Iš kur trauki tą tvarkaraštį su neteisingais laikas? Gi LFF prieš kiekvieną turą paskelbia gerą - http://www.lff.lt/lt/article/2012_m_gen ... ro_anonsas" onclick="window.open(this.href);return false;. Plius, toto sistemoje irgi su teisingais laikais nurodytas - http://www.90min.lt/toto/lmo.php?action ... A.l98&st=8" onclick="window.open(this.href);return false;

jau įdomu oficialu kad sportimos maniežas, nes net patys reo dar pasiskelbę nebuvo...

Iš kur trauki tą tvarkaraštį su neteisingais laikas? Gi LFF prieš kiekvieną turą paskelbia gerą - http://www.lff.lt/lt/article/2012_m_gen ... ro_anonsas" onclick="window.open(this.href);return false;.

Plius, toto sistemoje irgi su teisingais laikais nurodytas - http://www.90min.lt/toto/lmo.php?action ... A.l98&st=8" onclick="window.open(this.href);return false;
Dzin man tas tvarkaraštis, man reikia tik pirmo posto. :lol: Visi turi savo tvarkaraščius ir niekam jie neįdomūs. :ugeek:

...

2012 Bal 21 15:09

Atlanto žaidimas visiška tragikomedija... futbolu to negaliu vadinti, girti diedai bulvienojuj ir tai geriau sužaistų.
FKE turėjo kelias progas ir jas išnaudojo, sau tris taškus įsirašė, nors stebuklų nerodė.

...

2012 Bal 21 15:34

KRUOJA - SŪDUVA

1 - 0 KRUOJA pirmauja. 24` Artūras Žulpa pelnė įvartį.
KRUOJA dusina SŪDUVĄ, o tie atrodo dar blogiau už atlantiečius...
Beniušis kelis kartus prie kamuolio prisilietė ir visas marijampoliečių žaidimas niekam tikęs. Užmigę kažkokie.

Žulpa 90`+3 2-0

90`+5 Radžius?

Marens
Pranešimai: 388
Užsiregistravo: 2012 Vas 06 14:54
Palaikoma komanda: Lietuva

2012 Bal 21 16:53

NU Pakruojis duod,nugesina ta Suduva uzsimerke,su tuom ir sveikinu.

2012 Bal 23 08:29

Šiauliai stebina iš blogosios pusės

...

2012 Bal 23 11:58

Blin, toto parašiau 0-0, o buvau įsitikinęs, kad KRUOJA eilinį kartą sumuš SŪDUVĄ 2-1.

Sūduva visas rungtynes pramiegojo, vaikščiojo po aikštę lyg kokie slunkiai ir tik po antro įvarčio atsibudo.
Tokios užmigusios komandos senai nebuvau matęs. 90 minučių gilaus miego ir lėmė tokį rezultatą. :ugeek:

...

2012 Bal 23 12:01

Malinauskui už žaidimą 8 balai, gynybai silpni 5 (penketukai), Rimavičiui, Rimkevičiui ir Cesanelli už pastangas po 7, o Elijošių ir Bezykornovą būčiau iš aikštės išgrūdęs... Tų dviejų iš viso nemačiau aišktėje... abejoju ar prie kamuolio buvo prisilietę per visas rungtynes... Šiauliai yra autsaiderių grupėje, kur po 5 pralaimėjimus turi. baisu, kokį žaidimą rodo- vienas nusivylimas.

Dainava gražiai sužaidė. Na, oras toks buvo, po lietaus, slidus kamuolys, būtų įdomesnės rungtynės buvusios jeigu ne balose būtų žaidę. O sesuo tai tik Dainavos gražuoliukais mėgavosi, net Toto už juos stavkes darė. :lol:

...

2012 Bal 23 14:32

8 JORNADA, 2012 04 21

Gargžduose vykusiose rungtynėse panevėžiečiai nuo pat pradžių perėmė iniciatyvą ir jau susitikimo pradžioje nuginklavo “Atlanto” vartininką – smūgiu galva įmušė Ramūnas Radavičius. Net ir išsiveržę į priekį panevėžiečiai kontroliavo situaciją aikštėje, bet antro įvarčio laukti reikėjo jau gerokai ilgiau.

Antrasis kėlinys prasidėjo “Ekrano” atakomis ir šalies čempionai užgulė varžovų vartus. Toks dominavimas aikštėje davė savo vaisių ir Mantas Savėnas padvigubino komandos persvarą. “Atlantas” netrukus rezultatą galėjo sušvelninti, bet puikiai sužaidė vartininkas Emilijus Zubas. Jau per arbitro pridėtą laiką krito ir trečiasis įvartis į šeimininkų vartus – pasižymėjo Andrius Velička.

Atlantas (Klaipėda) - Ekranas (Panevėžys) 0:3 (0:1)
Teisėjas: D.Rumšas (Palanga), 180 žiūrovų
Įvarčiai: 11 min. R.Radavičius, 64 min. M.Savėnas, 90+2 min. A.Velička („Ekranas")
Įspėjimai: 22 min. D.Gordej, 50 min. E.Užkuraitis („Atlantas"); 32 min. V.Kavaliauskas („Ekranas")

Gargžduose Panevėžio „Ekranas" susitiko su vis dar savo mieste negalinčiu rungtyniauti uostamiesčio „Atlantu". Po triuškinamo pralaimėjimo Marijampolės „Sūduvai" praėjusiame ture „Atlanto" futbolininkai sugebėjo padaryti tam tikras išvadas ir tiek daug šiurkščių klaidų nekartojo. Nepaisant to, kaip ir buvo galima tikėtis, būtent svečiai iš Panevėžio dominavo aikštėje ir kur kas ilgiau kontroliavo kamuolį.

Pirmąjį įvartį „Ekranas" pelnė pakankamai anksti, kai iš nedidelio atstumo, sulaukęs gero perdavimo, pasižymėjo pastaruju metu itin sparčiai įvarčius mušantis Ramūnas Radavičius (1:0). Kito įvarčio susirinkusiems aistruoliams teko laukti ilgai - nors progų pasižymėti turėjo tiek vieni, tiek kiti, šansą pirmieji išnaudojo panevėžiečiai, taip įtvirtinę pranašumą. 64-ąją minutę po gražaus Aurimo Vertelio perdavimo dar vieną įvartį į savo sąskaitą šiame sezone įsirašė Mantas Savėnas (2:0).

Klaipėdiečiai ir praleidę antrąjį įvartį rungtyniavo pagirtinai bei rankų nenuleido, tačiau atakų tiksliai užbaigti niekaip nepavyko, nors pasižymėti galėjo tiek Evaldas Razulis, tiek ir kiti komandos draugai. Kai jau atrodė, kad mačas taip ir baigsis, jaunasis Dovydas Norvilas pradėjo greitą savo ekipos ataką ir Manto Savėno perdavimą išnaudojo Andrius Velička - 3:0.
Paskutinį kartą redagavo 1 .... Iš viso redaguota 2012 kartus.

...

2012 Bal 23 14:35

Pakruojo Kruoja Panevėžyje priėmė Marijampolės “Sūduvą” ir įveikė 2:1. Suvalkiečiai visas rungtynes žaidė blankiai ir vienintelį įvartį įmušė jau paskutinėmis susitikimo akimirkomis. “Sūduvos” futbolininkai nors ir turėjo žaidybinę persvarą, bet prisiartinę prie varžovų vartų nieko aštresnio nesugebėdavo sukurti. “Kruojos” gretose abu kartus pasižymėjo Artūras Žulpa. Pirmą kartą jis pasižymėjo įpusėjus pirmajam kėliniui, kai varžovų vartininko atmuštą kamuolį pasiuntė į Martyno Matuzo vartus. Antrą kartą A.Žulpa įmušė greito kontrišpuolio metu jau per arbitro pridėtą laiką.
_________________________________________________________________________

Kruoja (Pakruojis) - Sūduva (Marijampolė) 2:1 (1:0)
Teisėjas: S.Atmanavičius (Klaipėda), 300 žiūrovų
Įvarčiai: 24 min. ir 90+3 min. A.Žulpa („Kruoja"); 90+5 min. I.Zelmikas („Kruoja" į savo vartus) („Sūduva")
Įspėjimai: 20 min. D.Petrauskas, 37 min. T.Miklinevičius, 90+4 min. R.Diakiv („Kruoja"); 21 min. V.Borovskij, 25 min. S.Loginov („Sūduva")

Viena įdomiausių turo dvikovų vyko Panevėžyje, kur pastaruoju metu vieną pergalę po kitos švenčianti „Kruoja" metė iššūkį „Sūduvai". Rungtynės prasidėjo apylygiai, o kamuolį kiek ilgiau kontroliavo „Sūduva". Nepaisant to, 24-ąją minutę būtent „Kruoja" išsiveržė į priekį, kai po Sergėjaus Žigalovo smūgio Martynas Matuzas atmušė kamuolį prieš save, o laisvas Artūras Žulpa neklydo (1:0).

Patekę į visiškai nepavydėtiną situaciją „Sūduvos" futbolininkai perėmė iniciatyvą, tačiau aštrumo priekyje sukurti jiems niekaip nepavyko. Po pertraukos Virginijus Liubšys į aikštę išleido tiek Rafaelį Ledesmą, tiek Craigą Thomsoną, tačiau ir tai norimo rezultato nedavė. Būtent „Kruojos" išpuoliai buvo pavojingesni - geros progos neišnaudojo Vadimas Antipovas, kuriam puikų perdavimą suklaidinęs kelis varžovus atliko Ernestas Veliulis.

Rungtynių pabaigoje įtampa augo, visai kaip „Sūduvos" spaudimas. Tačiau būtent „Kruoja" pasižymėjo dar kartą - greitos atakos smaigalyje atsidūręs Rostyslavas Diakivas suklaidinęs vartininką atmetė kamuolį A.Žulpai, kuris įtvirtino pranašumą (2:0). Akimirkai „Sūduva" intrigą atnaujino, kai ketvirtą pridėto laiko minutę kamuolys atsidūrė vartuose po R.Ledesmos baudos smūgio, tačiau tai ir buvo viskas. „Kruojos" pergalė ir Pakruojo klubas dar labiau priartėjo prie lyderių.
____________________________________________________________________________________________________________

...

2012 Bal 23 14:43

“Žalgiris” aktyviau pradėjo rungtynes ir visą pirmajį kėlinį turėjo žaidybinę persvarą. Tačiau žaidimo tempas nebuvo labai aukštas ir iki pertraukos šimtaprocentinių momentų ekipos nesukūrė. Žalgiriečiams pavyko sukurti keletą pavojingesnių progų, bet futbolininkams paskutiniu momentu pritrūkdavo tikslumo.

Pagrindiniai rungtynių įvykiai klostėsi antrajame kėlinyje. REO futbolininkai surengė pavojingą išpuolį ir Soslanas Džojevas išvedė savo ekipą į priekį. Praleidę įvartį “Žalgirio” žaidėjai vis daugiau kontroliavo kamuolį, bet REO pavojingai kontratakavo. Tms pačiam S.Džojevui kartą vėl pavyko pabėgti nuo varžovų gynėjų, bet futbolininkas nepatikėjo, kad gali įmušti antrą kartą – įsiveržęs į baudos aikštelę jis sudelsė smūgiuoti, bandė atlikti perdavimą komandos draugui ir perspektyvi ataka baigėsi nesėkmingai. Po šio epizodo “Žalgiris” jau tvirtai laikė žaidimą savo rankose ir Calumas Elliotas po atakos dešiniuoju kraštu rezultatą išlygino. Jau baigiantis susitikimui “Žalgiris” surengė tikrą REO vartų šturmą ir išplėšė pergalę. Stipriu smūgiu Tomislavas Pekas pasiuntė kamuolį į virpstą, bet šis atšokęs lietė vartininko Valdo Jakimavičiaus nugarą ir įkrito į vartus.

REO (Vilnius) - Žalgiris (Vilnius) 1:2 (0:0)
Teisėjas: J.Paškovskis (Vilnius), 1350 žiūrovų
Įvarčiai: 47 min. S.Džiojev („REO"); 57 min. C.Elliot, 87 min. T.Pek („Žalgiris")
Įspėjimai: 50 min. M.Kazlauskas, 68 min. K.Jasaitis („REO"); 25 min. K.Urbaitis, 45 min. V.Šilėnas („Žalgiris")

Po pertraukos į sostinę grįžo Vilniaus derbis. Čia susitiko lygos debiutantai REO futbolininkai bei vieni iš A lygos favoritų VMFD „Žalgiris". Nominalūs šeimininkai buvo REO, tačiau dauguma „Sportimos" manieže susirinkusių aistruolių palaikė gilesnes tradicijas turintį „Žalgirį".

Rungtynių pirmasis kėlinys buvo apylygis - aikštės viduryje geriau atrodė „Žalgiris", tačiau šimtaprocenčių progų ši komanda neturėjo, visai kaip REO. Pusprogių neišnaudojo nei vieni, nei kiti, tad einant į pertrauką švieslentėje rezultatas buvo lygus 0:0.

Po pertraukos kaip žaibas iš giedro dangaus REO išsiveržė į priekį - Jevgenijaus Morozo perdavimą greitos atakos metu meistriškai išnaudojo Soslanas Džojevas - 1:0. Praleidę įvartį žalgiriečiai ėmė pulti, tačiau už tai vos nesumokėjo itin brangios kainos. Visiškai vienas prieš vartus atsidūrę S.Džojevas, tačiau legionierius nusprendė į vartus nesmūgiuoti, o atlikti perdavimą Mindaugui Grigalevičiui. Šis sprendimas nepasiteisino ir gynėjai pavojų likvidavo.

Prabėgo vos kelios minutės ir „Žalgirio" aistruoliai jau triumfavo - poperdavimo iš krašto vienu lietimu iš sudėtingos padėties kamuolį į vartus nukreipė Calumas Elliotas (1:1). Po šio epizodo „Žalgirio" spaudimas tik augo ir pačioje mačo pabaigoje favoritais laikyti žalgiriečiai pasiekė savo - Tomislavas Pekas galingai smūgiavo iš toli, kamuolys nuo virpsto atsimušė į Valdo Jakimavičiaus nugarą ir atsidūrė vartuose (2:1).

Būtent T.Pekas ir tapo pagrindiniu susitikimo didvyriu, nes šis saugas atliko ir rezultatyvų perdavimą C.Elliotui. Per likusį laiką niekas nepakito ir „Žalgiris" triumfavo kartu su savo aistruoliais.

...

2012 Bal 23 14:47

8 JORNADA, 2012 04 22

Pirmą kartą šiame sezone namuose žaidusi Alytaus “Dainava” priėmė “Šiaulius” ir laimėjo 1:0. Aikštės šeimininkai jau nuo primųjų minučių perėmė iniciatyvą ir dar pirmajame kėlinyje sukūrė keletą progų įmušti. Daugiau laiko gynyboje praleidę “Šiauliai” bandydavo kontratakuoti ir kartą vos neįmušė Artūras Rimkevičius.

“Dainavos” aktyvumas savo vaisių davė jau po pertraukos. Šiauliečių baudos aikštelėje kilus nedideliai sumaiščiai kamuolys atšoko Lukui Kochanauskui ir šis išvedė alytiškius į priekį. Netrukus dzūkai galėjo įmušti ir antrą kartą, bet Arsenijaus Buinickio smūgį atrėmė “Šiaulių” vartininkas. Svečiai vėliau pabandė perimti iniciatyvą ir ėmė daugiau atakuoti. Realiausią galimybę išlyginti rezultatą turėjo Santiago Casanelli, bet pataikė į skersinį. Jau per arbitro pridėtą laiką vienas prieš vartininką iššoko alytiškis Renaldas Stankevičius, bet jo nepergudravo ir rungtynės baigėsi 1:0.

Dainava (Alytus) - Šiauliai (Šiauliai) 1:0 (0:0)
Teisėjas: S.Slyva (Kaunas), 2200 žiūrovų
Įvarčiai: 53 min. L.Kochanauskas („Dainava")
Įspėjimai: 10 min. N.Bartkevičius, 39 min. V.Baranovskij („Dainava"); 27 min. M.Bezykornovas, 30 min. A.Bartkus, 58 min. I.Kirchners („Šiauliai")

Neabejotinai akiai gražiausias futbolas šiame ture buvo žaidžiamas Alytuje, kur pirmą kartą komandos žaidė ant natūralios vejos. Alytaus miesto stadione susirinko per du tūkstančius aistruolių ir reginiu jie neliko nusivylę. Komandos žaidė pakankamai atvirą futbolą, o geriau atrodė šeimininkai. Rimvydo Kochanausko auklėtiniai demonstravo pavyzdinę discipliną gynyboje ir puikų puolimą. Pirmame kėlinyje savųjų šansų neišnaudojo Valentin Baranovskij ir Lukas Kochanauskas, o prie kitų vartų pavojingai smūgiavo Artūras Rimkevičius.

Po pertraukos „Dainava" ir toliau puolime darė tai, ką norėjo, o šiauliečių gynyba buvo visiškai subyrėjusi. 53-ąją minutę „Dainava" pagaliau pasiekė savo, kai laiku ir vietoje atsidūręs L.Kochanauskas nuginklavo Mindaugo Malinausko saugomus vartus (1:0).

Nors praleidus įvartį „Šiauliams" reikėjo lyginti rezultatą, ir toliau puolime geresnes progas turėjo „Dainava". Puikų šansą iššvaistė Arsenij Buinickij, vienas prieš vartininką atsidūręs nepasižymėjo Renaldas Stankevičius, nepasisekė ir Simonui Pauliui. Už tokį progų neišnaudojimą „Dainavos" varžovai vos nenubaudė, tačiau po Santiago Cesanelli smūgio kamuolys sudrebino vartų skersinį.

Rungtynės taip ir baigėsi - minimalia „Dainavos" pergale 1:0, nors pagal turėtas fantastiškas progas rezultatas galėjo būti ir 6:2. Gražus atakuojantis futbolas ir pelnyta „Dainavos" pergalė.
__________________________________________________________________________

...

2012 Bal 23 14:51

Vos su dviem taškais paskutinėje turnyro lentelės vietoje žengę gargždiškiai laimėjo 1:0 ir pasivijo Vilniaus REO bei Klaipėdos “Atlantą”. “Bangos” futbolininkai visas rungtynes turėjo žaidybinę persvarą, bet kurti pavojingas progas prie varžovų vartų ekipoms sekėsi sunkiai. Šeimininkams iki pertraukos pavyko du kartus įmušti, bet abiem atvejais buvo pažeista nuošalės taisyklė. Svečiai pasižymėti galėjo jau paskutinę kėlinio minutę, bet keturiese išbėgę prieš du “Bangos” gynėjus nepasinaudojo galimybe.

Antrajame kėlinyje ir toliau daugiau atakavo “Banga”. Jau baigiantis mačui šeimininkams pavyko išplėšti pergalę, kai po perdavimo iš kairiojo atakos krašto kamuolį į tinklą pasiuntė Giorgijus Nikabadze. Tas pats futbolininkas netrukus galėjo padvigubinti persvarą, bet išbėgęs prieš vartininką nepanoro pasidalinti kamuoliu su komandos draugais, o pats smūgiavo silpnai.
______________________________________________________________________________

Banga (Gargždai) - Tauras (Tauragė) 1:0 (0:0)
Teisėjas: A.Kancleris (Klaipėda), 1100 žiūrovų
Įvarčiai: 85 min. G.Nikabadze („Banga")
Įspėjimai: 10 min. 64 min. S.Tatiefang („Banga"); 28 min. T.Sirevičius, 28 min. M.Lėkis („Tauras")

Prieš aštuntąjį turą vienintelė komanda, kuri dar nepajautė pergalės skonio, buvo Gargždų „Banga". Nepaisant to, jog sezoną „Banga" pradėjo vangiai, aistruolių Gargždų miesto stadione netrūko - čia jų susirinko daugiau nei tūkstantis.

Rungtynės prasidėjo bangomis - aktyviau žaidė tai viena, tai kita komanda, o ypatingai gerų progų pasižymėti neturėjo nei vieni, nei kiti. Idealiausio šanso prieš pat pertrauką neišnaudojo „Tauras", kai greitoje kontratakoje keturi „Tauro" futbolininkai išbėgo prieš vieną gynėją ir vartininką. Atakos smaigalyje atsidūrė puikias rungtynes sužaidęs Alessandro Mascia, tačiau jam pritrūko tikslumo.

Po pertraukos įtampa augo, o teritorinį pranašumą turėjo „Banga". Į žaidimą po keitimų itin aktyviai įsiliejo visi trys „Bangos" futbolininkai: Giorgi Nikabadze, Anatolie Ostap bei Mikas Kura. Būtent jų aktyvumas suteikė ekipos žaidimui taip reikiamo aštrumo, o rungtynių didvyriu tapo būtent G.Nikabadze, kuris mačo pabaigoje pasinaudojo Aurelijaus Staponkos perdavimu ir išvedė šeimininkus į priekį (1:0). Po minutės G.Nikabadze galėjo pasižymėti dar kartą, tačiau atsidūręs vienas prieš vartininką Oleksandr Borysenko nepergudravo. „Tauras" metė visas pajėgas puolimui, tačiau išsigelbėti nesugebėjo ir patyrė nesėkmę.