...

Re: Visagino futbolas:

2014 Kov 18 16:39

Čia bus klasikinis variantas, kai yra klubas, o stadioną reikia tvarkyti. Vis skųsdavosi, kad niekam nerūpi futbolas Visagine, kažin kaip bus su tuo atgimimu.. Iki I-os lygos tolokai kol kas..

karys
Pranešimai: 9142
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Visagino futbolas:

2014 Kov 18 16:43

Čia bus klasikinis variantas, kai yra klubas, o stadioną reikia tvarkyti. Vis skųsdavosi, kad niekam nerūpi futbolas Visagine, kažin kaip bus su tuo atgimimu.. Iki I-os lygos tolokai kol kas..
tai, kad atrodo, kad čia atvirkščiai stadionas yra, o klubo nėra...http://www.youtube.com/watch?v=y1KLn5COTmc" onclick="window.open(this.href);return false; aišku ne utena, bet didžioji dauguma pirmos lygos klubų tikrai nieko krūčiau neturi...

...

Re: Visagino futbolas:

2014 Kov 18 16:49

foto užmestos iš 2008 ir 2009 metų, pats klipukas 2010 metų sausio.. dabar 2014 jau.

Nerašiau, kad visai pieva, bet kaip ten kažin per 4 metus situacija pasikeitė? Reikėtų gal kosmetinio remonto..

Poliubomu vienas iš tų centrų, kur futbolas turėtų būti šaka numeris vienas.

...

Re: Visagino futbolas:

2014 Rgp 11 11:17

Atėjo šį sezoną į II-ą lygą, Pietų zona, tikėjausi, kad duos gero žaidimo, bet tokia silpnučiai jie...

...

Re: Visagino futbolas:

2014 Rgs 03 19:05

FK "Visaginas” 2 - 1 Kėdainių FK “Jaunimo rinktinė- Nevėžis-2”
2014.08.31.
Visagino stadionas


Viena iš retų pergalių šiais metais, kurią pasiekė VISAGINAS. Nugalėjo ne bet ką, o NEVĖŽIO dublerius.

...

Re: Visagino futbolas:

2014 Rgs 19 12:02

"Visaginas" (Visaginas) 0 - 3 "VU-Vilmesta" (Vilnius)
Data: 2014-09-16
Laikas: 17:30
Stadionas: Visagino m. stad.
Žiūrovų skaičius: 0

...

Re: Visagino futbolas:

2014 Rgs 25 10:59

2014-09-27 14:00 "Visaginas" (Visaginas) - "Granitas" (Vilnius) Visagino m. stad.

- Nesuprantu, kam anonsuoja, jeigu žinome, kad GRANITAS pasitraukė jau iš pirmenybių ir VISAGINAS be kovos gaus trajaką???

Neige
Pranešimai: 77
Užsiregistravo: 2012 Bal 19 15:54
Palaikoma komanda: Vėtra
Miestas: Vilnius

Re: Visagino futbolas:

2014 Rgs 25 13:25

Šiaip čia įdomus dalykas. Aš antradienį kai važiavau į Prelegentų - Džiugo mačą, per neapsižiūrėjimą papuoliau į Fabioniškių stadioną, kuriame žaidė Bekentas su varžovais vilkinčiais raudona apranga. Apsisukau ir nuvažiavau ten kur reikėjo. Vėliau žvilgtelėjau į KAFF'o puslapį - o, ten gi parašyta, kad Bekentas žaidė su Granitu(laimėjo vilniečiai 4-1). Tiesa, viena diena neatitinka, ba rašo, kad žaidė 22d, o mano nuklydimas gi 23d buvo. Tai čia dabar ir mąstau, kap čia yra. Mažu Granito žaidėjai butelius pridavę dar tempia iki sezono galo?
Yesterday, upon the stair, I met a man who wasn't there. He wasn't there again today, I wish, I wish he'd go away...

...

Re: Visagino futbolas:

2014 Rgs 25 13:28

Mažu Granito žaidėjai butelius pridavę dar tempia iki sezono galo?
o tai nepasiklausinėjai, kas žaidžia???

vam su buteliais taip ir būna, kad sezonui užbaigti jų pakanka.. bet jeigu oficialiai pareiškė, kad nebedalyvaus.. :roll:

Neige
Pranešimai: 77
Užsiregistravo: 2012 Bal 19 15:54
Palaikoma komanda: Vėtra
Miestas: Vilnius

Re: Visagino futbolas:

2014 Rgs 25 13:33

Mažu Granito žaidėjai butelius pridavę dar tempia iki sezono galo?
o tai nepasiklausinėjai, kas žaidžia???

vam su buteliais taip ir būna, kad sezonui užbaigti jų pakanka.. bet jeigu oficialiai pareiškė, kad nebedalyvaus.. :roll:
Nepasiklausiau, ba supratęs, kad ne į tą stadioną papuoliau, skubėjau į reikiamą, kad nepavėluočiau :|

Kitą vertus, šitame lygyje tiek tie oficialumai ir tereiškia. Pamenu, kai praeitą ir užpraeitą sezoną bandydavau į FK Druskininkų mačus Vilniuje pakliūti pagal "oficialų" laiką.. Spėkit kiek kartų man pavyko... O dar tas Prienų sugrįžimas iš niekur nieko.
Yesterday, upon the stair, I met a man who wasn't there. He wasn't there again today, I wish, I wish he'd go away...

...

Re: Visagino futbolas:

2014 Rgs 25 13:35

Nepasiklausiau, ba supratęs, kad ne į tą stadioną papuoliau, skubėjau į reikiamą, kad nepavėluočiau :|

Kitą vertus, šitame lygyje tiek tie oficialumai ir tereiškia. Pamenu, kai praeitą ir užpraeitą sezoną bandydavau į FK Druskininkų mačus Vilniuje pakliūti pagal "oficialų" laiką.. Spėkit kiek kartų man pavyko... O dar tas Prienų sugrįžimas iš niekur nieko.
tai jo, man irgi ne kartą buvo, kad ne tame stadione atsidurdavau :)

Nepamatei??? nė karto...

Neige
Pranešimai: 77
Užsiregistravo: 2012 Bal 19 15:54
Palaikoma komanda: Vėtra
Miestas: Vilnius

Re: Visagino futbolas:

2014 Rgs 25 13:45

Man rodos, kad nepamačiau:) Vėliau gelbėjo forumo kolega, getb. Pietietis ir KAFF'o puslapis:)
Yesterday, upon the stair, I met a man who wasn't there. He wasn't there again today, I wish, I wish he'd go away...

...

Re: Visagino futbolas:

2014 Rgs 25 13:48

Man rodos, kad nepamačiau:) Vėliau gelbėjo forumo kolega, getb. Pietietis ir KAFF'o puslapis:)
Pietietis pats domisi, tai šaunu, kad pasidalino informacija.

...

Re: Visagino futbolas:

2015 Kov 05 09:16

Visagine rinkimus vietinio garsaus sportininko judejimas. tai ten gal ir sportui sis tas geresnio nusimato.. ir futbolininkai sugebes tuom pasinaudot.. :?: :!:

p.s. beje Visagine yra Auksinio gaidelio rinkimu apylinke :D
tai reikia tikėtis, kas nesnaus rankų sudėję ir utenišiai aistras pakurstys. užteks gal ten Visaginui būti auksiniais gaideliais...

??? O kokių ten gaidelių garbei ta apylinkė užvadinta??? :D

...

Re: Visagino futbolas:

2015 Kov 05 09:18

Matome, kad stadionų ten yra pristatyta, tik klubo bent jau I-oje lygoje nėra, o dabar uteniškiai visus talentukus išgraibstė..

nežinia, kaip čia su Visaginu bus.

Tikiuosi, kad bent II-oje lygoje išliks komanda..

Grįžti į