bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11744
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Vladimiras Romanovas

2011 Geg 10 15:48

Vladimiras Romanovas telefonu paliepė neleisti Mariaus Žaliūko į aikštę
Publikuota: 2011 gegužės 9d. 13:47
http://www.15min.lt/naujiena/sportas/fu ... -24-149902" onclick="window.open(this.href);return false;

Lietuvos futbolininkas Marius Žaliūkas tik iš šalies stebėjo, kaip Edinburgo „Hearts“ ekipa šeštadienį 0:4 nusileido Glazgo „Rangers“ klubui. Jimas Jefferiesas likus kelioms valandoms iki susitikimo mūsų šalies futbolininkui pranešė, kad komandos savininkas Vladimiras Romanovas liepė neleisti jo aikštę. Šią informaciją skelbia BBC. „Aš negalėjau jo įtraukti į sudėtį. Daugiau nieko negaliu pasakyti“, – teigė treneris J.Jefferiesas. Spaudoje skelbiama, kad savo sprendimą V.Romanovas pačiam treneriui pranešė telefonu.

Spalio mėnesį M.Žaliūkas atsisakė pratęsti kontraktą su klubu, nors galiausiai sutiko likti Škotijoje iki 2013-ųjų. Visgi „Hearts“ kapitonas atsidūrė „juodąjame sąraše“, o klubo vadovybė apie šią susiklosčiučią situaciją su V.Romanovu žada kalbėtis jau šią savaitę. V.Romanovas šį trečiadienį atvyks į Škotiją stebėti paskutinių „Hearts“ čempionato rungtynių namuose su „Celtic“.

mafia7
Pranešimai: 7308
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: Vladimiras Romanovas

2011 Geg 10 16:06

Dar tokie bajeriai ir kviečiu šakalus, užteks jo nesamoniu

sss

Re: Vladimiras Romanovas

2011 Geg 10 19:18

Dar tokie bajeriai ir kviečiu šakalus, užteks jo nesamoniu
O forume uztenka jau tavo nesamoniu.. kiek tu gali tu beverciu komentaru per visas temas rasyt??? "as sio straipsnio neskaiciau", "is kur istrauket" ir t.t. :x :/

mafia7
Pranešimai: 7308
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: Vladimiras Romanovas

2011 Geg 10 20:19

Nejau tu manai, kad aš tuščias ir mano mastymas tuščias ir bevertis ?

futbolinis
Pranešimai: 132
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 15:01
Palaikoma komanda: Lietuvos rinktinė

Re: Vladimiras Romanovas

2011 Geg 13 13:49

Nejau tu manai, kad aš tuščias ir mano mastymas tuščias ir bevertis ?
Na jei prašytum atsakyti sąžiningai, tai aš šioje vietoje nenaudočiau žodžio „tuščias“, labiau „ribotas“ ;)
O tavi komentarai kartais tikrai atrodo kaip iš kito pasaulio.

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11744
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Vladimiras Romanovas

2011 Geg 13 15:47

Škotai stebisi: Vladimiras Romanovas kišasi į „Hearts“ trenerio Jimo Jefferieso darbą, tačiau šis neatsistatydina
Publikuota: 12:30 15min.lt
http://www.15min.lt/naujiena/sportas/fu ... -24-150698" onclick="window.open(this.href);return false;

Verslininkas iš Lietuvos Vladimiras Romanovas vėl atsidūrė Škotijos žiniasklaidos dėmesio centre. Škotus nustebino, kad Edinburgo „Hearts“ vyriausiasis treneris Jimas Jefferiesas nusprendė neatsistatydinti po to, kai klubo savininkas kišosi į jo darbą. „J.Jefferiesas yra laimingas savo pareigose nepaisant savininko nurodymų“, – rašo BBC. Šurmulys Škotijoje kilo po to, kai „Hearts“ savininkas V.Romanovas telefonu paskambino J.Jefferiesui ir liepė į aikštelę neleisti komandos kapitono lietuvio Mariaus Žaliūko. Pranešama, jog V.Romanovas bijojo, kad futbolininkas gali būti nubaustas raudonąja kortele. Iš karto po šios istorijos pasirodymo viešojoje erdvėje Škotijos žiniasklaida puolė trimituoti, jog J.Jefferiesas atsistatydina. Tačiau žiniasklaidos nuostabai, „Hearts“ strategas taip elgtis nė nesiruošė. „Kalbų, kad aš atsistatydinsiu, buvo daugybė. Net mano sūnus man parašė žinutę, kad aš atsistatydinau“, – apie kilusį šurmulį kalbėjo J.Jefferiesas. „Aš jokiu būdu neatsistatydinsiu. Aš pasimokysiu iš šios istorijos ir žinosiu, kaip elgtis ateityje. Taip, buvau nusivylęs, kad tose rungtynėse mums trūko jėgų gynyboje, tačiau kalbos apie mano atsistatydinimą buvo neteisingos“, – pabrėžė „Hearts“ vyriausiasis treneris.

Iki Škotijos čempionato pabaigos likus vienam turui „Hearts“ su 63 taškais jau yra užsitikrinusi trečiąją rikiuotės vietą. Ši pozicija Edinburgo ekipai garantuoja kelialapį į kito sezono Europos lygą.

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: Vladimiras Romanovas

2011 Geg 13 22:23

http://kauno.diena.lt/naujienos/nuomone ... gai-351594" onclick="window.open(this.href);return false;
Aš šitą mokyklą perėjau, daug metų dirbau futbole su tais žmonėmis, kurie dabar yra federacijoje. Jie visą laiką mane įtikinėjo, kad teisėjams reikia mokėti, federacijai reikia mokėti ir t. t. Bet kai buvo prieita prie to, kad norint laimėti prieš varžovų komandą reikia už pralaimėjimą susimokėti priešininkų žaidėjams ir kai į mane kreipėsi patys žaidėjai, sakydami, kad juos šantažuoja, nusprendžiau, kad geriausias būdas – palikti futbolą.
Reikia suprasti, kad Varanavičius su Kvedaru suorganizuodavo apmokėjimą teisėjams ir FBK varžovams iš Romanovo kišenės. Įdomu, kas dabar iš Romanovo perėmė estafetę.

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: Vladimiras Romanovas

2011 Geg 19 22:15

gerai čia Romanovas padėjo kašistus į vietą
http://www.krepsinis.net/v-romanovas-te ... 73065.html" onclick="window.open(this.href);return false;
- Ar futbolo aikštėje kada nors matėte tokią atmosferą?

-Tiesą sakant, Škotijoje visada taip būna.

karys
Pranešimai: 9142
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Vladimiras Romanovas

2011 Geg 20 01:10

gerai čia Romanovas padėjo kašistus į vietą
http://www.krepsinis.net/v-romanovas-te ... 73065.html" onclick="window.open(this.href);return false;
- Ar futbolo aikštėje kada nors matėte tokią atmosferą?

-Tiesą sakant, Škotijoje visada taip būna.
afigenai, toks jausmas kad butu nors kiek prisidejas

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: Vladimiras Romanovas

2011 Rgp 04 23:42

vėl Romanovas debilavotus škotus paliko durniaus vietoje, kai Hertsai sutriuškindami praėjo europos lygos etapą.

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11744
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Vladimiras Romanovas

2011 Spa 01 22:44

Владелец 3 футбольных клубов издал сборник поэзии
http://www.cissoccer.com/news/10554.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Известный литовский предприниматель, миллионер, меценат баскетбола и футбола Владимир Романов издал первый сборник поэзии на русском языке "Раздумья одинокого сфинкса". По словам писателя Станисловаса Абрамовичюса, общество может встретить эту книгу по-разному, люди будут вспоминать и другие шаги этого автора с целью достичь популярности. "Могу только сказать, что это труд литератора, для которого Владимир нашел и время, и вдохновение. Я пишу отзыв об этой книге только потому, что знаком с творчеством автора, перевел много его стихов на литовский язык. В сборнике восемь разделов, стихи в них публикуются в хронологическом порядке, с 2002 года. Поэтому можно проследить, как созревало творчество за эти девять лет", — сказал писатель порталу lrytas.lt. В представлении книги отмечается, что Романов — не свалившийся с Луны талант. Владелец самого популярного литовского баскетбольного клуба "Жальгирис" является членом международной ассоциации писателей и публицистов, объединяющей пишущих на русском языке авторов. Свою поэзию он уже публиковал в России и Литве (в журнале "Нямунас", в альманахе клуба Г.Державина за 2008-2010 год). Помимо "Жальгириса" Владимир Романов является владельцем еще и трех футбольных клубов "Хартс" (Шотландия), "Каунас" (Литва) и "Партизан" (Беларусь).

...

Re: Vladimiras Romanovas

2011 Spa 07 13:28

V.Romanovo valdomas Edinburgo „Hearts“ klubas Škotijoje pateko į lažybų skandalą

Škotijoje ketvirtadienį sulaikyti 9 asmenys, tiriant dar vieną su futbolo lažybomis susiejusį skandalą.
Škotijos policija pradėjo tyrimą dėl šios šalies čempionato rungtynių, kuriose susitiko Kauno „Žalgirio“ savininko Vladimiro Romanovo valdomo Edinburgo „Hearts“ ir „Motherwell“ klubų futbolininkai. 2010 metų gruodžio 14 d. „Fir Park“ stadione vykusį mačą 2:1 laimėjo „Hearts“.

Policija gavo Škotijos lažybų priežiūros komisijos pareiškimą, jog lažybų tarpininkai įtaria, jog dėl šių rungtynių rezultato buvo susitarta iš anksto.

Škotijos futbolo federacija (SFA) patvirtino, jog policija sulaikė „Mortherwell“ futbolininką Steve'ą Jenningsą. Įtartinų rungtynių metu šis futbolininkas buvo išvytas iš aikštės, kai įžeidė mačo arbitrą.

Tarp sulaikytų asmenų atsidūrė Anglijos rinktinės ir „Manchester United“ puolėjo Wayne'o Rooney giminaičiai. Policija apklausė W.Roonney tėvą Wayne'ą Rooney Sr. ir dėdę Richie Rooney.

Paveikslėlis
Škotijoje įtarimų sukėlė V.Romanovo valdomo „Hearts“ klubo pergalė 2:1 prieš „Motherwell“ klubą.

http://www.lrytas.lt/-13179080921317010 ... %C4%85.htm

...

Re: Vladimiras Romanovas

2011 Lap 08 14:02

http://www.heartsfc.co.uk/articles/2011 ... 84_2507829

Kiek Hearts`ai skolingi??? 30 milijonų svarų??? VR traukiasi iš Škotijos??? Nesuprasi kas tiesa, nes kiekvieną dieną nauji bajeriai ir demaršai. :lol:
Gal kas turi tikrų žinių???

mafia7
Pranešimai: 7308
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: Vladimiras Romanovas

2011 Lap 08 16:25

skolingi ne 30, o 37 mln.svarų.
Sėkmės jam, lengvai neišsisuks.

...

Re: Vladimiras Romanovas

2011 Lap 09 12:47

skolingi ne 30, o 37 mln.svarų.
Sėkmės jam, lengvai neišsisuks.
Kai paskutinį kartą domėjausi buvo 30 mln., o dabar ta skola tik auga. Teks VR pakratyti kišenes. :lol:
Jau atsikando jisai futbolo: labai jau brangus sportas gaunasi, kai vartosi tokios sumos. :lol:

Grįžti į