kažkokia biškį grybiška komanda :roll: Hegelmannai skelbia, kad pasirašė 1 metų kontraktą su galimybe jį pratęsti

Kaip suprantu kažkokį baną komanda registracijai turėjo, nes vien jaunimas lošė, o per šį langą dešimtimis žaidėjus pasirašinėja...

Pranešimai: 8646
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

2022 Sau 13 01:59

V.Armalo debiutas Graikijoje pažymėtas pirmuoju jo komandos iškovotu tašku

Šiandien savo naują karjeros etapą pradėjo gynėjas Vilius Armalas, kuris debiutavo Graikijoje. Lietuvis žaidė startinėje komandos sudėtyje ir padėjo savo atstovaujamai „Kavala“ ekipai iškovoti pirmąjį sezono tašką. „Kavala“ namuose sužaidė lygiosiomis 0:0 su „Apollon Larissa” klubu, o V.Armalas žaidė visas 90 minučių.

Gerokai savo sudėtį per žiemą pakeitusi „Kavala“ ekipa pirmą kartą šiame sezone nepraleido įvarčio ir tai padėjo jai iškovoti pirmąjį sezono tašką antroje Graikijos lygoje.

Treneris puikiai angliškai kalbantis, ir man iš FM pažįstamas, Vokietis-Iranietis, visai nesenai buvęs JAV rinktinėje asistentu. Sakyčiau visiškai suprantama kodėl Armalas ten žaisti persikėlė nepaisant turėtos Benficos sutarties.

Antrąsias draugiškas rungtynes žaidė Arado UTA klubas, turintis tris lietuvius. UTA treniruočių stovykloje Turkijoje susirėmė su Gabono „Pelican“ klubu ir jį įveikė rezultatu 2:1. UTA gretose Modestas Vorobjovas šįkart nežaidė, Rolandas Baravykas žaidė pirmąjį kėlinį, o Karolis Laukžemis į aikštę žengė antrajame kėlinyje. Tiesa, šįkart lietuviai įvarčių neįmušė.

Respublik

2022 Sau 24 21:31

Viliaus Armalo klubas pildo taškų kraitį Graikijoje

Antroje Graikijos lygoje toliau žaidžia Vilius Armalas, o jo atstovaujamas AO „Kavala“ klubas toliau renka po tašką. „Kavala“ klubas trečią kartą iš eilės sužaidė lygiosiomis, šįkart rezultatu 2:2 su „Panserraikos” ekipa. V.Armalas žaidė startinėje sudėtyje, o „Panserraikos” ekipai tašką išplėšti pavyko jau per pridėtą rungtynių laiką. Su 3 taškais „Kavala“ išlieka paskutinėje turnyrinės lentelės vietoje.

Respublik

2022 Sau 27 07:58

V.Armalo klubas iškovojo pirmąją sezono pergalę

Graikijos antrojoje lygoje savo pirmąja pergale džiaugtis galėjo Vilius Armalas ir jo atstovaujamas AO „Kavala“ klubas. Trečiadienio lygos rungtynėse „Kavala“ namuose 1:0 nugalėjo AO „Trikala“ ekipą, o V.Armalas žaidė visas 90 minučių.

„Kavala“ ekipai tai buvo apskritai pirmoji sezono pergalė, o žiemą visiškai savo sudėtį pakeitęs klubas antrojoje sezono dalyje dar nepatyrė pralaimėjo – per keturias rungtynes tris kartus sužaidė lygiosiomis bei pasiekė šios dienos pergalę.

Visgi, su 6 taškais „Kavala“ ekipa vis dar išlieka paskutinėje lygos vietoje, bet nuo saugios zonos juos jau skiria tik 6 taškai.

Indijos Super lygoje puolėjas Nerijus Valskis į aikštę žengė tik 62 minutę, bet „Chennaiyin“ klubo nuo pralaimėjimo neišgelbėjo. Lietuvio komanda 0:3 krito prieš „Bengaluru“ klubą. Kuomet N.Valskis pasirodė aikštėje, visi trys įvarčiai jau buvo įmušti.

Serbijos „Voždovac“ klubui atstovaujantis Justas Lasickas trečiadienį žaidė draugiškose rungtynėse prieš Slovėnijos „Maribor“. Lietuvio komanda šias rungtynes laimėjo rezultatu 2:1, o J.Lasickas žaidė visas 90 minučių ir rungtyniavo krašto saugo pozicijoje bei buvo aktyvus puolime.

Tuo metu Klagenfurto „Austria“ klubo gretose draugiškose rungtynėse žaidė lietuvių kilmės, bet Austrijos pilietybę turintis Lukas Fridrikas. Puolėjas į aikštę žengė iškart po pertraukos, o jo atstovaujama komanda prieš Slovėnijos „Domžale“ klubą laimėjo rezultatu 2:0.

Lenkijoje draugiškose rungtynėse pasirodė lietuvis Titas Milašius. „Podbeskidzie“ klubo narys prieš Katovicų GKS žaidė visą antrą kėlinį bei padėjo savo ekipai sužaisti lygiosiomis 2:2.

karys

2022 Sau 27 12:36

Pasak trasnfermarket Armalas pirmas dvi rungtynes žaidė RB, o dabar perėjo į sau įprasta CB, anyway pagal tendenciją turėtų išlikti lygoje...p.s. ten pasirodo dvi grupės dar antros lygos, keistoka sistema.

Respublik

2022 Vas 02 07:08

V.Armalas Graikijoje džiaugėsi antra pergale iš eilės

Sekmadienį antrąja pergale iš eilės Graikijos antroje pagal pajėgumą lygoje džiaugėsi gynėjas Vilius Armalas. „Kavala“ klubo futbolininkas žaidė visas 90 minučių ir padėjo savo komandai išvykoje 2:1 įveikti „Iraklis 1908” klubą.

Pergalingą įvartį „Kavala“ pelnė 89 minutę, o po šios pergalės klubas turi 9 taškus ir artėja prie tikslo pakilti iš turnyrinės lentelės dugno.

Respublik

2022 Vas 02 19:16

Graikijos antroje lygoje Vilius Armalas šįkart buvo paliktas ant suolo, o lietuvio atstovaujamas „Kavala“ klubas išvykoje 0:3 krito prieš vienus iš lygos lyderių „AEL Larissa“ klubą.

Italijos „Serie C“ lygos rungtynėse vartininkas Ovidijus Šiaulys liko ant „Entella“ klubo suolo, o jo komanda namuose 5:1 nugalėjo „Montevarchi“ klubą.

Tuo metu draugiškose rungtynėse žaidė gynėjas Donatas Nakrošius. Krokuvos „Garbarnia“ klube žaidžiantis lietuvis žaidė antrą kėlinį ir padėjo savo komandai 3:1 įveikti „Wisłoka Debica“ ekipą. Lietuviui būnant aikštėje „Garbarnia“ pelnė du įvarčius ir patys nepraleido.

Respublik

2022 Vas 08 17:45

Tuo metu antroje Graikijos lygoje gynėjas Vilius Armalas žaidė visas rungtynes, bet jo atstovaujama „Kavala“ ekipa 0:2 pralaimėjo „Veria“ klubui. V.Armalo komanda su 9 taškais taip pat lieka paskutinėje vietoje.

Respublik

2022 Bal 27 19:09

Armalas įmušė Graikijoje šiandien išlyginamąjį įvartį. Sužaidė 1–1 prieš Iraklis.

Respublik

2022 Geg 01 16:40

Kavala šiandien užbaigė sezoną 2–1 pralaimėdami lygos lyderiams, nors ir įmušė pirmi, ir iškris į 3 divizioną kitais metais. Pritrūko 1 rezultato aka 2-3 taškų išsikrapštmui iš relagation'o.

Šiaip maloniai stebina, kad Graikijoje gali kiekvienais metais po 8 komandas pasikeisti vien tarp 2–3 divizionų;