimais,Siauliai tik kad keistai lose,galejo tikrai daugiau imusti.

2013 Bal 21 11:02

Kad ir prakišo, bet džiugu, kad pagaliau komanda susižaidė.Nurašyti pradžioje kroatai dabar atrodo tikrai gerai.Džiugu

2013 Bal 21 11:47

aš prieš visas teorijas apie susitarimus, bet pirmam kėlinyje įvartinė situacija po lunskio perdavimo tiesiai ribokui į kojas
antrame du ivarčiai kai rimke praeina pro lunskį; ir lunskio ranka baudos aikštelėje.
gal tiesiog jam buvo juoda diena, arba patyręs vilkas žinojo daugiau nei, kad likę komandos nariai.
nereikia susitarinėti su visa komanda, užtenka su vienu gynėju ar vartininku

Senukas
Pranešimai: 1873
Užsiregistravo: 2010 Kov 16 10:27
Palaikoma komanda: Kruoja

2013 Bal 21 11:58

Siauliu zaidimas pirmas kelinis normalus,antras tesiog tragiskas gal per pertrauka susitare taip zaist ;) Nesitikejau is Siauliu galvojau geriau suzais bet ira kaip ira ;)

Marens

2013 Bal 22 06:40

Nu netikiu kad taip galejo,nors skaudu,nes tikrai rezeas ne pagal zaidima

Lorencas

2013 Bal 22 11:25

Šiauliai 1 - 4 Ekranas

58 min. Artūras Rimkevičius (0-1)
62 min. Artūras Rimkevičius (0-2)
68 min. Marko Rašo(1-2)
73 min. Artūras Rimkevičius 11m baudinys (1-3)
89 min. Rytis Pilotas (1-4)

Lorencas

2013 Bal 22 11:28

Tauras 0 - 0 Dainava

Lorencas

2013 Bal 22 11:45

Žalgiris 4 - 2 Banga

7 min. M. Kuklys (1-0)
34 min. A. Staponka (1-1)
65 min. R. Leliūga (2-1)
75 min. A. Alekseev (2-2)
79 min. K. Bilinski (3-2)
90 + 1 min. V. Gerc (4-2)

Lorencas

2013 Bal 22 11:48

Atlantas 2 - 0 Kruoja

14 min. Evaldas Razulis
44 min. Evaldas Razulis